Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пішла жара... B-)

Пішла жара...  B-)

DeL1T   клінічний зрадойоб   13.06.2022   13.06.2023 00:13
tom_cat   зрадобот, постійна антиукраїнська пропаганда   12.06.2022   07.03.2025 00:13

   
Re: Пішла жара...  B-)

ДЕ?
   
Re: Пішла жара...  B-)

ДЕ?
в бані!  від року до трьох  :shuffle:
   
Re: Пішла жара...  B-)

На українському форумі забанили прихильника Януковича  ;o Що коїться, страшне.
   
Re: Пішла жара...  B-)

На українському форумі забанили прихильника Януковича  ;o Що коїться, страшне.
1.двох
2. Чинного
   
Re: Пішла жара...  B-)

Розбаньте Naitli та Olga Taylor будь ласка. Користувачі не дуже чемно з жінками поводяться і провокують. І якщо можна надайте мені можливість створювати теми хоча б у адмін форумі, щоб я міг не в темах інших дописувати про розбан.
   
Re: Пішла жара...  B-)

Розбаньте Naitli та Olga Taylor будь ласка. Користувачі не дуже чемно з жінками поводяться і провокують. І якщо можна надайте мені можливість створювати теми хоча б у адмін форумі, щоб я міг не в темах інших дописувати про розбан.



ти читав що ця сука писала в перші дні війни?


досить одного пропагандона з її відділу це сидора тут
   
Re: Пішла жара...  B-)

Найтлі забанили на добу. У Ольги Тейлор термінальний кюанон, для таких російська пропаганда формує окрему правду, що ми нацистські маріонетки Сороса, там цілковита Раша Тудей та Шарій, їх сюди хоч і не тягне, а на риториці відбивається.
   
Re: Пішла жара...  B-)

Щодо Олі нереально доки Слав модерує. Дуже вже вона йому солі на хвіст насипала за недолугий самопіар.
   
Re: Пішла жара...  B-)

Щодо Олі нереально доки Слав модерує. Дуже вже вона йому солі на хвіст насипала за недолугий самопіар.

Оля вата і ти теж
В Україні війна і кацапстким ботам не місце на українському форумі .
А ось то що тебе не забанили тут якесь не допрацювання
   
Re: Пішла жара...  B-)

Оля вата і ти теж
В Україні війна і кацапстким ботам не місце на українському форумі .
А ось то що тебе не забанили тут якесь не допрацювання

Слав, ти знаєш я тебе дуже поважаю, але деякі ( не більшисть) республіканців у США так і бачать цю війну. Нажаль.
Це помилка, з моєї точки зору, але не треба банити людей за їх погляди. Можна переконувати, чи хочаб мати на увазі ті погляди, бо то не поодинокі випадки. Більшисть трампістів та Такер таке верзуть, що я дуже здивований і розчарований тим.
Колись вони навіть розганяли історію, що начеб-то представник з прав людини визнала що ніяких зґвалтувань не було у Київській області, і то вони використовували як доказ своєї правоти від самого початку.
Мене пересмикує від того, але ці люди просто помиляються. Чи мають метою перемогу всередині країни і ставлять то вище закордонних справ США. Вони просто не можуть хвалити Байдена, що він робить правильно в Україні (а він діє дуже достойно), то вони знаходять якусь зраду щоб його критикувати.
Може Ольга не буде так вже різко просувати ті наративи зараз, коли вже точно зрозуміло що раша хоче знищіти Україну та всіх українців. Я на то сподівають. Ми ж не можемо знати які її думки зараз?


   
Re: Пішла жара...  B-)

І дякую за можливість створювати теми. Я не буду тим зловживати.
   
Re: Пішла жара...  B-)

І дякую за можливість створювати теми. Я не буду тим зловживати.
велком
   
Re: Пішла жара...  B-)

Слав, ти знаєш я тебе дуже поважаю, але деякі ( не більшисть) республіканців у США так і бачать цю війну. Нажаль.
Це помилка, з моєї точки зору, але не треба банити людей за їх погляди. Можна переконувати, чи хочаб мати на увазі ті погляди, бо то не поодинокі випадки. Більшисть трампістів та Такер таке верзуть, що я дуже здивований і розчарований тим.
Колись вони навіть розганяли історію, що начеб-то представник з прав людини визнала що ніяких зґвалтувань не було у Київській області, і то вони використовували як доказ своєї правоти від самого початку.
Мене пересмикує від того, але ці люди просто помиляються. Чи мають метою перемогу всередині країни і ставлять то вище закордонних справ США. Вони просто не можуть хвалити Байдена, що він робить правильно в Україні (а він діє дуже достойно), то вони знаходять якусь зраду щоб його критикувати.
Може Ольга не буде так вже різко просувати ті наративи зараз, коли вже точно зрозуміло що раша хоче знищіти Україну та всіх українців. Я на то сподівають. Ми ж не можемо знати які її думки зараз?

"Товарищ Сталин произошла ужасная ошибка... " (c)

Хороша ти людина German.  Дуже хороша. Багато людей пійшло з ФУПа, і думаю Оля теж спокійно пішла далі по житю. Вона така.
   
Re: Пішла жара...  B-)

Оля теж спокійно пішла далі
За кораблем. Вагітна в (n+1) раз.
   
Re: Пішла жара...  B-)

"Товарищ Сталин произошла ужасная ошибка... " (c)

Хороша ти людина German.  Дуже хороша. Багато людей пійшло з ФУПа, і думаю Оля теж спокійно пішла далі по житю. Вона така.

за кораблем перша пішла
   
Re: Пішла жара...  B-)

За кораблем. Вагітна в (n+1) раз.

Не парся Фома. Я розумію що це зоряний час модерування. Скажеш РВК і квит. Війна все спише.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія