Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Держдеп прокоментував заяву хуйло про затримання найманців ПВК "Вагнера" у Білорусі

29 серпень, 2020

Речниця Державного департаменту США Морган Ортагус прокоментувала заяву президента Росії Володимира хуйло про те, що затримання у Білорусі бойовиків ПВК "Вагенра" було операцією спецслужб України та США.

"Нам відомо про повідомлення про дворушницьке використання Росією маріонеточних сил. Ці історії відволікають увагу від справжньої проблеми, яка полягає у тому, що Росія використовує ці сили для приховування власних наполегливих зусиль поставити уряди інших країн у незручне становище, посилити розбрат всередині країн, підтримати автократів, та загалом сіяти хаос, щоб дати Росії можливість впливати на події глобально. Відкриті зусилля Росії позбавити народ Білорусі суверенних прав є неприйнятними", - заявила речниця Державного департаменту США.

Як повідмоляє "Німецька хвиля", за словами хуйло, осіб, яких у Білорусі оголосили біцями ПВК "Вагнера", "затягнули" на територію Білорусі під легальним приводом, та "представили у якості можливої ударної сили для розкачування ситуації у ході передвиборчої кампанії".

Ортагус також відзначила, що Сполучені Штати Америки підтримують право народу Білорусі обирати власних лідерів "через дійсно вільні та чесні вибори з незалежним спостерігачами, та за межами неналежного впливу російських спецслужб".

"Нахабне використання Москвою найманців ПВК "Вагнера" в цілому світі збагачує російську еліту, завдаючи шкоди країнам у яких вона працює. Використання Росією кампаній впливу для ослаблення супротивників та приглушення голосу народу є неприйнятним", - заявила Ортагус.

У середині серпня найманці «ПВК Вагнера», затримані у Мінську наприкінці липня, повернулися до Росії. https://ukrainian.voanews.com/a/derzhdep-komentar-zajava-putin/5563152.html
   
Зеленський слуга вагнеровців і посібник лукашенко. Оце так врізали штати по зекоманді так врізали, клоун тепер у чулунному костюмі перед атошниками буде зиркати.   B-)
   
Оце так врізали штати по зекоманді так врізали
ідіот :laugh:
   
Здав Цемеха щоби догодити куйлу,
Здав Журавля щоби догодити динири,
Здав куйлу операцію ФБР та СБУ щоби в Ялту евакуювали, як янука з азіровим.
   
Зеленський слуга вагнеровців і посібник лукашенко. Оце так врізали штати по зекоманді так врізали, клоун тепер у чулунному костюмі перед атошниками буде зиркати.   B-)

ПОСІ́БНИК, а, чол. Книжка або наочне приладдя, карта і т. ін., що використовуються у процесі навчання.
<...>
//  Взагалі довідкове видання з певної галузі знань. <...>

Словник української мови: в 11 томах. — Том 7, 1976. — Стор. 326.

ПОСО́БНИК, а, чол. Той, хто допомагає кому-небудь (перев. у здійсненні підступних, злочинних намірів тощо); поплічник, посіпака.

Словник української мови: в 11 томах. — Том 7, 1976. — Стор. 351.
   
ПОСО́БНИК, а, чол. Той, хто допомагає кому-небудь (перев. у здійсненні підступних, злочинних намірів тощо
Краще "посіпака"
   
значить що виходить свині. Хуйло, жмурук, бутусік і ви стверджуєте, що в операції приймали участь США. США стверджують, що ні. То хто ви, свині разом з бутусіком? га? ))
   
Краще "посіпака"

краще не палитись
плутати "посібник" і "пособник"
це як плутати "вродливий" і "уродлівий"
   
ПОСІ́БНИК, а, чол. Книжка або наочне приладдя, карта і т. ін., що використовуються у процесі навчання.
<...>
//  Взагалі довідкове видання з певної галузі знань. <...>

Словник української мови: в 11 томах. — Том 7, 1976. — Стор. 326.
ПОСО́БНИК, а, чол. Той, хто допомагає кому-небудь (перев. у здійсненні підступних, злочинних намірів тощо); поплічник, посіпака.

Словник української мови: в 11 томах. — Том 7, 1976. — Стор. 351.


Дякую
   
Виходить, що і Зеленський в останньому інтерв'ю твердить,
що в операції приймали участь США. США стверджують, що ні.

То хто він, разом з свинями, разом з бутусіком?
   
Виходить, що і Зеленський в останньому інтерв'ю твердить,
що в операції приймали участь США.
процитуй
   
процитуй

"Це точно не була наша операція… Ідея цієї операції була, скажімо так, інших країн", - відзначив Володимир Зеленський.

Про які саме країни йде мова, він не уточнив.

"Те, що Україну максимально затягували в це питання - це правда.
І те, що цього не відбулося, ще раз проводячи паралелі з тим, що сталося у Білорусі,
я вважаю - слава богу, що ми проявили питання суб'єктності", - наголосив Володимир Зеленський.
   
США стверджують, що ні.

и где же сама цитата именно с отрицанием от штатов ?
   
"Це точно не була наша операція… Ідея цієї операції була, скажімо так, інших країн", - відзначив Володимир Зеленський.

Про які саме країни йде мова, він не уточнив.

"Те, що Україну максимально затягували в це питання - це правда.
І те, що цього не відбулося, ще раз проводячи паралелі з тим, що сталося у Білорусі,
я вважаю - слава богу, що ми проявили питання суб'єктності", - наголосив Володимир Зеленський.
ти хоч натяк на США в цих словах бачиш?
   
и где же сама цитата именно с отрицанием от штатов ?
мама де море
   
а сама мадам ничего так
как для сотрудника спецслужб штатов

   
ти хоч натяк на США в цих словах бачиш?

так, саме не США і бачу, а ти на кого?
   
так, саме не США і бачу
бо так тобі сказав хуйло?
   
Виходить, що і Зеленський в останньому інтерв'ю твердить,
що в операції приймали участь США. США стверджують, що ні.

То хто він, разом з свинями, разом з бутусіком?

Де він таке твердить крім свинячих методичок ?
   
мама де море

казалось бы проще простого привести ссылку на именно прямую речь
ан нет ...
получите сеанс виляния костлявым задом
   
"Це точно не була наша операція… Ідея цієї операції була, скажімо так, інших країн", - відзначив Володимир Зеленський. Про які саме країни йде мова, він не уточнив.

"Те, що Україну максимально затягували в це питання - це правда. І те, що цього не відбулося, ще раз проводячи паралелі з тим, що сталося у Білорусі, я вважаю - слава богу, що ми проявили питання суб'єктності", - наголосив Володимир Зеленський.

   
казалось бы проще простого привести ссылку на именно прямую речь
ан нет ...
получите сеанс виляния костлявым задом
мама де море
   
так, саме не США і бачу, а ти на кого?
Секта )
   
бо так тобі сказав хуйло?

Тобі Хуйло сказав не так? 
   
мама де море

бггг
ну слив засчитан ...
хз за что тебе там платят твои серебрянники
   
Тобі Хуйло сказав не так? 
я не бачу натяку на США в словах Зеленського
   
Де він таке твердить крім свинячих методичок ?

Я дав цитату. З методички.
   
бггг
ну слив засчитан ...
хз за что тебе там платят твои серебрянники
мама де море
   
Я дав цитату.
в цитаті немає ні США, ні натяку на США
   
я не бачу натяку на США в словах Зеленського

я бачу натяк на союзницькі спецслужби і перші в списку це США
   
в цитаті немає ні США, ні натяку на США

мама де море(С)
   
я бачу натяк на союзницькі спецслужби і перші в списку це США
в цитаті немає на них натяку
   
мама де море(С)
мама де море
   
"Це точно не була наша операція… Ідея цієї операції була, скажімо так, інших країн", - відзначив Володимир Зеленський. Про які саме країни йде мова, він не уточнив.

"Те, що Україну максимально затягували в це питання - це правда. І те, що цього не відбулося, ще раз проводячи паралелі з тим, що сталося у Білорусі, я вважаю - слава богу, що ми проявили питання суб'єктності", - наголосив Володимир Зеленський.

   
мама де море

ария костика-дурка на Аральском море
очень смешно
но бесполезно
   
ария костика-дурка на Аральском море
очень смешно
но бесполезно
лінк знайшов, свинобот?
   
.

Останнє редагування: 26 червня 2021 11:29:04 від Келаврик
   

Зе Зьє каже про своїх майбутніх партнерів по НАТО? :-o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія