Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бухая любовница Зеленского призналась в госизмене?

Я не хочу смотреть видео. Можно своими словами, что там??
   
Я не хочу смотреть видео. Можно своими словами, что там??

Про то как Мендель епалась с Адоном Зевом
   
Говорит я очень устала  :facepalm:
А от чего она устала
От петрушки .Только думаю ее петрушил не Бубочка.Тот не по этим делам
   
Двадцять років назад я з жахом думала, як буде "вести" державу молоде покоління, що купує дипломи. Зараз бачимо результат - на троні Зеленський.
А віжки в державі дали Єрмаку.
Далі наступне покоління - отаких менделиків, котрі нічого крім лайків, рейтингів, відосіків нічогісінько не знає і ні в чому не шарить.
Менделики.
   
Мэндэль такий персонаж, що чим більше вона говорить, тим більше себе закопує.
   
Двадцять років назад я з жахом думала, як буде "вести" державу молоде покоління, що купує дипломи. Зараз бачимо результат - на троні Зеленський.
А віжки в державі дали Єрмаку.
Далі наступне покоління - отаких менделиків, котрі нічого крім лайків, рейтингів, відосіків нічогісінько не знає і ні в чому не шарить.
Менделики.
На смену Зе придет Ме.
   
Все мрачно, панове.. Пора тикать
   
моніка мендель

ну чому зеббіли такі тупі колхозани  :facepalm1:
   
Блин, я подумал в супружеской измене

Читаю все утро. Думаю, опппа интересно

А тут госизмена. Это банально. Все знают
   
Двадцять років назад я з жахом думала, як буде "вести" державу молоде покоління, що купує дипломи. Зараз бачимо результат - на троні Зеленський.
А віжки в державі дали Єрмаку.
Далі наступне покоління - отаких менделиків, котрі нічого крім лайків, рейтингів, відосіків нічогісінько не знає і ні в чому не шарить.
Менделики.
Ну а чим їм займатися, як що до них всю роботку порішали такі державники як Кравчук, Кучма та інші досвідчені представники свого покоління?
   
Все мрачно, панове.. Пора тикать
І чим швидше, тим краще для тих хто лишається.
   
Re: Бухая любовница Зеленского призналась в госизмене?

За це проголосувало 73% тих, хто прийшов на другий тур виборів Президента України в 2019 році.

Брехливий ПЄС дун,  це  класика!
   
Re: Бухая любовница Зеленского призналась в госизмене?

моніка мендель

ну чому зеббіли такі тупі колхозани  :facepalm1:

Чому ПЄСдуни такі брехуни всі  знають -  хочуть  до  корита. Їм 5 років було  мало.
   
Брехливий ПЄС дун,  це  класика!
Що, Зеленський сфальсифікував вибори?
   
Вместе с тем, мне не нравятся и дешевые приемчики Олешко в стиле Шария: сначала рассказывает, что Мендель разместила пост с собственной выпечкой, наверное, была пьяна, потом сразу же заявил, что, наверное, и во время этого интервью она была под мухой, после чего озаглавил весь ролик "Бухая Мендель..." Ну и, собственно, все остальное в том же духе.
Пардон, "Бухая любовница Зеленского призналась в госизмене". "Бухая", потому что он решил, что трезвый такого не запостит и не скажет, "любовница", потому что ему сказали, что кто-то говорил, что кто-то видел, как она при всех гладила Зеленского по руке, "измена" - это то, что она ляпнула про ВСУ, "призналась - без комментариев". Так что Скабеева не одна, пусть и с противоположным как бы знаком.

Останнє редагування: 27 липня 2021 09:50:32 від Kilkenny
   
Чому ПЄСдуни такі брехуни всі  знають -  хочуть  до  корита. Їм 5 років було  мало.
================================
Шо? Думати тобі нічим,так ти знов,тупий холоп,на кліше зіскочив. Ну давай:" Ліпецька хвабрикааааа!", " Опшори!", "Порошенко почав війну!!!!".  Саме думати не здатно- НЄЧЄМ!
   
Она далеко не тупая, а как говорят, хитрая тварь.
Все это было сделано осознанно: и про всушников, и про поджаренного зелю.
   
Все мрачно, панове.. Пора тикать

Странно, что ты ещё здесь. Тикать надо было при первых симптомах-когда бабы перестали давать))
   
Двадцять років назад я з жахом думала, як буде "вести" державу молоде покоління, що купує дипломи. Зараз бачимо результат - на троні Зеленський.
А віжки в державі дали Єрмаку.
Далі наступне покоління - отаких менделиків, котрі нічого крім лайків, рейтингів, відосіків нічогісінько не знає і ні в чому не шарить.
Менделики.
Є різні і діти, і молодь. Як і завжди. У всіх поколіннях дурнів, жлобів і куплених дипломів вистачає.
Зрештою зєбілів не одна молодь обрала, це неможливо, її надто мало. Тупорилі старікашки за них теж голосували активно, навіть по цьому форуму видно :)
   
Кстати а где сейчас Зе
Снова на курортах
Он с другом или с семьей
А может с семьей друга  :weep:

Березовец вчера тоже этим озаботился и потребовал отчет на что идут его деньги
   
А й справді п’яна, бо неможливо повірити, що отаке недорікувате може писати статті для «Нью-Йорк таймс».
   
чергова тема про Карузо....
   
А й справді п’яна, бо неможливо повірити, що отаке недорікувате може писати статті для «Нью-Йорк таймс».

Статтю не обов'язково самій писати - могли писати ті, що і дисертацію для Ківи
   
  :laugh: запенить))

Показати зображення...

Кошмар. Бідне коте...
   
Очень жаль, что ее уволили. Они с Зе идеальная пара  :love:
   
Какие сами, такие и сани (с).
каков царь - таков и псарь :king2:
   
Вместе с тем, мне не нравятся и дешевые приемчики Олешко в стиле Шария: сначала рассказывает, что Мендель разместила пост с собственной выпечкой, наверное, была пьяна, потом сразу же заявил, что, наверное, и во время этого интервью она была под мухой, после чего озаглавил весь ролик "Бухая Мендель..." Ну и, собственно, все остальное в том же духе.
Пардон, "Бухая любовница Зеленского призналась в госизмене". "Бухая", потому что он решил, что трезвый такого не запостит и не скажет, "любовница", потому что ему сказали, что кто-то говорил, что кто-то видел, как она при всех гладила Зеленского по руке, "измена" - это то, что она ляпнула про ВСУ, "призналась - без комментариев". Так что Скабеева не одна, пусть и с противоположным как бы знаком.
+1
 І вистачає ж терпіння розжовувати . B-)
   
Є різні і діти, і молодь. Як і завжди. У всіх поколіннях дурнів, жлобів і куплених дипломів вистачає.
Зрештою зєбілів не одна молодь обрала, це неможливо, її надто мало. Тупорилі старікашки за них теж голосували активно, навіть по цьому форуму видно :)
Мова не про тих, хто голосував, а хто рулює і як вміє то робити.
   
Ну а чим їм займатися, як що до них всю роботку порішали такі державники як Кравчук, Кучма та інші досвідчені представники свого покоління?
.   

Вот! Нужно переформатировать и уменьшать госаппарат - при таких объемах экономики аппарат чрезмерно велик. Ведь от безделья ж маются!
   
Бухая любовница Зеленского призналась в госизмене?
бєрємєнная гідє?
Ана  же  бєрємєнная,  каторий  год
   
Re: Бухая любовница Зеленского призналась в госизмене?
VYR

Не здивуюсь якщо Манда поїде з делегацією на зустріч Зе з Байденом.
   
А й справді п’яна, бо неможливо повірити, що отаке недорікувате може писати статті для «Нью-Йорк таймс».
Это из той же серии, что и Олешко: вы не можете поверить в какое-то утверждение, поэтому она пьяна.
   
а Мендель имела практику работы журналистом?
Вроде работала когда-то на русском ТВ
   
Знову вагітна?
   
Те що вона подарувала свою книгу Пескову було?


https://24тв/mendel-vidpravila-svoyu-knigu-pyeskovu-novini-rosiyi-i-ukrayini_n1696968

Партньори...
Воно дійсно...

Останнє редагування: 28 липня 2021 07:42:08 від ATF
   
Дурна-недурна, а у Ахметки на каналі влаштувалася. Про деолігархізацію розказує  :D
   
Слуги народа -> шлюхі олігарха.
   
Дурна-недурна, а у Ахметки на каналі влаштувалася. Про деолігархізацію розказує  :D

Мені здається, там вона теж "блисне" своїми талантами.
   
Мені здається, там вона теж "блисне" своїми талантами.

Мені більше цікава така явна демонстрація зв'язку між Ахмєтовим та Зеленським.
І ще як у головах прихильники певної політсили це поєднується з делігархізацією та звинуваченнями татарина в здачі оркам частини двох областей.

Тобто для них татарин - зло, а його партнер - добро

Останнє редагування: 28 липня 2021 08:31:51 від H.Kropp
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія