Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львів, округ 116 - ваша думка? :S

Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

ось список претендентів в достойники, їх чимало:

Ірина Подоляк – чинний народний депутат (Самопоміч) - нічим особливим не відзначилась під час каденції у ВР, корову не цілувала, втім активно просувала закон про мову та про підлеглість релігійних громад
Микола Княжицький – народний депутат (Європейська солідарність) - поважний ніби дядько, але підписант уйобіщного подання, завдяки якому скасували норми про незаконне збагачення, ну й за плечима темна історія з каналом ТВі
Володимир Доманський – селищний голова Брюхович (Самовисуванець) - стан Брюхович однозначно свідчать не на його користь
Валерій Веремчук – депутат ЛМР (Народний контроль – Громадянська позиція) - щось трохи працював у міськраді, був співзасновником «Галицької Ліги КВН», активіст Майдану, однак представляє забудовників від народного контролю, ну там добродомов і димінський десь вдалечині маячать
Роман Грицевич – депутат ЛМР (Удар) - еталонний депутат міськради з комісії комунального майна та власності та комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою
Марта Романяк – керівник управління інформаційних технологій ЛМР (Голос) - молоденька розумна галичаночка, начальник управління ІТ, департаменту розвитку Львівської міської ради
Наталія Тимчій – керівник Львівського міського осередку (Батьківщина) - партійна діячка, бореться із зубожінням, особливо на Левандівці
Ростислав Мельник – власник будівельної компанії РІЕЛ (Слуга народу) - будинки непогані, реклами достобіса, але забудовники у ВР мене лякають
Ірина Фаріон – доктор філологічних наук, професор катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» (ВО Собода) - орлиця, звісно, але ж членкиня КПРС, а комуняку - на гілляку
Ігор Зінкевич - депутат ЛМР (УКРОП), як самовисуванець - відомий чувак, борець з несправедливістю, має купу підписників на Варті

цих я не знаю:

Василь Попович – “Сила і честь”, підприємець-перевізник
Іванна Козак – самовисування, безпартійна, директорка ЛКП “Рясне-402”.
Світлана Лисецька – самовисування, партія “Зелена планета”, ФОП - директорка “Зелена аптека планети здоров’я”
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

ось список претендентів в достойники, їх чимало:

Ірина Подоляк – чинний народний депутат (Самопоміч) - нічим особливим не відзначилась під час каденції у ВР, корову не цілувала, втім активно просувала закон про мову та про підлеглість релігійних громад
Микола Княжицький – народний депутат (Європейська солідарність) - поважний ніби дядько, але підписант уйобіщного подання, завдяки якому скасували норми про незаконне збагачення, ну й за плечима темна історія з каналом ТВі
Володимир Доманський – селищний голова Брюхович (Самовисуванець) - стан Брюхович однозначно свідчать не на його користь
Валерій Веремчук – депутат ЛМР (Народний контроль – Громадянська позиція) - щось трохи працював у міськраді, був співзасновником «Галицької Ліги КВН», активіст Майдану, однак представляє забудовників від народного контролю, ну там добродомов і димінський десь вдалечині маячать
Роман Грицевич – депутат ЛМР (Удар) - еталонний депутат міськради з комісії комунального майна та власності та комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою
Марта Романяк – керівник управління інформаційних технологій ЛМР (Голос) - молоденька розумна галичаночка, начальник управління ІТ, департаменту розвитку Львівської міської ради
Наталія Тимчій – керівник Львівського міського осередку (Батьківщина) - партійна діячка, бореться із зубожінням, особливо на Левандівці
Ростислав Мельник – власник будівельної компанії РІЕЛ (Слуга народу) - будинки непогані, реклами достобіса, але забудовники у ВР мене лякають
Ірина Фаріон – доктор філологічних наук, професор катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» (ВО Собода) - орлиця, звісно, але ж членкиня КПРС, а комуняку - на гілляку
Ігор Зінкевич - депутат ЛМР (УКРОП), як самовисуванець - відомий чувак, борець з несправедливістю, має купу підписників на Варті

цих я не знаю:

Василь Попович – “Сила і честь”, підприємець-перевізник
Іванна Козак – самовисування, безпартійна, директорка ЛКП “Рясне-402”.
Світлана Лисецька – самовисування, партія “Зелена планета”, ФОП - директорка “Зелена аптека планети здоров’я”

афігєть....
розстрільний округ.
перемогти може практично кожен. крім останніх трьох хоча вони теж відомі всім.
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Голосуй за Голос або за Княжицького.
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Голосуй за Голос або за Княжицького.
я от думав за цю дівчину з Голосу - Романяк, але ще є Зінкевич, що б там про нього не казали
Княжицький занадто довго треться у владі, треба йому відпочити
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Буде прикольно, як пройде Фаріон...
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Подоляк нє. я за неї дурак голосував.
Типова львівянка - за 5 років депутатства забезпечила майбутнє собі і своїм внукам-правнукам і абсолютно нічого не зробила для міста і виборчого округу який їїй делегував.
типова наша рідненька галицька мразь.  (tu)
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Буде прикольно, як пройде Фаріон...

ага...
вона серед них виділяється.
усі однакові і Фаріонша яку або люблять або ненавидять  :D
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Княжицький !
Або Фаріон.
Всі решта - не цікаві , і один одного варті. Йдуть за баблом та іншими дивідендами .
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

ага...
вона серед них виділяється.
усі однакові і Фаріонша яку або люблять або ненавидять  :D
Вона вже втретє по цьому округу йде.
Перший раз перемогла майже з конституційною більшістю;
вдруге зайняла почесне 3-тє місце;
Третій захід - ???
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Вона вже втретє по цьому округу йде.
ага
у другій спробі увійти, в розпачі казала Ірка, що ми раби, бо за неї не проголосували  :weep:
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Подоляк нє. я за неї дурак голосував.
Типова львівянка - за 5 років депутатства забезпечила майбутнє собі і своїм внукам-правнукам і абсолютно нічого не зробила для міста і виборчого округу який їїй делегував.
типова наша рідненька галицька мразь.  (tu)
та я не настільки категоричний, та й нема інформації з цього приводу, якщо щось маєш - кидай у гілку
вона добре підсмажила сраки з конкурсним призначенням керівників (до речі, разом із Княжицьким)
годівницю прикрили
я одержав певне задоволення від волань та видирання волосся
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Подоляк нє. я за неї дурак голосував.
Типова львівянка - за 5 років депутатства забезпечила майбутнє собі і своїм внукам-правнукам і абсолютно нічого не зробила для міста і виборчого округу який їїй делегував.
типова наша рідненька галицька мразь.  (tu)

Очікував чогось іншого?  :lol:
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Княжицький бачиться найкращим вибором
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

та я не настільки категоричний, та й нема інформації з цього приводу, якщо щось маєш - кидай у гілку
вона добре підсмажила сраки з конкурсним призначенням керівників (до речі, разом із Княжицьким)
годівницю прикрили
я одержав певне задоволення від волань та видирання волосся

про що ?
абсолютно НІЧОГО не зробила для виборчого округу який делегував її у Раду. нічогісінько. аніскілечки. і як людина Садового залишила все на Міськвиконком.
я тут живу ти чого ?
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

та Княжицький, ясна річ
він дуже багато в Раді робить
ну і його канал Еспресо
бо скоро всі канали будуть під медведчуком
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Головне, щоб не Мельник  :gigi: Слуга народу, йопта.
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

нізащо не можна голосувати за людей з Сапонемочі
це тупо п***а, яким всі винні
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Очікував чогось іншого?  :lol:

завжди очікую.
з усіх Рад два може три депутати мого округу шось для округу та й зробили.
ну хочаби ЩОСЬ.

а ця курва абсолютно нічого.
хіба землі багато продано нельвівським фірмам під будівництво новобудов.
але то Садік вже. На неї тінь не падає аніскілечки  :D
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Головне, щоб не Мельник  :gigi: Слуга народу, йопта.

так він найбільше будинків набудував в округу.
тому і лізе.
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

завжди очікую.
з усіх Рад два може три депутати мого округу шось для округу та й зробили.
ну хочаби ЩОСЬ.

а ця курва абсолютно нічого.
хіба землі багато продано нельвівським фірмам під будівництво новобудов.
але то Садік вже. На неї тінь не падає аніскілечки  :D

Землі Садік на роки вперед роздав, це точно... Чим і поховав рейтинг Самопомочі у Львові.
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

про що ?
про:
за 5 років депутатства забезпечила майбутнє собі і своїм внукам-правнукам
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

шановні львів'яни, є питання - ви в курсі, чим мають займатись депутати ВР згідно своїх функціональних обов'язків?
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

От чим вам Іра не подобається? Буде вчити всіх рідної мови в ВР.
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

так він найбільше будинків набудував в округу.
тому і лізе.

тепер знайди мені хоч одного повністю задоволеного інвестора чи власника)))
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

От чим вам Іра не подобається? Буде вчити всіх рідної мови в ВР.

Навіть не знаю  B-)
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Княжицький або Романяк. Ще подумаю
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

на 115 буду за Михальчишина, певно, голосувати . Він там явно буде не лишнім .
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Княжицький або Романяк. Ще подумаю
та шо тут думати:
Княжицький!
І нема на то ради...
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Марта Романяк
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

на 115 буду за Михальчишина, певно, голосувати . Він там явно буде не лишнім .
(tu)
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Княжицький !
Або Фаріон.
Всі решта - не цікаві , і один одного варті. Йдуть за баблом та іншими дивідендами .

девідендів у Подоляк навряд назбиралось, але сіра мишка
вдруге не оберуть, попередні рази було голосування на хвилі
то Фаріон(Свобода в фаворі), потім Подоляк(Свобода в дупі - Самопоміч вершки знімала)
нині цікаво... якого Княжицький приперся хз
але по всьому в лідерах буде він і Романяк практично гарантія)
народ такий
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Княжицький !
Або Фаріон.
Всі решта - не цікаві , і один одного варті. Йдуть за баблом та іншими дивідендами .
++
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Оце сиджу й мрію: якби то по всій Україні вибирали між умовними:
Княжицьким
Романяк
Фаріон
...ну ще Зінкевича можнна до комплєкту


   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Княжицький :super:
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

За "голос" радив би," по приколу"
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Я би голосував за Княжицького,але належу до 117 округу.
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

на всеукраїнському рівні єдина всім відома гнида це Княжицький

якщо хто забув, то Дмітрія Кісельова в Україну саме він привіз, коли в Пінчука працював і отримав завдання відбілювати Кучму на ІСТВ

потім його викинули і він побіг в політику, демократа із себе корчив
Але при тому не забував і на Януковича пошестерити, як от в історії із рейдерством на каналі ТВі


це якщо не говорити і про його персональне обліко моралє, згадати справу про згвалтування в Камбоджі, від якої він, щоправда, відмазався

   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

шановні львів'яни, є питання - ви в курсі, чим мають займатись депутати ВР згідно своїх функціональних обов'язків?

Ірино, це ти ?  :D
мають займатись тим чим і займаються. отримують квартиру в Києві. за 10 кнопкодавств заробляють від 1 до 10 мільйонів доларів. ціна залежить від законопроектів за які треба кнопкодавити.
а ще повинні вирішувати нагальні питання свого !!! округу який його (депутата) у зРаду відправив.
депутат може будь-що зробити.
ви не знали ?
за депутатським запитом народного депутата в селі Залупинці можуть лікарню збудувати.

я в курсі. подруги хресний був депутатом зРади два скликання.
від Матьківщини  :D
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Оце сиджу й мрію: якби то по всій Україні вибирали між умовними:
Княжицьким
Романяк
Фаріон
...ну ще Зінкевича можнна до комплєкту

на Сході по мажоритарці ідуть бувші комуняки ригіанали і сєпари. Еліта Ригіону курва  :D 
   
Re: Львів, округ 116 - ваша думка?  :S

Крім Фаріон все інше якесь зелене болото.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія