Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все, крути назад. Томос нафіг не потрібен. Нове від Філарета :K

потік свідомості
scroll

Останнє редагування: 11 грудня 2018 10:50:40 від Willie
   
Нарід, перечитала я цю всю вашу галімотню, і у мене виникло кілька запитань.

1. Відповідно до ст. 35 Конституції Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави. Так само і Держава відокремлена від Церкви. От нахуя Пецья всунув свого пісика туди, куди його Конституція не просила? Нафіга Президент  взагалі втручався в Церковне життя? хто його за яйця смикав? Якщо це потрібно було Церкві, то нехай би саме Церква (Київський патріархат) на рівні своїх дипломатичних відносин і просувала цю ідею - був би чистий профіт: Київська Церква попросила - Константинопольська Вселенська Церква дозволила стати Помістною Церквою. Яку саме мету мав Президент Країни, яка є Світською державою, а не Теократичною монархією, вживаючи будь-яких заходів у напрямку зближення її до релігії? Він в такий спосіб хотів нас поставити перед фактом, що ще і в Цьому напрямку нам треба міняти Конституцію і уводити недільні школи та предмети Закону Божого у загальноосвітні школи?

2. Що стосується Філіпа. Якщо уся оця хрєнь затівалася Пеціком лише заради того, щоб Київський Патріархат як одна із церков Православ*я, не визнана ніким, підпала під Протекторат Константинопольсько го Вселенського Патріархату взамін на набуття статусу Київської помістної Церкви і визнаності іншими підпорядкованими Константинопольсько му Вселенському Патріархату, помістними Церквами як рівної собі, і при цьому Цей ваш хвальоний Тормас ніяким чином не вирішує питання випіждження з території України Московського патріпархату, То на(х)уй він там тут нужен? Ви думаєте, що після ухвалення того Томаса в церкві з нас менше будуть гребти десятин? Чи в церкві буде розширено перелік послуг у сервісі? ЩО пересічному громадянину дасть той Томас окрім як виникнення додаткової статті витрат у бюджеті Київського Патріархату на утримання вищої інстанції - Константинопольсько го патріархату, що в свою чергу потягне збільшення рекламування релігійних послуг для компенсації додаткових витрат, бо і місцеві попи теж хочуть їсти після Томаса, як їли і ДО нього? І їхні апетити будуть тільки збільшуватися, а не зменшуватися з урахуванням утримання ще і Константинопольськи х попів?

3. Філька не дурак - він зрозумів, чим це для нього особисто пахне - вибори нового Філарета Київського Патріархату Константинопольські попи хочуть провести по-перше, з участю ВСІХ помістних попів підпорядкованих Константинополю церков, що ставить під дуже великий сумнів імовірність обрання саме Фільки на цю ж посаду. Тобто, він ризикує посадою, і, відповідно, і взагалі вим своїм добробутом, що зараз має. Найбільше, на що він може розраховувати після цього виборчого Томаса - це на сан в якійсь задрипаній церквушці на околиці Києва. То понядно, що він вже старий і йому вже ніякі посади не потрібні, але йому і не потрібне позоріще із необранням його, тобто, підтвердженням на рівні Вселенської Церкви, що він ніхто і звуть його ніяк. І протест проти таємності виборів стає зрозумілим - родіна должна знать своїх гєроєв.

4. Вибори непонядно якого Попіка для Київського Патріархату ще непонядно як відобразяться на подальшій долі самого Київського Патріархату. ДО цього Київський Патріархат був своєобразним, звичним для місцевих прихожан. Нав*язування СВОГО Папи Константинополем може потягнути за собою певні зміни в устрої і укладі Київської Церкви, що в свою чергу потягне за собою протести мирян проти нав*язування змін, і зменшення приходу і доходу, і як наслідок, запустіння - деякі церкви почнуть закриватися через неспроможність утримання майна....

5. З іншого боку, сільські прихожани, як ходили у свою сільську церкву, так і продовжуватимуть ходити і їм буде посрать, Московського вона партіархату, Київського чи Константинопольсько го, бо у них особого вибору просто немає. Зміна підпорядкування Київського Патріархату має значення лише для мирян, що мешкають у містах і містечках, де є хоча б мінімальний вибір, в яку церкву пітти. Але тим вибором скористається переважно тільки молодь, яка не особо віруюча, і трохе людей середнього віку, які хоч трішечки щось розуміються на Томосі і якщо для них це є суттєвим, якому попу кланятися.

6. Ще одна сторона цієї всієї галіматні залишається в тіні. Маацковскій Патріпархат. Як зацікавлена сторона. Як після Майдану Хуйло, так і після Томоса Гундяй, не думайте, що буде сидіть склавши руки. Як тільки почнуться хоч якісь зміни не на користь Гундяївської церкви, не виключено, що можуть потроху вчинятися диверсії, що в свою чергу зіграє на відвернення прихожан від КП. І це добре, якщо обходитиметься без жертв, а лише на рівні політичних міжусобиць і окучування прихожан КП на користь МП. Такі постійні дрязги між КП і МП без випіжження із території України останнього, можуть потягти за собою зменшення електорату КП, і як наслідок, його зникнення. Бо якщо зменшиться паства, то зменшаться і доходи і всі церкви прийдуть в упадок. Люди віруючими бути не перестануть - вони просто в своїй більшості почнуть відвідувати церкви Московського патріархату. Я не думаю, що Пеця, сунучи свого синього носа в діла церковні, цього варіанту не передбачив. Адже Маасква просто так нічого свого не віддасть - ні влади світської, ні влади церковної і буде боротися за "своє" до останньої краплі крові хохла. Ще може бути інакше: Хуйло здійснить диверсію в одній із найбільших церков на території України саме Маасковського патріархату, а потім попреться захищати своїх пріхажан - так він утвердиться у своїй ідей, що Україна йому потрібна вся, а не тільки там, де живе більше русскіх. Якщо оцей Пеціковий Томос направлений саме на РОЗВАЛ Київського Патріархату, то як на мене, його многохадовачька з подачі хуйла йому вдалася.

7. Томос, тобто, надання Київському Патріархату статусу помістної церкви без паралельного вирішення питання про ліквідацію Московського патріархату на території України взагалі не потрібен ні під яким соусом, бо він спрацює лише на розвал не тільки Української Церкви, а і на ліквідацію Української Державності вцілому не тільки завдяки політичним і територіальним претензіям хуйла, а тепер вже і релігійним претензіям кацапів, які в своїй більшості моляцця саме Гундяю, а не розпорошені між різними конфесіями.

8. Пеця є прихожанином саме Маасковського патріпархату. Чого б це він вдруг ні з того ні з сього ламав свій сук, на якому він сидить, адже і його прихожанство - це є частинкою його авторитету. Мені здається, його тєлодвіженія в цьому напрямку неспроста і спрямовані вони на прямо протилежний ефект - саме на знищення Української помістної церкви, а не на збільшення її ролі в житті українських громадян.

9. Тєма консультацій Пеці із Хуйловим кумом залишається нерозкритою. Ми ще чогось не знаємо.

+багато , Karoffka .

Дякую , що витрачаєш час на просвіту. Бо в мне не вистачає терпіння і натхнення пояснювати очевидні і логічні речі, які
мудрі фупчеги мали б розуміти самі. Ну якщо вони незангажовані і не харчуються на фермах..

Останнє редагування: 11 грудня 2018 11:08:19 від Людас
   
"Філарет потратив на томос практично 30 років. а .... примазався до цьго діла шоб хоть якось рейтінг ..."
   
"Філарет потратив на томос практично 30 років. а .... примазався до цьго діла шоб хоть якось рейтінг ..."

єто да. если успех то молодец филарет или еще кто.
а если неудача то виноват петро
   
єто да. если успех то молодец филарет или еще кто.
а если неудача то виноват петро

А навіщо світський президент лізе у релігійні справи ? 
   
А навіщо світський президент лізе у релігійні справи ? 

єто вопрос к вашему хуйло
   
А навіщо світський президент лізе у релігійні справи ? 

трудно сказать зачем хуйло использует церьковь для агрессии
   
єто вопрос к вашему хуйло

Сцишся свого шефа хуйлом назвати ? Ну-ну..
   
Сцишся свого шефа хуйлом назвати ? Ну-ну..

церьковь активній участник агрессии. а когда их то -  нас за что? так віходит?
   
А навіщо світський президент лізе у релігійні справи ? 

Можете пояснити яким чином Президент втручається в релігійні справи? 
   
Можете пояснити яким чином Президент втручається в релігійні справи? 

Та ви вже якось для початку самі між собою визначитеся: чи є заслуга великого шоколадного махінатора в томосі чи ні?
   
Можете пояснити яким чином Президент втручається в релігійні справи? 

ну например использовал церкви как перевалочные базы для вооруженных отрядов. в святогорской лавре и других
   
Та ви вже якось для початку самі між собою визначитеся: чи є заслуга великого шоколадного махінатора в томосі чи ні?

все зависит от результата.
если провал то это вина петра.  а если успех то петро тут не причем
   
Та ви вже якось для початку самі між собою визначитеся: чи є заслуга великого шоколадного махінатора в томосі чи ні?

Хто це "ви"?
З вами все гаразд?
   
Можете пояснити яким чином Президент втручається в релігійні справи? 

Прямим. Томос чи ні не є предметом втручання для світської влади. Як власне і інші релігійні справи.
Ну якщо ми не Росія.

Нагадую. Це з ст. 35 Конститції України.

"Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова."

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80
   
Прямим. Томос чи ні не є предметом втручання для світської влади. Як власне і інші релігійні справи.
Ну якщо ми не Росія.

Нагадую. Це з ст. 35 Конститції України.

"Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова."

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80

Яким чином Пєтя втрутився в справи релігійної організації?
Якої організації?
Яку дію ви трактуєте як втручання?
І цитата ваша з Конституції теж потребує пояснення.
У нас що, з'явилася державна релігія?

Останнє редагування: 11 грудня 2018 14:12:19 від Vad_Sv
   
Прямим. Томос чи ні не є предметом втручання для світської влади. Як власне і інші релігійні справи.
Ну якщо ми не Росія.

Нагадую. Це з ст. 35 Конститції України.

"Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова."

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80

Від зрадофіла - до хуйло лише один крок.
Ти вже пройшов половину цього шляху.
   
Від зрадофіла - до хуйло лише один крок.
Ти вже пройшов половину цього шляху.
Можливо людина має свою, відмінну від Кремля, думку.
Почекайте таврувати. :)
   
Нарід, перечитала я цю всю вашу галімотню, і у мене виникло кілька запитань.

1. Відповідно до ст. 35 Конституції Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави. Так само і Держава відокремлена від Церкви. От нахуя Пецья всунув свого пісика туди, куди його Конституція не просила? Нафіга Президент  взагалі втручався в Церковне життя? хто його за яйця смикав?

дайте ссылку на этот феерический скрежет зубов гундяя :laugh:
   
дайте ссылку на этот феерический скрежет зубов гундяя :laugh:

Насолоджуйтесь. :)



Тут Кирило збрехав, кажучи що Порошенку якась церква підходить а якась ні.
Жодних заяв такого змісту Порошенко не робив.


Останнє редагування: 11 грудня 2018 14:23:52 від Vad_Sv
   
Від зрадофіла - до хуйло лише один крок.
Ти вже пройшов половину цього шляху.

Це всі аргументи ?
Злив зарахований. Традиційно свиноферма перейшла на особистості.
Які ж ви педрили примітивні.
   
Це всі аргументи ?
Злив зарахований. Традиційно свиноферма перейшла на особистості.
Які ж ви педрили примітивні.

заметно что ты на унитазе. сливы рахуеш
   
Це всі аргументи ?
Злив зарахований. Традиційно свиноферма перейшла на особистості.
Які ж ви педрили примітивні.

Я задавав вам питання без жодних особистостей.
Ще можу задати одне.
Ви вважаєте що Кирило правий?
Чому?
   
Насолоджуйтесь. :)

https://www.youtube.com/watch?v=GQ8zjX2yyq8

 содомский и гоморрский просто в жутком неадеквате...
одно непонятно, отчего именно карофка с "сомневающимися" впали в эйфорию?
   
заметно что ты на унитазе. сливы рахуеш

Це все на що ти здатен ?
   
Я задавав вам питання без жодних особистостей.
Ще можу задати одне.
Ви вважаєте що Кирило правий?
Чому?

Це ти так вважаєш за мене.От і відповідай.

А я вважаю , що права Конституція України. А ти ?

Хочеш щоб було як  в Росії ? Коли влада сує писок всюди ?

То на кого ти працюєш ?   
   
Конституция(договор между народом и государством) , которой тут размахивают стронники прекращения борьбы за суверенитет, меняется тогда, когда когда созрели к тому условия.
И неет большого греха и не стоит упрекать в "членовредительстве" тех, кто отчасти поддержку государством религии и церкви делает, даже если это противоречит СЕГОДНЯШНЕЙ конституции.
Пример России не пример.
А вот Пример Великобритании, Норвегии, Дании, Исландии, Греции - чем не пример?
Это перечень государств в которых Церьковь поддерживается государством.
Лично я не вижу греха в том, что бы в такое скрутнэ для Украины время, таки поддержать на государственном уровне церковь свою, национальную.
А против этого понятное дело кто может быть?
Да кто хош...
Просто этот кто - пока что одет в личину патриота и сторонника суверенитета Украины.
Но постами своими и темами, между строк или внутри контекста - понятное дело, что он - против...
И на этом кто - вышиванка, тризуб и флаг Украины. Разве он может быть против суверенитета постами?
   
содомский и гоморрский просто в жутком неадеквате...
одно непонятно, отчего именно карофка с "сомневающимися" впали в эйфорию?

Тому що в справі приймає участь Пєтя.
Пєтя ворог зрадоботів і тому все що може нашкодити Пєті підхоплюється цими людьми.
Ця гілочка,  яка пропонувала обсудити фейк, цьому справжній доказ.
Тему потихеньку таки перевели на Пєтю.
До того дружно таврували УПЦ КП.
   
оказуеться "мудрі фупчеги які незангажовані і не харчуються на фермах" харчуються гундяевским лайном.
Ганьба гундяевському просвітництву  :-G
   
содомский и гоморрский просто в жутком неадеквате...
одно непонятно, отчего именно карофка с "сомневающимися" впали в эйфорию?

До чого тут "ейфорія" ? Це ти впав в маразм.
   
Це ти так вважаєш за мене.От і відповідай.

А я вважаю , що права Конституція України. А ти ?

Хочеш щоб було як  в Росії ? Коли влада сує писок всюди ?

То на кого ти працюєш ? 

Я теж вважаю що Конституція - це основний закон.
Але замість того щоб дати посилання на статтю, яка забороняє втручання в справи релігійних організацій ви чомусь даєте посилання на статтю яка забороняє має державну релігію.
Я вважаю що це шахрайство.
Шахрайство Кирила.
Ви теж такої ж думки?
   
оказуеться "мудрі фупчеги які незангажовані і не харчуються на фермах" харчуються гундяевским лайном.
Ганьба гундяевському просвітництву  :-G

Тобі видніше чим ти годуєшся. Я гундяєва не дивлюся і не збираюся цього робити.
Значить ти вважаєш Конституцію "гундяєвським лайном" , підхуйловець ?

Ще раз нагадую совкам , які плюють на Конституцію власної країни.



"Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова.
"


ст.35
http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80
   
До чого тут "ейфорія" ? Це ти впав в маразм.



жери гундяевське лайно не обляпайся
   
Я теж вважаю що Конституція - це основний закон.
Але замість того щоб дати посилання на статтю, яка забороняє втручання в справи релігійних організацій ви чомусь даєте посилання на статтю яка забороняє має державну релігію.
Я вважаю що це шахрайство.
Шахрайство Кирила.
Ви теж такої ж думки?

Не неси малозрозумілу дурню. Тут все чітко вказане. Читай Конституцію.

"Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова."

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80
   
https://youtu.be/GQ8zjX2yyq8
жери гундяевське лайно не обляпайся

Ти вже наївся ?
Та засунь собі того гундяєва у сраку, хуйло хвойда.

За яким правом ти плюєш на Конституцію країни ?
   
Тобі видніше чим ти годуєшся. Я гундяєва не дивлюся і не збираюся цього робити.
Значить ти вважаєш Конституцію "гундяєвським лайном" , підхуйловець ?

Ще раз нагадую совкам , які плюють на Конституцію власної країни.



"Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова.
"

ст.35
http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80

зачетно гундяевца корчить X(  Хочь би тебе вивернуло от люті , а все рівно Україна отримае Томос,
і відокремиться від ворожоі не каноничноі церкви МП.
   
Тобі видніше чим ти годуєшся. Я гундяєва не дивлюся і не збираюся цього робити.
Значить ти вважаєш Конституцію "гундяєвським лайном" , підхуйловець ?

Ще раз нагадую совкам , які плюють на Конституцію власної країни.



"Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова.
"

ст.35
http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80

Ви знову даєте посилання на статтю в якій йдеться про заборону щодо прийняття державної релігії.
Заборони втручатися в справи релігійних організацій в Конституції нема.
Ви дуже сильно переймалися коли розігнали "Біле братство"?
Я аж ніяк.
Будь яка релігійна організація має виконувати закони України.
Інакше держава втрутиться обов'язково.
Посилання на цю статтю і єднає вас з МПЦ.
Хоч прикладів порушення цієї статті немає зовсім.

Ні ви ні Гундяєв не можете конкретно звинуватити Президента в порушенні цієї статті.
Інакше ви б легко відповіли на питання "Яким чином це було зроблено?".


Останнє редагування: 11 грудня 2018 14:46:49 від Vad_Sv
   
Ви знову даєте посилання на статтю в якій йдеться про заборону щодо прийняття державної релігії.
Заборони втручатися в справи релігійних організацій в Конституції нема.
Ви дуже сильно переймалися коли розігнали "Біле братство"?
Я аж ніяк.
Будь яка релігійна організація має виконувати закони України.
Інакше держава втрутиться обов'язково.
Посилання на цю статтю і єднає вас з МПЦ.
Хоч прикладів порушення цієї статті немає зовсім.

Пан читає тільки частинами ? Хворий на дислексію ? Співчуваю .
Тепер пан бачить ?

" Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави"

То якого біса держава туди лізе ?
   
Пан читає тільки частинами ? Хворий на дислексію ? Співчуваю .
Тепер пан бачить ?

" Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави"
То якого біса держава туди лізе ?

Тому що відокремлення не означає невтручання.
Але все одно цікаво в справи якої релігійної організації втрутилася держава?
Гундяєв про це ні слова не каже, а ваша думка яка?
   
Людаса щойно переведено в з рангу простого зрадофіла до зрадофіла МП  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія