Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А кто будет отстаивать интересы русскоязычного населения в Украине ?

Так значит путлер очень хороший раз защищает русскоязычных? Ты смотри какой патриот путлер, заботится о населении, да?

інтереси узкоязикого населення прямо протирічать інтересам українців
і абсолютно неважливо хто їх захищає, хуйло, навальний, зибіл, чи янукович

узкоязике населення не дає розвитись окремому українському інформаційному простору і ринку
   
Я ж написав. Перечитайте ще раз.

перечитайте Вы, где у меня есть слова "угроза"

А интересы человека у которого силой закона забирают право говорить его языком - шо ту не понятно ?

Моя тема для выдавливания тупого - не государственного мышления у ватных украиноязычных патриотов
   
перечитайте Вы, где у меня есть слова "угроза"

А интересы человека у которого силой закона забирают право говорить его языком - шо ту не понятно ?


Забирают право у таких тупых как ты.
Все, что написано в Законе про мову, касается госслужащих.
На бытовом уровне говори как хочешь... :facepalm:
   
перечитайте Вы, где у меня есть слова "угроза"

А интересы человека у которого силой закона забирают право говорить его языком - шо ту не понятно ?

Моя тема для выдавливания тупого - не государственного мышления у ватных украиноязычных патриотов

не треба брехати, те що говоріш у себе на кухні не регулюється ніяким законом
   
не треба брехати, те що говоріш у себе на кухні не регулюється ніяким законом

а где я говорил про кухню ??

Все шо я тут говорил исключительно правильно, а всю шо вы тут все говорите это всего лишь оправдание своей глупости, ну как то же надо её оправдать !! ..и пошло бала бала
   
інтереси узкоязикого населення прямо протирічать інтересам українців
і абсолютно неважливо хто їх захищає, хуйло, навальний, зибіл, чи янукович

узкоязике населення не дає розвитись окремому українському інформаційному простору і ринку

Так значит у меня и тебя разные интересы? Тобто я патріот України, а ти значить зрадник? Якщо в моїх інтересах процвітання України, а в твоїх інтересах занепад і руїна?

Так значить це ви всі 28 років плюндрували, нищили та обкрадали Україну?
   
перечитайте Вы, где у меня есть слова "угроза"

А интересы человека у которого силой закона забирают право говорить его языком - шо ту не понятно ?

Моя тема для выдавливания тупого - не государственного мышления у ватных украиноязычных патриотов
Ви вочевидь не розумієте сенсу того, що пишете.
Якщо "атстаівать", то значить є проти кого, чи проти чого. Це і означає, що існує загроза.
Але, менше з тим, можна посилання на статтю Закону, де у когось  ЗАБИРАЮТЬ ПРАВО розмовляти рідною мовою.
   
а где я говорил про кухню ??

Все шо я тут говорил исключительно правильно, а всю шо вы тут все говорите это всего лишь оправдание своей глупости, ну как то же надо её оправдать !! ..и пошло бала бала

а де ти хатєл гаваріть?
в публічному просторі ти маєш говорити мовою України, такою мовою є українська мова
узкоязиччя - це мова погано інтегрованої нац-меншини

Останнє редагування: 2 червня 2019 18:27:42 від рино
   
Так значит у меня и тебя разные интересы? Тобто я патріот України, а ти значить зрадник? Якщо в моїх інтересах процвітання України, а в твоїх інтересах занепад і руїна?

Так значить це ви всі 28 років плюндрували, нищили та обкрадали Україну?

я не знаю хто ти
можливо ти патріот узкоязикої України - це твоє право
але я тут ні до чого, не треба мене в це вплутувати
   
не треба брехати, те що говоріш у себе на кухні не регулюється ніяким законом

Кого защищает Путлер в Украине?
   
Кого защищает Путлер в Украине?

він захищає домінування узкоязиччя на території України
це одна з його вимог і цілей в цій війні
   
я не знаю хто ти
можливо ти патріот узкоязикої України - це твоє право
але я тут ні до чого, не треба мене в це вплутувати

Ти щойно сказав що у нас різні інтереси. Значить я патріот, а ти зрадник? Так?
   
Ти щойно сказав що у нас різні інтереси. Значить я патріот, а ти зрадник? Так?
Дошло?
   
Ти щойно сказав що у нас різні інтереси. Значить я патріот, а ти зрадник? Так?

якщо ти хочеш збереження домінування узкоязиччя на території України - то ти не патріот, це точно
   
він захищає домінування узкоязиччя на території України
це одна з його вимог і цілей в цій війні

То есть ты признаешь путлера патриотом РФ, да? Он такой прекрасный, честный, патриотичный президент Рашки защищает русскоязычных, до чего ты договорился  :facepalm:
   
якщо ти хочеш збереження домінування узкоязиччя на території України - то ти не патріот, це точно
чому? він - патріот. Може даже дєдовоєвал в екзилі.
   
То есть ты признаешь путлера патриотом РФ, да? Он такой прекрасный, честный, патриотичный президент Рашки защищает русскоязычных, до чего ты договорился  :facepalm:

звідки я можу знати чи патріот він РФ чи ні? це справа коцапів оцінювати,
для мене патріот він чи ні, не змінює того факту що його інтереси прямо протирічать моїм
на цьому етапі мені вже перестає бути цікавим чи хароший він дядя чи поганий
   
коцапи і хахли, закінчуйте з цим ковирянням, хто є патріотом рф а хто не є
це нікому не цікаво
навіть самий розпрекрасний патріот РФ буде виступати за розширення ареалу узкоязиччя, це їх прямі інтереси
і це прямо протирічить інтересам українців

тому що узкоязиччя - це інструмент коцапської м'якої сили і вони зацікавлені в тому що б використовувати його і робити більш потужним
анексії Криму передувало 25 років підготовки, і узкоязиччя Криму зіграло далеко не останню роль в цьому процесі
   
То есть ты признаешь путлера патриотом РФ, да? Он такой прекрасный, честный, патриотичный президент Рашки защищает русскоязычных, до чего ты договорился  :facepalm:
ну, его ж там выбрали, какие проблемы?
это наши, русскоязычные, жадные до чужих нефтедолларов,  хотят и свои ротяки подставить под денежные потоки
   
коцапи і хахли, закінчуйте з цим ковирянням, хто є патріотом рф а хто не є
це нікому не цікаво
навіть самий розпрекрасний патріот РФ буде виступати за розширення ареалу узкоязиччя, це їх прямі інтереси
і це прямо протирічить інтересам українців
если украинцы начнут игнорить русский язык и переходить на английский,
хуйло будет бессильно что-то сделать.
но такого варианта не наблюдается.
   
можна скільки завгодно бухтіти про те що узкоязиччя - це не власність Росії
але факти такі що узкоязиких в РФ 145 мільйонів
узкоязиких України значно менше

узкоязикі РФ мають значно сильніший ресурс, і здатні продукувати набагато більш конкурентний продукт
звідси висновок, узкоязикі України НІКОЛИ не переможуть узкоязиких РФ на цьому полі
   
звідки я можу знати чи патріот він РФ чи ні? це справа коцапів оцінювати,
для мене патріот він чи ні, не змінює того факту що його інтереси прямо протирічать моїм
на цьому етапі мені вже перестає бути цікавим чи хароший він дядя чи поганий

А хто тобі сказав що путлер захищає домінування рос. мови в Україні, хоч один доказ цьому є? Якщо в твоїх інтересах домінування української, чому ти нічого для України корисного не зробив?
   
если украинцы начнут игнорить русский язык и переходить на английский,
хуйло будет бессильно что-то сделать.
но такого варианта не наблюдается.

це відбувається в нормальних країнах, в Естонії, в Фінляндії
і це відбувається не зарахунок знищення їх власних мов, як це було в Україні коли сюди прийшло узкоязиччя
   
А хто тобі сказав що путлер захищає домінування рос. мови в Україні, хоч один доказ цьому є? Якщо в твоїх інтересах домінування української, чому ти нічого для України корисного не зробив?
він сам казав, є відео
   
А хто тобі сказав що путлер захищає домінування рос. мови в Україні, хоч один доказ цьому є? Якщо в твоїх інтересах домінування української, чому ти нічого для України корисного не зробив?

тому що введення узкоязиччя - це перше що роблять коцапи на окупованих територіях
узкоязиччя - це один з китів на яких трималась і продовжує триматись Коцаподержава

так я тобі і розказав, що я зробив, а що не зробив :weep:
   
можна скільки завгодно бухтіти про те що узкоязиччя - це не власність Росії
але факти такі що узкоязиких в РФ 145 мільйонів
узкоязиких України значно менше

узкоязикі РФ мають значно сильніший ресурс, і здатні продукувати набагато більш конкурентний продукт
звідси висновок, узкоязикі України НІКОЛИ не переможуть узкоязиких РФ на цьому полі

Так справа ж в не узкоязиких, а в широкоязиких як ти, язик широкий, а лоб вузький. Ви не хочете і не можете перемогти, бо останні 28 років обкрадали та нищили Україну.
   
він сам казав, є відео

Брехня путлера малоцікава.
   
с ФБ - Верховна Рада ухвалила закон про мову - Усі ознаки того що цей закон писали у Кремлі. І скоріш за все для ватного населення східних областей, які будуть змушені стати на бік окупанта при вторгнені. ..закон профінансовано хуйло..Жодного іншого бенефеціару нема…
…закон прийняли погоджено під російські паспорти від хуйло.

Це ти Федеральне Бюро цитуєш?

Та ні - це фейсбук..


Ти БЛіать такий сцука прогназований..
Афторитетне сцука видання. ..
   
Так справа ж в не узкоязиких, а в широкоязиких як ти, язик широкий, а лоб вузький. Ви не хочете і не можете перемогти, бо останні 28 років обкрадали та нищили Україну.

саме узкоязике населення в переважній своїй більшості привело до влади Урку
який розставив на ключові посади громадян РФ які в потрібний момент зрадили

це був один із проявів коцапської м'якої сили, якби не узкоязиччя значної частини населення, не повальна здача інформаційного простору коцапам, не пистабольство про одін нарот, Урка просто не прийшов би до влади

все це результат багаторічного толерування узкоязиччя в Україні
   
Технологія знищення України - прибрати з ТБ українські пісні, гуморески і мультфільми, і при цьому нав'язувати українську мову. Все це робилося у нас останні роки. Коли ви бачили такі пісні по ТБ:

ТБ в цілому гидота і не тільки на Україні

Робіть своє ТБ.  Наприклад свій канал на YouTube.


   
ТБ в цілому гидота і не тільки на Україні

Робіть своє ТБ.  Наприклад свій канал на YouTube.

за ним стежать, це не варіант,
ФУП - єдина можливість для Сметани ретранслювати свої ідеї
   
тому що введення узкоязиччя - це перше що роблять коцапи на окупованих територіях
узкоязиччя - це один з китів на яких трималась і продовжує триматись Коцаподержава

так я тобі і розказав, що я зробив, а що не зробив :weep:

Насправді ні. Це просто міф. Кацаподержава немає стосунку до російської мови, перш за все це гроші та природні ресурси і імперське мислення.Коли в них не буде рос.мови, держава все одно буде.
   
Брехня путлера малоцікава.
вам?
русскоязиким цікава
або вони спіймали його за язик, щоб видурити нафтодолляри і нє работать
 
   
Насправді ні. Це просто міф. Кацаподержава немає стосунку до російської мови, перш за все це гроші та природні ресурси і імперське мислення.Коли в них не буде рос.мови, держава все одно буде.

це все дуже толкові ідеї
єдина проблема в тому, що це ніяк не перевірити і 400 річна історія русифікації України свідчить про протилежне
   
перечитайте Вы, где у меня есть слова "угроза"

А интересы человека у которого силой закона забирают право говорить его языком - шо ту не понятно ?

Моя тема для выдавливания тупого - не государственного мышления у ватных украиноязычных патриотов
+===================================================+
Де в Законі заборона "язікати"??? Чи "не читал но осуждаю!"?
   
саме узкоязике населення в переважній своїй більшості привело до влади Урку
який розставив на ключові посади громадян РФ які в потрібний момент зрадили

це був один із проявів коцапської м'якої сили, якби не узкоязиччя значної частини населення, не повальна здача інформаційного простору коцапам, не пистабольство про одін нарот, Урка просто не прийшов би до влади

все це результат багаторічного толерування узкоязиччя в Україні

Урка прийшов тому що україномовний ющенко продався. Зрадили бо всіх перекупили. Зрадників завжди більше.
   
хахли, будь-яка імперія зацікавлена в інтеграції підвладного населення
ваше узкоязиччя - це те що робить вас ідеальним матеріалом для такої інтеграції
ви можете бухтіти там на своїх кухнях які ви всі свободолюбиві, як бухтять коцапоінтелігенція
але це не завадить вам служити інтересам коцапоімперії, як це робить коцапоінтелігенція

ви це робили попередні 400 років і продовжите робити, поки тримаєтесь за своє узкоязиччя

   
а где я говорил про кухню ??

Все шо я тут говорил исключительно правильно, а всю шо вы тут все говорите это всего лишь оправдание своей глупости, ну как то же надо её оправдать !! ..и пошло бала бала
+==========================================================================+
Все, що ти тута "язікав" - є брехня! Чи знайшов вимогу на кухні чи в ліжку "не язікати" також?
   
если украинцы начнут игнорить русский язык и переходить на английский,
хуйло будет бессильно что-то сделать.

Дашовыгаварите?
Тогда достается следующая карта  - церковь и религия... там непаханное поле интересов... :lol:
   
це все дуже толкові ідеї
єдина проблема в тому, що це ніяк не перевірити і 400 річна історія русифікації України свідчить про протилежне

400 років тому ще не було Харкова, Дніпра, Одеси, Донецька, Запоріжжя, Миколаєва, Луганська, тож й русифікувати не було кого. Ну не Львів же з Рівним тоді русифікували.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія