Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Говорить Київ. Якою мовою?

Re: Говорить Київ. Якою мовою?

узкоязичіє це ментальна хвороба яку треба лікувати а не толерувати
ваш кацапозьік має бути дискримінований, тотально і системно
де Ви нахваталися цієї маячні?  ;o  в якому тівілізарі?


консерваторія все правильно каже, як по нотам
тепер я не вже не дивуюсь як могло скабєєво-соловйо
зазомбувати так багато звичайних росіян,
якщо фаріоно-дроздо зробило те саме з масою українців :facepalm:
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?


ну це не так погано коли людина справді є носієм Істини,
але в такому разі ця людина може легко пояснити свою позицію
і у неї нема потреби хамством прововкувати срач з опонентом.
А опускаються до таких брудних методів лише ті
хто про Істину не має жодного уявлення, їх цікавить інше..
Не только постоянное хамство, а и оговор, демагогическое приписываине не утверждаемого и самое показательное!
 Приписывают то,что сами творят на форуме,нам! Это абсолютно однозначно указывает,что этих номенклатурных борцунов за украинский язык, их реальные цели и планы- мерзкие.подлые и только во вред Украине!
 Чистые дела грязными методами не делают!
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

де Ви нахваталися цієї маячні?  ;o  в якому тівілізарі?


тепер я не вже не дивуюсь як могло скабєєво-соловйо
зазомбувати так багато звичайних росіян,
якщо фаріоно-дроздо зробило те саме з масою українців :facepalm:
Гонсалес вообще прячется за анонимизатором
Имя провайдера:   M247 LTD
Сайт провайдера:   http://www.m247.com/
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

вони намагаються змити свою провину кров'ю
а в чому їх провина? ;o
і це вони вам розповіли про начебто свою мотивацію захищати Батьківщину?
чи то ви самі вигадали аби виправдати свої безпідставні претензії до них?

а от кацапомовні в тилу - навпаки все нахабніють та нахабніють
така презирлива риторика щодо своїх співгромадян
це наслідок виховання, прихильності до фаріон чи то щось особисте?
(наприклад російськомовна дівчина колись відмовила в залицянні)
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

перед УКраїною, що за 30 років не заговорили українською
мабуть вони читали Конституцію України,
яка гарантує захист і вільний розвиток російської мови.
А ви ви курсі що то за документ?

і говорячи кацапською, прикликали рузкі-мір сюди
то хуйло нєвіноватоє?  ;o ну нарешті знайши крайнього! :suicide2:
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Чому ти пишеш російською мовою, а не українською, на ФУПі?
мабуть почитав твій нік і йому сподобалось російське письмо :kez_04:
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

мабуть почитав твій нік і йому сподобалось російське письмо :kez_04:
:D
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Вже 20-ту сторінку "ускоязичниє украІнци" виправдовують свою ненависть до української мови та своє небажання говорити нею. B-)
Змиріться, через 1 - 2 покоління в Україні мало хто розмовлятиме кровавим ускім язиком.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Ответь на мой вопрос и затем я отвечу на твой!

До їхнього числа входять громадяни України, які називають себе "русскоязичнимі украінцами".

Відповідай тепер на моє питання: Чому ти пишеш російською мовою, а не українською, на ФУПі?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

До їхнього числа входять громадяни України, які називають себе "русскоязичнимі украінцами".

Відповідай тепер на моє питання: Чому ти пишеш російською мовою, а не українською, на ФУПі?
Я пишу на русском языке, потому что это не запрещено на ФУПе, потому что я  гражданин Украины русского происхождения и потому что мой родной язык- русский. А также потому,  что при  частном общении в Конституции закреплено моё право общаться на русском языке в Украине. Ну и потому, что я  чту моих русских предков.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Я пишу на русском языке, потому что это не запрещено на ФУПе, потому что я  гражданин Украины русского происхождения и потому что мой родной язык- русский. А также потому,  что при  частном общении в Конституции закреплено моё право общаться на русском языке в Украине. Ну и потому, что я  чту моих русских предков.

Чи вважаєш ти моральним "чтіть русскіх прєдков", продовжуючи писати російською, коли росіяни прийшли на Україну з війною? Чому не хочеш "чтіть" Україну?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Чи вважаєш ти моральним "чтіть русскіх прєдков", продовжуючи писати російською, коли росіяни прийшли на Україну з війною? Чому не хочеш "чтіть" Україну?
Сам русский язык ни в чём не виноват. И он не частная собственность ни хуйла ,ни всех сразу россиян! Виноваты те. кто использует русификацию в подлых имперских целях  и для лишения как украинцев, так и малых народов на РФ, их исконного национального языка и культуры, заменяя всё эрзацем. А также как лживый предлог защиты русскоязычных в Украине, причем  одновременно и намеренно убивает мирных граждан Украины, том числе русских и общающихся на  украинском и русском языке  украинцев.
 Ты не в том видишь врага!
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

тобто російськомовні захисники України то "неправильні бджоли"
і на Вашу думку вони ненавидять Україну
а воюють з хуйло бо їх хтось змусив? ;o
Я правильно зрозуміла Вашу консерваторію?

неправильно зрозуміла...  узкоязикість вона стимулює  тупизну і схильність до примітивних маніпуляцій...  ти не можеш читати і розуміти прості тексти..  на ніч ще раз перечитай все що я вище написав, там є відповіді

у мене підозра що всі хто тут так публічно і агресивно захищає узкій язьік є потенційними колаборантами які зрозуміли що братушкі не прийдуть  їх не "визволять".. і того, заради чого вони так берегли і леліяли язьік, русифікувалися самі, русифікували дітей і онуків, не станеться.... це крах, це марно прожите життя

   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

якщо фаріоно-дроздо зробило те саме з масою українців :facepalm:
це я їх зазомбував
ні, я не дивлюся фаріон і дроздова.. вони кажуть очевидні і зрозумілі речі для українських українців, тому це нецікаво мені

   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Вже 20-ту сторінку "ускоязичниє украІнци" виправдовують свою ненависть до української мови...
то ті "ускоязичниє" вам у приват призналися про ненависть?
Чи тут є відповідна гілка? Цікаво почитати..
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

я не дивлюся фаріон і дроздова.. вони кажуть очевидні і зрозумілі речі для українських українців, тому це нецікаво мені
те що вони кажуть на камеру,
наївним людям треба слухати без звуку,
бо там лише чорна ненависть, злобне хамство,
і наклепи на своїх співгромадян, які ні в чому не винні.
Ті два персонажа то українські клони скабєєво-соловйо. :bueee:
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

неправильно зрозуміла...
тобто російськомовні захисники України
не є манкуртами і люблять свою Батьківщину,
тому воюють з агресором ризикуючи життям?
тепер я правильно зрозуміла?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

узкоязикість вона стимулює..
що таке узкоязикість?
 

на ніч ще раз перечитай все що я вище написав, там є відповіді
в цьому нема жодного сенсу, я не витрачаю час на фаріоно-маячню.
але цікаво спостерігати як ви викручуєтесь, як вуж на пательні,
коли намагаєтесь відповідати на мої прямі запитання по суті.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

рускіє,там русня обстріляла наше українське місто
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

тобто російськомовні захисники України
не є манкуртами і люблять свою Батьківщину,
тому воюють з агресором ризикуючи життям?
тепер я правильно зрозуміла?

неправильно
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Ну молодці...Машка Захєрова вже вимагає вибачень, кацапозмі ржуть і називають вже ВСІХ жертв спектаклем.... :facepalm:

   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Сам русский язык ни в чём не виноват. И он не частная собственность ни хуйла ,ни всех сразу россиян! Виноваты те. кто использует русификацию в подлых имперских целях  и для лишения как украинцев, так и малых народов на РФ, их исконного национального языка и культуры, заменяя всё эрзацем. А также как лживый предлог защиты русскоязычных в Украине, причем  одновременно и намеренно убивает мирных граждан Украины, том числе русских и общающихся на  украинском и русском языке  украинцев.
 Ты не в том видишь врага!

Російська мова є культурним/історичним здобутком росії. російською мовою послуговуються росіяни на росії. Навіщо привласнювати російську мову і тягнути її до України, здобутком якої є мова українська?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Російська мова є культурним/історичним здобутком росії. російською мовою послуговуються росіяни на росії. Навіщо привласнювати російську мову і тягнути її до України, здобутком якої є мова українська?
чому московит(до волонтерів і воїнів не має відношення) має говорити українською?
чому пріхажанка має йти в Українську Церкву,якщо в неї є філіал гундяєва в Україні?
свій до свого по своє...
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Твердження про «російськомовних" захисників Украіни стає маніпулятивний прийом активно який застосовувують проросійські покидьки
По-перше, російськомовні бійці, очевидно, воюють з москалями не за російську мову і точно не проти розвитку української, так само як і україномовні
По-друге, Московія сама робить все для того, щоб на території  Украіни відбулася дерусифікація
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

російськомовні бійці, очевидно, воюють з москалями не за російську мову і точно не проти розвитку української, так само як і україномовні
(tu) тому нема по що сперечатися взагалі.
як бачимо, російськомовність не заважає людям бути героями і патріотами,
тому не веде Україну ні в яку хуйло імперію, як бреше фаріоно-дроздо. :bueee:
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Ну и потому, что я  чту моих русских предков.
Ну да. Дєди воєвалі. І да, ти впевнений в чистоті своєї арійської руської крові? Чи може циркуль дістанеш з кишені?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

(tu) тому нема по що сперечатися взагалі.
як бачимо, російськомовність не заважає людям бути героями і патріотами,
тому не веде Україну ні в яку хуйло імперію, як бреше фаріоно-дроздо. :bueee:

знов маніпуляція
оченятка догори, назву теми бачиш?
чи може лупу дать?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

назву теми бачиш?
Київ по факту двомовний,
там мирно співіснують російська і українська мови,
і це незаперечний факт, так сталося в нашій історії,
і з цим треба змиритися, тим більше що це
ніяк не впливає ні на що в житті України -
маса російсьмовних киян і на фронті воюють,
і в ТО, і волонтерять, і допомагають ЗСУ як можуть.
Але це не подобається фаріоно-дроздо,
яке мріє про внутрішню війну між українцями через мови,
і тому так напружено роздуває конфлікти між ними.
А ось їм:  :fuck: українці і далі будуть спільно
боронити Батьківщину, наперекір спробам ворогів їх розсварити.

   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Київ по факту двомовний,
там мирно співіснують російська і українська мови,
і це незаперечний факт, так сталося в нашій історії,
і з цим треба змиритися ........ля-ля-ля ...знов переривання військовими ...бла-бла-була ....

з*якогопереляку?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

то ті "ускоязичниє" вам у приват призналися про ненависть?
а хто вигадував всі оці фейкові слова для висміювання української мови - гумовий нацюцюрник, спалахуйка, пісюнковий злодюжка, цицькотримач, піхвознавство тощо...
ті, хто має деяке уявлення про українську мову, тобто не кондові кацапи з рязані або пєнзи, а наші узкоязикі співгромадяни, яким не подобається українська мова і вони вигадали ці недолугі жарти...
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

а хто вигадував всі оці фейкові слова для висміювання української мови - гумовий нацюцюрник, спалахуйка, пісюнковий злодюжка, цицькотримач, піхвознавство тощо...
ті, хто має деяке уявлення про українську мову, тобто не кондові кацапи з рязані або пєнзи, а наші узкоязикі співгромадяни, яким не подобається українська мова і вони вигадали ці недолугі жарти...

та тим упорото-русолюбам тільки дай волю, так тему засруть що не встигаеш розгрібати
тому треба весь час ім нагадувань, хто кому вас із дас ..
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

з*яеляку
состашу, ти? ;o оце так поворот!!!! :suicide2:
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

а хто вигадував всі оці фейкові слова для висміювання української мови - гумовий нацюцюрник, спалахуйка, пісюнковий злодюжка, цицькотримач, піхвознавство тощо...
ті, хто має деяке уявлення про українську мову, тобто не кондові кацапи з рязані або пєнзи, а наші узкоязикі співгромадяни, яким не подобається українська мова і вони вигадали ці недолугі жарти...
я не в курсі хто це придумав,
цілком можливо що україністичні україномовні,
заради приколу.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

«Російськомовний українець це як тигрова креветка. Від тигра у неї тільки назва»
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

«Російськомовний українець це як тигрова креветка. Від тигра у неї тільки назва»
Ты имеешь в виду тех,   для кого Гонсалес придумал оскорбление" укросы"? А также для всех остальных граждан Украины- украинцев, кто общается на русском языке?
 Все они для борцунов за украинский язык- враги Украины? Почти половина граждан Украины у борцунов враги другой половины граждан Украины?
 И ваша мечта- стравить их в гражданской войне друг против друга? Так по словам хуйла эта война уже идёт в Украине и он,хуйло.помогает в этой войне тем. кто говорит на русском языке!
Так на чьей вы стороне,ребятки борцуны? На стороне тех,кто запланировал вообще уничтожить украинцев и сам украинский язык?
 Ответ ясен- на стороне хуйла! А не якобы за украинский язык!
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Ты имеешь в виду тех,   для кого Гонсалес придумал оскорбление" укросы"? А также для всех остальных граждан Украины- украинцев, кто общается на русском языке?
 Все они для борцунов за украинский язык- враги Украины? Почти половина граждан Украины у борцунов враги другой половины граждан Украины?
 И ваша мечта- стравить их в гражданской войне друг против друга? Так по словам хуйла эта война уже идёт в Украине и он,хуйло.помогает в этой войне тем. кто говорит на русском языке!
Так на чьей вы стороне,ребятки борцуны? На стороне тех,кто запланировал вообще уничтожить украинцев и сам украинский язык?
 Ответ ясен- на стороне хуйла! А не якобы за украинский язык!


Скільки тексту  :gigi:  і все заради того, щоб не переходити на українську мову в Україні  :K
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Скільки тексту  :gigi:  і все заради того, щоб не переходити на українську мову в Україні  :K
По сути моих вопросов тебе опровергнуть нечем, потому что все ответы у тебя на них "ДА!",как и остальных борцунов якобы за украинский язык. а в действительности разжигателей межнациональной и лингвистической гражданской войны в Украине в помощь хотелкам хуйла!
 НЕТ ЭТОГО ПРОТИВОСТОЯНИЯ И РАСПРЕЙ, И НЕ БУДЕТ ИХ В УКРАИНЕ!
Бесполезные у вас потуги их возбудить!
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

По сути моих вопросов тебе опровергнуть нечем, потому что все ответы у тебя на них "ДА!",как и остальных борцунов якобы за украинский язык. а в действительности разжигателей межнациональной и лингвистической гражданской войны в Украине в помощь хотелкам хуйла!
 НЕТ ЭТОГО ПРОТИВОСТОЯНИЯ И РАСПРЕЙ, И НЕ БУДЕТ ИХ В УКРАИНЕ!
Бесполезные у вас потуги их возбудить!

Російська культура максимально нетолерантна до інших культур і максимально заточена на ізоляціонізм. Тому деякі російськомовні українці вкрай різко реагують на спроби витягнути їх з культурного ярма.
Вони настільки глибоко вражені російською культурою, що ототожнюють з нею свою особистість. Тобто, на рівні їхнього сприйняття атака на російську культуру тотожна атаці на них персонально.
Коли говорять про шкідливість російської культури, такі люди сприймають це як особисту образу і знецінення їхнього особистого внеску в перемогу над рашизмом.


То не питання в тебе, а пересмикування, пропаганда і маніпуляції, які росія весь час сіяла в Україні. Ось і маємо плоди у вигляді жертв імперської пропаганди.

Але ок. Я просто сидітиму на березі річки.

Останнє редагування: 28 червня 2022 08:59:53 від тыдыщ
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

 :facepalm1:

   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

По сути моих вопросов тебе опровергнуть нечем, потому что все ответы у тебя на них "ДА!",как и остальных борцунов якобы за украинский язык. а в действительности разжигателей межнациональной и лингвистической гражданской войны в Украине в помощь хотелкам хуйла!
 НЕТ ЭТОГО ПРОТИВОСТОЯНИЯ И РАСПРЕЙ, И НЕ БУДЕТ ИХ В УКРАИНЕ!
Бесполезные у вас потуги их возбудить!


І, до речі, саме російська мова в Україні "разжігає".
Не буде російської мови в Україні - не буде вереску про "разжіганіє", - всі спокійно розмовлятимуть українською, обговорюючи будь-які питання, крім "прітєснєнія і разжіганіє вражди в вапросах язика".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія