Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Користуйся мозком - се корисна річ, гарантую. Збільшення на чверть - його нема, є збільшення каминг-аутів, а також відвертості при опитуванні. Я ж пропонував подивитись опитування про мастурбацію - також буде шалене зростання. В моєму будинку проживає 1500 людей. І жодного відкритого гея чи лесбі. Якщо (теоретично, не напружуйтеся, гомофоби) в цьому році Зеленський легалізує одностатеві шлюби, в моєму будинку може з'явитися 1500*3%=5 відкритих ЛГБТ, що дасть нам страшне мільонпрцентне зростання. Але щось мені підказує, що вони тут живуть і зараз. А на наступний рік до них приєднається більш обережний шостий голубок, і ми побачимо 25% зростання кількості голубків. Страшне що робиться - скажуть бабки на лавці, 25% зростання, так через 5 років гетеро не лишиться.
Я сонный лопух - ошибся в 10 раз !
45 геев проявится в моем доме в первый год и десяток осторожных добавится на второй год. (Все, больше спиной в лифте к соседям не поворачиваюсь !!!)
   
В Украине проживут прекрасно и 100, и 45, и 30, и 20 , и 10 млн населения
  Ви проявляєте кричущу економічну необізнаність.
  Тому не можу довіряти Вашим висловлюванням і в інших областях.

  А зв'язок таки є. Збільшення кількості гомів (непрямим чином)  зменшують кількість подружжь, причому не відповідно, а значно більше.
  Та те, мабуть, для Вас занадто складно.
  Втішайтеся своїми мріями про пусту Україну, заселену інородцями.
  І усе для задоволення гівн..місів.
  Єдем зайнем. (td)

  У мене інші суспільні погляди, і є куди докладати зусиль.  [ua]
   
ПС .  :X  я вчора був спокійнійший . Сьогодні зранку поїхав в податкову . Повертаюсь назад в метро - треба поповнити проїздний . Підхожу до автомата , там на кожному , КОЖНОМУ б***ь  , п ідорський прапор на весь екран . активізація процесу включає доторкання пальцем до п ідорського прапора .
прийшлось дві станції йти пішки .

 :weep:  :laugh:
   
десь поровну, тому шо люди від природи бісексуальні. шо зараз почнеться!  :laugh:
  Блондинко прикрасило розмову.
  "Вірогідність зустріти динозавра - 50%: або зустріну, або ні"
 

  Усім добраніч.
   
   Тільки власна вавка болить? :X
Какая в писту вавка ? Тупому ж понятно, что пистят геев в усмерть намного, намного чаще, чем страшный черный властелин принуждает мальца к гомосексу. И заметьте - большинство и геев, и негеев отрицательно относятся ко второму случаю, а вот негеи зачастую сами присоединяются к избиению геев (ну или похожих на геев, а хуле он волосы покрасил)
   
Батєнька, ви що свідомо плутаєте католицизм з православієм?
Чи ви їх не розрізняєте, як і поняття чоловік і жінка?
То для вас простіше все примітизувати та сплутувати?
Зараз дітей немає саме по причині вторинного, чи навіть третинного поширення гомства в Європі - задавлення ролі чоловіка в сім'ї. В країнах колишнього СРСР теж саме - чоловіків давили й гнобили по максимуму державною політикою.
Мусульмани, де роль чоловіка не принижена, мають гарну народжуваність.

вже ні. там вже теж жінки виборюють собі права.
а як потрапляють кудись на захід в другому поколінні, то відтягують народження дитини, або обмежуються одним дитям, якщо взагалі наважаться. надивилися жінки на своїх мам, ні за які корвріжки не хочуть їхню долю повторювати.
   
  Блондинко прикрасило розмову.
  "Вірогідність зустріти динозавра - 50%: або зустріну, або ні"
 

  Усім добраніч.

да. хай тобі насниться шось гарне, а не якийсь гомосексуальний кошмар.  :laugh:
   
Тобто ти визнаєш, що лише нормальні сім'ї можуть народжувати дітей достатньо для поповнення генофонду нації?
Гоми не здатні взагалі до народження дітей.

чому? можуть попросити якусь жінку дати яйцеклітину і запліднити своїми сперматозоїдами. і попросити ж ще виносити дитятко, аякжеж.
   
  Ви проявляєте кричущу економічну необізнаність.
  Тому не можу довіряти Вашим висловлюванням і в інших областях.

  А зв'язок таки є. Збільшення кількості гомів (непрямим чином)  зменшують кількість подружжь, причому не відповідно, а значно більше.
  Та те, мабуть, для Вас занадто складно.
  Втішайтеся своїми мріями про пусту Україну, заселену інородцями.
  І усе для задоволення гівн..місів.
  Єдем зайнем. (td)

  У мене інші суспільні погляди, і є куди докладати зусиль.  [ua]
Как, как количество гомов (которое стабильно в любой популяции любых животных) может влиять на количество браков ? Статистика однополых браков гласит, что их 1-2% от всех браков, это отражается на рождаемости как 2.37 к 2.39, но не это главное - эти люди (ЛГБТ) проживали свои жизни в безбрачии, они все равно не участвовали в воспроизведении населения, хоть с однополыми браками, хоть без них, ну не размножаются они по определению. А "значно більше" - намек на бегство из рутинного брака в пучину содомского и лесбийского разврата ? Ну не меняют люди ориентации, не меняют ! Только перестают скрывать истинную ориентацию - и больше ничего, не стоит бояться заразиться, это невозможно. Потому и ржут все с гомофобов - ибо представить себе колебания кого трахать при виде голых мужиков, в юбках или в чулках, обычным гетеро невозможно, ну непоколебимо мое либидо, с чего у других людей должно быть иначе ?
   
Подавляюча більшість людей поводять себе нормально ( незалежно від орієнтації ) , а є купка агресивних  п ідорасів , які стали мейнстримом і є купка хитрожопих єврочинуш які ловлять рибку в каламутних водах . Ти питаєш за пропаганду ? Коли я прикладом вийду з прапором нациської Німеччини , то мене бистро звинтять євромусора . Бо це пропаганда нацизму . А от ходіння з редиска прапором  це чогось жодна не пропаганда , це так -сміхуйочки . Але бувають прикольні випадки . В березні ( біснування феміністичних курв ) вони вздумали накалякати графіті в одному з мусульманських районів . типо " іслам це мачистьска церква " ( от власне так ТПшниці  і написали " церква " ) . Ти б бачив з якою швидкісттю муніципалітет вислав бригаду з кислотами , лугами , каршерами , милом , щітками і ішою фуйнею змивати бігом .При цому ці курви обкидали катедральний собор фіолетовою фарбою , а минулого року підпалили різб'яні готичні двері . Фіолетові плями досі на соборі .
З п ідорасами те саме , зайдеш з  прапором в той район -не вийдеш , при цоьму сором'язливі єврочинуши навіть не квакають про " гомофобію " . а ну здогадайся з двох раз чому .Може вже і нам так треба? Бо я бачу ви вкорінь вже охуїваєте .

а чого вас обкидали хвіолєтово? цікаво.
спробую здогадатися - за заборону контрацепції та абортів. самі в цолібаті, і іншим життя не дають.  :-G

Останнє редагування: 25 червня 2019 02:32:05 від Vera
   
  Скільки відсотків 3.14расів прийнятні для суспільства?
  Не знаєте? :lol: 

всі підараси! тіки приховують.  :laugh:
   
десь поровну, тому шо люди від природи бісексуальні. шо зараз почнеться!  :laugh:
По себе судим ? Обычная ошибка. Женщины в пубертате настолько запугиваются изнасилованиями, что придумывают себе лесбийские наклонности. А кончив пару раз с подружками, на фоне хронического недоеба, решают, что они - би. Выйдя замуж и перестав бояться члена, все равно называют себя би, забывая, что никогда не выбирали женщину, если был мужчина. По этой же причине существует такой прикол, как Яой — жанр манги и аниме, изображающий гомосексуальные отношения между мужчинами. Целевой аудиторией яоя и авторами яойной манги являются девушки и женщины, как правило, гетеросексуальные.
   
а чого вас обкидали хвіолєтово? цікаво.
спробую здогадатися - за заборону контрацепції та абортів. самі в цолібаті, і іншим життя не дають.  :-G
То чессхунтт - католик ? Йой, тре читати ім'я авторів постів, а я тупо відповідаю не дивлячись хто є хто. Католики мають горіти в пеклі за саму концепцію пекла та Диявола, що не були відомі Ісусу нашому Христу як освіченому іудею.
   
чому? можуть попросити якусь жінку дати яйцеклітину і запліднити своїми сперматозоїдами. і попросити ж ще виносити дитятко, аякжеж.
Але ж це буде дитина тільки одного з подружжя, спільних дітей вони не матимуть. А гомофоби нормальною сім'єю називають тільки повну, з обома батьками і тільки з рідними дітьми, і тіко перший, він же останній шлюб.
   
Користуйся мозком - се корисна річ, гарантую. Збільшення на чверть - його нема, є збільшення каминг-аутів, а також відвертості при опитуванні. Я ж пропонував подивитись опитування про мастурбацію - також буде шалене зростання. В моєму будинку проживає 1500 людей. І жодного відкритого гея чи лесбі. Якщо (теоретично, не напружуйтеся, гомофоби) в цьому році Зеленський легалізує одностатеві шлюби, в моєму будинку може з'явитися 1500*3%=5 відкритих ЛГБТ, що дасть нам страшне мільонпрцентне зростання. Але щось мені підказує, що вони тут живуть і зараз. А на наступний рік до них приєднається більш обережний шостий голубок, і ми побачимо 25% зростання кількості голубків. Страшне що робиться - скажуть бабки на лавці, 25% зростання, так через 5 років гетеро не лишиться.
я користуюсь, спробуйте ви. З того ж посилання https://www.nbcnews.com/feature/nbc-out/record-4-5-percent-u-s-adults-identify-lgbt-gallup-n877486 підзаголовок - The increase was driven primarily by millennials, 8.2 percent of whom identify as lesbian, gay, bisexual or transgender, according to the findings. То як, працює гомопропаганда чи це мутація? І що все ж таки з приводу DC?
   
Ну не меняют люди ориентации, не меняют ! Только перестают скрывать истинную ориентацию - и больше ничего, не стоит бояться заразиться, это невозможно.
здається, ви все ж таки навмисно спотворюєте дійсний стан
   
ще раз з https://www.nbcnews.com/feature/nbc-out/record-4-5-percent-u-s-adults-identify-lgbt-gallup-n877486 про вікову демографію гомосеків:

The increase was driven primarily by millennials, defined as those born between 1980 and 1999, according to the report’s findings. In 2012, 5.8 percent of this cohort answered “yes” when asked, "Do you, personally, identify as lesbian, gay, bisexual or transgender?” In the 2017 estimate, that numbered jumped 40 percent to 8.2 percent of millennials. In contrast, Gallup found the LGBT-identification rate of older generations is steady. In this latest survey, 3.5 percent of Generation X respondents (those born between 1965 and 1979) identified as lesbian, gay, bisexual or transgender; 2.4 percent of baby boomers (born between 1946 and 1964); and 1.4 percent of traditionalists (born prior to 1946).

ну так що, пропаганда чи мутація "орієнтації"?
   
Я вам лично тут на форуме, если не ошибаюсь, уже два раза писал об этом. Гомофобия - это не боязнь геев. Гомофобы геев люто ненавидят. А бояться они немного другого. Повторятся лень. Да и не надо это вам. Вы же не общаться пришли в эту тему? Я прав?

А что такое общаться? Это выслушать вас, понять, проститьь и полюбить геев?
А почему не наоборот? Пообщаться и понять вам, что геем быть плохо,
а любить женщин лучше. Почему вы боитесь женщин? Или вы боитесь другого?
Что при виде женщины у вас будет пол шестого и женщина вас не поймёт.
Так не бойтесь, женщины любят возбуждать и добиваться своего. Не нужно
гетерофобий, быть с женщиной это небольно :super:
   
А что такое общаться?

Во всяком случае не хамить и оскорблять с разбега, как вы это делали в прошлом году.

Цитувати
Это выслушать вас, понять, проститьь и полюбить геев?

Это ваше дело, кого любить. Мне пофиг на вашу личную жизнь.

Цитувати
Пообщаться и понять вам, что геем быть плохо, а любить женщин лучше.

Быть геем хреново, я так подозреваю. Особенно в пост-тоталитарных странах. Я даже не представляю, как им хреново живется.

Я женщин не люблю, я люблю СВОЮ ЖЕНЩИНУ. Остальные мне могут нравиться, или не нравится. Но мне чужих не надо. И да, обычно латентные гомосексуалы говорят о "всеобщей любви ко всем женщинам".

Цитувати
Почему вы боитесь женщин?

Это на вопрос не похоже. Я такого вам не говорил. Хотя, вопрос вам - почему вы показываете жопу в окно? :)

Цитувати
Или вы боитесь другого?

Я боюсь высоты. Тоже фобия, что тут поделаешь?

Цитувати
Что при виде женщины у вас будет пол шестого и женщина вас не поймёт.

Зачем же вы свои проблемы проецируете на меня? Кстати, не волнуйтесь сильно, современная наука, говорят, делает чудеса. :)

Цитувати
Так не бойтесь, женщины любят возбуждать и добиваться своего. Не нужно
гетерофобий, быть с женщиной это небольно :super:

Не переживайте, вашу гетерофобию можно победить. :)

А теперь вопрос - что из написанного вами выше вы считаете общением? Хамство школьного уровня, не более. Спасибо за внимание, мне пора бежать.
   
Спасибо за внимание, мне пора бежать.

Беги Форест, беги.
Странные вы просто.
Вот ты еще один...
Любит одну женщину, не любит высоту.
Есть точки соприкосновения... вроде бы.
Но по совершенно необъяснимой причине
так неистово пишешься за геев. А зачем вам это?
Просто борец за справедливость? Так не бывает.
Это я кстати не хамил. А вот сейчас пожалуй нахамлю.
Потому что стиль твой козлиный, нежно так расчленять
чужой пост на фразы, каментить каждую вот так витиевато.
Обзывать чо то там булькатеть про школоту...
Да пошел ты нах, как и год назад, хотя я тебя не помню даже,
а ты видимо тетрадку ведешь о всех кто тебя любимого "обидел".
Какое может быть общение с таким как ты.
Одно из двух, или твои писания хуцпа пропагандонская и не важно
гей ты или не гей или прсото вранье, про любовь к одной женщине.
Ты уже третий неистовый пропагандист лгбт, со слов любящий одну
женщину. Как только нечем крыть, так сразу и про любовь к одной женщине.
Беги Форест, беги.
Здается мне я знаю чей ты второй ник. Уж больно стиль похож.
   
По себе судим ? Обычная ошибка. Женщины в пубертате настолько запугиваются изнасилованиями, что придумывают себе лесбийские наклонности. А кончив пару раз с подружками, на фоне хронического недоеба, решают, что они - би. Выйдя замуж и перестав бояться члена, все равно называют себя би, забывая, что никогда не выбирали женщину, если был мужчина. По этой же причине существует такой прикол, как Яой — жанр манги и аниме, изображающий гомосексуальные отношения между мужчинами. Целевой аудиторией яоя и авторами яойной манги являются девушки и женщины, как правило, гетеросексуальные.

ні, по природі. колись, коли нас ще не було, а були тіко інфузорії-тухольки, то в них не було статі. це потім ми вже розділилися на жінок і чоловіків. і коли ми ще всі були тими інфузоріями, невже ми не знали кохання? знали. тому ось людьми і стали.  :)
   
Але ж це буде дитина тільки одного з подружжя, спільних дітей вони не матимуть. А гомофоби нормальною сім'єю називають тільки повну, з обома батьками і тільки з рідними дітьми, і тіко перший, він же останній шлюб.

та, тих сімей може бути стіки! ось можуть бути і гетеросексуали без дітей, бо скільки можна! а може вже старі, а може часу не дітей не вистачає, мало лі які в людей можуть бути плани в цьому житті.
а скільки ще одиначок! от не хочуть паруватися, живуть при чужих сім'ях і вважають себе теж їх членами. бо типо ж родичі. як ти кажеш - їх жеж мусили мама-папа народити колись.
   
десь поровну, тому шо люди від природи бісексуальні.! 

 :weep:  не люди , а кури . Там є квочки і пєтухі . а пєтух,  сама знаєш , не пойми шо  :laugh:
   
ні, по природі. колись, коли нас ще не було, а були тіко інфузорії-тухольки, то в них не було статі. це потім ми вже розділилися на жінок і чоловіків. і коли ми ще всі були тими інфузоріями, невже ми не знали кохання? знали. тому ось людьми і стали.  :)

Вєрка , жгі  X(  :lol:  :lol:  :lol:
   
я користуюсь, спробуйте ви. З того ж посилання https://www.nbcnews.com/feature/nbc-out/record-4-5-percent-u-s-adults-identify-lgbt-gallup-n877486 підзаголовок - The increase was driven primarily by millennials, 8.2 percent of whom identify as lesbian, gay, bisexual or transgender, according to the findings. То як, працює гомопропаганда чи це мутація? І що все ж таки з приводу DC?
Повторяю для имбецилов: Это люди становятся откровеннее и открыто заявляют про свою ориентацию, с каждым десятилетием от того момента, когда их убивали. А ДС - тупо за счёт иммиграции геев в места где геев больше. Меньшинства всегда стремятся туда, где их концентрация повыше, убегая оттуда, где их пистят, неужели неясно ? Не станет процент ЛГБТ 99% через 50 лет, не сцытесь, защитники традиций. На земле всем места хватит, и нам 95% обычных ,и 5% ЛГБТ
   
та, тих сімей може бути стіки! ось можуть бути і гетеросексуали без дітей, бо скільки можна! а може вже старі, а може часу не дітей не вистачає, мало лі які в людей можуть бути плани в цьому житті.
а скільки ще одиначок! от не хочуть паруватися, живуть при чужих сім'ях і вважають себе теж їх членами. бо типо ж родичі. як ти кажеш - їх жеж мусили мама-папа народити колись.
Не-не-не ! Только папа-мама-я-брат-сестра ! Никаких исключений, папа на первом месте ! Трійко діточок, лапочка дочка. (В мене саме так - 2 старших сина і дочка, мбугога !) Я ходячая реклама традиционной семьи, еще и жена на 7 лет моложе, мбугога)
   
Повторяю для имбецилов
бачу, аргументи скінчились. Нехай щастить
   
с каждым десятилетием от того момента, когда их убивали.

 І коли це їх вбивали?
 Вже сказано, що порівняно з гетеро вони у повній безпеці.
 А відраза - це НОРМАЛЬНА ПРИРОДНА реакція на неприродний спосіб поведінки.
 У цьому сенсі гомо НІЧИМ не відрізняється від копрофага.
 Десь вони є.
 Є якийсь природний відсоток.
 АЛЕ ЇХ НІХТО НЕ ЧІПАТИМЕ, ПОКИ ВОНИ НЕ ВИЙДУТЬ НА ПАРАДИ, ПОКИ НЕ ВИМАГАТИМУТЬ ЛАЙНА У ЗАКЛАДАХ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ.
 Захисникам копрофагівгомів того не зрозуміти.
   
І коли це їх вбивали?
 Вже сказано, що порівняно з гетеро вони у повній безпеці.
 А відраза - це НОРМАЛЬНА ПРИРОДНА реакція на неприродний спосіб поведінки.
 У цьому сенсі гомо НІЧИМ не відрізняється від копрофага.
 Десь вони є.
 Є якийсь природний відсоток.
 АЛЕ ЇХ НІХТО НЕ ЧІПАТИМЕ, ПОКИ ВОНИ НЕ ВИЙДУТЬ НА ПАРАДИ, ПОКИ НЕ ВИМАГАТИМУТЬ ЛАЙНА У ЗАКЛАДАХ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ.
Захисникам копрофагівгомів того не зрозуміти.

+1000
   
Порохно почав обєднуватися з європою не тим місцем- треба було не з задниці починати (гомосячі паради) а з дотримання законності в країні, боротьби з корупцією і так далі. Ті ляльководи що контролюють зелупу ще  гірші за порохна і  як і він продовжують проводити в центрі києва підарські збіговиська. Але от як вийшло - не оцінили в європі старання і з поновлення кацапів в паре можливо запущений процес зняття санкцій. Сумні наслідки бувають з тими краями і країнами де кидають відвертий виклик Богу - а гомосячі марші під прикриттям держ. структур таким і є.
   
Повторяю для имбецилов: Это люди становятся откровеннее и открыто заявляют про свою ориентацию, с каждым десятилетием от того момента, когда их убивали. А ДС - тупо за счёт иммиграции геев в места где геев больше. Меньшинства всегда стремятся туда, где их концентрация повыше, убегая оттуда, где их пистят,

Этому надо всячески способствовать уже сейчас.
   
І коли це їх вбивали?
 Вже сказано, що порівняно з гетеро вони у повній безпеці.
 А відраза - це НОРМАЛЬНА ПРИРОДНА реакція на неприродний спосіб поведінки.
 У цьому сенсі гомо НІЧИМ не відрізняється від копрофага.
 Десь вони є.
 Є якийсь природний відсоток.
 АЛЕ ЇХ НІХТО НЕ ЧІПАТИМЕ, ПОКИ ВОНИ НЕ ВИЙДУТЬ НА ПАРАДИ, ПОКИ НЕ ВИМАГАТИМУТЬ ЛАЙНА У ЗАКЛАДАХ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ.
Захисникам копрофагівгомів того не зрозуміти.

+++
   
Не-не-не ! Только папа-мама-я-брат-сестра ! Никаких исключений, папа на первом месте ! Трійко діточок, лапочка дочка. (В мене саме так - 2 старших сина і дочка, мбугога !) Я ходячая реклама традиционной семьи, еще и жена на 7 лет моложе, мбугога)

ну, це на цьому етапі в тебе так. а там далі може все шо завгодно приключитися, наприклад: жінка закохається в іншого, чи в якусь жінку, і піде туди жити, в тебе теж може яка нова любов до когось созріє, діти повиростають і почнуть десь своє життя, так шо у всіх у вас багато ще варіантів може бути попереду.  ;)
   
І коли це їх вбивали?
 Вже сказано, що порівняно з гетеро вони у повній безпеці.
 А відраза - це НОРМАЛЬНА ПРИРОДНА реакція на неприродний спосіб поведінки.
 У цьому сенсі гомо НІЧИМ не відрізняється від копрофага.
 Десь вони є.
 Є якийсь природний відсоток.
 АЛЕ ЇХ НІХТО НЕ ЧІПАТИМЕ, ПОКИ ВОНИ НЕ ВИЙДУТЬ НА ПАРАДИ, ПОКИ НЕ ВИМАГАТИМУТЬ ЛАЙНА У ЗАКЛАДАХ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ.
Захисникам копрофагівгомів того не зрозуміти.

топа, уяви собі, в тебе є діти, чи внуки, яких ти дуже любиш, і хтось з них виявився гомосексуалом і ще й закохався в когось. яка буде твоя реакція і твої дії? цікаво.
   
топа, уяви собі, в тебе є діти, чи внуки, яких ти дуже любиш, і хтось з них виявився гомосексуалом і ще й закохався в когось. яка буде твоя реакція і твої дії? цікаво.

Vera, уяви собі, в тебе є діти, чи внуки, яких ти дуже любиш, і хтось з них виявився копрофагом і ще й просить його цим годувати. яка буде твоя реакція і твої дії? цікаво.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія