Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Катаракта. Замена хрусталика. Нужен совет "бывалого" :(

eact Написав:
-------------------------------------------------------
> Всем привет!
>
>
> Итак - мы ещё не решили нашу проблему! После долгих поисков и консультаций у разных
> врачей - все равно встает главный вопрос выбора хрусталика, на который (как ни
> парадоксально) НИКТО не может дать внятного ответа!
>
> Итак Существуют:
>
> 1. Жесткие хрусталики (самые дешевые)
> 2. Мягкие (дороже)
> 3. Аккомодационные (дорогие)
> 4. Мультифокальные (дорогие и очень дорогие)
>
> 1,2-й пункты - хрусталики настроенные на определенные диоптрии (то-есть человек
> видит очень хорошо, на каком-то промежутке расстояния) или вблизи или вдали (так
> примерно)
>
> Третий пункт, как мы выяснили - хорош, но со временем такие хрусталики перестают
> работать (то-есть - такой хрусталик подобен человеческому - может принимать форму
> линзы - регулируется выгиб хрусталика) - и таким образом настраивается
> изображение на нужном расстоянии (четкость)... Человек вроде-как видит хорошо на
> разных расстояниях. Но это теория - на практике со временем с тех или иных причин
> теряет свое свойство
>
> 4-й пункт - Мультифокальный - структура хрусталика позволяет человеку видеть и
> вдалеке и вблизи... на разном расстоянии хорошо! Мы остановились тут
>
> НО, как всегда есть НО - врач не видит глазами "мультифокальной линзы" - и не смог
> дать гарантии, что очень дорогая мультифокальная линза действительно будет
> лучше, чем обычная мягкая... ну к примеру, если человек платит на 400% дороже, то и
> ожидает 4-х кратного эффекта "лучше вижу"...
>
> К Вам вопрос - может кто-то, у кого-то есть человек, знакомый с этой всей кухней, или
> живой носитель такой линзы - пусть поможет советом!
>
> Ведь выбросить сейчас огромную сумму, и не получить желаемого результата, или
> получить на 2% результат лучше, чем за более дешевый хрусталик... Ну... у кого есть
> деньги большие - меня не поймет - у кого их нету - поймет!
>
> Спасибо за помощь!


Запишитесь на консультацию к Пархоменко. Есть такая поговорка - здоровье не купить за деньги. Вообще-то речь идет о качестве жизни которое можно улучшить за деньги. Тот случай когда здоровье можно купить и не мучится ежедневно. Мы делали отцу в Новом Зире у Пархоменко - на консультации смысл был такой - пожилому человеку особенно не надо - скрость аккомодации (перестройки) медленная. Минусом для нас было то, что у отца был еще и вывих самого хрусталика - последствия травмы - окалина от сварки попала в глаз поэтому не ставили мультифокальную.

Мультифокальную есть смысл, если нужно вести активный образ жизни.

Если у жены была правильно диагностированная миопия, то у нее вполне мог остатся больший, чем обычно, запас по аккомодации.
   
Re: ФЗВ. Катаракта. Замена хрусталика. Нужен совет "бывалого"  :(
морошка

(---.sportsman) Написав:
-------------------------------------------------------
> eact Написав:
> -------------------------------------------------------
> > (---.sportsman) Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Ничего страшного в этом нет, это не смертельно, лучше всего делать менять
> > > хрусталик в Новом Зире, и хрусталик брать самый качественный, пусть он и дороже,
> > но
> > > качество это самое важное для здоровья...
> > >
> > > Главное не затягивать, чтобы эррозии не было глаза...
> >
> >
> > Врачи сказали, что можно и жить так, хуже глазу не УЖЕ будет! (это в микрохирургии
> > глаза)
>
> Сходите в Новый Зир, там вам более детально все расскажут, есть там дохтур
> Пархоменко, он делает операции и там и в Новом Зире...
> Там и жена его тоже працюет, вообщем, лучшей клиники в Украине пока нет...
> Оборудование самое последнее, з Нимечинни и тд

Моей маме при операции в Новом зоре, повредили роговицу.
Оперировал

тот самый Пархоменко, мать иво так.
Объяснил ошибку тем, что двадцать операций в день проводить сложно.

Если кому интересно, могу предоставить номер договора, по которому клиника "новый зир", готова была на пересадку донорской роговицы за свой счет.
   
Ok! Написав:
-------------------------------------------------------
> вот здесь ответы на все вопросы
>
> [www.zir.com.ua]


Гавно там а не информация....

и эти "врачи" уроды как с луны свалились - они не могут толком объяснить, какая разница между той или иной линзой... типа записывайтесь на консультацию и Вам там объяснят! А стоимость самой недорогой консультации с этими "объяснениями" - 680 гривен! Хотя на вопрос - "я и сам знаю, что НУЖНА 100% операция - объясните мне разницу в линзах" - ответ один - записывайтесь на консультацию... идиоты конченные.... нахер мне капать мои глаза (я до этого их капал уже 3-ре раза в разных врачей - получил один и тот-же ответ - совет - ТОЛЬКО ОПЕРАЦИЯ и замена хрусталика)
   
Archer Написав:
-------------------------------------------------------

Мне не надо консультация врача ПО МОИМ глазам! Мне нужна консультация по ПРОДУКТУ - по линзам... почему Мультифокал лучше/хуже моно... какие там достоинства и недостатки

Оказывается у Мультифокала есть свои недостатки (к перечисленным достоинствам) там неадекватное восприятие источников света (у мультифокала). Но почему клиники отказываются дать объяснение? Почему нигде нет сравнитиельных характеристик (или я не могу их найти)...
вот какие мне нужны ответы!
   
eact Написав:
-------------------------------------------------------
> Archer Написав:
> -------------------------------------------------------
>
> Мне не надо консультация врача ПО МОИМ глазам! Мне нужна консультация по ПРОДУКТУ
> - по линзам... почему Мультифокал лучше/хуже моно... какие там достоинства и
> недостатки
>
> Оказывается у Мультифокала есть свои недостатки (к перечисленным достоинствам)
> там неадекватное восприятие источников света (у мультифокала). Но почему клиники
> отказываются дать объяснение
? Почему нигде нет сравнитиельных характеристик (или
> я не могу их найти)...
> вот какие мне нужны ответы!

Почему отказываются? За деньги дадут.

Если Вы хотите делать у них операцию - капать и обследовать будут все равно. Если не хотите - какой им смысл отвечать на распросы.

Все равно им надо иметь сделанные у себя фото обследования - на основании посторонних никто ничего говорить не будет.

И еще - обязательное условие операции - отсутствие больных зубов. Имейте ввиду. Без такой справки никто ничег делать не будет, действительна она две недели.
   
Не хочу влазити з тупимо порадами, але у Мікрохірургії ока є лікарі мудаки. Мені зробили 5 непортрібних операцій і викачали бабла.
   
eact Написав:
-------------------------------------------------------
> Archer Написав:
> -------------------------------------------------------
>
> Мне не надо консультация врача ПО МОИМ глазам! Мне нужна консультация по ПРОДУКТУ
> - по линзам... почему Мультифокал лучше/хуже моно... какие там достоинства и
> недостатки

Ти неправильно ставиш питання - для аналогії уяви, що є культя кінцівки і протези. Для різних культей підійдуть різні протези.
Тому обговорювати якість продукту можна лише у комплексі з детальною картиною ураження очей.
   
Моїй тітці зробили операцію в Ексімері. Декілька років назад. Осліпла зовсім.
Тобто абсолютно дурно викинула купу грошей.
   
У меня проблемы с сетчаткой из-за высокой близорукости. Во время операции удалили хрусталик "по техническим причинам" - для получения полноценного доступа к глазному дну. Поставили хрусталик не мультифокальный, но и не дешевый - средний по цене, с УФ фильтром. С фиксированными диоптриями, которые подбирают, чтобы пациент видел вдаль. Мультифокальный позволяет и вдаль смотреть и читать без дополнительной коррекции. Но с возрастом или в силу заболевания зрение все равно изменяется и, возможно, будут необходимы очки. Сама операция по замене хрусталика по неприятным ощущениям от манипуляций сопоставима с удалением зуба, не больше, но практически безболезненна.
Современные хрусталики ставятся на всю жизнь. Не бойтесь. Это проходят тысячи. Сам наблюдал десятки, прям-таки расцветших после снятия повязки, дедов.
   
Via Написав:
-------------------------------------------------------
> eact Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Archer Написав:
> > -------------------------------------------------------
> >
> > Мне не надо консультация врача ПО МОИМ глазам! Мне нужна консультация по
> ПРОДУКТУ
> > - по линзам... почему Мультифокал лучше/хуже моно... какие там достоинства и
> > недостатки
>
> Ти неправильно ставиш питання - для аналогії уяви, що є культя кінцівки і протези.
> Для різних культей підійдуть різні протези.
> Тому обговорювати якість продукту можна лише у комплексі з детальною картиною
> ураження очей.

Вія.... тут ти трохи не права! Я уже трохи в темі, і знайшов форум - зараз читаю!

діло в тому, що, як я зрозумів, різні клініки продають!!! ПРОДАЮТЬ лінзи тої, чи іншої фірми... от вони і не хочуть пояснювати різницю в тому, які лінзи і як показують "картинку".... Ще я зрозумів, що ПІСЛЯ консультації вони (виробники) РОБЛЯТЬ ЛІНЗУ ПІД ВАШ ГЛАЗ....

Так от, наприклад, лінза мультифокальна RESTOR (яку продає "новий зір" ;) не рекомендується для водіїв.... Так от мені потрібно заплатити 680 гривень, щоб дізнатися ту інформацію?
   
Соня Написав:
-------------------------------------------------------
> Моїй тітці зробили операцію в Ексімері. Декілька років назад. Осліпла зовсім.
> Тобто абсолютно дурно викинула купу грошей.

лікували катаракту заміною хрусталиків? ;o
   
Я маме буду делать в конце лета.

"Ще я зрозумів, що ПІСЛЯ консультації вони (виробники) РОБЛЯТЬ ЛІНЗУ ПІД ВАШ ГЛАЗ...."

Бред. Искусственные хрусталики готовые. В Харькове на операцию забирают сразу после обследования.
   
eact Написав:
-------------------------------------------------------
> діло в тому, що, як я зрозумів, різні клініки продають!!! ПРОДАЮТЬ лінзи тої, чи
> іншої фірми... от вони і не хочуть пояснювати різницю в тому, які лінзи і як
> показують "картинку"....

Ти можеш зрозуміти, що ти не запчастину до автомобіля купуєш????? При різній стадії ураження очей в тій самій лінзі буде різна картинка - у КОЖНОЇ ЛЮДИНИ різна, розумієш?

Ще я зрозумів, що ПІСЛЯ консультації вони (виробники)
> РОБЛЯТЬ ЛІНЗУ ПІД ВАШ ГЛАЗ....

Моя тітка купувала готові - ніхто нічого не виробляв. Але там є асортимент - підбирали, яка більше підійде саме до її очей. Підбирав той лікар, що й робив операцію - а не якісь ліві консультанти.

>
> Так от, наприклад, лінза мультифокальна RESTOR (яку продає "новий зір" ;) не
> рекомендується для водіїв.... Так от мені потрібно заплатити 680 гривень, щоб
> дізнатися ту інформацію?

Та який водій, блін? В тебе дружина сліпне і вище вже сказали, що водити машину заборонено після таких операцій. І це є правильно.
   
chundrik Написав:
-------------------------------------------------------
> Современные хрусталики ставятся на всю жизнь. Не бойтесь. Это проходят тысячи. Сам
> наблюдал десятки, прям-таки расцветших после снятия повязки, дедов.


Да... то дед - а то моя жена - 30 лет всего!
Хотим самое подходящее выбрать... а как оказалось - самое дорогое не всегда подходящее!
   
Андреас Написав:
-------------------------------------------------------
> Я маме буду делать в конце лета.
>
> "Ще я зрозумів, що ПІСЛЯ консультації вони (виробники) РОБЛЯТЬ ЛІНЗУ ПІД ВАШ
> ГЛАЗ...."
>
> Бред. Искусственные хрусталики готовые. В Харькове на операцию забирают сразу
> после обследования.

Может они и готовые, но идут с разными диоптриями... до-есть по разному настроенные (как я понял)! - это если "массовый" хрусталик - то он в своем разнообразии есть всегда в наличии!

С более дорогими происходит по другому - сначала врач производит измерения - все цифры отправляют в ... в США - производителю (например) - потом оттуда приходит необходимый хрусталик!
   
Via Написав:
-------------------------------------------------------
> Та який водій, блін? В тебе дружина сліпне і вище вже сказали, що водити машину
> заборонено після таких операцій.
І це є правильно.

Кто такой бред сказал???
   
eact Написав:
-------------------------------------------------------
> Андреас Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Я маме буду делать в конце лета.
> >
> > "Ще я зрозумів, що ПІСЛЯ консультації вони (виробники) РОБЛЯТЬ ЛІНЗУ ПІД ВАШ
> > ГЛАЗ...."
> >
> > Бред. Искусственные хрусталики готовые. В Харькове на операцию забирают сразу
> > после обследования.
>
> Может они и готовые, но идут с разными диоптриями... до-есть по разному настроенные
> (как я понял)! - это если "массовый" хрусталик - то он в своем разнообразии есть
> всегда в наличии!
>
> С более дорогими происходит по другому - сначала врач производит измерения - все
> цифры отправляют в ... в США - производителю (например) - потом оттуда приходит
> необходимый хрусталик!

Это кто-то тебя на бабки развести хочет.
   
eact Написав:
-------------------------------------------------------
> С более дорогими происходит по другому - сначала врач производит измерения - все
> цифры отправляют в ... в США - производителю (например) - потом оттуда приходит
> необходимый хрусталик!

Маячня. Моя тітка ставила собі по 8 000 гривень - вибирала з готових. Ні у які штати ніхто нічого не шле.
   
Андреас Написав:
-------------------------------------------------------
> Via Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Та який водій, блін? В тебе дружина сліпне і вище вже сказали, що водити машину
> > заборонено після таких операцій. І це є правильно.
>
> Кто такой бред сказал???

Це я в цій гілці у когось в пості прочитала. Може й не так - я не в темі. Моя тітка і до операції машину не водила, і після операції не збирається.
   
Via Написав:
-------------------------------------------------------
> eact Написав:
> -------------------------------------------------------
> > діло в тому, що, як я зрозумів, різні клініки продають!!! ПРОДАЮТЬ лінзи тої, чи
> > іншої фірми... от вони і не хочуть пояснювати різницю в тому, які лінзи і як
> > показують "картинку"....
>
> Ти можеш зрозуміти, що ти не запчастину до автомобіля купуєш????? При різній стадії
> ураження очей в тій самій лінзі буде різна картинка - у КОЖНОЇ ЛЮДИНИ різна,
> розумієш?
>
> Ще я зрозумів, що ПІСЛЯ консультації вони (виробники)
> > РОБЛЯТЬ ЛІНЗУ ПІД ВАШ ГЛАЗ....
>
> Моя тітка купувала готові - ніхто нічого не виробляв. Але там є асортимент -
> підбирали, яка більше підійде саме до її очей. Підбирав той лікар, що й робив
> операцію - а не якісь ліві консультанти.
>
> >
> > Так от, наприклад, лінза мультифокальна RESTOR (яку продає "новий зір" ;) не
> > рекомендується для водіїв.... Так от мені потрібно заплатити 680 гривень, щоб
> > дізнатися ту інформацію?
>
> Та який водій, блін? В тебе дружина сліпне і вище вже сказали, що водити машину
> заборонено після таких операцій. І це є правильно.

В усьому світі так? Сумніваюся. Різні виробники та різні технологію хрусталика дають різну картинку та різний комфорт... і це не на 100% індивідуальні показники!
Індивідуальні показники - це розмір ока та інші фізичні властивості ока...і до технологій (ціни) відношення мало мають!

То-ж не все так просто
   
eact Написав:
-------------------------------------------------------
> Пришла беда в мой дом. Жена перестала видеть - катаракта. Были у нескольких врачей -

Ви впевнені, що це катаракта, а не сильна короткозорість? І в тому, і в тому випадку ставлять лінзу.
   
eact Написав:
-------------------------------------------------------
> В усьому світі так? Сумніваюся. Різні виробники та різні технологію хрусталика
> дають різну картинку та різний комфорт... і це не на 100% індивідуальні показники!
> Індивідуальні показники - це розмір ока та інші фізичні властивості ока...і до
> технологій (ціни) відношення мало мають!
>
> То-ж не все так просто

Не корчи з себе вумника - йди туди, де роблять такі операції, там проведуть обстеження і запропонують два-три-пять варіантів. які годяться для твоєї дружини. Тоді вже й по ціні обиратимеш.
Ти один хрен не тямиш у тонкощах діагнозу і вимогах до тих лінз, і ніхто тобі лекцій по офтальмології не читатиме.
   
Андреас Написав:
-------------------------------------------------------
> Via Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Та який водій, блін? В тебе дружина сліпне і вище вже сказали, що водити машину
> > заборонено після таких операцій. І це є правильно.
>
> Кто такой бред сказал???


Я бы советовал все таки онакомиться с нормативной базой. А то у нас от незнания в стране уйма проблем

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Н А К А З N 299 від 24.12.99 р.

за N 31/4252

Про затвердження Переліку захворювань і вад, при яких особа не може бути допущена до керування відповідними транспортними засобами...

Категорія "В" транспортних засобів - автомобілі, дозволена максимальна маса яких не перевищує 3500 кг

5. Зниження гостроти зору в залежності від стійких помутнінь рефрактерних середовищ чи змін дна ока, аномалій рефракцій, а також інших причин органічного характеру:

а) гострота зору з корекцією нижче 0,6 на кращому оці, нижче 0,2 на гіршому. Припустима корекція при короткозорості й далекозорості 8.0 Д, у тому числі контактними лінзами, астигматизмі 3.0 Д (сума сфери і циліндра не повинна перевищувати 8.0 Д). Різниця в силі лінз двох очей не повинна перевищувати 3.0 Д;
б) відсутність зору на одному оці (гострота зору 0,1 і нижче);
в) стан після рефракційних операцій на роговій оболонці (кератотомія, кератомільоз, кератокоагуляція, рефракційна кератопластика). Допускаються до керування транспортом особи через 3 місяці після операції при гостроті зору з корекцією не нижче вказаної в пункті 5а, відсутності ускладнень і показником рефракції до операції від +8.0 до - 8.0 Д. При неможливості встановити доопераційну рефракцію визнаються придатними до керування при довжині вісі ока від 21,5 до 27,0 мм;
г) штучний кришталик хоча б на одному оці.

Допускаються водії-професіонали, що на момент обстеження мають стаж не менше 3 років, при гостроті зору з корекцією не нижче вказаної в пункті 5а, нормальному полі зору і відсутності ускладнень протягом півріччя після операції.


---

Т.е., не профи даже с одним исскуственным хрусталиком категория В закрыта.

А тем, для кого вождение = работа, закрыта на полгода, до повторного обследования



Редаговано разів: 1. Востаннє 04/06/2013 16:48 користувачем Сергій SV.
   
eact Написав:
-------------------------------------------------------
> В усьому світі так? Сумніваюся. Різні виробники та різні технологію хрусталика
> дають різну картинку та різний комфорт... і це не на 100% індивідуальні показники!
> Індивідуальні показники - це розмір ока та інші фізичні властивості ока...і до
> технологій (ціни) відношення мало мають!
>
> То-ж не все так просто
Шановний, ви не там питаєте. Ідіть у нормальну клініку, робіть і не панікуйте, все буде добре.
   
Афакичные ИОЛ подразделяются на монофокальные, торические, мультифокальные и аккомодирующие. Афакичные монофокальные и торические линзы позволяют дать пациенту хорошее зрение на одной дистанции – вдаль или вблизи. Торические ИОЛ используются при необходимости коррекции астигматизма. Мультифокальные и аккомодирующие линзы призваны дать хорошее зрение на любой дистанции, однако подходят не всем и не гарантируют удовлетворяющий пациента результат.
Торические, мультифокальные и аккомодирующие ИОЛ условно объединяют в группу «премиум-линз». Их производство сложнее технологически в сравнении с монофокальными, что обуславливает значительно более высокую их стоимость. Термин «премиум», скорее, маркетинговый, чем медицинский, и отнюдь не указывает на большую, в сравнении с монофокальными линзами, безопасность и более качественный результат.



Ну вот . как о казалось, у каждого производителя есть свои + и минусы мультифокальных!

Ну да ладно! Впереди много времени - а читать нужно весь интернет и выбрать самое подходящее! B-)
   
Кстати, при гемморое тоже низя. (п.19) Только после оперативного лечения.
   
eact Написав:
-------------------------------------------------------
> Ну да ладно! Впереди много времени - а читать нужно весь интернет и выбрать самое
> подходящее! B-)

Угу, тільки для початку не завадило б знати, є у твоєї дружини астигматизм чи нема.
Не мороч голову собі і людям - до лікаря йдіть.
   
Сергій SV Написав:
-------------------------------------------------------
> Кстати, при гемморое тоже низя. (п.19) Только после оперативного лечения.

:gigi:

Живо представил себе проверку на дороге....
   
Сергій SV Написав:
-------------------------------------------------------
> Кстати, при гемморое тоже низя. (п.19) Только после оперативного лечения.


водить машину или делать операцию? ;o
   
eact Написав:
-------------------------------------------------------
> Сергій SV Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Кстати, при гемморое тоже низя. (п.19) Только после оперативного лечения.
>
>
> водить машину или делать операцию? ;o


Я про машину. А с больными зубами нельзя операцию делать, да...
   
Андреас Написав:
-------------------------------------------------------
> Via Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Та який водій, блін? В тебе дружина сліпне і вище вже сказали, що водити машину
> > заборонено після таких операцій.
І це є правильно.
>
> Кто такой бред сказал???


это правда.
   
Сергій SV Написав:
-------------------------------------------------------

> И еще - обязательное условие операции - отсутствие больных зубов. Имейте ввиду.
> Без такой справки никто ничег делать не будет, действительна она две недели.

Як цікаво! У мене тут такої довідки ніхто не вимагав... А робили декілька операцій на оці.
   
Перелік захворювань і вад, при яких особа не може бути допущена до керування відповідними транспортними засобами

Категорія "В" транспортних засобів - автомобілі, дозволена максимальна маса яких не перевищує 3500 кг (7700 фунтів) і кількість сидячих місць яких, крім сидіння водія, не перевищує восьми
1. Хронічні захворювання оболонок ока, що супроводжуються значним порушенням функції зору, стійкі зміни повік, у тому числі їх слизових оболонок, парези м'язів повік, що перешкоджають зору або обмежують рух очного яблука (після оперативного лікування з позитивним результатом допуск до керування дозволяється).
2. Хронічне, що не піддається консервативному лікуванню, запалення слізного мішка, свищ слізного мішка, а також стійка сльозотеча, що не піддається лікуванню (після оперативного лікування з позитивним результатом допуск до керування дозволяється).
3. Стійка диплопія внаслідок косоокості будь-якої етіології.
4. Обмеження поля зору більше ніж на 20 град., у будь-якому з меридіанів. Центральна скотома абсолютна або відносна (при скотомі та наявності змін зорової функції не нижче значень, указаних у пункті 5а, - допуск без обмежень).
5. Зниження гостроти зору в залежності від стійких помутнінь рефрактерних середовищ чи змін дна ока, аномалій рефракцій, а також інших причин органічного характеру:
а) гострота зору з корекцією нижче 0,6 на кращому оці, нижче 0,2 на гіршому. Припустима корекція при короткозорості й далекозорості 8.0 Д, у тому числі контактними лінзами, астигматизмі 3.0 Д (сума сфери і циліндра не повинна перевищувати 8.0 Д). Різниця в силі лінз двох очей не повинна перевищувати 3.0 Д;
б) відсутність зору на одному оці (гострота зору 0,1 і нижче);
в) стан після рефракційних операцій на роговій оболонці (кератотомія, кератомільоз, кератокоагуляція, рефракційна кератопластика). Допускаються до керування транспортом особи через 3 місяці після операції при гостроті зору з корекцією не нижче вказаної в пункті 5а, відсутності ускладнень і показником рефракції до операції від 8.0 до - 8.0 Д. При неможливості встановити доопераційну рефракцію визнаються придатними до керування при довжині вісі ока від 21,5 до 27,0 мм;
г) штучний кришталик хоча б на одному оці. Допускаються водії-професіонали, що на момент обстеження мають стаж не менше 3 років, при гостроті зору з корекцією не нижче вказаної в пункті 5а, нормальному полі зору і відсутності ускладнень протягом півріччя після операції.
6. Порушення відчуття кольору типу дихромазії.
7. Захворювання сітківки і зорового нерва (пігментний ретиніт, атрофія зорового нерва, відшарування сітківки та ін.).
8. Глаукома (при початковій компенсованій глаукомі, нормальному дні ока, при змінах гостроти зору і поля зору менше значень, вказаних у пунктах 4, 5, допускаються індивідуально тільки водії-професіонали, що на момент обстеження мають стаж не менше 3 років, за умови наступного періодичного огляду через 1 рік).
9. Сприйняття розмовного мовлення одним або двома вухами на відстані, меншій 3 м, шепітного мовлення на відстані 1 м (при повній глухоті на одне вухо та сприйнятті розмовного мовлення іншим вухом на відстані, не меншій 3 м, або сприйнятті розмовного мовлення кожним вухом на відстані, не меншій 2 м, питання вирішується індивідуально тільки для водіїв-професіоналів, що на момент обстеження мають стаж не менше 3 років, за умови наступного періодичного огляду через 1 рік).
10. Хронічне однобічне чи двобічне гнійне запалення середнього вуха, ускладнене холестеатомою, грануляціями чи поліпом (епітимпаніт). Наявність фістульного симптому (після оперативного лікування з добрим результатом питання вирішується індивідуально).
11. Хронічний гнійний мастоїдит, ускладнення внаслідок мастоїдектомії (кіста, свищ).
12. Захворювання будь-якої етіології, що викликає порушення функції вестибулярного апарату, синдроми запаморочення, ністагм (хвороба Меньєра, лабіринтити, вестибулярні кризи будь-якої етіології та ін.).
13. Спонтанний ністагм при відхиленні зіниць на 70 град. від середнього положення.
14. Доброякісні новоутворення, малорухомі рубці, що значно ускладнюють рухи кінцівок, різко виражені обмеження рухомості шиї, стійкі зміни у великих суглобах, переломи, які неправильно зрослися, несправжні суглоби, що значно ускладнюють рухи кінцівок, а також стійкі зміни у хребті, що порушують його рухи.
15. Відсутність однієї верхньої чи нижньої кінцівки, кисті чи стопи, а також деформація кисті чи стопи, що значно ускладнює їх рухи. Як виняток можуть допускатися особи з однією ампутованою гомілкою і протезом, якщо ампутаційна кукса не менше 1/3 гомілки і рухомість у колінному суглобі ампутованої кінцівки повністю збережена.
16. Відсутність пальців чи фаланг, а також нерухомість у міжфалангових суглобах:
а) відсутність двох фаланг великого пальця на правій чи лівій руці;
б) відсутність чи нерухомість двох чи більше пальців на правій руці чи повне зведення хоча б одного пальця;
в) відсутність чи нерухомість трьох і більше пальців на лівій руці чи повне зведення хоча б одного пальця (при збереженні хапальної функції і сили кисті питання про допуск до керування вирішується індивідуально).
17. Травматичні деформації з наявністю неврологічної симптоматики і дефекти кісток черепа. При наявності незначних дефектів чи деформацій кісток черепа (при відсутності неврологічної симптоматики) допуск здійснюється індивідуально.
18. Скорочення нижньої кінцівки більше ніж на 6 см. Водії, що проходять періодичний медичний огляд, можуть бути визнані придатними, якщо кінцівка не має дефектів кісток, м'яких тканин і суглобів, об'єм рухів збережений, довжина кінцівки більше 75 см (від п'яткової кістки до середини великого вертлюга стегна).
19. Захворювання, що викликають обмеження рухів чи біль при рухах кінцівками, грижі, свищі, випадання прямої кишки, геморой, водянка яєчка чи сім'яного канатика та ін. Питання про допуск, у тому числі після оперативного лікування, вирішується індивідуально.
20. Захворювання судин:
а) аортальні аневризми, аневризми судин головного мозку, аневризми стегнової і підколінної артерій, аневризми підшкірно розташованих судин (при підозрі на наявність аневризми індивідуальний допуск на підставі висновків спеціалізованих закладів за умови наступного періодичного огляду через 1 рік).
б) облітеруючий ендартеріїт II-III стадії, хвороба Такаясу;
в) варикозне розширення вен з порушенням трофіки, слоновістю та ін.
21. Стійкі зміни в глотці, гортані, трахеї, значно ускладнене дихання. Деформація грудної клітки і хребта зі значним порушенням функції органів грудної порожнини.
22. Вроджені чи набуті пороки серця і судин будь-якої етіології - при наявності компенсації питання про допуск вирішується індивідуально за умови наступного періодичного огляду через 1 рік.
23. Стан після операції на серці та великих магістральних судинах. Імплантовані штучні водії ритму серця.
24. Хвороби серця будь-якої етіології (ендокардит, міокардит та ін.), порушення ритму будь-якої етіології (мерехтлива аритмія, пароксизмальна тахікардія та ін.), хронічна ішемічна хвороба серця, в тому числі стан після перенесеного інфаркту міокарда - питання про допуск вирішується індивідуально за умови наступного періодичного огляду через 1 рік (на підставі висновків спеціалізованих закладів), за винятком осіб зі стенокардією спокою.
25. Гіпертонічна хвороба II-III ст.: питання про допуск осіб з гіпертонічною хворобою I ст. вирішується індивідуально.
26. Хронічні захворювання легенів і плеври, в тому числі і туберкульозної етіології, бронхіальна астма, стан після резекції легенів, бронхоектатична хвороба - питання про допуск вирішується індивідуально за умови наступного періодичного огляду через 1 рік.
27. Хвороби крові та кровотворних органів: при відсутності анемічного синдрому і загострення основного захворювання питання про допуск вирішується індивідуально.
28. Діабет. У разі інших ендокринних захворювань зі стійкими і вираженими порушеннями функції рішення приймається індивідуально на підставі висновку ендокринолога; у разі захворювання з розладами свідомості, схильністю до коматозних станів - непридатні.
29. Хронічні психічні захворювання і стани, що прирівнюються до них і потребують обов'язкового диспансерного динамічного спостереження. Епілепсія та синкопальні стани. Питання про допуск осіб з вираженими формами пограничних нервово-психічних розладів, пограничної розумової відсталості, затримками розумового розвитку вирішуються в індивідуальному порядку.
30. Наркологічні протипоказання - відповідно до отриманого сертифіката про проходження профілактичного наркологічного огляду (ф.N 140-0 (облікова).
31. Хронічні рецидивні захворювання периферичної нервової системи і залишкові явища перенесених захворювань і травм великих нервових стовбурів зі стійким порушенням рухів, чутливості й трофіки.
32. Випадання матки та вагіни, ректовагінальні та везиковагінальні свищі (розриви промежини з порушенням цілісності сфінктера прямої кишки) - після оперативного лікування з добрим результатом в індивідуальному порядку допускаються тільки водії-професіонали із стажем роботи на момент обстеження не менше 3 років).
33. Зріст нижче 150 см (питання вирішується індивідуально), різке відставання у фізичному розвитку.
34. Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічні захворювання печінки, жовчовивідної системи, підшлункової залози з частими загостреннями, синдром оперованого шлунка - допуск індивідуальний.
   
eact Написав:
-------------------------------------------------------

>
> Сами врачи рассказывают, но как-то сухо (видать им это уже надоело) - а знакомых
> нету!


нижний порог бюджета операции 6 тыс грн. если есть возможность, выберите вариант 10-12 тысяч, материал качественней. хирург и материал одинаково важны. максимум через неделю дома. операцию (так говорят врачи) лучше делать осенью, период реабилитации на осеннем свете легче.
не волнуйтесь. сейчас это совершенно рядовая операция, легче, чем аппендицит. технология возвращения зрения отработана. это конвейер в хорошем смысле слова.
удачи вам
   
Да все на этом пункте (у нас вроде тоже есть) давно хер забили.. Мой ныне покойный друг успел с двумя искусственными глазами сгонять в Германию и пригнать на заказ Туарег.. Последний, правда, оказался в розыске, но это другая история.. но сердце и сосуды ему это не улучшило (помер от 1-го инсульта).
   
Прежде всего, что такое катаракта?

Модель катаракты - яичный белок на сковородке...
При нагревании мутнеет. Так же и хрусталик мутнеет.
Причин помутнения хрусталика много - от бактериальной до радиационной.

Задача хрусталика, та же что и у линзы фотоаппарата, чтобы изображение на фотоматрице было резким.

В глазу фотоматрица - задняя стенка глаза.

Хрусталик в некотором диапазоне может наводить резкость. Если не может, то помогают очки плюсовые или минусовые.

Так что при установке искусственного хрусталика почти без разницы что было раньше - близорукость или дальнозоркость..
   
Via Написав:
-------------------------------------------------------
> eact Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Ну да ладно! Впереди много времени - а читать нужно весь интернет и выбрать самое
> > подходящее! B-)
>
> Угу, тільки для початку не завадило б знати, є у твоєї дружини астигматизм чи нема.
> Не мороч голову собі і людям - до лікаря йдіть.

а если астигматизм, то что?
у меня астигматизм и уже пора хрусталик менять,
так что читаю ветку с личным интересом
   
а еще знаете, что мне интересно,
это ж потом и глаза потереть нельзя?
и вообще, какие ощущения инородного тела в глазу?



Редаговано разів: 1. Востаннє 04/06/2013 20:11 користувачем Татьяна.
   
eact Написав:
-------------------------------------------------------
> Ok! Написав:
> -------------------------------------------------------
> > вот здесь ответы на все вопросы
> >
> > [www.zir.com.ua]
>
>
> Гавно там а не информация....
>
> и эти "врачи" уроды как с луны свалились - они не могут толком объяснить, какая
> разница между той или иной линзой... типа записывайтесь на консультацию и Вам там
> объяснят! А стоимость самой недорогой консультации с этими "объяснениями" - 680
> гривен! Хотя на вопрос - "я и сам знаю, что НУЖНА 100% операция - объясните мне разницу
> в линзах" - ответ один - записывайтесь на консультацию... идиоты конченные.... нахер
> мне капать мои глаза (я до этого их капал уже 3-ре раза в разных врачей - получил
> один и тот-же ответ - совет - ТОЛЬКО ОПЕРАЦИЯ и замена хрусталика)

Ну тогда вам, как говорится, Бог в помощь...

Вам уже несколько человек говорили об этой клинике и объясняли почему...
   
matav Написав:
-------------------------------------------------------
> Сергій SV Написав:
> -------------------------------------------------------
>
> > И еще - обязательное условие операции - отсутствие больных зубов. Имейте ввиду.
> > Без такой справки никто ничег делать не будет, действительна она две недели.
>
> Як цікаво! У мене тут такої довідки ніхто не вимагав... А робили декілька операцій
> на оці.

потому что канадцы не живут с запущенным кариесом
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія