Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

Рано ще плакати.

Готуйте термо білизну, правда не для поїздки в країну тюльпанів "Граничний вік бійців тероборони хочуть збільшити до 70 років".

https://censor.net/ua/news/3317334/granychnyyi_vik_biyitsiv_teroborony_hochut_zbilshyty_do_70_rokiv


   
Про вихід з Будапештського мумурандуму та фактично відновлення ядерного статусу- це сильно! Мощно! Я чуть сам не заспівав гімн.
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не отримала гарантій безпеки, які їй обіцяли за Будапештським меморандумом в обмін на відмову від ядерної зброї.
За його словами, з 2014 року Україна тричі намагалась скликати консультації держав-гарантів Будапештського меморандуму і тричі безуспішно.

"Сьогодні Україна зробить це вчетверте. Я, як президент, вперше. Але і Україна, і я - робимо це в останнє. Я ініціюю проведення консультацій у рамках Будапештського меморандуму. Скликати їх доручено міністру закордонних справ. Якщо вони знову не відбудуться або за їх результатами не буде конкретних рішень щодо гарантування безпеки нашої держави, Україна матиме повне право вважати, що Будапештський меморандум не працює і усі пакетні рішення 1994 року були поставлені під сумнів", - сказав Зеленський.
https://www.eurointegration.com.ua/news/2022/02/19/7134275/
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

https://twitter.com/view/status/1495051582811033601Але нашим прихильники певної політсили заходить  :laugh:
без підтримки сша хер би він подібне заявив.
Ацтавіть зраду, зрадойопи іпучі
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

 А що поробиш? З тупорилою ЗЕленню та ЗЕ-крадіями спасіння потопаючих -справа рук самих потопаючих.  B-)
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

ну так (x) потрібен такий "захід" який і сам не допомагає і при цьому активно не дає захищатись самим?
хай або допомагають, або не заважають нам самим щось робить
ти в же знаешь номер свого автомату з яким будешь сидити в окопах під Маріуполем, херой?
Я хочу сказати що сама дурна справа лаятись на тих хто хоч якось допомогає. Чого добивається Зеленський зі своїми пред'явами? Щоб Захід післав його під три чорти? Може й так. А потім вийде до народу і скаже ось бачите Захід нас кинув в самий відповідальний час і осталась Україна з лютим ворогом адін на адін. Нам пі3да! А ну несіть ті міньські бумажкі я всьо подрішу... Нє, може хто хоче ще повоювать? Так я не проти воюйте а у мєня звиняйте отпуск, ачєрєдной.
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:
ATF

Про вихід з Будапештського мумурандуму та фактично відновлення ядерного статусу- це сильно! Мощно! Я чуть сам не заспівав гімн.

 Але є речі, особливі,коли ляпати замало,тре відповідати за базар. Відновлення ядерного статусу та ще офіційно, це бомба. А коли на ядерну бомбу сіла мавпа та там колупається, світ просто викличе снайпера,який ту мавпу просто вб'є.

 Звісно,ми можемо зробити певну кількість ядерних зарядів, для чого тре з об'єкта "Укриття" витащити відпрацьовані ядерні твели ( а скільки їх у нас?) та за допомогою азотної кислоти отримати бойовий плутоній десь 10% їх ваги. Ну далі справа техніки, але нічого ж не буде. Там на об'єкті незадовго вкрали мільярда, про це писали,але  ЗЕ-срань навіть не відреагувала. Сказала,ось повернуться з Мальдівів...Хто повернеться? Всі вже в череді зашкварів забули.

 Щоб довго не писати, достатньо сказати,що кидатися такими заявами,не розуміючи того,що ти обдовбаний тупорилий криворогатий нарік цим просто викликаєш сміх та ганьбиш Україну та її народ, це вже не лізе ні в яку сраку. Найогидніше,що В ЦЕ НІХТО НЕ ПОВІРИТЬ. То навіщо було ганьбитися і ганьбити свою Державу?  Хоча...ми з ним вже до цього звикли.

 Зараз ЗЕ-скот з ФУПа підніме виття.  Але це ж правда.  Навіщо нам в такий час таке горе криворогате? :facepalm:


Богдан казав вже в своєму інтерв'ю, що воно ляпає і не розуміє, які процеси мають виконуватися і передувати тому, як він ляпне. І які процеси будуть відбуватися після того, як він ляпне.
   
Так. Ще й в стилі ультиматуму як каци це зробили. Ще й ніжкою грюкнув об підлогу


не зовсім так.

   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

без підтримки сша хер би він подібне заявив.
Ацтавіть зраду, зрадойопи іпучі
-------------------------------------------------------
США Твому дуройопу сказали прямо-НЕ ЇДЬ,довбойобе. Але ти й сам довбойоп. Що тобі казати? :facepalm:
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

Рано ще плакати.

Готуйте термо білизну, правда не для поїздки в країну тюльпанів "Граничний вік бійців тероборони хочуть збільшити до 70 років".

https://censor.net/ua/news/3317334/granychnyyi_vik_biyitsiv_teroborony_hochut_zbilshyty_do_70_rokiv
все більше переконуюсь що зеленський з хуйлом грають один спектакль
   
В новинах передали шо Бундесшваб закликає всіх своїх громадян покинути Україну і Люфтганза з понеділка не літатиме в Київ і Одесу.

Це через виступ клована в Мюнхені? :shuffle:

Ага,
Тільки до того з Київа мериканці, німці і ще штук 20 з гаком наших друзів здризнули.

Це ти не помітив?
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

Навіщо воно тобі синяк )) іди он краще репортаж здриснувшої холуятні дивись  :lol:
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

США Твому дуройопу сказали прямо-НЕ ЇДЬ,довбойобе.
татишо  :weep:
прям таки і сказали  :weep:
   
Бубочка пройшов курс бандеризації і озвіріння. Всіх порве.
У нього є ще два роки, щоб поправити карму.

Ага, щас!
Бубочка коли це все читав, 7 разів напісяв у черевики.
Суки, заставили!

«Ми можемо збільшити армію в два-три рази,
але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги. Для нас це проблема».
Цим сказано все...
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

https://twitter.com/view/status/1495051582811033601Але нашим прихильники певної політсили заходить  :laugh:
ПЕТРО !! ТРЕБА БУЛО ЗАПРОСИТИ ПЕТРО !!!
ПЕТРО Б КЛАНЯВСЯ І КАЗАВ - НЕ ТРЕБА НАМ ТОГО НАТО МИ САМЕНЬКІ !
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:
nik

Але є речі, особливі,коли ляпати замало,тре відповідати за базар.

 :laugh:  :facepalm1:

look who is talking
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

http://polit.reactor.cc/post/5103224
Коменти - жир.
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

,тре відповідати за базар


прихильники певної політсили и кацапы. Прямь как шерочки с машерочками,мля!
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

Про вихід з Будапештського мумурандуму та фактично відновлення ядерного статусу- це сильно! Мощно! Я чуть сам не заспівав гімн.

Это потому что Буба постоянно меня читает на ФУПе. Я давно говорил про грязну бомбу. Но Буба развил мою мысль и решил сделать ядерну бомбу.

вариант есть - бомба из ядерных отходов - "Грязная Ирхен"  :-)o

Показати зображення...
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

Ельфік -це НЕ ЗРАДА. Просто ви феноменально тупорилі,ЗЕ-лень. Ви навіть стирити з  нарІдного бюджету не можете -не обісравшись. Мабуть Бубочці та ермакам на третій рік  Артем Ситнік та навіть Венедіктова,яка вас розумніше на три порядка нарешті пояснили,що посадять миттєво. Тому і САП блокується. Зараз відчай. Бо війна де ви щось насрете і вас може не розтріляють відразу тіж тероборонці (а хто їм завадить?!!! ), а посадять, або вже майже чудом не війна, коли вам відразу усе пригадають...а пригадають,бо ви самі ж і спровокуєте- ВИ ВСІМ НЕ ПРОСТО НАБРИДЛИ, ви небезпека Державі. Ваш дом-тюрма. Ну не твій,звісно, ти мілке інтернет-чмо.

 Став і надалі картинки- на більше у тебе не вистачить мізків. Ти ж двох слів зв'язати не можеш.
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

ви небезпека Державі. Ваш дом-тюрма. Ну не твій,звісно, ти мілке інтернет-чмо.

Я алкоголик!

 :super:
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

Moore - зачем грязную? Плутоний с ТВЭЛОВ вполне будет чистый. Только ЗЕ-скот ни хера не зделает,не может,не  способна...Хотя с объекта "Укрытие" -ДАЖЕ ТАМ!!!- украли мильярд гривень ( "Схемы"). А если б кто-то не ЗЕленый решил бы сделать,то это надо было бы делать по-тихому. Воообщем о чем вести базар? Пустое это,тем более в такое время. Когда нам очень нужна помощь с запада.
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

Moore - зачем грязную? Плутоний с ТВЭЛОВ вполне будет чистый. Только ЗЕ-скот ни хера не зделает,не может,не  способна...Хотя с объекта "Укрытие" -ДАЖЕ ТАМ!!!- украли мильярд гривень ( "Схемы"). А если б кто-то не ЗЕленый решил бы сделать,то это надо было бы делать по-тихому. Воообщем о чем вести базар? Пустое это,тем более в такое время. Когда нам очень нужна помощь с запада.

я думаю шо если мы ЭТО сделаем, то нам уже не нужны будут никакие джевелины, если ты про эту помощь

да, еще... в НАТО и ЕС мы будем уже через неделю  :laugh:

все хотят дружить с ребятами у которых есть ЯО. А не дружить - не хотят.
   
Показати зображення...

Фактурной хлоп, сінемаграфічний.
   
https://twitter.com/view/status/1495051582811033601Але нашим прихильники певної політсили заходить  :laugh:

 :facepalm1:

Іноді мимоволі виникає питання: сектанти ФСБшного диякона насправді такі дебіли чи вони вже давно працюють на своїх запоребрикових зайвохромосомних братиків?  :S
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

я думаю шо если мы ЭТО сделаем, то нам уже не нужны будут никакие джевелины, если ты про эту помощь

да, еще... в НАТО и ЕС мы будем уже через неделю  :laugh:

все хотят дружить с ребятами у которых есть ЯО. А не дружить - не хотят.
-----------------------------------------------------
Тут все упирается в "ЕСЛИ". Не с этими идиотами. Хотя сама идея,конечно, неплоха... в перспективе. B-)
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

Плутоний с ТВЭЛОВ вполне будет чистый.
:laugh:
алкаш, для бімби потрібен оружейний плутоній. Похмеляйся, алкаш  :D


   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

давайте ПОТОМ будем и Зеленского и Порошенко поносить
будете каждый защищать своего кумира и кидать дерьмо на вентилятор в сторону оппонента
а я возьму попкорн и буду с этого ржать

а пока, держим строй!
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

ну так (x) потрібен такий "захід" який і сам не допомагає і при цьому активно не дає захищатись самим?
хай або допомагають, або не заважають нам самим щось робить
------------------------------------------------
Та хто проти?!!! ЗЕленський сказав,що ми могли б втричі підняти армію,її озброєння,военні замовлення, ракети, то що. Але як де Велике  будів...крадівництв о? Нема. Гребли на це крадівництво стільки,що не те що на армію-на кисень не вистачало. Звісно,що наша "Сугна" бьє навіть значно  на більшу відстань ніж Джавелін і бьє ефективно. У нас є Корсари... У нас будують досить непогані танки,якби гроші йшли. Та ж система ППО з нашим ракетобудуванням та чи не найкращими у світі радарами ( доречі, в результаті неплатежів Іскра в Запоріжжі на межі банкруцтва.) У нас є Косрсар,є Вільха-яка знищує нараз кацапські пускові установки Іскандерів. Де той патронний завод? Де виготовлення снарядів? Де системи залпового вогню? Все в нас є в принципі,але не виготовляється. Ми і вправду здатні випустити навіть нехай не дуже велику кількість ядерної зброї,але,самі розумієте-якщо вона є,то будь хто засцить. Але ХТО БУДЕ ЦЕ РОБИТИ? ЗЕлень? Шпигунське кубло в ОП? Що вони за три роки зробили? Жодного Нептуна після Пороха не випустили. Чи може у нас не можуть робити гвинтокрили? Двигуни є, проектна база величезна. Де?

 прихильники певної політсили доволі красиво написали. Кажу ж я,майже гімн не заспівав. Але ми всі знаємо Бубочку. Воно вже забуло що й казало. Роль зіграна.Шоу продовжується.
   
Воно йопнуте. Це не так взагалі робиться,довбню ЗЕлене! Та ти й не спроможний ні на що. Тільки дратувати Захід і показувати всьому світу,що може такому їпанутому  не варто особливо й допомагати,як і народу,що обрав це непорозуміння.
Ти чув що Байден вчора сказав? Буде напад на Київ! Ми або робимо неможливе, або звільняємо територію для орків, як колись зробили скіфи.
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

Ти чув що Байден вчора сказав? Буде напад на Київ! Ми або робимо неможливе, або звільняємо територію для орків, як колись зробили скіфи.
---------------------------------------
На Києв він точно спробує напасти. Це знакове. Звісно тре захищатися. Та й не залишається нічого іншого.
   
давайте ПОТОМ будем и Зеленского и Порошенко поносить
будете каждый защищать своего кумира и кидать дерьмо на вентилятор в сторону оппонента
а я возьму попкорн и буду с этого ржать

а пока, держим строй!
а чого? треба сплотитися навколо бубочьки, бо хуйло нападьот (с)?
   
прихильники певної політсили доволі красиво написали. Кажу ж я,майже гімн не заспівав. Але ми всі знаємо Бубочку. Воно вже забуло що й казало. Роль зіграна.Шоу продовжується

Браво.  Це підсумок сьогоднішньої події:

Роль зіграна.Шоу продовжується.
   
---------------------------------------
На Києв він точно спробує напасти. Це знакове. Звісно тре захищатися. Та й не залишається нічого іншого.
Я до того, що скіфи влаштували бійню між собою, коли прийшли сармати.
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:
nik


 :gigi:
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:
nik

---------------------------------------
На Києв він точно спробує напасти. Це знакове. Звісно тре захищатися. Та й не залишається нічого іншого.


ну шо волька, ответишь за базар?
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

ядерный статус, как части западной цивилизации

Німеччина (а також Швейцарія, Фінляндія, Швеція, Норвегія...) не мають ядерного статусу.

Але є частиною західної цивілізвції  :shuffle:
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

Я до того, що скіфи влаштували бійню між собою, коли прийшли сармати.
===========================
Та пока нікто не влаштовує бійню. Хоча б могли. Саме тому. Але це ти Бубочці кажи.
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

а чого? треба сплотитися навколо бубочьки, бо хуйло нападьот (с)?
мне пох твой бубочка как и порошненко
стой держим
что неясно?
   
Re:  Послухав Бубочку та заплакав у захваті. :weep:

я думаю шо если мы ЭТО сделаем, то нам уже не нужны будут никакие джевелины, если ты про эту помощь

да, еще... в НАТО и ЕС мы будем уже через неделю  :laugh:

все хотят дружить с ребятами у которых есть ЯО.
А не дружить - не хотят.


 :lol:  :weep:

Валяюсь (ггг)

Особливо хочуть дружити з Іраном та КНДР  :K   X(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія