Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пламєнний привіт вам віндузятники! :K

Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Так і є, Джобса дуже не вистачає.
Та доводиться обновляти хоча б до 10.13, бо навіть на 10.9 багато нового софта вже не запустиш.

Та однак краще за лінукс, не кажучи вже про решту. Поки що.

Глобальна тенденція - підминання всього ринку олігархами мегакорпораціями. Наші кондитери проти них - пташата жовтодзьобі.

Показати зображення...
Чим? ;)
   
Чим? ;)

по сравнению с линуксом — всем. Если даже с Виндой еще можно поспорить, то тут просто — всем!
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

по сравнению с линуксом — всем. Если даже с Виндой еще можно поспорить, то тут просто — всем!
Занадто голослівне твердження(Хопьор-інвєст стайл).
1. Ціна питання?
2. Сам же жалієшся, шо епл уже не той,тормозить ніпадєцкі.

   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Чим? ;)

Оптимальне поєднання надійності, зручності й дизайну.

Лінукс - то для вебсерверів та різних ардуін.
Раз встановив і надійно працює.
А на робочому та домашньому компі - незручно через необхідність постійно щось змінювати й колупатись руками.

Вінда - то взагалі жах. Єдиний варіант використання - механічно видалити з компа всі модулі для підключення до мережі.
Тоді не доведеться кожен рік-два перевстановлювати ту міс дірявість-кострубатість.

Про дизайн - окрема тема. Кому й цеглина приємна для ока.
   
Занадто голослівне твердження(Хопьор-інвєст стайл).
1. Ціна питання?
2. Сам же жалієшся, шо епл уже не той,тормозить ніпадєцкі.

Да, жалеюсь! Прийдется скоро все равно покупать новый аймак (у меня мой старичок с 2013 пашет по 15 часов в сутки). Куплю значит помощнее, памяти добавлю.

Эппл хоть на старом железе и тормозит, но под него софт есть. Под линух ваш ничего нет и не будет, и танцы с бубном шоб что-то настроить ну его к бесу.

А про качество и дизайн железа я вообще молчу. Тут все абсолютно вне конкуреции. Я бы себе ни за что не поставил на стол уебищное по дизайну писюковское одороболо. Работать должно быть приятно, а для этого подходит только Эппл пока.

Цена вопроса конечно есть, но я ведь на маке работаю, а не в игры играю. Ретина дисплей 27 дюймов — где я еще возьму?

Останнє редагування: 12 лютого 2019 12:13:26 від Медведылло
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

1. Оптимальне поєднання надійності, зручності й дизайну.

2.Лінукс - то для вебсерверів та різних ардуін.
3. Раз встановив і надійно працює.
4.А на робочому та домашньому компі - незручно через необхідність постійно щось змінювати й колупатись руками.

Вінда - то взагалі жах. Єдиний варіант використання - механічно видалити з компа всі модулі для підключення до мережі.
Тоді не доведеться кожен рік-два перевстановлювати ту міс дірявість-кострубатість.

5. Про дизайн - окрема тема. Кому й цеглина приємна для ока.

1. Сумнівно.
2. Не відповідає дійсності
3. Апдейти/обслуга все дно потрібні, шоб надійно.
4. Інфа 15-річної давності. останній раз колупався(так-собі), коли бекапився. квартал тому. і то це були не проблеми, а регламентні роботи.
5. Не можу не сміятись -3 Гном чи кеди не задовольняють?
По рівню кастомізації ні вінді ні маку нічого не світить.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Да, жалеюсь! Прийдется скоро все равно покупать новый аймак (у меня мой старичок с 2013 пашет по 15 часов в сутки). Куплю значит помощнее, памяти добавлю.

Эппл хоть на старом железе и тормозит, но под него софт есть. Под линух ваш ничего нет и не будет, и танцы с бубном шоб что-то настроить ну его к бесу.

А про качество и дизайн железа я вообще молчу. Тут все абсолютно вне конкуреции. Я бы себе ни за что не поставил на стол уебищное по дизайну писюковское одороболо. Работать должно быть приятно, а для этого подходит только Эппл пока.

Цена вопроса конечно есть, но я ведь на маке работаю, а не в игры играю. Ретина дисплей 27 дюймов — где я еще возьму?
дабудєтсрачь!
з ябука мона хіба шо монік видерти-реально класно.
працювати на гламурних клавах та мишах але абсолютно не ергономічних- це треш, угар та содомія.
залізо в яблука те ж саме, що й в інших. айфон так взагалі гнусмас  на 95%
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
PAL

Эппл хоть на старом железе и тормозит, но под него софт есть. Под линух ваш ничего нет и не будет, и танцы с бубном шоб что-то настроить ну его к бесу.

от про танці не треба! Усюди танці
Знаєш, нащо отаке роблять? Mojave
Код: [Select]
$ /System/Library/PrivateFrameworks/Apple80211.framework/Versions/A/Resources/airport prefs
    AirPort preferences for en0:
    DisconnectOnLogout=NO
    Unable to retrieve JoinMode
    JoinModeFallback=DoNothing
    RememberRecentNetworks=YES
    RequireAdminIBSS=NO
    RequireAdminNetworkChange=NO
    RequireAdminPowerToggle=NO
    WoWEnabled=YES
$ sudo /System/Library/PrivateFrameworks/Apple80211.framework/Versions/A/Resources/airport prefs joinMode=Strongest
а знаєш, як потім назад повернути?  :laugh:

PS. Я вже не кажу про дебільну систему пакет-менеджмента (точніше, її відсутність як класу)
   
от про танці не треба! Усюди танці
Знаєш, нащо отаке роблять? Mojave
Код: [Select]
$ /System/Library/PrivateFrameworks/Apple80211.framework/Versions/A/Resources/airport prefs
    AirPort preferences for en0:
    DisconnectOnLogout=NO
    Unable to retrieve JoinMode
    JoinModeFallback=DoNothing
    RememberRecentNetworks=YES
    RequireAdminIBSS=NO
    RequireAdminNetworkChange=NO
    RequireAdminPowerToggle=NO
    WoWEnabled=YES
$ sudo /System/Library/PrivateFrameworks/Apple80211.framework/Versions/A/Resources/airport prefs joinMode=Strongest
а знаєш, як потім назад повернути?  :laugh:

PS. Я вже не кажу про дебільну систему пакет-менеджмента (точніше, її відсутність як класу)

я не знаю что это, а значит оно мне никогда не было нужно (на маке с 1995 года)
   
дабудєтсрачь!
з ябука мона хіба шо монік видерти-реально класно.
працювати на гламурних клавах та мишах але абсолютно не ергономічних- це треш, угар та содомія.
залізо в яблука те ж саме, що й в інших. айфон так взагалі гнусмас  на 95%

мыша да — неэргономичное гавно и я ее всегда сразу продаю сектантам, когда покупаю новый аймак. Но клава — вот это не надо! И для меня до сих пор загадка — какими пальцами виндусятники нажимают Control-C и Control-V — две самые часто используемые комбинации. Я бы памятник Джобсу поставил только за одну клавишу Command, которая на маковских клавах на месте клавиши с окошком стоит. Благодаря ей не надо руки выворачивать или придумывать "эргономичные" клавиатуры, чтоб делать простой копи-паст.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

А що в тебе за софт такий, що тобі взагалі Windoze потрібна? Я 17 років на Linux.

а у нас більшість юзерів його ніколи не купували та ще вважають за потрібне одразу мати у системі новий варезний фотошоп, хоча в половині випадків не вміють користуватися і 5% функціоналу пейнт.нет або гімпу...
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

мыша да — неэргономичное гавно и я ее всегда сразу продаю сектантам, когда покупаю новый аймак. Но клава — вот это не надо! И для меня до сих пор загадка — какими пальцами виндусятники нажимают Control-C и Control-V — две самые часто используемые комбинации. Я бы памятник Джобсу поставил только за одну клавишу Command, которая на маковских клавах на месте клавиши с окошком стоит. Благодаря ей не надо руки выворачивать или придумывать "эргономичные" клавиатуры, чтоб делать простой копи-паст.
а в мак комманд+С. принципової різниці не бачу. але я не про те - чому відмовились від нормальних кнопок і перейшли на плоскі???

   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
PAL

я не знаю что это, а значит оно мне никогда не было нужно (на маке с 1995 года)

понятно. Значит реально в больших компаниях не работал

Поясняю. Имеем здание. Имеем компанию, занимающую этаж. Имеем кучу wifi роутеров c роумингом в предела одного SSID
В результате начинаем на некоторых рабочих местах иметь серьезную проблему: мак начинает свичиться по своему разумению между соседними рутерами
В момент свича идут фризы по сети. Дико раздражает.

Описанное выше фиксит эту проблему
Да и скорость получше становится
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

мыша да — неэргономичное гавно и я ее всегда сразу продаю сектантам, когда покупаю новый аймак. Но клава — вот это не надо! И для меня до сих пор загадка — какими пальцами виндусятники нажимают Control-C и Control-V...
Блін, а в мене то на автоматі :)
Великий палець лівої - на Ctrl, вказівний - на C чи V
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
PAL

И да, ОЧЕНЬ раздражает в макос как работает caps lock в режиме "переключение раскладок". Оно срабатывает через раз. А предлагаемые варианты переключателей неудобны

   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
PAL

але я не про те - чому відмовились від нормальних кнопок і перейшли на плоскі???
якраз це очевидно
уніфікація
тобто користувач звикає до однієї клавіатури, яка єдина для макбука та для аймака, тож не втрачає часу на перенавчення
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

маководы больные люди.
только у них кнопки закрытия окна слева, хотя удобно - справа.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

;o
для аффтара стало відкриттям, що продукція компанії майкрософт коштує грошей????
Відкрию Велику Таємницю
вінда завжди була платною

щодо "додатково заплатити". Це взагалі-то нормально, що ПЗ має обмежений строк підтримки. Й що, як треба підтримка на більший строк, ніж передбачено життєвим циклом програми (про який, до речі, розробники попереджають завжди, але хто ж ті бамажки читає, да), то це нормально - сплатити за подовження підтримки. Бо воно коштує для розробника чималих грошей
Афігєнно...  :weep: Тут деякі ІТішнікі торрентами кіно качають і їх совість не мучає... А бідний манюпас після сплати комуналки тіко й може що Linux'а поставити...
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

В мене купа периферії, на яку немає драйверів під десятку. Нормальні працюючі девайси ( лазерний принтер, на якому я друкую максимум 100 сторінок в місяць, планшетний сканер в купі з яким лазерник перетворюється в дуже зручний домашній копіровальний апарат, і ще штук п"ять таких же пристроїв) які мені тепер пропонують просто викинути і купити нові. За 1000 баксів. Бо мені немає куди засунути ту тисячу. Ні. Краще я сімку поставлю другою системою і нехай їм платить Янукович з Порошенком на пару
хто тобі пропонує щось кидати? білл гейтс прийде та зітре тобі твою 7ку?
мова лише про то, что підтримка стає платною.



   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

угу. Повчаю. БО:
- я маю достатньо багатий досвід у цьому плані. Вважаєте, ситуація унікальна? Ага, два рази! M$ постійно повторює цей прикол кожного разу при важливих змінах, як-то 95/98 -> W2k, WinXP; WinXP -> Win7; Win7 -> Win10.
- нормальне обладнання тим й відрізняється, що в ньому не драйвер операційної системи рулить, а внутрішня мікропрограма. А ОС тіки команди (стандартні) дає та дані туди-сюди ганя через стандартизований інтерфейс. Класика жанру - Win-printer vs Нормальний принтер. Нормальний принтер має вбудовану пам'ять, розуміє щонайменш PCL й не потребує, щоб драйвер коліщатка в ньому крутив
:facepalm:
Абнять і плакать...
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Виндовс 10 что бы нормально работала на среднем компе - нужно поотключать все обновления и кучу служб.

Еле выяснил в чём причина нагрузки 100% на винт и проц.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

угу. Повчаю. БО:
- я маю достатньо багатий досвід у цьому плані. Вважаєте, ситуація унікальна? Ага, два рази! M$ постійно повторює цей прикол кожного разу при важливих змінах, як-то 95/98 -> W2k, WinXP; WinXP -> Win7; Win7 -> Win10.
- нормальне обладнання тим й відрізняється, що в ньому не драйвер операційної системи рулить, а внутрішня мікропрограма. А ОС тіки команди (стандартні) дає та дані туди-сюди ганя через стандартизований інтерфейс. Класика жанру - Win-printer vs Нормальний принтер. Нормальний принтер має вбудовану пам'ять, розуміє щонайменш PCL й не потребує, щоб драйвер коліщатка в ньому крутив
ну і треш)
я якщо не принтер? :laugh: 

M$ повторює, я уявляю що б ви сказали про ліцензійну політику  vmware чи oracle,чи будь чого більш меньш корпоративного.

Останнє редагування: 12 лютого 2019 13:08:40 від хробак
   
Блін, а в мене то на автоматі :)
Великий палець лівої - на Ctrl, вказівний - на C чи V

Но это же пистеццц! Это ж перекручена вся кисть! А попробуй представь, что нажать надо Cmd-C вместо Control-C. Смотри фотку маковской клавы вверху в посте показана в этой ветке. И что удобнее?
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

то це нормально - сплатити за подовження підтримки. Бо воно коштує для розробника чималих грошей

Пан-автор , стовідсотково правий , бо дійсно - хто купує дуршляк , але вважаючи його ополонником , доплачуватиме за запаювання дірок - нормально , а для виробника "дуршляків" - геніально .  )))
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Но это же пистеццц! Это ж перекручена вся кисть! А попробуй представь, что нажать надо Cmd-C вместо Control-C. Смотри фотку маковской клавы вверху в посте показана в этой ветке. И что удобнее?
Ну, я так звик - за надцять років роботи за компом
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

цікаво було б, якщо аппль дозволила купувати свої компи без ОС,баксів на 200 дешевше, як це із PC можливо.
Ось статистика б була цікава  :laugh:
   
маководы больные люди.
только у них кнопки закрытия окна слева, хотя удобно - справа.

почти никогда мышью не закрываю, так как на экране 27 дюймов таскать мышь куда-то, чтоб нажать на малюсеньку кнопочку — это бред. Горячая клавиша есть Cmd-W для этого. Если окно не активно, просто тычешь мышкой в любую его точку, чтоб его активизировать, и тут же нажимаешь левой рукой Cmd-W
   
Ну, я так звик - за надцять років роботи за компом

я около года как-то работал на Винде — к вечеру кисть реально болела
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

А на робочому та домашньому компі - незручно через необхідність постійно щось змінювати й колупатись руками.
Так було років 15-20 тому. Зараз не треба колупатись. Поставив і працюй.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Ну, я так звик - за надцять років роботи за компом
Цікаво, що тільки прочитавши цю тему, я спробував зафіксувати свої автоматичні натискання на клаві
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
PAL

цікаво було б, якщо аппль дозволила купувати свої компи без ОС,баксів на 200 дешевше, як це із PC можливо.
Ось статистика б була цікава  :laugh:

apple взагалі-то оцінила свою ОС десь у 20ку, наскільки я пам'ятаю :D
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Ага, с Автокадом, Архикадом, Фотошопом как минимум )


Прям так абсолютно всі домашні користувачі сидять весьчас в автокаді, архікаді і фотошопі.  :facepalm1:

Я на лінуксі з 2005 року сижу, ЖОДНОГО (!) разу не використовував автокад, ніколи!
Замість фотошопу використовував Гімп, і то це було разів з 10 за весь час.

Бо перевернути фотку, тбрізати чи змінити розмір можна іншими інструментами.

Я ще розумію, коли геймери кажуть, що не всі ігри доступні під Лінукс, але автокад і нафіг не потрібен домашньому користувачу.

А тим, кому треба для роботи, і хто купив (!) автокад, той може заплатити і за платну підтримку Віндовс.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

маководы больные люди.
только у них кнопки закрытия окна слева, хотя удобно - справа.
мені пох. можу на лінуксі і так і сяк зробити
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

якраз це очевидно
уніфікація
тобто користувач звикає до однієї клавіатури, яка єдина для макбука та для аймака, тож не втрачає часу на перенавчення
виламувати собі руки? ну-уу, дякую, епл...
 
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Блін, а в мене то на автоматі :)
Великий палець лівої - на Ctrl, вказівний - на C чи V

Тут не поспоришь. Расположение ктрл на пс клаве это п***а в сравнении кмд+любая клавиша на мак.
Загибать большой палец в сторону ой как удобно с ктрл. Я нажимаю мизинцем или вообще краем ладони, но это то еще удовольствие.
Выход - купить модную клаву с настройкой клавиш через софт и перебиндить ктрл на альт например. Только потом все время будешь искать, а где же у тебя альт.

Но 99% юзеров шорткатов не знают вообще и им пох че там и где.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
dmp

маководы больные люди.
только у них кнопки закрытия окна слева, хотя удобно - справа.

Не все виндузятники в курсе, что в свое время в виндах кнопка закрытия окна была слева :)

А маководы жмут cmd+w и все.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Не все виндузятники в курсе, что в свое время в виндах кнопка закрытия окна была слева :)

А маководы жмут cmd+w и все.

В винде ты тоже жмешь ctrl-w и все. Но откуда ж пересичному виндузятнику это знать.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
dmp

Яблочники, подскажите плиз недорогой домашний лазерный принтер А4, совместимый с МакОС 10.13 и выше. Желательно, чтоб входы были по ЮСБ и по ВайФай, в крайнем случае только ЮСБ. Ну и чтоб по дизайну был симпатичный (чисто белый или белый и немного серого).

Бери любой, что понравится, с поддержкой AirPrint. У меня Canon'всое МФУ с принтером и сканером куплено за небольшие деньги сто лет назад, все работает с полтычка, включая сетевой сканер.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

В винде ты тоже жмешь ctrl-w и все. Но откуда ж пересичному виндузятнику это знать.
95% віндузятників не можуть без миші вимкнути комп'ютер. Висмикують вилку з розетки.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
dmp

95% віндузятників не можуть без миші вимкнути комп'ютер. Висмикують вилку з розетки.

Ну как вышла Windows 10 с ее дивной эргономикой, то это была и не шутка... Там даже мышь не помогала.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія