Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Нифига не понял. Где прихильники певної політсили? Они должны нам в нос совать, что взяли Грымчака за жопу. Где прихильники певної політсили? Что за недоработка? Это же ваши деньги! Дятлы.
- На конкурсе идиотов ты бы занял второе место.
- почему второе?
- потому что идиот!
Згрупувалися в паралельній гілці Людаса і святкують перемогу. прихильники певної політсили такі прихильники певної політсили.
   
Ах да, доброго ранку.+
   
Доброго ранку добрим людям! :)


А зелену плясняву треба на сонечко - щоб припалило!  :gigi:
Нема сонечка. Задовбали вже ті качелі вчора 33 сьогодні 17.
   
Доброго ранку, шановні невидимки. :)
   
Доброго ранку!
   
просто просто пистец..
идет расправа над патриотом, опорой и оплотом петра железного, гетьмана сладкосракого
а они доброе утро доброе утро, какое оно доброе?
реванш!!
ползучий реванш подкинул взятку, состряпал дело, а они?  :X
   
просто просто пистец..
идет расправа над патриотом, опорой и оплотом петра железного, гетьмана сладкосракого
а они доброе утро доброе утро, какое оно доброе?
реванш!!
ползучий реванш подкинул взятку, состряпал дело, а они?  :X

Как пагодка на Ставрополье?
   
просто просто пистец..
идет расправа над патриотом, опорой и оплотом петра железного, гетьмана сладкосракого
а они доброе утро доброе утро, какое оно доброе?
реванш!!
ползучий реванш подкинул взятку, состряпал дело, а они?  :X
дуже дивує, що справи Пороха так болять саме порохофобам? вам пороблено, чи що?
порохоботи в принципі спокійні - в Пороха достатній штат грамотних юристів, щоб самому за себе попіклуватися.
неприємно тільки, що його різна наволоч за ногавиці шарпає.
   
Нема сонечка. Задовбали вже ті качелі вчора 33 сьогодні 17.

Сонечко - то не тільки погода.

А й суспільна увага до їх поведінки.
   
дуже дивує, що справи Пороха так болять саме порохофобам? вам пороблено, чи що?
порохоботи в принципі спокійні - в Пороха достатній штат грамотних юристів, щоб самому за себе попіклуватися.
неприємно тільки, що його різна наволоч за ногавиці шарпає.
гм, як не дивно, але пані має рацію.
А може й кулемета? :)
   
Кстати, да. Порохоботы: виноват - судите. прихильники певної політсили: ааааа! Ы!ы! Аб, аб, аб, абырвалг!!!!
   
оскільки ви талановито мамчурете від прямих питань в профільній гілці - накрию вас тут ))

")) Дмитре ви можете назвати бодай один аспект функціонування держави Україна  - який є чимось іншим окрім корупційною діяльності відповідних держфункціонерів\обранців при імітаційності декларованого?

ви ж хочете спростуватите  факт що Україна - Імітація Корупціонерія а не держава"
   
Допис ГС Аеліта вважається фіксацією дня?
   
і беггі як корова язиком злизала)) тут був і хутко зник.
вартий ордена  мамчура ІІ  ступеню (tu)
   
і беггі як корова язиком злизала)) тут був і хутко зник.
вартий ордена  мамчура ІІ  ступеню (tu)
Г.С.Аеліт є повноважним представником А.А.Людаса ?
Це добре! - свій до свого по своє(с)
   
оскільки ви талановито мамчурете від прямих питань в профільній гілці - накрию вас тут ))

")) Дмитре ви можете назвати бодай один аспект функціонування держави Україна  - який є чимось іншим окрім корупційною діяльності відповідних держфункціонерів\обранців при імітаційності декларованого?

ви ж хочете спростуватите  факт що Україна - Імітація Корупціонерія а не держава"

То генетика, Нє?

Українці генетично не годні на створення держави, яку б ви не вважали імітацією. :)

Останнє редагування: 15 серпня 2019 12:46:23 від Vad_Sv
   
Good afternoon, ladies and gentlemen, honorable members of the ZeLudas social club!  :laugh:
   
Не трогайте Аэлита. Он иначе виноват, этот зрадойоп. В ответ на ваш вопрос, Аэлит, могу ответить, что библиотекарское дело коррупция не зацепила. Остальное коррумпировано. Как у нас, так и во всем мире.
И да, аэлтские стоны в зачёт не идут. Он прихильники певної політсили троллит точно так же. Это отдельный уникальный ворожина. 
   
Не трогайте Аэлита. Он иначе виноват, этот зрадойоп. В ответ на ваш вопрос, Аэлит, могу ответить, что библиотекарское дело коррупция не зацепила. Остальное коррумпировано. Как у нас, так и во всем мире.
И да, аэлтские стоны в зачёт не идут. Он прихильники певної політсили троллит точно так же. Это отдельный уникальный ворожина. 

не звиздіть про ва всьом ммірє)) ми говоримо конкретно про УУкраїну. Що є українська держава окрім корупції. ? суцільна імітація. де ще є таке в  світі ? ))) чи укрдержавака є щось інше окрім імітації і тоальної корупції?)))) 

стовідсотково що і бібліотечна спраа теж де може корупціонерить. чудес не буває.
   
То генетика, Нє?

Українці генетично не годні на створення держави, яку б ви не вважали імітацією. :)
а аду Аэлит будет вонять про коррупцию чертей и имитаторство самого сатаны. Его прогонят из ада. И в рай не возьмут. Я уже говорил, что пан Аэлит одинаково отвратителен и аду, и раю.
   
не звиздіть про ва всьом ммірє)) ми говоримо конкретно про УУкраїну. Що є українська держава окрім корупції. ? суцільна імітація. де ще є таке в  світі ? ))) чи укрдержавака є щось інше окрім імітації і тоальної корупції?)))) 

стовідсотково що і бібліотечна спраа теж де може корупціонерить. чудес не буває.
мы люди? Не? Коррупция свойственна человеку любому. Хорошо иметь нечто ни за что. Свойство человека. Без признака национального. Я не понимаю, что вы так на коррупцию гоните, вас в нее не берут?
   
Есть подозрение, что некий коррупционер таки заманил маленького Аэлита за гаражи в свое время. Отсюда все. Коррупцию не продолжать звиздежом на форуме. Она должна стать не выгодной и опасной. Тогда она уменьшится но на нет не сойдёт.
   
мы люди? Не? Коррупция свойственна человеку любому. Хорошо иметь нечто ни за что. Свойство человека. Без признака национального. Я не понимаю, что вы так на коррупцию гоните, вас в нее не берут?

корупція є скрізь) що є держава Україна окрім корупції?  і що є українці окрім буття корупціонерів.

просер криму чудова і наочна демонстарція . квінтесенція українства (tu)  [ua]  і після бенефісу уукраїнства\тотальної продажності в криму - укранці продовжують черпати це дно (tu)

то  може ви нарешиі скажете що  то є у вашому розумінні Україна - якій я шкоджу своїми постами
   
а аду Аэлит будет вонять про коррупцию чертей и имитаторство самого сатаны. Его прогонят из ада. И в рай не возьмут. Я уже говорил, что пан Аэлит одинаково отвратителен и аду, и раю.
"вогонь недостатньо гарячий. імітація. і смолу вкрали, це корупція. феноменально унікальне пекло, не виконується жодна з функцій покарання, чорти ходять з прапорами як мамчуро-свинарчуки, і жар під котлами не підтримують належним чином. це якась бантустанська сауна, а не пекло."
   
"вогонь недостатньо гарячий. імітація. і смолу вкрали, це корупція. феноменально унікальне пекло, не виконується жодна з функцій покарання, чорти ходять з прапорами як мамчуро-свинарчуки, і жар під котлами не підтримують належним чином. це якась бантустанська сауна, а не пекло."
(tu)
   
"вогонь недостатньо гарячий. імітація. і смолу вкрали, це корупція. феноменально унікальне пекло, не виконується жодна з функцій покарання, чорти ходять з прапорами як мамчуро-свинарчуки, і жар під котлами не підтримують належним чином. це якась бантустанська сауна, а не пекло."
да. Ад по определению не может быть отдельным образованием, адяне - нация недоадян. Коррупционерия и имитаторство его суть, а черти все продажные сволоты. Есть ли хоть один аспект ада, где нет коррупции? Даже адская библиотека с нечтстивыми текстами, тоже ей подвержена.
   
Ну скажите, разве Виктор не забавен? На каком форуме ещё, такой сильно розумово одаренный индивид, так троллит? ФУП был бы скучнее без Аэлита. Хоть он и враг.
   
бегі харош звєздєть атвлєчьонну порошенківщину)) поставлені конкретні запитанняя))

але це  мамчурське бурмотіння і є відповідь.

"так це корупціонерія і фееейк імітація державності - але для мене це норма бо я й сам такий -і бантустан є бантустаном бо мені це норма - я є його спвгенератор"

 [ua]
   
Сатана сам мамчур. Вместо биться с боженькой до смерти, вышел нафиг с песней без оружия и учинил свой ад.
   
ну от ти все враг да враг. чому і кому я враг?))) ти ж навіть сформувати не можеш. бо формулюючи ти визнаєш що таки так і є))
   
Вить, я, как и вы тут развлекаюсь. Мы просто чуть по разному развлекаемся.
   
ну от ти все враг да враг. чому і кому я враг?))) ти ж навіть сформувати не можеш. бо формулюючи ти визнаєш що таки так і є))
зрадойобство -  клеймо врага. Я тоже враг, наверное. Не верю я в Зе.
   
Вить, я, как и вы тут развлекаюсь. Мы просто чуть по разному развлекаемся.

це зрозуміло.але називаючи мене ворогом України, поясни механізм цього свого бачення  [ua]
   
Ответьте на вопрос простой, Аэлит. Сатана - мамчур?
   
сомневающийся* -  клеймо врага. Я тоже враг, наверное. Не верю я в Зе.

по перше тільки ідіот чи корупціонер може визнавати цю фейкдержаву корупціонерію - державою зокрема і баткьківщиною взагалі . і відповідно лідера банди корупцціонером - визнавати за свого лідера .
   
це зрозуміло.але називаючи мене ворогом України, поясни механізм цього свого бачення  [ua]
та все просто:
Аеліт - генетичне сміття!
Нє? :)
   
та все просто:
Аеліт - генетичне сміття!
Нє? :)
не думаю. Оно играется так. Просто поверьте. Даже возможно, что это внутри патриот.
   
Аэлит. Вопрос задан. Жду ответа.
   
Ответьте на вопрос простой, Аэлит. Сатана - мамчур?

сатана фікція . давай серйозо говорити тоді і про перунів лад дажьбогів одінів вотанів аполонів аресів .  чому віддавати перевагу єврейській міфології над іншими?
   
не думаю. Оно играется так. Просто поверьте. Даже возможно, что это внутри патриот.
Можливо
Але дуже глибоко внутрі...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія