Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Держдеп прокоментував заяву хуйло про затримання найманців ПВК "Вагнера" у Білорусі

Зе Зьє каже про своїх майбутніх партнерів по НАТО? :-o
це кажуть хуйло і ти, свиня
   
Ідея цієї операції була, скажімо так, інших країн - намек на Россию. З. побоялся говорить это вслух. Потом для непонятливых пришлось таки более прямо сказать
   
Ідея цієї операції була, скажімо так, інших країн - намек на Россию. З. побоялся говорить это вслух. Потом для непонятливых пришлось таки более прямо сказать

Росія провела операцію з відправлення і  затримання членів своєї ПВК в Білорусі і повернення їх в Росію

многахадовачка(ТМ)
   
Ідея цієї операції була, скажімо так, інших країн - намек на Россию. З. побоялся говорить это вслух. Потом для непонятливых пришлось таки более прямо сказать

Якби сказав «країни», то так. А тут у множині. І це не відміняє місяців мантр Арестовичів, Лєщєнків, Єрмакова, що це все вигадка. Сказав би одразу, що це Росія.
   
Росія провела операцію з відправлення і  затримання членів своєї ПВК в Білорусі і повернення їх в Росію

А ты не интересовался, как они пересекали границу Белоруси?
   
Росія провела операцію з відправлення і  затримання членів своєї ПВК в Білорусі і повернення їх в Росію

многахадовачка(ТМ)
операція ФСБ зірвалась. Чув?
   
Я дав цитату. З методички.

Де ти там побачив США , а не наприклад жмурукових партньорів кацапів ?
   
Ідея цієї операції була, скажімо так, інших країн - намек на Россию.

и все данные на вагнеровцев для не_ентой и не_операции отсыпала тоже РФ бубочке ?

например
ты не хотел строить самолет
но у тебя все для  постройки его  было в наличии
ну так ,,, от нехрен делать ,было и все
ну ... мы верим, ааааа как же
   
А ты не интересовался, как они пересекали границу Белоруси?

так прилетіли ж, хіба ні?
   
Якби сказав «країни», то так. А тут у множині. І це не відміняє місяців мантр Арестовичів, Лєщєнків, Єрмакова, що це все вигадка. Сказав би одразу, що це Росія.

Що саме "це все" ? Інтерпретація камсамолки ? Ви б ото не забріхувались
   
Де ти там побачив США , а не наприклад жмурукових партньорів кацапів ?
йому хуйло сказав, через жмурука і бутусіка
   
так прилетіли ж, хіба ні?

Понятно, не в курсе. Ну почитай, как они ехали из России в Белорусь, на границе их задержали, но пропустили после какого-то важного звонка
   
Сказав би одразу, що це Росія.

А ты не замечал, что у нас политики вообще про Россию стараются не говорить прямо? Порошенко, например, говорил что-то типа "Вбивця сидить у Кремлі". И почему бы не сказать прямо, кто же там сидит?
   
Де ти там побачив США , а не наприклад жмурукових партньорів кацапів ?

тобто якщо замість натяків вставити "Росія"
то виходить що українські спецслужби працювали разом з російськими і розробці членів російської ПВК?
але  Україна "проявила суб'єктність" і не погодилась на повну версію операції

так у тебе виходить?
   
и все данные на вагнеровцев для не_ентой и не_операции отсыпала тоже РФ бубочке ?

например
ты не хотел строить самолет
но у тебя все для  постройки его  было в наличии
ну так ,,, от нехрен делать ,было и все
ну ... мы верим, ааааа как же

Чого ж бубочкє ? Нам же всім відомо що операцію готував ще жмурук, а бубочка про неї дізнався по факту  :facepalm1:
А що там оперіровав жмурук з Мудачуком приблизно можна уявити
   
йому хуйло сказав, через жмурука і бутусіка

тут я больше верю Петру, который четко сказал что именно ОН дал приказ на разработку опереации,
чем мелкому брехунцу бубочке
   
тобто якщо замість натяків вставити "Росія"
то виходить що українські спецслужби працювали разом з російськими і розробці членів російської ПВК?
але  Україна "проявила суб'єктність" і не погодилась на повну версію операції

так у тебе виходить?

скорее что какие-то ФСБ-шные агенты подали идею
   
тобто якщо замість натяків вставити "Росія"
то виходить що українські спецслужби працювали разом з російськими і розробці членів російської ПВК?
але  Україна "проявила суб'єктність" і не погодилась на повну версію операції

так у тебе виходить?

 8-)

Жму руку
Абнімаю

   
тут я больше верю Петру, который четко сказал что именно ОН дал приказ на разработку опереации,
чем мелкому брехунцу бубочке

что-то думаю, после случая с Протасевичем П. будет помалкивать в тряпочку, что он это санкционировал
   
Понятно, не в курсе. Ну почитай, как они ехали из России в Белорусь, на границе их задержали, но пропустили после какого-то важного звонка

Між Росією і Білоруссю нема кордону з перевірками,
 там машини проїжджають без зупинки
як можна було при спецоперації досягти такого щоб їх там затримали?

Спецслужби сильно старались?
   
"Те, що Україну максимально затягували в це питання - це правда. І те, що цього не відбулося, ще раз проводячи паралелі з тим, що сталося у Білорусі, я вважаю - слава богу, що ми проявили питання суб'єктності", - наголосив Володимир Зеленський.
   
тут я больше верю Петру, который четко сказал что именно ОН дал приказ на разработку опереации,
чем мелкому брехунцу бубочке

От тут я якраз теж вірю )
Міжнародного рівня Іловайськ для України
   
тут я больше верю Петру, который четко сказал что именно ОН дал приказ на разработку опереации
саме так, за наказом хуйла
   
8-)

Жму руку
Абнімаю


це класно, але де ти там знайшла підтвердження свого прикладу?
ну крім свого ж
"Жму руку
Абнімаю "
   
Чого ж бубочкє ? Нам же всім відомо що операцію готував ще жмурук, а бубочка про неї дізнався по факту  :facepalm1:
А що там оперіровав жмурук з Мудачуком приблизно можна уявити

ога
ну если вам это известно
то чего все бубочкина рать отнекивалась ранее
и корчила из себя целок ?
а потом позавчера - бац, та да, но нет ...
   
А ты не замечал, что у нас политики вообще про Россию стараются не говорить прямо? Порошенко, например, говорил что-то типа "Вбивця сидить у Кремлі". И почему бы не сказать прямо, кто же там сидит?
сказав, не так давно, правда. 0.47.

   
виходить що українські спецслужби працювали разом з російськими і розробці членів російської ПВК?
українські спецслужби з 2014 року ведуть загальну справу по російським воєнним злочинцям, і вона ніякого стосунку до спецоперації хуйла-жмурука не має
   
сказав, не так давно, правда.

Вот именно. Теперь он не президент, может позволить себе большую свободу в выражениях. Так же и про участие России в операции сказал прямо не З., а офис президента
   
От тут я якраз теж вірю )
Міжнародного рівня Іловайськ для України

горшок мимо пролетел ?
или партийный массовый испуг приветствуется в рядах сцыкливых идиотов ?))
   
ога
ну если вам это известно
то чего все бубочкина рать отнекивалась ранее
и корчила из себя целок ?
а потом позавчера - бац, та да, но нет ...

Від чого отнєківалась ? Від вагітності Мендель версії камсамолки яку ви тягаєте ?
Я ж кажу секта, немає сенсу сперечатись
   
українські спецслужби з 2014 року ведуть загальну справу по російським воєнним злочинцям, і вона ніякого стосунку до спецоперації хуйла-жмурука не має

уже прям тревожно за тебя
такую фуету лепить тут и еще к тому же на шару  - уже вредно для здоровья
   
горшок мимо пролетел ?
или партийный массовый испуг приветствуется в рядах сцыкливых идиотов ?))

Перед Іловайськом ви теж паради рєпєтіровали і обзивали всіх сцикунами і зрадойобами
   
українські спецслужби з 2014 року ведуть загальну справу по російським воєнним злочинцям, і вона ніякого стосунку до спецоперації хуйла-жмурука не має

я не зрозумів, що ти хотів сказати?
що операцію по вагнерівцях проводили не спецслужби, а хуйло зі жмуруком?
   
8-)

Жму руку
Абнімаю

саме оце і є причиною, чому Зеленський не назвав кацапію
   
Від чого отнєківалась ? Від вагітності Мендель версії камсамолки яку ви тягаєте ?
Я ж кажу секта, немає сенсу сперечатись

какие еще тут споры с вам
без справки из психушки от вас ?

один сплошной случайный набор слов
вот уже беремчастые мендели пошли ...
шизня ...
   
я не зрозумів, що ти хотів сказати?
що операцію по вагнерівцях проводили не спецслужби, а хуйло зі жмуруком?
та там уже шва не добереш, хто там що проводив. думаю ящо якась зрада більш-менш серйозна була, дізнаємось перед наступними виборами. чекаю плівок "зеленського"  B-)
   
я не зрозумів, що ти хотів сказати?
що операцію по вагнерівцях проводили не спецслужби, а хуйло зі жмуруком?

Він каже що кнурові сектанти мішають мух з котлетами і видають бажане за дійсне
Як наприклад факт того що Мендель працювала з Зеленським перетворився на її вагітність
Ви брехливі покидьки, ваша блядіща Ричкова виписувала що вільно пересувається по дорогам коли люди були вже в пастці
Смердюче мародерисько всю країну за копієчку продало б
   
Від чого отнєківалась ? Від вагітності Мендель версії камсамолки яку ви тягаєте ?
Я ж кажу секта, немає сенсу сперечатись
не просто секта, а свідомі вороги України
   
Сообщение от Келаврика, сентябрь прошлого года

Всё вроде бы выглядит стройно, но почему сразу после провала операции пошли жаловаться не куда-то, а в Комсомольскую правду?

Могу пофантазировать в стиле Анатоля - может, и не было никакого слива, а операции изначально помогали ФСБ-шные кроты? Удастся реализовать - Украина вляпывается в международный скандал. Не удастся - подрывная операция подается как патриотичная, раскручивается зрада, короче происходит то, что наблюдаем сейчас.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія