Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Оказывается ЗЕля еще так сяк....

Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

Только гандоны радуются неудачам Украины во внешней и внутренней политике!

1. Помиляєтесь - він навпаки вказує на величезні пройби жидочка.. і зовсім не радіє цьому..
2. Це все як сніжний ком - все більше і більше.
3. Тільки дирявий кандом - не признається що це пройоби - його заслуга.. він не помилки буде виправлять, но знаходити випровдовування..


І це тільки за 30 днів зі 100.. 
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

Взагалі то все йде системно. Тобто очикувано,в комплексі зі світовими процесами. Зараз головне не втратити Державу.Незалежніст ь. Самоідентичність та суб'єктність. А саме на це буде атака і вже почалася. Це питання життя та смерті.

Ну скажемо так
Якщо говорити локально
Шанс проворонили в 2008/2009
І чогось почали двіж в 2013, коли було зрозуміло що на розгрібання наслідків банально не вистарчить ресурсів. Своїх ресурсів.

Чому? Я не можу знайти відповіді іншої ніж тої що бенефеніціар двіжу був десь далеко ззовні України.


І прошу позитивістські категорії не пояснювати з точки зору ідеалізму.  А то вийде як у Грушевського.




Останнє редагування: 20 червня 2019 09:21:32 від Arthorius
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

Мне без разницы,будешь ты "слухать" или не будешь!
 Анализировать пока практически НЕЧЕГО!
Что Запад решает исключительно и только свои проблемы и необходимости.а интересы Украины более- менее соблюдает только тогда.когда наши интересы хорошо совпадают с западными,известно очень давно.И так было при любых прежних Президентах Украины.Будет и при Зеленском. Будет до тех пор,пока Украина в экономическом и военном плане не будет на уровне значительно выше Польши.
Ну раз ти вже звик..

То проста подмах.у.й. ...
Якось без тебе ..
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

всім злісним пророкам щодо майбутнього України - ідіть нах.
наші предки пережили й не таке, переживемо і ми, і Україна.
100%
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

Мне без разницы,будешь ты "слухать" или не будешь!
 Анализировать пока практически НЕЧЕГО!
Что Запад решает исключительно и только свои проблемы и необходимости.а интересы Украины более- менее соблюдает только тогда.когда наши интересы хорошо совпадают с западными,известно очень давно.И так было при любых прежних Президентах Украины.Будет и при Зеленском. Будет до тех пор,пока Украина в экономическом и военном плане не будет на уровне значительно выше Польши.

незаперечую
дотогож вважаю що бiльш-меньш прояснеЦЦя
пiсля зустрiчи Трамп-Путiн, i це ганебно, тому що стане зрозумiлим - укр держ елiта не має яєць
якщоб вони були, то запросилиб цільовий кредит на переселення i працевлаштування проукраїнських громодян Донбасу
всiх хто залишився - знищити нх,
вiдтворення кордону, побудова iнфраструктури, передих
теж само зробити з Кримом
але це не знашим еврейскiм щастям




   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....
TC

-------------------------------------------
Ну ось типовий ботик- жаба ЗЕлена. Де його мізки?  Як у курки. :D  Ще консерва як раз на вибори тут вилізло. :facepalm:

Я не консерва, я свіжий. :)
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

https://twitter.com/view/status/1141573954479349761

раніше в країні після цього вирували б такі пристрасті після цього,
наразі всім пох, бо головна мрія ж здійснилася - аби не Порох! от тепер зажили!
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

Ну скажемо так
Якщо говорити локально
Шанс проворонили в 2008/2009
І чогось почали двіж в 2013, коли було зрозуміло що на розгрібання наслідків банально не вистарчить ресурсів. Своїх ресурсів.

Чому? Я не можу знайти відповіді іншої ніж тої що бенефеніціар двіжу був десь далеко ззовні України.


І прошу позитивістські категорії не пояснювати з точки зору ідеалізму.  А то вийде як у Грушевського.
=====================================
Ти все дуже спрощуєш. Це як раз не системно з твого боку. Бенефіціар... Невже ти думаєш,що бенехвіціару прийшло на думку започаткувати Майдан, для цього побили дітей и почали виділяти гроші та й взагалі? Бенефіціар міг підключитися до процесу, але я тобі можу назвати як мінімум 20 причин останього Майдану і всі були реальні на 100%.  Просто кожен хотів щось зі свого боку. Просто цей аналіз занадто великий. Тай й ,як я вже казав, у кожної з сторін є своя головна причина.
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

Я не консерва, я свіжий. :)
--------------------------------------
Тільки но насраний? Зрозумів... B-)
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

У Вольки кєди зеленіють  :lol: а тупі прихильники певної політсили того і не зрозуміли  :facepalm1:
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

=====================================
Ти все дуже спрощуєш. Це як раз не системно з твого боку. Бенефіціар... Невже ти думаєш,що бенехвіціару прийшло на думку започаткувати Майдан, для цього побили дітей и почали виділяти гроші та й взагалі? Бенефіціар міг підключитися до процесу, але я тобі можу назвати як мінімум 20 причин останього Майдану і всі були реальні на 100%.  Просто кожен хотів щось зі свого боку. Просто цей аналіз занадто великий. Тай й ,як я вже казав, у кожної з сторін є своя головна причина.

Але тою причиною є аж ніяк не євроінтеграція.
В тому розумінні як то розказали посполитим.
Бо для євроінтеграції останнє явне вікно було в 2008 2009 році.
І для системного перетворення так само.

   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

Arthorius- євроінтеграція це ідея. Причьому більша,ніж, скажимо була у Польщі. Для нас Євроінтеграція це не тільки єднання з Європою,а ще геть від Кацапії. Це ідея.але не причина... Вікна можливостєй у нас не було. Певною мірою було при Дрищі в 2004 хоча б по НАТО,але шлях до НАТО заблокували дві речі. Росія через Німеччину,купив з потрохами Шрьодера, та нерішучість самого Дрища.

Ой, та що тут писати-тут аналіз на три сторінки. Системний аналіз неможливо робити локально,тре враховувати багато факторів,навіть і декілька екзотичних. Це дуже довго. Скажу тільки дві речі: Революція Гідності був об'єктивний процес з великим геополітичним значенням, а друге радікальні зміни-це утопія.
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....
van

Главное что поменяли барыгу-мародера , поменяем и Зеленского если  не проведет реформы в ближайшие несколько месяцев ,досрочные выборы и его ждут .
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

У Вольки кєди зеленіють  :lol: а тупі прихильники певної політсили того і не зрозуміли  :facepalm1:
-------------------------------------------------
Це ти,тупа ЗЕ-курка,нічого не зрозуміла-про що я й пишу. Я твого ЗЕлю зневажаю та воно ганьба для Держави. Але ви ЗЕ-боти просто треш...ось ти,наприклад. Іноді сам дивуюсь, невже у нас тільки дебілів та недорозвинених? Ось про що головна тема. :fuck:  Ти до кого відносишся до "прАстога наріду", чи до " істеричних клімактеричних німф під 60"? :D  X(
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

https://twitter.com/view/status/1141593579703263235


100%- все начнется после выборов. Тогда и будет полный шухер. Уверен,что ЗЕЛЕНЬ позлягається  с РЫГАМИ и тогда будет треш и бойня.
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....
DVB

 :D Рєб"яткі-Шоколадки... остаточне прощавай (с) X( вєсєлєй, не хнюпте ніс
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

Главное что поменяли барыгу-мародера , поменяем и Зеленского если  не проведет реформы в ближайшие несколько месяцев ,досрочные выборы и его ждут .
=================================
Та НЕ БУДЕТ РЕХВОРМ! На фоне всеобщей капитуляции и реванша РЫГОВ и рюзске мира,ты получишь следующие "реформы" : шорты,фонтан,переезд АП в епеня...ну какой гаджет в телехвон... на большее не рассчитывай. Ну на крайняк  чо нить отнимут у розенбляда,и отдадут цукершвайнеру... а все получат большей мендель. Ты наивен?
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

:D Рєб"яткі-Шоколадки... остаточне прощавай (с) X( вєсєлєй, не хнюпте ніс
----------------------------------------------
Та прямо такм...Осенью может случится полетите вверх тормашками... нарІд ноне нервный.
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

Arthorius- євроінтеграція це ідея. Причьому більша,ніж, скажимо була у Польщі. Для нас Євроінтеграція це не тільки єднання з Європою,а ще геть від Кацапії. Це ідея.але не причина... Вікна можливостєй у нас не було. Певною мірою було при Дрищі в 2004 хоча б по НАТО,але шлях до НАТО заблокували дві речі. Росія через Німеччину,купив з потрохами Шрьодера, та нерішучість самого Дрища.

Ой, та що тут писати-тут аналіз на три сторінки. Системний аналіз неможливо робити локально,тре враховувати багато факторів,навіть і декілька екзотичних. Це дуже довго. Скажу тільки дві речі: Революція Гідності був об'єктивний процес з великим геополітичним значенням, а друге радікальні зміни-це утопія.

От власне що ідея.
Причому експлуатована людьми які не знають що Європа то СССР лайт.

2009 можна було стабілізувати політичні і соціальні процеси.  Того ніхто не зробив.

А то що був то навіть не локальний процес я цілком ві'рю. А якщо не локальний то таки треба шукати того або що, тобто той фактор який спровокував.  Я в принципі здогадуюсь що саме.
Британці і ірландці досі говорять що в їхній жопі винна Україна

А геть від кацапіі то просто гасло.  Причому нераціональне.
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

Волька,ти подивись на ФУП,скільки тут .банутих і побачиш розріз суспільства...

*банутих не настільки багато, наскільки вони тут пишуть (тобто засирають форум своєю маячнею).

Притомні дописувачі або пишуть щось по ділу, або просто читають.
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

От власне що ідея.
Причому експлуатована людьми які не знають що Європа то СССР лайт.

2009 можна було стабілізувати політичні і соціальні процеси.  Того ніхто не зробив.

А то що був то навіть не локальний процес я цілком ві'рю. А якщо не локальний то таки треба шукати того або що, тобто той фактор який спровокував.  Я в принципі здогадуюсь що саме.
Британці і ірландці досі говорять що в їхній жопі винна Україна

А геть від кацапіі то просто гасло.  Причому нераціональне.
============================
Ну я це бачу трішечки не так,але процеси дуже складні. І,доречі, ехвект ЗЕлі- це ж не просто так. Це те ж частина процесу, до того ж вкрай негативного.
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

ПЕС лает ,караван идет
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

============================
Ну я це бачу трішечки не так,але процеси дуже складні. І,доречі, ехвект ЗЕлі- це ж не просто так. Це те ж частина процесу, до того ж вкрай негативного.

це просто маятник

така схема відома ще з 50х рокІв
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

Так, багато вати за нього, або напіввати, чи таких, кому просто пох. Факт.
Власне тому рейтинг і не падає сильно після всіх зашкварів останнього місяця.
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....


поглянемо на дii
1 - телефонна розмова Меркель, Макрона і хуйло з питань України вiдбулася без її участі
Про змiст перемовин преЗедент навiть не знає, тому що не вважали за потрібне повідомити
У недавньому минулому перемовини з питань України без її участі не могло бути й мови
зміст телефонних розмов обговорювалося з екс-президентом України ще до того, як такі розмови взагалі проходили

2 - Прем'єр Італії виступив за повернення до формату G8 за участю Росії
3 - Незважаючи на розбіжності Макрон анонсував «довгу» і «насичену» бесіду з хуйло

4 - Зараз готується зустріч Трампа і хуйло де також будуть пiднiмати питання України без її участi
Про змiст обговорень нам може повідомлять, коли вважатимуть за потрібне

ми бачимо, що ніяких контактів керівників країн-союзників із Зеленським по їх переговорів немає.
Найгірше, якщо ця ситуація пов'язана з прагненням Заходу i Америки розмовляти про нас без нас і спільно продиктувати Україні умови про відновлення добрих стосункiв з Росією

Зеля Гандон тому що ГАНДОН
так нафіга шимпан Зе до людей пускати ? Зробили власними руками Африку, де найвища особа така собі мавпочка, і хочуть, щоб з ними рахувалися )))
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

Все набагато гірше...Тут найкращі з найгіших !
А в житті зебуїни - то тупо ховайся в жито.... Напр., вони свято впевнені, що дефолт - це благо.... :facepalm:

то ше не дно.
вони упевнені шо указом президента можна встановити пенсію 20 000 гривень ось це справжнє дно...
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....
DVB

то ще не дно....дно, це те, що в Україні таких 75%. :D  То Україна це дно? чи дніще? [ua]
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

ти, гнида, в  2010 привела до влади януковича

я голосував за Ющенка, а не за януковича. Коли ти, тупорилий маразматик, нарешті це запам'ятаєш
За великим рахунком Яка до влади призвели саме ви, неадекватні ненависники Юща та прихильники божевільної Тимошенко. Саме ваша неадекватність призвела до двох речей- зменшення позитивного рейтинга Ющенка та збільшення негативного рейтинга Тимошенко
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

а вони, в свою чергу, й обумовили результати виборів 2010 року, як у першому ( Ющ пролетів ), так і у другому турі ( жулька пролетіла)
Так що гнида тут ти й тобі подібні
 
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

Так, багато вати за нього, або напіввати, чи таких, кому просто пох. Факт.
Власне тому рейтинг і не падає сильно після всіх зашкварів останнього місяця.

це до пори й до часу
Як тільки мавпи зрозуміють, що тарифи не знижуватимуться зовсім ( а навпаки, збільшуватимуться),  що ціни будуть зростати, що війна з РФ не закінчиться ніколи, поки існує РФ, що земельна реформа таки відбудеться, що рейдерства землі коломойськими не уникнути, що судова реформа не забезпечить захист дрібних землевласників, що еміграція українців на Захід не лише не зменшиться- вона збільшиться, а,- головне,- як тільки Росія почне пропагандонську війну на цей раз уже проти Зе- то не лише його помилки не будуть прощатись- його перемоги будуть розцінюватись як поразки.
Як уже було з Порохом. Його й обрали через те, що раша-бидло в Україні сподівалось, що Порох продасть Україну за липецьку фабрику з тельбухами. І почало звинувачувати його в усіх смертних гріхах, в тому числі за Липецьку фабрику, якої вже фактично не існувало- саме через те, що Порох не продався

Такі от парадокси

Останнє редагування: 20 червня 2019 13:55:19 від S.Brandt
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

так нафіга шимпан Зе до людей пускати ? Зробили власними руками Африку, де найвища особа така собі мавпочка, і хочуть, щоб з ними рахувалися )))
:lol:
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

Ну а як повинны реагувати світові лідери на обрання клоуна президентом? Як?
Ось вони і подумали собі що з цими ідіотами немає про що домовлятись, сьогодні вони Зеленського обрали,завтра Медведчука оберуть,ну а післязавтра заявлять що хуйло-наш президент.
То навіщо ради України страдати від санкцій ? Краще домовитись з хуйло напряму.
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

Самоідентичність та суб'єктність. А саме на це буде атака і вже почалася. Це питання життя та смерті
Тю. То вже кому як. Думаєш, багато хто із виборців Зє переймається самоідентичністю? Хохол - тваринка без принципів і з великим потягом до мімікрії під "крутого старшого брата".
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

1 - телефонна розмова Меркель, Макрона і хуйло з питань України вiдбулася без її участі
Тю, так з хуйлом щодо України вже декілька років розмовляють без української участі. Той же Волкер постійно їздив до москви щодо українського питання, не запрошуючи українську сторону.
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

От власне що ідея.
Причому експлуатована людьми які не знають що Європа то СССР лайт.

2009 можна було стабілізувати політичні і соціальні процеси.  Того ніхто не зробив.

А то що був то навіть не локальний процес я цілком ві'рю. А якщо не локальний то таки треба шукати того або що, тобто той фактор який спровокував.  Я в принципі здогадуюсь що саме.
Британці і ірландці досі говорять що в їхній жопі винна Україна

А геть від кацапіі то просто гасло.  Причому нераціональне.

кацапе, скільки тобі платять за таку лабуду?  :lol:
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

=================================
Та НЕ БУДЕТ РЕХВОРМ! На фоне всеобщей капитуляции и реванша РЫГОВ и рюзске мира,ты получишь следующие "реформы" : шорты,фонтан,переезд АП в епеня...ну какой гаджет в телехвон... на большее не рассчитывай. Ну на крайняк  чо нить отнимут у розенбляда,и отдадут цукершвайнеру... а все получат большей мендель. Ты наивен?
Всеобщую капитуляцию и реванш рыгов я видел воочию при шоколадном режиме.Ты инвалид,слепой,глухой?Сочувствую.
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

Це моя країна, мій народ. Я тут і помру.
(tu)
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

так нафіга шимпан Зе до людей пускати ? Зробили власними руками Африку, де найвища особа така собі мавпочка, і хочуть, щоб з ними рахувалися )))

була куріна жопа...потім був кнур

еволюціонуємо
   
Re: Оказывается ЗЕля еще так сяк....

кацапе, скільки тобі платять за таку лабуду?  :lol:

де тут лабуда?
2009 року можна було безболісно встановити систему противаг як на місцевому так і загальнодержавному рівнях...
того зроблено не було...
і хто вам доктор?

Останнє редагування: 20 червня 2019 18:20:50 від Arthorius
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія