Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зедроти, фас: Порошенко два роки заважав Зельману призначити представника до місії НАТО


Бубочка не хотів дратувати хуйла
А винен, звичайно, порошенко  :pooh_lol:



Деталі: У рішенні РНБО від 4 червня "Про невідкладні заходи щодо поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичног о договору" підготовка України до набуття членства в НАТО названа надважливим державним завданням. Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов тоді пояснював, що питання про інтеграцію України в НАТО на засіданні розглядали таємно.

23 липня Зеленський своїм указом ввів в дію це рішення РНБО.

Документом, зокрема, передбачається, що Міноборони має вжити заходів для невідкладного призначення військового представника Місії України при НАТО.

https://www.pravda.com.ua/news/2021/07/24/7301588/
   
Нещасні зелені: тільки почали поливати гівном НАТО, знов доводиться повертатись на 180 градусів та лаяти в інший бік :lol:
   
чудова заготовка для початку будь-якої теми про бубочку  (tu)

"Порошенко два роки заважав Зельману ....."

"Порошенко три роки заважав Зельману ....."

"Порошенко чотири роки заважав Зельману ....."

   
Бізнес на Росії, зе любить гроші, Україна це не його.
   
А Петро вел нас в нато без этого Представителя?
   
А Петро вел нас в нато без этого Представителя?

Петро дав напрямок у конституцію, зю не виконує а шкодить.
   
Петро дав напрямок у конституцію, зю не виконує а шкодить.

Я б сказав би саботує, два роки вже пройшло
Тепер ще рік два вони можуть вирішувати хто буде представником

А там бац - нові вибори

І вівці цілі (73-відсотковий лохторат) і кацапи ситі - жодного прогресу щодо НАТО
   
Я б сказав би саботує, два роки вже пройшло
Тепер ще рік два вони можуть вирішувати хто буде представником

А там бац - нові вибори

І вівці цілі (73-відсотковий лохторат) і кацапи ситі - жодного прогресу щодо НАТО

А я б сказав виконує завдання кремля, так всралися міг тільки янук та зю.
   
Слідуюча тема буде: 99% тем про пораха створюють зелюки
   
А Петро вел нас в нато без этого Представителя?
зате переможно
   
чудова заготовка для початку будь-якої теми про бубочку

бубочка няшка-як же гарно співає..це пздц :facepalm1:




   
Слідуюча тема буде: 99% тем про пораха створюють зелюки

на думку зeбiлiв ця тема про Петра!  :facepalm1:  :D  :facepalm:  :D  :facepalm:  :D

а не про те як головзeбiл саботує просування в бік НАТО, з таким розумом не дивно кого вони вибрали, це вже дно тупості чи ще є глибше?
   
на думку зeбiлiв ця тема про Петра!  :facepalm1:  :D  :facepalm:  :D  :facepalm:  :D

а не про те як головзeбiл саботує просування в бік НАТО, з таким розумом не дивно кого вони вибрали, це вже дно тупості чи ще є глибше?
Глибше лише очі як у донецьких, витрищені, тупі з питанням - ми тут в українському Донбасі з 1935 року, за что нас русскіє бомбят і градят, дочку увезлі убілі.
Навозне населення, вони тут емігранти тупі.
   
бубочка няшка-як же гарно співає..це пздц :facepalm1:

https://twitter.com/view/status/1418816872909266947

З 1:05 особливо кумедно
   
Я давно питаю прихильники певної політсили дегенератів, чому два роки немає представника України в НАТО. У відповідь просто образи.
Тому я цю наволоч ігнорю. Бо спілкуватись прихильники певної політсили дегенерати за межами методичок не можуть. Крапка.
   
Ну, Порошенкові ніхто не заважав піти на пенсію як кучмо або Ющенко. А тепер нехай віддувається як папірєднік
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія