Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Что это за гриб?!" :weep:

Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Для "фосфору" використовувалися сульфід цинку і сіль радію-226 - в нас  такий перемикач використовували в якості контрольного джерела для гамма-спектрометру  :D   
  Да,из сульфида цинка,он же сернистый цинк.. Я держал в руках пробирку с этим светящимся желто- зелёным довольно сильно даже при дневном свете соединением в виде порошка с радиоактивной добавкой...
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Если вернуться к теме грибов,то они активно поглощают тяжелые металлы,в том числе радиоактивные в таких количествах из-за загрязнения биосферы,что вполне раньше съедобные грибы становятся отравой.
 Уже отмечены случаи отравления съедобными грабами у опытных и давних грибников.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Для "фосфору" використовувалися сульфід цинку і сіль радію-226 - в нас  такий перемикач використовували в якості контрольного джерела для гамма-спектрометру  :D   
совершенно верно все сказано.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

И сульфид цинка отдельно готовили, он не всякий идёт.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Георгиу, вы правы, конечно, но попробуйте в том убедить толпы людей жадных до гриба....
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Сульфид воняет. Такова его суть.соли трития обычно не летучие, нормальны в работе.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Имел работу с частично тритированным кислым фосфатом . Ну нафиг те работы
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Сам себе противоречу, но то брызги. Есть возможность- с тритием не работаейте. Я все сказал.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:
Bmx

У мене спогади про ліс запамятались на все життя. Село, прикарпаття, дід завжди мене брав на гриби.
Мені 5 років, дідо ходив строго по маршруту:
Є дорога, ідеш 200-400 метрів до певного місця, там шукаєш гриби..  І далі так само до наступного..
Маршрут був затверджений і ні кроку вліво чи вправо. :D

У червні - липні росли гриби, баранячки ( баранячі голови) це рахувалось великим везінням знайти хоча б кілька. По розмірах найбільші були в діаметрі півметра і мали надзвичайний квітковий запах.
Правда находитись за ними треба було ох як ...

   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:
Bmx

Грибною меккою у Карпатах вважається Вишків. Це село на  Торунськрму перевалі. Там просто офігєнні краєвиди. Є туристичний пішохідний маршрут на озеро синевир. Приблизно 5-6 годин в одну сторону...

У селі є кілька пунктів прийому грибів, гриби ділять на 1 і 2 й сорт. За день місцеві назбирують у сезон 50-60 кг білого гриба. Заробіток, 1-й сорт приймали по 40 грн за кіло 3 роки тому. Другий сорт по 20.
Але казали, що проблема не назбирати а знести з гори.Важко, а крім того влада  і ліс вирізає як навіжена. Без вихідних пиляли раніше, зараз не знаю.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:
Bmx

Правда самому там ходити небезпечно, медведі водяться. Місцеві розказували, але то таке :-).
Найкраще йти групою не менше 4 людини :)
Ну і слухати поради старожилів, чим кидати у медведя  ;)
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Ці гриби їсти можна?
Показати зображення...


спочатку потрiбно поставити у правiльное анатомiческое положенiе  :gigi:

   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

...спочатку потрiбно поставити у правiльное анатомiческое положенiе.

І їсти лише губами. Без зубів.      :D
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:
Bmx

спочатку потрiбно поставити у правiльное анатомiческое положенiе  :gigi:

Показати зображення...
Я не знаю точної назви такого гриба, але це фотошоп, або ще два маленькі гриби по боках, які недосвідчені грибники можусть сприйняти як аналог тестикулів :)
Цей гриб росте у хвойноиу лісі і надзвичайно смердить.  Коли гриб старіє і коли починає гнити, верхню частину обсідає рій мух, коли пройдеш близько, то можна і налякатись. А шукати дуже просто, запах у радіусі десять метрів почує кожен.
Кажуть це добрі ліки для травлення і потенції. Залити спиртом або самогонкою, і по пару ложок в день.. Хз, я не пробував
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:
Bmx

Знайшов фото  гриби з Вишкова. У горах вони великі виростають. Ходив на розвідку, у незнайомий ліс.

   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Я не знаю точної назви такого гриба, але це фотошоп, або ще два маленькі гриби по боках, які недосвідчені грибники можусть сприйняти як аналог тестикулів :)
Цей гриб росте у хвойноиу лісі і надзвичайно смердить.  Коли гриб старіє і коли починає гнити, верхню частину обсідає рій мух, коли пройдеш близько, то можна і налякатись. А шукати дуже просто, запах у радіусі десять метрів почує кожен.
Кажуть це добрі ліки для травлення і потенції. Залити спиртом або самогонкою, і по пару ложок в день.. Хз, я не пробував

Це гриб -  Веселка

Гриб веселка, схожий на чоловіче достоїнство, росте в найтемнішій гущавині. Літр настоянки з нього – 100 гривень
 Добавить новость

Четверг, 24 Октября 2013 14:53  |  Просмотров: 12490

35-річний Микола Янченко та 42-річний Михайло Кузьменко з села Рудня Корюківського району гроші шукають у лісі. Влітку і восени вони збирають гриби: звичайні білі, маслюки, лисички та екзотичну веселку. Сушать їх, маринують, роблять настоянки і збувають городянам. Навіть трирічна Полінка Янченко, дочка Миколи, вже носить додому гриби.

«Беремо в лісі білі яйця, схожі на курячі»

Удома в Миколи Янченка була глуха мати Марія Федосівна. У дитинстві вона підірвалась на гранаті, Микола каже, «її по запчастях збирали», тому й глуха. І донечка Поліна.
— Тато-мама гриби завжди збирають, — лепече дівчинка. — І я збираю, чорні (показує грибочки).
Господар того дня пас корів і збирав гриби. Ліс оточує Рудню з усіх боків, підступив до самих хат. Жартує, що веселку збирати весело, а білі — легко.
— За веселкою мотоциклом їжджу в сусідній Семенівський район, — ділиться. — У Корюківському цей гриб не росте. Збирати його важко — він завжди ховається у гущавині, там, де найтемніше. Треба брати його яйця — вони білі, схожі на курячі. Вдома яйця достигають, з них формується гриб. На мою думку, він корисний — убиває ракові клітини, помагає від виразки шлунка, від тиску. Того року настоянкою літрів сорок розібрали в мене веселку. Літр — 100 гривень. Брали й по дев'ять літрів за раз. Один чоловік розказував, що родичі його лікують рак чогось-там. Так три роки веселку п'ють — пухлина не росте.



https://zhitomir.flagma.ua/lechebny-grib-veselka-o3062025.html

http://fungodoctor.com.ua/ru/vse/grib-vesjolka-obyknovennaya.html

   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Сморчок российской мовою тот гриб называется. Съедобный. Воняет спермятиной страшенно. Странный гриб, но очень вкусный.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

А бараньи головы мы собирали в Крыму. На яйле,что севернее Кацивели. Офигенно вкусный гриб. Ебучие кацапы, и Крым мой отжали незабудунепрощу.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Сморчок российской мовою тот гриб называется. Съедобный. Воняет спермятиной страшенно. Странный гриб, но очень вкусный.

Ні. Сморчок, то інший гриб.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Ні. Сморчок, то інший гриб.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Сморчки и строчки видовое название этого непотребства. Посмотрите в интернетах.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Сморчки и строчки видовое название этого непотребства. Посмотрите в интернетах.

Ну ти нууудний...

Латинское название: Phallus impudicus.
Класс: Basidiomycetes ― Базидиальные грибы, базидиомицеты.
Подкласс: Homobasidiomycetida e (Holobasidiomycetida e) ― Гомобазидиомицеты, холобазидиомицеты.
Порядок: Phallales ― Веселковые, фаллюсовые.
Вид: Phallus impudicus ― веселка обыкновенная.
Среда обитания: лиственные и смешанные леса.
Споры: яйцевидные, эллипсоидной формы, гладкие, цвет зеленовато-желтоватый.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:


Строчок обыкновенный (лат. Gyromitra esculenta) — вид сумчатых грибов рода Строчок (Gyromitra) семейства Дисциновые (Discinaceae) порядка Пецицевые (Pezizales); типовой вид рода.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Сморчо́к (лат. Morchella) — съедобный гриб семейства сморчковых (или моршелловых), к которому относятся пецицевые с крупными, варьирующимися по форме апотециями, часто в виде шляпки на ножке. Тело очень пористое, внутри полое. Окраска обычно коричневатая.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Я не знаю точної назви такого гриба, але це фотошоп, або ще два маленькі гриби по боках, які недосвідчені грибники можусть сприйняти як аналог тестикулів :)
Цей гриб росте у хвойноиу лісі і надзвичайно смердить.  Коли гриб старіє і коли починає гнити, верхню частину обсідає рій мух, коли пройдеш близько, то можна і налякатись. А шукати дуже просто, запах у радіусі десять метрів почує кожен.
Кажуть це добрі ліки для травлення і потенції. Залити спиртом або самогонкою, і по пару ложок в день.. Хз, я не пробував

Веселка звичайна.

Це просто випадковість - три гриби в одному місці, той що посередині розвинувся швидше... "Яйця" - молоді стадії того ж гриба. Таке "яйце" тріскає і з нього вилазить "прутень". Причому досить швидко, десь на протязі доби.  І росте він не тільки в хвойних лісах. А запах - так, чути далеко. Хоча як звикнути, не такий вже він і противний  :D
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Дидусь  это вы меня нудным называете?  Да вы же мой король. Вы, кстати то непотребство живым нюхали? Очень специфический запах. Но, это не яд, но еда.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Баранья голова тоже запах имеет. Но вкусная же с луком жаренная. В Карпатах ее не собирал, только в Крыму.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Есть на сиверщине   село, Грибова Рудня. Кроме знаменитого Синего Озера  имеет могучий лес в округе  много реликтов в нем, плаун булавовидный, например. Там такие грибы видал, что и спецы микологи голову чшут, а что это?
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Те леса знаю и люблю. Меня не кумарит вопрос, а где я буду, если кацап на танках приедет.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Оружие есть. Да я сам себе оружие.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Диву даюсь,. Я же не сам, есть люди, ну какой идиот в это все полезет?
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Так уж получилось, что я не чувствую вкус соли. Узнал об этом только в десятом
 классе. Урод, бывает.мне пофиг, недосоленно или пересоленно.

Останнє редагування: 11 жовтня 2018 15:39:35 від beggy
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Так уж получилось, что я не чувствую вкус соли. Узнал об этом только в десятом
 классе. Урод, бывает.мне пофиг, недосленнно или пересоленно.
у мене сусід по фазенді запахи взагалі не відчуває...і не відрізняє.. Пощастило мені з ним. :gigi:
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

у мене сусід по фазенді запахи взагалі не відчуває...і не відрізняє.. Пощастило мені з ним. :gigi:
Не, Лисогорец, будь я вашим соседом, вам бы не повезло. Может в компенсацию отсутствия рецепторов соли, может еще как, но боженька наказал меня страшно хорошим нюхом. Я  и курить из-за этогоначал. Это тяжело.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Не, Лисогорец, будь я вашим соседом, вам бы не повезло. Может в компенсацию отсутствия рецепторов соли, может еще как, но боженька наказал меня страшно хорошим нюхом. Я  и курить из-за этогоначал. Это тяжело.
:gigi: Почему это мне бы не повезло? Вам бы не повезло. Ведь я рыбак летний и постоянный. И потому всё!!! вокруг пахнет  :laugh: рыбой. Коты и кошки из ближайшей окрестности.. за пол часа до моего приезда с рыбалки выстраиваются под моим участком и ждут!!!...Куры и петухи ближайших соседей...тоже у моего участка и ждут... Видели бы вы как стая кур уничтожает за пол минуты десяток мелких рыбешек!!.. на атомы раскладывают рыбок! Ничего! Не остаётся...даже чешуи...
Ну и мне плюс. Мышей нет. И минимум получаю по паре ...свежих яиц.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

да видел я, как куры жрут рыбу. Они и свинью за сутки сожрут. Не аппетитно. но то такое.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

и да, вы правы, не повезло бы мне.
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

и да, вы правы, не повезло бы мне.
:laugh: пришлось бы и вам тогда..рыбу мою есть, но собственноручно вяленую..И с пивом. Но вашим.  :gigi:
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

 B-) ...а потом бы полирнулись мухоморовкой. Для закрепления так сказать...
   
Re: "Что это за гриб?!" :weep:

Вкусно вы, Лисогорец, рассказываете.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія