Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

А тут дискусія не про Бульку, він за дужками.

А про тебе, Але і інших хитровим**них.

Рано чи пізно прості люди закінчаться, і?

Чи розрахунок на "перемир"я", щоб відкрили кордони і ви тоді могли спердаляти теж?

Ну ти то ще хоч англійську знаєш, а Але з його нікому не потрібним шматком паперу під назвою "укродиплом укроюриста" навіть замітати вулицю не візьмуть - тому що overqualified  :laugh:.

Тому будете воювати, захищати Неньку - де ще вам так буде, як в ній?

Вікуся, що ти така смішна? Піде Alezka брататися з кацапами.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Якщо бульку знято  з обліку, то чому він сциться приїхати до України?  :S
Тому що з обліку ніхто його не знімав - і він про це знає) ну і в ліс дременув теж не просто так - суворі 90-ті)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Україна - прпаонаступник тУРСР
УРСР є засновником ООН між іншим 
Мало своє МЗС
П.с.
А також наступником  міжнародних угод СРСР  здається

Это шоп в ООН больше голосов иметь для вождя народов, не более… :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тому що він совковий хуєсос - ось чому)
(tu)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Прекрасно. Украина - правонаследница СССР, не? И долги совка тоже выплатила? :)
З якого хєра ми повинні виплачувати борги совка?) майно совка за кордоном перейшло кацапам - їм і борги)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Підсумки сьогоднішнього дня - булька це ухилянт з паспортом СРСР (паспорт України він так і не отримав)

Не, дружочек, я мой воинский долг перед СССР исполнил сполна.

А как ты исполняешь свой воинский долг перед Украиной? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Это шоп в ООН больше голосов иметь для вождя народов, не более… :)
А це піхуй
Головне що в документі написано)
   
Re: Все менше охочих повертатись

А куди поділися місцеві низькорангові сучки?

Хотілося б спитати, чому одна із них постійно мріє про те, як за неї приїдуть воювати тільки і виключно з Кельна і Бабошева ;o .

Чому вона не закликає нікого приїхати з, ну наприклад, Лондона, Праги, Брно, Варшави, Торонто, Калгарі, Міамі, Нью-Йорка, Осло і так далі і тому подібне?

Не кажучи вже щоб закликати власного чоловіка та синів вилізти з-під її спідниці і піти добровольцями, як наприклад, Мікі Мастіфо чи Аутлендер (батько 3+ дітей)?

Чому за них повинен воювати умовний Трололо??

А ще злі язики кажуть (один злий язик на п"яну голову), що одна місцева дама, велика "патріотка" і "сонечко", евакуювала свого синачку призовного віку за океан. Нехай сини Гео, Люстрації та Старого кладуть свої голови за неї та її сімейку, а вони ні, особливі, вони на таке не підписувалися!

Так ось, поки ви не понаводите порядків із власними підспідничниками та синачками, в"ялого золофтного вам від вуха до вуха від емігрантів  :K  .

Ви ще за наші вкрадені гроші не відповіли!  :X
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну якщо кожен ліс далеко від цивілізації називати парковою зоною - то і тайга теж суцільна паркова зона)

До Филадельфии 40 мин, до ближайшего очень кучерявого города - 15. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

А це піхуй
Головне що в документі написано)

И войско свое имела, границы контролировала? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Якщо бульку знято  з обліку, то чому він сциться приїхати до України?  :S

А почему ты ссышь освобождать родной Донецк? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вікуся, що ти така смішна? Піде Alezka брататися з кацапами.


Будет держать оборону Мадрида. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вікуся, ти сьогодні у відмінній формі.  (tu)

Я завжди у відмінній формі.

До речі, я сумніваюсь, що ти був на канада. ру, тому що ти не знаєш базових фактів моєї біографії.

І який  там в тебе був нік - Сєдой? Я такого і не пам"ятаю.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я завжди у відмінній формі.

До речі, я сумніваюсь, що ти був на канада. ру, тому що ти не знаєш базових фактів моєї біографії.

І який  там в тебе був нік - Сєдой? Я такого і не пам"ятаю.

Это Dr.No с саншайна. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Думаю прочитавши цю гілку більшість поважних дописувачів таки погодиться, що міграція південних індійців була б куди бажанішою, ніж повернення в Україну багатьох жителів, що дописують у цій гілці з-за кордону.

Ні, ну скажіть чесно: ви б хотіли щоб вашими сусідами буди трололо і іванг чи якась порядна тамільська сім'я?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Думаю прочитавши цю гілку більшість поважних дописувачів таки погодиться, що міграція південних індійців була б куди бажанішою, ніж повернення в Україну багатьох жителів, що дописують у цій гілці з-за кордону.

Ні, ну скажіть чесно: ви б хотіли щоб вашими сусідами буди трололо і іванг чи якась порядна тамільська сім'я?
думаю при такому "багатющому виборі" най вакансії сусідів будуть незаповнені  :-)o 
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вікуся, що ти така смішна? Піде Alezka брататися з кацапами.

Читаючи твітер, приходжу до висновку, що значна частина укрочоловіків розраховує на те, що відкриють кордони і вони звалять.

В Україні і особливо в Києві величезна кількість ждунів і саме в Києві, тому що туди і понаїздила велика кількість донбасятини.

І це була велика помилка вважати, що вони поїхали на "материк", бо люблять Україну.

Приїхала переважна більшість з них саме з економічних міркувань - ну не в кацапстан же їм було рушати  :facepalm1:.

І так, я та інші ділимо українців на сорти, тому що ці сорти реально існують.

Є сорт українських патріотів, які люблять Україну і роблять щось для неї в практичному сенсі. Які говорять на різних мовах і живуть в різних країнах світу. Які, навіть не будучи українцями, приїздять і помирають за неї.

І сорт "українців" з українським паспортом, які вважають себе українцями за громадянством, місцем проживання, мовою спілкування чи навіть етнічним походженням. Вони навчилися красиво триндіти про патріотизм і навіть солов"їною, але на Україну їм - начхати. Вони просто паразитують на ній, набивають бабло і загрібають жар чужими ручками.

Ось і вся різниця!
   
Re: Все менше охочих повертатись

Это Dr.No с саншайна. :)

Тим більше мав би знати, що я приїхала одна і не як наречена. Я вийшла заміж набагато пізніше - після того, як отримала статус (сама) і купила будинок (сама). Мій майбутній чоловік (до речі, в нього 2 Master's degrees з топ-унтів Канади, "дровосєк"  - то потаємна солодка фантазія Anal Ale, but we digress) був моїм сусідом.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тим більше мав би знати, що я приїхала одна і не як наречена. Я вийшла заміж набагато пізніше - після того, як отримала статус (сама) і купила будинок (сама). Мій майбутній чоловік (до речі, в нього 2 Master's degrees з топ-унтів Канади, "дровосєк"  - то потаємна солодка фантазія Anal Ale, but we digress) був моїм сусідом.

То он троллит, давний твой кавалер. :) говорят, у него своя компания, около 100 чел. But love never dies! :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Думаю прочитавши цю гілку більшість поважних дописувачів таки погодиться, що міграція південних індійців була б куди бажанішою, ніж повернення в Україну багатьох жителів, що дописують у цій гілці з-за кордону.

Ні, ну скажіть чесно: ви б хотіли щоб вашими сусідами буди трололо і іванг чи якась порядна тамільська сім'я?

Дядя, ти сам признався, що пишеш тут під другим ніком, а інші були забанені.

Таким чином відверто порушуючи правила цього ресурсу.

Цитата - є.

Так от, я вже не вперше помічаю, що ти систематично розганяєш тут антиемігрантські наративи, як купка інших дописувачів тут.

Працюєш на хуйло? Намагаєшся звести нанівець зусилля діаспори по всьому світу, що з усіх сил намагається адвокатувати за підтримку України у складних соціоекономічних умовах "країн вільного світу"?

Та ти задовбав уже із своїми індусами!

1) Спочатку виграй війну
і
2) забезпеч відповідний рівень економіки, щоб сюди хоч хтось захотів приїхати.

Розумні індуси з вищою освітою іхали, їдуть і будуть їхати в США та Канаду.

Так що забудь.
   
Re: Все менше охочих повертатись

То он троллит, давний твой кавалер. :) говорят, у него своя компания, около 100 чел. But love never dies! :)

Я не знаю, хто це, і це нерелевантно.

My dance card has been full for some time, so there  :laugh:.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я не знаю, хто це, і це нерелевантно.

My dance card has been full for some time, so there  :laugh:.

“Never say never twice!” (c) :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Дядя, ти сам признався, що пишеш тут під другим ніком, а інші були забанені.

Таким чином відверто порушуючи правила цього ресурсу.

Цитата - є.

Так от, я вже не вперше помічаю, що ти систематично розганяєш тут антиемігрантські наративи, як купка інших дописувачів тут.

Працюєш на хуйло? Намагаєшся звести нанівець зусилля діаспори по всьому світу, що з усіх сил намагається адвокатувати за підтримку України у складних соціоекономічних умовах "країн вільного світу"?

Та ти задовбав уже із своїми індусами!

1) Спочатку виграй війну
і
2) забезпеч відповідний рівень економіки, щоб сюди хоч хтось захотів приїхати.

Розумні індуси з вищою освітою іхали, їдуть і будуть їхати в США та Канаду.

Так що забудь.

Тьотя, Ви мені взагалі не цікаві. Тож я звертаюся не до Вас, а до жителів України.
Вас би міг лише попросити не засмічувати форум своєю маячнею але це безнадійно.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Взагалі це б мала бути серйозна гілка із серйозними обговореннями. Але прийшло кілька примітивних тролів і все засрали.
Модератори, ви тут є?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тьотя, Ви мені взагалі не цікаві. Тож я звертаюся не до Вас, а до жителів України.
Вас би міг лише попросити не засмічувати форум своєю маячнею але це безнадійно.

Ви не власник цього ресурсу і не можете вказувати іншим, кому тут писати чи не писати. Це раз.

В правилах цього форуму нема нічого, що каже, що тут не можуть дописувати емігранти. Це два.

Ви порушуєте правила цього форуму, пишучи під іншим ніком, тоді як інші - забанені. Це три.

Ваша думка як українця нерелевантна, тому що ви як країна залежні від нас. Ви нездатні ні на що, крім, як я вже писала, виставити певну частину простих людей героїчно захищати свою землю, поки інша частина тусить і краде, як ось ці скоти в цій темі:

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/nudit/

Що б ви не тринділи і як би тут не скакали і не топирили пальці, це не має практичного значення.

Має практичне значення лише зброя для ЗСУ, і це забезпечують податки емігрантів та інших платників податків інших країн.

Ви залежні від нас і живете за наш рахунок.

Це неприємно чути, але це просто доконаний факт, об"єктивна реальність.

А ваша маячня про індусів і взагалі мекання про хто сюди повернеться і як що заселить - теж нерелевантні, тому що deeply premature.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я завжди у відмінній формі.

До речі, я сумніваюсь, що ти був на канада. ру, тому що ти не знаєш базових фактів моєї біографії.

І який  там в тебе був нік - Сєдой? Я такого і не пам"ятаю.

1. Яких? Про наречену в бандерольці?
2. У мене нік не був кацапський, на відміну від.
3. На канарі я багато не писав. І довго не був. Але тебе пам'ятаю з твоїм тірамісу. Ще тоді запам'яталась Пластєліновая Ворона. Вона навчалась в Лондоні (Онтаріо).

   
Re: Все менше охочих повертатись

Модератори, ви тут є?
Нема  :-)o
   
Re: Все менше охочих повертатись

Думаю прочитавши цю гілку більшість поважних дописувачів таки погодиться, що міграція південних індійців була б куди бажанішою, ніж повернення в Україну багатьох жителів, що дописують у цій гілці з-за кордону.

Ні, ну скажіть чесно: ви б хотіли щоб вашими сусідами буди трололо і іванг чи якась порядна тамільська сім'я?

Це не ті таміли, що Цейлон на вуха поставили? В Україні кацапів мало?
   
Re: Все менше охочих повертатись

1. Яких? Про наречену в бандерольці?
2. У мене нік не був кацапський, на відміну від.
3. На канарі я багато не писав. І довго не був. Але тебе пам'ятаю з твоїм тірамісу. Ще тоді запам'яталась Пластєліновая Ворона. Вона навчалась в Лондоні (Онтаріо).

А Pussy Galore и Guess Who? ? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вельмишановна пані (наскільки я розумію) IvanG, я не можу і не буду нічого Вам вказувати але читати Вас теж надалі не буду зважаючи на низький інтелектуальний рівень продемонстрований Вами у прочитаних мною Ваших дописах.

Ви постійно даєте посилання на якийсь форум на якому судячи з усього Ви є єдиним дописувачем, тож хотілося б побажати Вам залишатися там. Це б мало покращити загальний рівень ФУПу і не змушувати інших форумчам витрачати свій час на прочитання (нехай і випадково) тої маячні, якою Ви наповнюєте свої тексти.
   
Re: Все менше охочих повертатись

1. Яких? Про наречену в бандерольці?
2. У мене нік не був кацапський, на відміну від.
3. На канарі я багато не писав. І довго не був. Але тебе пам'ятаю з твоїм тірамісу. Ще тоді запам'яталась Пластєліновая Ворона. Вона навчалась в Лондоні (Онтаріо).

Я ж кажу, я не була нареченою в бандерольці і там всі про це знали.

Я колись через 20 років зайшла, а там самозванці під моїм ніком  :facepalm:. І згадували тодішні часи.

Але мене підробити неможливо. Як і в одну і ту ж річку зайти двічі.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Взагалі це б мала бути серйозна гілка із серйозними обговореннями. Але прийшло кілька примітивних тролів і все засрали.
Модератори, ви тут є?

Шо треба?
Давай весь список вимог.
Модератори колись прийдуть, почитають.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тим більше мав би знати, що я приїхала одна і не як наречена. Я вийшла заміж набагато пізніше - після того, як отримала статус (сама) і купила будинок (сама). Мій майбутній чоловік (до речі, в нього 2 Master's degrees з топ-унтів Канади, "дровосєк"  - то потаємна солодка фантазія Anal Ale, but we digress) був моїм сусідом.

Вікуся, у тебе легенди з різних сайтів переплутались.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Це не ті таміли, що Цейлон на вуха поставили? В Україні кацапів мало?

Ні. Там складна історія. На Шрі Ланці є корінні таміли і емігранти часів Британської імперії. Війна була між корінними народами - сінгальською більшістю і тамільською меншістю (більшістю на півночі країни).

Вся ця історія не має стосунку до південноіндійських мігрантів (зокрема потенційних мігрантів в Україну).
   
Re: Все менше охочих повертатись

Шо треба?
Давай весь список вимог.
Модератори колись прийдуть, почитають.

Окремих примітивних тролів варто трішки заспокоїти. Всі розуміють про кого мова (два основних кандидата у цій гілці).
   
Re: Все менше охочих повертатись

А Pussy Galore и Guess Who? ? :)

Щось таке пригадується. Давно це було. Я там був 2002 - 2003.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вікуся, у тебе легенди з різних сайтів переплутались.

Справедливости ради, это правда, а не легенда. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вельмишановна пані (наскільки я розумію) IvanG, я не можу і не буду нічого Вам вказувати але читати Вас теж надалі не буду зважаючи на низький інтелектуальний рівень продемонстрований Вами у прочитаних мною Ваших дописах.

Ви постійно даєте посилання на якийсь форум на якому судячи з усього Ви є єдиним дописувачем, тож хотілося б побажати Вам залишатися там. Це б мало покращити загальний рівень ФУПу і не змушувати інших форумчам витрачати свій час на прочитання (нехай і випадково) тої маячні, якою Ви наповнюєте свої тексти.

Це Ваше право - не читати мої дописи.

Посилання на свій форум я даю з метою ілюстрації,  оскільки там зібрана купа матеріалу, якого більше нема ніде в укрнеті. Скільки там пише чи не пише людей, нерелевантно і ніяк не впливає на якість тих матеріалів.

"Маячня" - то не стільки мої дописи, з ними все ок, а Ваші не засновані ні на чому проджекти про заселення України індусами  :facepalm1:.

Ви б ще на Місяць їх запросили - ймовірність такого розвитку подій приблизно одинакова  :laugh:.

На це Вам вказало чимало інших дописувачів, але Ви не слухаєте.
   
Re: Все менше охочих повертатись

По темі обговорення, неможливо наразі прогнозувати, хто куди поїде чи приїде, тому що війна продовжується і ій кінця-краю не видно.

Враховуючи події на фронті і погане забезпечення ЗСУ зброєю і засобами ППО, я б рекомендувала всім, хто має можливість і хто соціально не захищений, виіздити, бо буде тільки гірше. Особливо якщо ви живете в прикордоних районах, які просто рівняють із землею і про що тут ніхто майже не говорить.

А також підняти нарешті дупи з диванів і зробити щось для своєї країни в практичному сенсі. І ні, я не маю на увазі "кинути" умовних 50 гривень на умовного волонтера.

Я маю на увазі виходити перед посольством США і масовими мітингами і не тільки ВИМАГАТИ зброї!

Це треба було робити ще рік назад, то може, лендліз би і пішов і контрнаступ би не провалився  :X .

А так всіх все влаштовує - тусняки, діскачі, спортзали і флетвайти під бомбами. Які ми круті, бо наша кав"ярня все ще працює.

Ну сьогодні працює, а далі що?

Думай-те (С)

   
Re: Все менше охочих повертатись

Вікуся, у тебе легенди з різних сайтів переплутались.

В мене нема легенд, є факти. І все, що я коли-небудь писала тут, є правдою і я нічого не вигадала.

А різну маячню про мене хто тільки не генерував :facepalm:.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія