Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Практичного сенсу в цьому дійсно немає. Але і образи з боку сцикулянтів, що тіпа чому мені паспорт не подовжують, доки я тут свою сраку зберігаю за кордоном, дивні  :gigi:
Люди в країні не тільки для війни. Будь яка країна зацікавлена в збільшенні населення і не розкидається громадянами.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Люди в країні не тільки для війни. Будь яка країна зацікавлена в збільшенні населення і не розкидається громадянами.

Після війни всіх попросять назад, це ж зрозуміло, що ніхто нікого карати не буде, не час розкидатися людьми. Але на облік усім доведеться стати.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Люди в країні не тільки для війни. Будь яка країна зацікавлена в збільшенні населення і не розкидається громадянами.
Я не зацікавлений)
   
Re: Все менше охочих повертатись

   
Re: Все менше охочих повертатись

Знову роблять чисто піарні кроки.
Ясно що той хто не хоче їхати назад не злякається якихось проблем з паспортом. А при масовості цього явища ЄС буде щось упорядковувати  в цій сфері.
Якщо їм потрібні мігранти, вони залюбки зроблять якийсь ще тимчасовий документ, особливо для біометрики це логічно і безпечно для них.
Якщо приймуть рішення позбутися мігрантів - закриють візи не дивлячись на дійсність паспорта.
Дурна ініціатива.

Та да.
Дурний Кулеба з дурником Зеленським.
Хіба розумний Шольц віддасть їм розумного Сергійка.
Та ні в жість.
 :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та да.
Дурний Кулеба з дурником Зеленським.
Хіба розумний Шольц віддасть їм розумного Сергійка.
Та ні в жість.
 :weep:
Як вважаєте, мігранти це така забавка в Європі? Точно в ЄС не зацікавлені в ресурсах?
   
Re: Все менше охочих повертатись
DBA

Кулеба по ходу стрілянув собі в ногу
За надання консульських послуг, наприклад новий паспорт, платять гроші, і не маленькі, у рази більше чим вартість бумаги та час робітників. Цим «справедливим» законом він добровільно зменшив доходи держави. Це сотні млн $

При чому повернути людей цей висєр не зможе, а навпаки зробить простіше отримання громадянства іншої країни
 :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Кулеба по ходу стрілянув собі в ногу
За надання консульських послуг, наприклад новий паспорт, платять гроші, і не маленькі, у рази більше чим вартість бумаги та час робітників. Цим «справедливим» законом він добровільно зменшив доходи держави. Це сотні млн $

При чому повернути людей цей висєр не зможе, а навпаки зробить простіше отримання громадянства іншої країни
 :laugh:
Так може це і є справжня мета? B-)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Кулеба по ходу стрілянув собі в ногу
За надання консульських послуг, наприклад новий паспорт, платять гроші, і не маленькі, у рази більше чим вартість бумаги та час робітників. Цим «справедливим» законом він добровільно зменшив доходи держави. Це сотні млн $

При чому повернути людей цей висєр не зможе, а навпаки зробить простіше отримання громадянства іншої країни
 :laugh:

Не всі вміють думати про кілька речей одночасно. А гроші - будуть у партнерів позичати)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я думаю це більше загравання з вже мобілізованими, що погано має бути всім)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Кулеба по ходу стрілянув собі в ногу
За надання консульських послуг, наприклад новий паспорт, платять гроші, і не маленькі, у рази більше чим вартість бумаги та час робітників. Цим «справедливим» законом він добровільно зменшив доходи держави. Це сотні млн $

При чому повернути людей цей висєр не зможе, а навпаки зробить простіше отримання громадянства іншої країни
 :laugh:
То може це правильний крок, взнати скільки реально українців мешкає в Україні.
   
Re: Все менше охочих повертатись

єр не зможе, а навпаки зробить простіше отримання громадянства іншої країни
 :laugh:

 (tu)
   
Re: Все менше охочих повертатись

https://t.me/huyovy_kharkiv/146630
Це буде чесно

Але не законно  :D

Закон про мобілізацію ще не вступив в дію.

При тому що ДП Документ припинив видачу вже готових паспортів по "технічним" причинам але продовжую оформлювати нові паспорти в звичайному режимі  :lol:
   
Re: Все менше охочих повертатись

а навпаки зробить простіше отримання громадянства іншої країни

Ні, не зробить...
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Як вважаєте, мігранти це така забавка в Європі? Точно в ЄС не зацікавлені в ресурсах?
Зацікавлені в мийщиках туалетів)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Але не законно  :D

Закон про мобілізацію ще не вступив в дію.

При тому що ДП Документ припинив видачу вже готових паспортів по "технічним" причинам але продовжую оформлювати нові паспорти в звичайному режимі  :lol:
Подавай в європейський суд)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Кулеба по ходу стрілянув собі в ногу
За надання консульських послуг, наприклад новий паспорт, платять гроші, і не маленькі, у рази більше чим вартість бумаги та час робітників. Цим «справедливим» законом він добровільно зменшив доходи держави. Це сотні млн $

При чому повернути людей цей висєр не зможе, а навпаки зробить простіше отримання громадянства іншої країни
 :laugh:
Копійки не варті обговорення
Але мені подобається  скасування емігів-ухилянтів)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Зацікавлені в мийщиках туалетів)
Мийщик туалетів чи копач окопів - є над чим подумати)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Мийщик туалетів чи копач окопів - є над чим подумати)
Краще туалети - ти ж для себе вже вирішив)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Подавай в європейський суд)

Та мені не треба,  я свій паспорт вже отримав,  бо це було досить очевидним кроком. Я просто думав що буде хоть якась видимість законності і дочекаються втупу в дію закону про мобілізацію де обмеження консульських послуг хоч якось прописане.  А тут вон як  :gigi:  Це буде чесно  :facepalm1:

   
Re: Все менше охочих повертатись

Та мені не треба,  я свій паспорт вже отримав,  бо це було досить очевидним кроком. Я просто думав що буде хоть якась видимість законності і дочекаються втупу в дію закону про мобілізацію де обмеження консульських послуг хоч якось прописане.  А тут вон як  :gigi:  Це буде чесно  :facepalm1:

Виїзд чоловіків за кордон був обмеженний два роки тому. Треба було зразу обмежити чи припинити консульскі послуги для цієї категотріі. Я Кулебу підтримую... Хоч мій паспорт діє тільки до наступного року і подовжити чи отримати новий можливості нема і не буде...
   
Re: Все менше охочих повертатись

Виїзд чоловіків за кордон був обмеженний два роки тому. Треба було зразу обмежити чи припинити консульскі послуги для цієї категотріі.


Якої саме категорії ? Виїхавших за кордон ?  А як що людина вийхала 5 років тому ?  А як що виїхала на законних підставах ?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Якої саме категорії ? Виїхавших за кордон ?  А як що людина вийхала 5 років тому ?  А як що виїхала на законних підставах ?

Будь якої категоріі. Законні підстави тоді і зараз - різні речі... Паспорт діє 10 років, біометричні почали видавати 8 років тому. Шо за проблема?
Довідки для повернення в Україну видають і зараз. Якщо підстави законні - їдь в Україну та замовляй новий паспорт.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Будь якої категоріі. Законні підстави тоді і зараз - різні речі... Паспорт діє 10 років, біометричні почали видавати 8 років тому. Шо за проблема?
Довідки для повернення в Україну видають і зараз. Якщо підстави законні - їдь в Україну та замовляй новий паспорт.

та якщо покинув Україну не на законних підставах то теж в Україну пустять ;)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Якої саме категорії ? Виїхавших за кордон ?  А як що людина вийхала 5 років тому ?  А як що виїхала на законних підставах ?
Хоч 10 років тому - це не скасовує обовʼязок громадянина)
   
Re: Все менше охочих повертатись

та якщо покинув Україну не на законних підставах то теж в Україну пустять ;)

Так...  :)

Я от зовсім не роізумію навіщо людям ті паспорти.

Якщо вони поритулок знайшли до кінця війни, паспорт їм не потрібен зовсім...
   
Re: Все менше охочих повертатись
TC

Так...  :)

Я от зовсім не роізумію навіщо людям ті паспорти.

Якщо вони поритулок знайшли до кінця війни, паспорт їм не потрібен зовсім...

Паспорт потрібен, ще й як.
   
Re: Все менше охочих повертатись

без паспорта - никак
   
Re: Все менше охочих повертатись

Якщо підстави законні - їдь в Україну та замовляй новий паспорт.

А як що ти вже замовив і він готовий ? Навіщо їхати в Україну і зомовляти ще один ? А той анулювати ?  :facepalm:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Паспорт потрібен, ще й як.

Мені - ні... Українцям, що знайшли притулок в Ірландіі також не потрібен, якщо вони тут сидять...

Війна іде... Можно обійтися без подорожей, якщо сциш батьківщину захищати.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мені - ні...
Паспорт - перший, головний, основний документ, на основі якого робляться усі інші.

Що казати - не якийсь там своєвільний Кулеба, а країна тупо "вистрілила собі в ногу".
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Паспорт - перший, головний, основний документ, на основі якого робляться усі інші.

Що казати - не якийсь там своєвільний Кулеба, а країна тупо "вистрілила собі в ногу".
Ще один суикун закордонний)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Чомусь у цих гілочках найбільше скиглять ті, хто писав, що виїхав за кордон законно  :facepalm1:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Паспорт - перший, головний, основний документ, на основі якого робляться усі інші.

Що казати - не якийсь там своєвільний Кулеба, а країна тупо "вистрілила собі в ногу".

так внутрішній паспорт ніхто не видбирав
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ще один суикун закордонний)

А ти "суикун" внутрішній. Кошерний  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

А ти "суикун" внутрішній. Кошерний  :laugh:

Та тобі що хвилюватися, у тебе ж троє дітей, здається.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Чомусь у цих гілочках найбільше скиглять ті, хто писав, що виїхав за кордон законно  :facepalm1:
наприклад зять камаріхи  :gigi: а бля і онук тепер
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та тобі що хвилюватися
Не хвилююся, не маю чим. Взагалі. Але "обмеження" зачіпають усіх без розбору. Чи правильно так?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не хвилююся, не маю чим. Взагалі. Але "обмеження" зачіпають усіх без розбору. Чи правильно так?
як без розбору. Влк пройти треба. Ті хто поуйобували 99% їх не проходили по закону
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Чомусь у цих гілочках найбільше скиглять ті, хто писав, що виїхав за кордон законно  :facepalm1:
Мабуть таки спизділи)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія