Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Підприємець порівняв зарплати у Києві та Москві. :S

Роман Пелех порівняв вакансії на українських та російських ресурсах із пошуку роботи .
От незхай піздобол Пелех поїздить гипсокартонщиком до Києва та Москви й порівняє ))))
   
Вот тут срач недетский про цены в Украине и России и зарплаты.

https://www.yaplakal.com/forum2/topic2341804.html


   
Продавець-касир у Києві отримує до 760 доларів в місяць.

есть у меня большие сомнения
   
Re: Підприємець порівняв зарплати у Києві та Москві. :S

Вот тут срач недетский про цены в Украине и России и зарплаты.

https://www.yaplakal.com/forum2/topic2341804.html

Показати зображення...
Показати зображення...
А що там у дужках ,та не у дужках
   
Середня зарплата в москві-100 тис. крб.(37 тис.грн). Це в два рази більше за Київ
   
Вот из этой ветки чувак цены из метро постит.
Одна и та же сеть ( Метро). Один и тот же товар - п/ с масло Олейна.
Внатуре у нас дороже получается  :gigi:
https://www.yaplakal.com/findpost/105841956/forum2/topic2341804.html
   
продавець-касир 760 доларів на місяць? Ви серйозно??  :weep:


Ну конечно серьезно!
Как ты при петро с показателями и обьявлениями - на полном серьезе о счасливой и зажиточной жизни ( а я постоянно возражал) :)
   
:lol: Это по каким показателям рашка беднее?Я понимаю что патриотизм и все такое,но зачем нести откровенную чушь мне непонятно

Дімасик, я давно в курсі, що ти підхуйло всрате. Не обов'язково зайвий раз тут про це нагадувати.

   
Внатуре у нас дороже получается 
https://www.yaplakal.com/findpost/105841956/forum2/topic2341804.html

Все насправді цинічно-просто.В Раші більше ринок збуту, більше тушок. Відповідно  можна поставити мінімальну маржу й косити бабло.
Це стосується жорева, автомобілів, побутової техніки тощо.
В нас тушок менше, тому щоб підняти очікуваний мінімімум, треба лупити максимальну маржу з місцевих лошар або взагалі не виходити на ринок.
   
Только сказочные патриоты могут на серьезных щах сравнивать уровень жизни и доходов в Украине и России. Это объективно разные весовые категории. А с тех пор, как Украина стала "житницей Европы", цены на жрачку в стране сравнялись или превысили цены, куда эта жрачка экспортируется.  :facepalm1: Так что Украину корректней сравнивать с Молдовой (ПМР) или Грузией  :laugh:
   
Це якщо 28 робочих змін по 12 годин.

А так - тисяч 12.

Як задовбала соросяча брехня.
Ты сам брехло.
если 12 тысяч за 160  то за 28х12= 336 должно быть в 2.1 раза больше то есть 25 200грн то есть  960$

Головна умова при наймі в мене - щоб не копійки єсв та пдфо з мене не брали на утримання корупціонерії.

 От ты дебильное , ты же когда тратиш ПДВ платиш переходи на натуральный обмен.
   
о, понабігли ображені за менших братів по розуму  :lol:
   
Середня зарплата в москві-100 тис. крб.(37 тис.грн). Це в два рази більше за Київ

То средняя внутри садового кольца
   
Середня зарплата в москві-100 тис. крб.(37 тис.грн). Це в два рази більше за Київ

середня між ким і ким?
   
Только сказочные патриоты могут на серьезных щах сравнивать уровень жизни и доходов в Украине и России. Это объективно разные весовые категории. А с тех пор, как Украина стала "житницей Европы", цены на жрачку в стране сравнялись или превысили цены, куда эта жрачка экспортируется.  :facepalm1: Так что Украину корректней сравнивать с Молдовой (ПМР) или Грузией  :laugh:
Кончно во какие машині под подездом стоят.

   
Только сказочные патриоты могут на серьезных щах сравнивать уровень жизни и доходов в Украине и России. Это объективно разные весовые категории. А с тех пор, как Украина стала "житницей Европы", цены на жрачку в стране сравнялись или превысили цены, куда эта жрачка экспортируется.  :facepalm1: Так что Украину корректней сравнивать с Молдовой (ПМР) или Грузией  :laugh:

В России по всей стране - ужасающая нищета и безнадега. В Украине такого нет и близко. Постоянно посещаю очень отдаленные села в ЗУ, есть  с чем сравнить. В конце 80-х и начале 90-х был в Подмосковье...
   
Эх..
Не то считаете, не те сравнения.. Можно по цыфрам спорить, где  у кого.. но это второе и дпже не десятое на повестке..
Посмотрите рус тв .. Сплошная перемога!
Везде первые, уникальные и не имеющие аналогов... Все завидуют, хотят напасть на богатую и счасливую, но поломают зубы - оружие лучшее в мире.. и так во всем и с утра до ночи..
Телевизор победил холодильник в сухую, с разгромным счетом.. Да хоть кора с дуба и водка с опилок - мы вперде!
И это стадо, эта орда как тараканы полезут на кого пальцем хуйло укажет.
Из последнего - европейцы едут колоться спутником, а у себя покупают справки пфайзера - и вот такой бред на ура с утра до ночи..
У них па тиливизару американцы голодают, англичане тысячами от холода мрут..
И ни чего не поделать..
Это фашизм ...

Об этом знает только тиливизор( что он победил)

На самом деле, %% в 70 случаев уже подедил холодильник
   
Про інщі спеціальності не скажу, але покажіть мені, де він знайшов таку зарплату у продавця-касира.  :weep:
Продавець-касир в Києві отримує 8-10 тис грн., в регіонах і того менше.

Бачила прибиральницю шукали на 10 тис, двічі на день в маркеті поли мити
В касирів більша зарплатня в Києві
   
Слушайте, ну если у нас такие зарплаты даже у кассира, то чего же народ на заработки ломится? :laugh:
И чего все кричат, что коммуналку платить нечем?

У нас є три стадії зубожіння
1. Немає грошей
2. Зовсім немає грошей
3. Треба міняти долари
 :gigi:
   
Ну я погуглила, такого валом





   
Кончно во какие машині под подездом стоят.
Показати зображення...
А спорим, я могу сделать подобные фото в Киеве?
   
У нас є три стадії зубожіння
1. Немає грошей
2. Зовсім немає грошей
3. Треба міняти долари
 :gigi:

100%

А ще розповідсти як пробили канал на бухло без акцизу для продажу і через п'ять хвилин обурюватися станом лікарень
Люблю наш народ, просто нескінченне джерело
 :weep:
   
От тільки фоном подивився новий репорт Лядова з Курил.
Там вялічіє зачотне. Тьотка яка живе фактично на руїнах владу любить, маладєц кароче
   
Ну я погуглила, такого валом
Все дуже просто.
Наприклад одна київська контора великої мережі закладів громадського харчування набирає так вантажників. Обіцяє 15-20 штук.
Але є ньюанси,  щоб заробити таке бабло, треба їпашити як термінатор з 5 до 21  години щодня без вихідних. Система штрафів за формальне порушення, шо я їпу.
Туди влаштовуються люди, які їпашили в польшах-чехіях й зйопуються звідти за місяць, мовляв навіть за кордоном нема такого рабства як там.
А конторі пофуй -  мовляв лохів в Україні багато, які пруться до Києва підзаробити, можна нових набирати хоч щотижня й звільняти нах. Й така вже багато років практика.

Оскільки  зараз ковідка, й до Польщі  не дуже й виїдеш без тестів/вакцинацій, то наші контори взагалі офуїли й  їпуть лошар аж бігом.
   
В России по всей стране - ужасающая нищета и безнадега. В Украине такого нет и близко. Постоянно посещаю очень отдаленные села в ЗУ, есть  с чем сравнить. В конце 80-х и начале 90-х был в Подмосковье...
Отдаленные села ЗУ живут на донатах заробидчан и на эти деньги могут построить жилье себе. А те кто не едут на заработки, рубят лес или пасут коров. В любом случаи ведут достаточно аскетичный образ жизни. Кроме того, построив дом и даже содержа его в чистоте, мусор будут выбрасывать в ближайшую канаву или реку. Так как опрятность украинцев заканчивается порогом своего дома.
   
Отдаленные села ЗУ
Не треба рівняти села ЗУ  навіть  з тим  трешовим п***а,  шо  в селах на Вінничині.
На ЗУ люди катаються закордон шо до сусіда в гості, а на решті країни щоб виїхати на заробітки, то який не який, а квест.
Ну й аспекти життя контрабасистів ЗУ  також мають місце.
   
Re: Підприємець порівняв зарплати у Києві та Москві. :S

 У нас є окупований Донбас. Там кацапських заробітчан теж вистачає  :)
   
Все дуже просто.
Наприклад одна київська контора великої мережі закладів громадського харчування набирає так вантажників. Обіцяє 15-20 штук.
Але є ньюанси,  щоб заробити таке бабло, треба їпашити як термінатор з 5 до 21  години щодня без вихідних. Система штрафів за формальне порушення, шо я їпу.
Туди влаштовуються люди, які їпашили в польшах-чехіях й зйопуються звідти за місяць, мовляв навіть за кордоном нема такого рабства як там.
А конторі пофуй -  мовляв лохів в Україні багато, які пруться до Києва підзаробити, можна нових набирати хоч щотижня й звільняти нах. Й така вже багато років практика.

Оскільки  зараз ковідка, й до Польщі  не дуже й виїдеш без тестів/вакцинацій, то наші контори взагалі офуїли й  їпуть лошар аж бігом.
Тю , в Москві є контори ,які взагалі грошей не платять . І шо з того?
   
Залишилось ще підтягнути зарплату на сотку-дві євро і велика частика потоку на Польщу закінчиться.
Багато людей іхали туди на 500-600 євро, ще трохи і сенсу не стане.
Зараз вже багатьом немає.
Я не про спеців, які можуть самі називати цифру, а про "старших куди пошлють"
   
Тю , в Москві є контори ,які взагалі грошей не платять . І шо з того?
В Москві дуже дофуїща контор.  Населення Москви лише офіційно 12,6 мільйонів людей.
Щоб обслуговувати таку масу тушок, треба дофуїща привозної робочої сили.
Київ тут смокче аж бігом в порівнянні.
   
А спорим, я могу сделать подобные фото в Киеве?
Сделай. Но как же получилось в РФии такую сделать и не одну.
Это объективно разные весовые категории

   
Re: Підприємець порівняв зарплати у Києві та Москві. :S

2.2 кілобакси сраному гіпсокартонщику?  :facepalm:
   
Продавець-касир у Києві отримує до 760 доларів в місяць.
есть у меня большие сомнения
б***ь
Надо было не кричать хуйло введи , а п***а кацапов...
Шо такое  760 ( тем более написано до 760)..
 П.С
В больших сетях 15-17 штук и получают .
   
2.2 кілобакси сраному гіпсокартонщику?  :facepalm:

Ша как таксисты прочитают, резко переквалифицируются  :laugh:
   
А спорим, я могу сделать подобные фото в Киеве?

Та роби вже і викладай. Бо пи3дєть не мешки ворочать.

Тіки мова про "подобне", чи про "разниє вєсовиє категорії"?
   
Ша как таксисты прочитают, резко переквалифицируются  :laugh:
Фотку сделал?
   
Продавець-касир у Києві отримує до 760 доларів в місяць. Продавець-касир у Москві отримує до 600 доларів в місяць.
продавец-кассир в украинских сетях получает около 500 баксов
Обычно "около" - это меньше
Електромонтер у Києві отримує до 875 доларів в місяць. Електромонтер у Москві – 640 доларів в місяць
Это на новостройке.
не на всякой новостройке

вот средняя зарплата по отраслям (и которую предлагают, и о чем мечтается)
не до жиру
https://www.work.ua/stat/?region=39
   
В больших сетях 15-17 штук и получают .
Фора, АТБ - большие сети?
Текучка среди кассиров страшная
Видать, не хотят 17 штук получать :weep:

В эпицентре ваще зарплаты детские.
   
Про інщі спеціальності не скажу, але покажіть мені, де він знайшов таку зарплату у продавця-касира.  :weep:
Продавець-касир в Києві отримує 8-10 тис грн., в регіонах і того менше.

Та ясен пень шо это брехня
   
Фора, АТБ - большие сети?
Текучка среди кассиров страшная
Видать, не хотят 17 штук получать :weep:

В эпицентре ваще зарплаты детские.
Спілкувався з цікавими дівчатками-касиршами ще до ковідки.
Розповідали, шо вони 3 місяці їпашать в Польщі, після чого 3 місяці "пересиджують"  в нас на касі в мережі, а далі знову "в бедрьонку" :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія