Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вот сейчас обидно сказал

Re: Вот сейчас обидно сказал

Резюме:

пані Мирослава голосує за коміка-комедіанта
Все решта - це білий шум...
ну давай по суті
порадь мені будь ласка спосіб напевно проголосувати проти мародера
заздалегідь дякую за цінну пораду
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

ото істерику влаштували! :lol:
сери, ви хоча би усвідомлюєте, що у тому що невдовзі президентом країни стане комік-комедіант, винна одна-єдина людина - П.О.Порошенко?
Якщо для нього справді Україна-понад усе! (а ви схоже у це щиро вірите), чому він не знявся з виборів коли нагору сплив мегазашквар зі свинарчуками?
Чому не позбавив 30% виборців необхідності висловлення свого протесту проти його президентства шляхом голосування за комічного персонажа?
Він мав право не знати, що його антирейтинг зашкалює? Чому не самоусунувся давши тим самим змогу голосувати за когось незашквареного. і вибивши козирі з рук Зеленського?
ото така нестримна жага влади, такі невгомовні апетити?

То тепер вину за третє місце Тимошенко юльки розмазують по електорату Порошенко? То вони, ті лохторати, були різні у Юлі та у Петі. А ось з Зеленським у Юлі - однакові. Але Юля куртуазно мовчала, дивлячись, як Зеленський , кусень за куснем, відгризає Юлін електоральний пиріг.

 І тільки коли показали ту брудну комедію "Слуга народу", де Юлю дуже зле висміяли, то вже і Юля обминялася копняками с Зеленським.

Я дуже добре пам'ятаю, як ви, Миросі, єЛКи, Тигрики, кривили носа, коли ще до першого туру люди писали, що Зеленський, пардон,  - кінь в пальто, вірніше, сіра лошадка, яка ще себе покаже, і мовчали, ні слова критики у адресу Зеленського.

А тепер, коли Юля не вийшла в другий тур, ви по бирячку перевзулися і з ентузіазмом полчали всіх звинувачувати, що Юля програла саме із-за них, а Зеля нє прі делах, і вааще, Зеля - то голова! Дарма, що ссикло...

Останнє редагування: 15 квітня 2019 17:54:14 від шуша
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

ну давай по суті
порадь мені будь ласка спосіб напевно проголосувати проти мародера
заздалегідь дякую за цінну пораду

зачем ты повторяешь эту росийскую пропагандистскую заготовку про мародёра ?

ведь ясно шо это фсб закладочку сдеалало , специально подобрали еще и человека с фамилией свинарчук для контрактов
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

ну давай по суті
порадь мені будь ласка спосіб напевно проголосувати проти мародера
заздалегідь дякую за цінну пораду
Їдьте в неділю на шашлики! :)

Принаймі не проголосуєте за "Україну-повію"

Останнє редагування: 15 квітня 2019 17:49:09 від Ламер
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

зачем ты повторяешь эту росийскую пропагандистскую заготовку про мародёра ?

ведь ясно шо это фсб закладочку сдеалало , специально подобрали еще и человека с фамилией свинарчук для контрактов

Тому що до того вона всім тикала еврейську кров у Порошенко, яку, втім,  називала ромською, як велику ваду. Копирсалася у його батьках, у дітях, порівнюючи фотки та вишукуючі одній їй відомі риси.

І дуже ображалася, коли їй писали, що у Юлі теж рідня - Капітельмани,  бо ж цього в принципі нє может бить...

А тепер, дивлячись на Зеленського, вже на єврейських кровях Порошенко не зіграєш, то вона вже й мародера приплела.

Я правду написала, Мирося?
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

Тому що до того вона всім тикала еврейську кров у Порошенко, яку, втім,  називала ромською, як велику ваду. Копирсалася у його батьках, у дітях, порівнюючи фотки та вишукуючі одній їй відомі риси.

І дуже ображалася, коли їй писали, що у Юлі теж рідня - Капітельмани,  бо ж цього в принципі нє может бить...

А тепер, дивлячись на Зеленського, вже на єврейських кровях Порошенко не зіграєш, то вона вже й мародера приплела.

Я правду написала, Мирося?

Ну не знаю...

Все так, все так. Тимошенкіне дівочє прізвище Грігян, а от Пєцикове справжнє - Вальцман.
Мабуть таки доведеться вам просити вибачення перед євреями за злочини українців проти них - як вимагав ваш гетьман улюблений.


Останнє редагування: 15 квітня 2019 18:00:32 від Ламер
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

Митці дуже гнучки бо завжди хочуть жерти.
Цікавий митець). Міг би славити наперед відомого переможця, але ж ні...

Останнє редагування: 15 квітня 2019 18:09:41 від Sotnyk
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

Ну не знаю...


Я ж кажу - Мирося істово не вірить в Капітельманів у родоводі Тимошенко. Це для неї жахацький жах - хто завгодно може бути, армяни, руські, аби не...Чому, Мирося?

А коли  починаєш питати, переходить на ромів чомусь.

А отой мем про  вибачення перед євреями взагалі у Миросі самий головний аргумент проти її "улюбленого гетьмана".

Мирося, а раптом Зеленський теж підтримає про те вибачення? Що тоді?

Останнє редагування: 15 квітня 2019 18:07:06 від шуша
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

То тепер вину за третє місце Тимошенко юльки розмазують по електорату Порошенко? То вони були різні. А з Зеленсььким у Юля - однакові. Але Юля куртуазно мовчала, дивлячись, як Зеленський , кусень за куснем, відгризає Юлін електоральний пиріг. І тільки коли показали ту брудну комедію "Слуга народу", де Юою дуже зле висміяли, то вже і Юля обминялася копняками с Зеленським.

Я дуже добре пам'ятаю, як ви, Миросі, єЛКи, Тигрики, кривили носа, коли ще до першого туру люди писали, що Зеленський, пардон,  - кінь в пальто, вірніше, сіра лошадка, яка ще себе покаже, і мовчали, ні слова критики у адресу Зеленського.

А тепер, коли Юля не вийшла в другий тур, ви по бирячку перевзулися і з ентузіазмом полчали всіх звинувачувати, що Юля програла саме із-за них, а Зеля нє прі делах, і вааще, Зеля - то голова! Дарма, що ссикло...
:facepalm:
а тепер перечитай мій пост і свій і визнач, хто з нас двох є юлькозомбі  :gigi:
де я хоча би опосередковано згадувала про Юлю?
де я - як ти кажеш - кривила носа при згадці про Зеленського?
не пригадую, щоб я взагалі якось звертала на нього увагу
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

Я ж кажу - Мирося істово не вірить в Капітельманів у родоводі Тимошенко. Це для неї жахацький жах - хто завгодно може бути, армяни, руські, аби не...Чому, Мирося?
і знову ти мариш
якась суціільна маячня
шуша, ти при тямі?
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

і знову ти мариш
якась суціільна маячня
шуша, ти при тямі?
угу

дівоче прізвище Тимошенко - Грігян
коли вийшла заміж, законним чином змінила дівоче прізвище на чоловікове
За чутками Пєциків героїчний папашка мав дівоче прізвище Вальцман, але у якийсь момент раптом вирішив що воно немилозвучне
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

Мирося, а раптом Зеленський теж підтримає про те вибачення? Що тоді?
сподіваюся, отримає під зад ногою
від усіх Українців
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

так шо там? пындець всим сподиванням ?

Нация проиграла спецоперации ФСБ КГБ . Полная незрелость народа .

   
Re: Вот сейчас обидно сказал

угу

ну - і? що не так?
зарубіть на своєму носі : про очевидне ромське походження Порошенка згадується виключно в плані його не менш очевидної шкідницької діяльності по відношенню до України
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

:facepalm:
а тепер перечитай мій пост і свій і визнач, хто з нас двох є юлькозомбі  :gigi:
де я хоча би опосередковано згадувала про Юлю?
де я - як ти кажеш - кривила носа при згадці про Зеленського?
не пригадую, щоб я взагалі якось звертала на нього увагу


Так, саме це я і мала на увазі - для вас Зеленського просто не існувало.

А потім, я у тому російському вислові: "оказалось - не казалось", а винуваті у вас всі, окрім Зеленського. Юля ж саме йому скормила свій електорат на першому турі, а ви робили вигляд, що нічого не відбувається, та ще призирливо кривили носа, якщо хтось починав критикувати Зеленського.

Тож іжте тепер, не обляпайтесь.

Ось мені що цікаво, чи піде Юля, політик-важковаговик,  в услуженіє до цього блазня у коаліцію, чи вистачить гідністі бути в опозициії?



Останнє редагування: 15 квітня 2019 18:21:29 від шуша
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

і знову ти мариш
якась суціільна маячня
шуша, ти при тямі?

При тямі. Оно Ламер твої цитати постить.
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

ну - і? що не так?
зарубіть на своєму носі : про очевидне ромське походження Порошенка згадується виключно в плані його не менш очевидної шкідницької діяльності по відношенню до України


А "каліровані лиця" його дітей у якому плані згадувалися?
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

ну - і? що не так?
зарубіть на своєму носі : про очевидне ромське походження Порошенка згадується виключно в плані його не менш очевидної шкідницької діяльності по відношенню до України

"Пєцикове справжнє - Вальцман "(с) https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=904771.msg17768859#msg17768859

Ну зрозуміло ж, що людина з прізвищем Вальцман має очевидне ромське походження! :)
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

Так, саме це я і мала на увазі - для вас Зеленського просто не існувало.

А потім, я у тій російському вислові: "оказалось - не казалось", а винуваті у вас всі, окрвм Зеленського. Юля ж саме йому скормила свій електорат на першому турі, а ви робили вигляд, що нічого не відбувається, та ще призирливо кривили носа, якщо хтось починав критикувати Зеленського.

Тож іжте тепер, не обляпайтесь.

Ось мені що цікаво, чи піде Юля, політик-важковаговик,  в услуженіє до цього блазня у коаліцію, чи вистачить гідністі бути в опозициії?
шуша, ну ти мене зрозуміла, сподіваюся
іншої реакції крім чергового фейспалму у мене немає

знаєш, про що ти мені зараз нагадала? у совєцькі часи спортивні коментатори полюбляли юзати наступну маячню (наприклад) - "шведы отомстили чехам за нашу сборную" (збірна ЧССР перед тим звично обіграла збірну СССР, потім сама програла Швеції)..от так і ти зараз зв"язала в єдине ціле якісь уподобання у різні моменти часи, юлю, вову, петю..
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

"Пєцикове справжнє - Вальцман "(с) https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=904771.msg17768859#msg17768859

Ну зрозуміло ж, що людина з прізвищем Вальцман має очевидне ромське походження! :)

Сподіваюсь, зараз Мирося прийметься за родовід  Зеленського і розкаже нам, хто там є хто, і як національність впливає на " шкідницьку діяльність по відношенню до України".

Чекаємо з нетерпінням.
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

"Пєцикове справжнє - Вальцман "(с) https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=904771.msg17768859#msg17768859

Ну зрозуміло ж, що людина з прізвищем Вальцман має очевидне ромське походження! :)
я думаю, що вальцман - це його власна вигадка, щоб відвести увагу
а втім...це неважливо...навіть якщо і свинарчуків йому теж хуйло наказав прилаштувати на хлібні посади
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

Сподіваюсь, зараз Мирося прийметься за родовід  Зеленського і розкаже нам, хто там є хто, і як національність впливає на " шкідницьку діяльність по відношенню до України".

Чекаємо з нетерпінням.
прикинь - байдуже
зараз головне - скинути брехливого, цинічного і зажерливого Кнура
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

прикинь - байдуже
зараз головне - скинути брехливого, цинічного і зажерливого Кнура
Краще прийміть мою цінну й безкоштовну(!) пораду - їдьте в неділю на шашлики!
Бо через енний проміжок часу знову будете так само непереконливо виправдовуватися... :(
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

На мою думку за зеленського голосуют ті хто справді вважає Україну повією. Нічєго Вова нє оговорілся.

 (tu)
І в розмовах це підтверджують: "а чьта, єта разві ні так ??".
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

один и тот же сценарий, главное скинуть Ющенко и заживём .

вот шо можно сказать про народ регулярно танцующий на граблях?

   
Re: Вот сейчас обидно сказал

шуша, ну ти мене зрозуміла, сподіваюся
іншої реакції крім чергового фейспалму у мене немає

знаєш, про що ти мені зараз нагадала? у совєцькі часи спортивні коментатори полюбляли юзати наступну маячню (наприклад) - "шведы отомстили чехам за нашу сборную" (збірна ЧССР перед тим звично обіграла збірну СССР, потім сама програла Швеції)..от так і ти зараз зв"язала в єдине ціле якісь уподобання у різні моменти часи, юлю, вову, петю..

Мирося, та ти була схиблена на   походженні Порошенко, і весь час висувала його причетність до однієї з національностей, як велику ваду.

Зараз все в порядкє? тебе вже не дратує більше нічия національність?



-------------------------




-----------------------------
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

шуша, ти чудово розумієш, що велика кількість голосів ЗА Зеленського - це насправді форма протесту тих людей проти свавілля кнуроферми
що поробиш - іншої форми наразі немає
кусайте лікті
слухайте, за що ви будете себе кусати, якщо почнеться неухильний, хоч і повільний, реванш ватний і рускомірний ?
Хотіли вивести пацюків методом підпалу власної хати? Так?
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

(tu)
І в розмовах це підтверджують: "а чьта, єта разві ні так ??".
Плюс 1.
Регулярно це чую. Зє - не помилка і масове божевілля. Це чіткий запит суспільства, як і у кацапів на хуйло.
А вже охарактеризувати ментальний стан цього суспільства не візьмусь....
   
Re: Вот сейчас обидно сказал
Ser

слухайте, за що ви будете себе кусати, якщо почнеться неухильний, хоч і повільний, реванш ватний і рускомірний ?
Хотіли вивести пацюків методом підпалу власної хати? Так?
(tu)
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

Краще прийміть мою цінну й безкоштовну(!) пораду - їдьте в неділю на шашлики!
Бо через енний проміжок часу знову будете так само непереконливо виправдовуватися... :(
ніколи не виправдовувалася
визнавала помилки - таке було
але щоб виправдовуватися!..

а знаєте. що пригадалося?...2004 рік, вибори...скільки людей тоді казало : ти ще пошкодуєш що так надривалася, пошкодуєш про свій вибір..
моя відповідь була незмінною : ніколи в житті не пошкодую, що бандюган-наперсточник не отримав мого голосу
справді пошкодувала потім лише через те, що "надривалася"...
а зараз і такого приводу не буде : ще чого не вистачало - надриватися за Зеленського, який ніколи у житті не став би моїм вибором за умов наявності вибору
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

слухайте, за що ви будете себе кусати, якщо почнеться неухильний, хоч і повільний, реванш ватний і рускомірний ?
Хотіли вивести пацюків методом підпалу власної хати? Так?
пропонуєте залишити пацюків?
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

пропонуєте залишити пацюків?
А що краще - пацюки чи вампіри-асвабадітєлі?
   
Re: Вот сейчас обидно сказал
van

ще один митець...
Этот порохобот  в завязке   
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

ніколи не виправдовувалася
визнавала помилки - таке було
але щоб виправдовуватися!..

а знаєте. що пригадалося?...2004 рік, вибори...скільки людей тоді казало : ти ще пошкодуєш що так надривалася, пошкодуєш про свій вибір..
моя відповідь була незмінною : ніколи в житті не пошкодую, що бандюган-наперсточник не отримав мого голосу

справді пошкодувала потім лише через те, що "надривалася"...
а зараз і такого приводу не буде : ще чого не вистачало - надриватися за Зеленського, який ніколи у житті не став би моїм вибором за умов наявності вибору

Так зараз у тебе такий же вибір, Мирося. Україна - чи Малоросія з мілкими відповзаннями до умєрєнной російськості у випадку перемоги Зеленського.

Просто поміркуй, хто підтримує Зеленського та хто є в його оточенні...І зауваж, вони ж всі голодні та борзі - бо на кону вся країна.

Навщо тобі ця лотерея?

   
Re: Вот сейчас обидно сказал

Так зараз у тебе такий же вибір, Мирося. Україна - чи Малоросія з мілкими відповзаннями до умєрєнной російськості у випадку перемоги Зеленського.

Просто поміркуй, хто підтримує Зеленського та хто є в його оточенні...І зауваж, вони ж всі голодні та борзі - бо на кону вся країна.

Навщо тобі ця лотерея?
нічо не вийде, шуша
досить вже того, що я у першому турі не голосувала
і ти мабуть не чула: ніколи в житті за жодну регіанальську нечисть я не проголосую
був би по інший бік Бойко чи Вілкул - просто зіпсувала би бюллетень
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

нічо не вийде, шуша
досить вже того, що я у першому турі не голосувала
і ти мабуть не чула: ніколи в житті за жодну регіанальську нечисть я не проголосую
був би по інший бік Бойко чи Вілкул - просто зіпсувала би бюллетень

То очільник Зекоманди, пан Разумков, з молодих регіонів - вже перестав бути регіоналом? Це не він принципово розмовляє російькою? Не вся команда Зе гребує українською?  А цей "связной" між Коломойським та Зеленським - пан Богдан, який обслуговує одразу двох господ - Зеленського та Коломойського?

То цього всього ти не бачиш? Це все  - не регіанальна нечість, що практичнно керує Зеленським? Ні?


Ну вибачай тоді...

Останнє редагування: 15 квітня 2019 19:41:53 від шуша
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

Так зараз у тебе такий же вибір, Мирося. Україна - чи Малоросія з мілкими відповзаннями до умєрєнной російськості у випадку перемоги Зеленського.

Просто поміркуй, хто підтримує Зеленського та хто є в його оточенні...І зауваж, вони ж всі голодні та борзі - бо на кону вся країна.

Навщо тобі ця лотерея?
Для них это не лотерея, а цель. И не умеренная российскость, а полноценный "русский мир".
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

Для них это не лотерея, а цель. И не умеренная российскость, а полноценный "русский мир".

Так, але якими лозунгами та намірами все це вони прикривають - українським патріотизмом... :(
   
Re: Вот сейчас обидно сказал

Митці дуже гнучки бо завжди хочуть жерти.
Цікаво, що така гнучкість хребта абсолютно ні на що не впливає: Монова (порохобот), Чікін, Нойнец - всі неодноразово доведено зашкварені вилупки, але жоден зі скандалів ніяк не впливає на десятки тисяч їхніх читачів, тож ж таке поняття, як репутація, продовжує бути відсутнім в українському дискурсі...

що цікаво - жодного слова по суті сказанного - лише перехід на особистість з виколупаним іх жопи звинуваченням.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія