Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Re: Арестович - пєрєговорщік :to_keep_o:

Дивне питання. Яке їхало, таке здибало

Хто там наступний ? Сивохо - був, Люся - була. Лисий ?
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

А чому цей дебіл у жіночій перуці ? Я якось не дуже за ним всі ці роки слідкувала  - завжди був мені огидним.
Це він в КВНі чи десь ще ?
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Я думаю, все зависит от того, на кого человек работает. Раньше Арестович был добрым, отзывчивым человеком, и говорил исключительно по-украински. А сейчас стал злым и черствым, и по-украински от него видны лишь скудные реплики.
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Довбаний нарцис :)))) Зєлупка одразу споріднену душу учуяв :)

   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Я думаю, все зависит от того, на кого человек работает. Раньше Арестович был добрым, отзывчивым человеком, и говорил исключительно по-украински. А сейчас стал злым и черствым, и по-украински от него видны лишь скудные реплики.

ну вам виднее :))) тоже любите искривляться в позвонке ?  :laugh:
Люся всегда был исключительно мерзким типом. И всегда мне казался просто протухшей кацапской консервой, которую уже просто выпустили на вольные хлеба по профнепригодости :))
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Арестович вельми розумна, але вкрай мерзотна щодо Суб'єктної України істота.
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Арестович вельми розумна, але вкрай мерзотна щодо Суб'єктної України істота.

деж воно розумне, якщо так тупо палиться .
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Хоча тут журналіста бойка і не люблять, але це, думаю, буде в тему.  :laugh:

   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Подозреваю что на укрлайф эту пигалицу больше не пригласят
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

А що він має у себе в фейсі перед кожним чмошним щось там пояснювати. Нормальна адекватна відповідь моводрочерам.
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Хоча тут журналіста бойка і не люблять, але це, думаю, буде в тему.  :laugh:

https://t.me/volodymyrboyko/2920

"Вопрос в редакцию нашей газеты:
- А на(x)" разве не слитно пишется? Направление же, как "налево" или "направо".
Отвечаем:
- Алексей, вообще это спорный вопрос по поводу правописания таких выражений. С одной стороны, это можно рассматривать как сторону (налево, направо, как ты говорил), с другой - как конкретное направление на место (на Берлин). Следует улавливать тонкую грань в использовании вариантов (x)" и "на (x)". Существует наречие (x)". Оно имеет смысл "зачем". Также есть одноимённое междометие, которое используется просто для связки слов в предложении. Надень шапку, (x), а то простудишься. В отличие от наречия, "на (x)" надо понимать буквально. В любом случае, существует проверочное слово " в жопу". Если сомневаетесь, как грамотно написать деловое письмо, замените "на (x)" на "в жопу". Если при этом смысл не изменился, то надо писать раздельно. А если (x)" можно безболезненно удалить из текста, то пишется слитно и выделяется, (x), запятыми". (С)

Останнє редагування: 16 березня 2021 21:29:38 від Kilkenny
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Дурачок звездочку поймал.
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Я думаю, все зависит от того, на кого человек работает. Раньше Арестович был добрым, отзывчивым человеком, и говорил исключительно по-украински. А сейчас стал злым и черствым, и по-украински от него видны лишь скудные реплики.
А с фига ему отвечать по-украински типичному петрильному клоуну Иванову? :facepalm:
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Собственно так и есть
Цитувати
Олексій Арестович
6h
- Господа возмущённые.)
1. Вы чистые лицемеры.
Вы же прекрасно понимаете, что послал я бота, подписанного «Василий Иванов», который пришёл на страницу «Олексія Арестовича», понятым ему языком.
И не за украинский язык, который я ценю и с удовольствием им пользуюсь. А за лицемерие.
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Хто воно таке той Арестович ? Звідки і коли вплило і чому набрало популярності що аж потрапив в переговорщики від України.

судячи з вище викладених фоток, дупою заробив
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Цитувати
Олексій Арестович
6h
- Господа возмущённые.)
1. Вы чистые лицемеры.
Вы же прекрасно понимаете, что послал я бота, подписанного «Василий Иванов», который пришёл на страницу «Олексія Арестовича», понятым ему языком.
И не за украинский язык, который я ценю и с удовольствием им пользуюсь. А за лицемерие.
[/quote]

 :laugh:

   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Собственно так и есть

Люся отримала страпонів тачку і почала звично крутити дупою  :lol:
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

А що він має у себе в фейсі перед кожним чмошним щось там пояснювати. Нормальна адекватна відповідь моводрочерам.
ще одне особливо обдароване  :facepalm1:
   
Re: Арестович - пєрєговорщік :to_keep_o:

Какой дебил посоветовал его взять на работу Зеленскому ума не приложу.Это же такая же блядина как Петро,которая будет обслуживать любого,только бы платили.Только Петро в отличии от Арестовича хотя бы умнее,хитрее и продуманнее,а этот чистый клоун еще и судя по всему ебнутый на всю голову

+
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

все прихильники певної політсили отметились?
 :gigi:
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Кстаті, воно ще на посаді ?? вже доба добігає кінця....
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Арестович похизувався у ФБ своєю участю у ТКГ.

Алексей Арестович
7 ч.  ·
-Двое суток очередных заседаний ТКГ.
Хотите понять, чем мы тут занимаемся?
Украинская делегация в ТКГ - это как переговорщик, который удерживает террориста разговорами, пока спецназ подбирается, чтобы успокоить его надолго.
А иногда переговорщикам удаётся договориться и без спецназа.
По крайней мере, по частным вопросам.
И если мы добыли хотя бы одного заложника, договорились пронести еду, оказать медицинскую помощь - значит, уже говорили не зря.

https://www.facebook.com/alexey.arestovich


І виклав у мережу фотку у стилі ФУПівського Сергія з цифрами - з отими пальцями.

...Але далі щось пішло не так.

Дописувачі зробили Арестовичу зауваження, щоб він написав це ж саме, але українською мовою.

І - бабах! - отримали чергову достойну відповідь від Люсі Арестовича - пошёл на х@й. Так понятнее?



Авжеж, так "понятнєє", Люся! :lol: Куди ж ще ясніше?



Показати зображення...

Тю , а шо такоє ?)) Ви ж так любите матюччя Альони Літрусі, окропом пісяєте від її неповторної манери спілкування  :lol:
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Кстаті, воно ще на посаді ?? вже доба добігає кінця....

Можеш вже починати полосувати смородину ) він буде там і завтра  :weep:
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Я думаю, все зависит от того, на кого человек работает. Раньше Арестович был добрым, отзывчивым человеком, и говорил исключительно по-украински. А сейчас стал злым и черствым, и по-украински от него видны лишь скудные реплики.

Канєчна - канєчна, то було коли він столовался у хряка )) тоді навіть матюки в його вустах на адресу Зеленського звучали музикою в поросячих вушках  :lol:
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Тю , а шо такоє ?)) Ви ж так любите матюччя Альони Літрусі, окропом пісяєте від її неповторної манери спілкування  :lol:

Світлана, або цитуй мою любофф до матюччя від Альони, або не бреши.
   
Re: Арестович - пєрєговорщік :to_keep_o:

Какой дебил посоветовал его взять на работу Зеленскому ума не приложу.Это же такая же блядина как Петро,которая будет обслуживать любого,только бы платили.Только Петро в отличии от Арестовича хотя бы умнее,хитрее и продуманнее,а этот чистый клоун еще и судя по всему ебнутый на всю голову

Протів ЛОМа нєт прійома окромя другова ЛОМа  ;)
Насолоджуйтесь видовищем ))
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Світлана, або цитуй мою любофф до матюччя від Альони, або не бреши.
Не пересмикуй ))  Альона і матюччя це одне ціле, вона матюками говорить, при тому є обличчям пєсів  :weep:
Тому ваше показушне нєгодованіє виглядає трохи по - дєбільному (с) особливо якщо згадати що й Арестович ще недавно був "свєжім"  :lol:
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Не пересмикуй ))  Альона і матюччя це одне ціле, вона матюками говорить, при тому є обличчям пєсів  :weep:
Тому ваше показушне нєгодованіє виглядає трохи по - дєбільному (с) особливо якщо згадати що й Арестович ще недавно був "свєжім"  :lol:

Какоє нєгодованіє, окстісь!

Нарід відверто сміється над перефарбованим утирком, але ж Світлана тут же прибігла відмазувати свіжого бубочкіного мазунчика
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Можеш вже починати полосувати смородину ) він буде там і завтра  :weep:

Не сумніваюсь в розумових здібностях твоїх і твоєї зєлупи і твоєї ж люсі  :gigi:
Саклю вже побілила ? - а то дивись, сезон вже скоро  :weep:
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Какоє нєгодованіє, окстісь!

Нарід відверто сміється над перефарбованим утирком, але ж Світлана тут же прибігла відмазувати свіжого бубочкіного мазунчика

работьонка в неї така - тре ж на рапани заробляти  :bueee:
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Какоє нєгодованіє, окстісь!

Нарід відверто сміється над перефарбованим утирком, але ж Світлана тут же прибігла відмазувати свіжого бубочкіного мазунчика

 :lol:  :lol:
А чого ж ваш нарід так не сміється з хабалки  яка матом розмовляє ? :S )
Кого відмазувати і чим ?) Нагадуванням як ще зовсім недавно ви засирали форум "свєжім Арєстовічєм" ? До речі нічого принципово не змінилося ))) це ж ти знову його притягла  :gigi:
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Не сумніваюсь в розумових здібностях твоїх і твоєї зєлупи і твоєї ж люсі  :gigi:
Саклю вже побілила ? - а то дивись, сезон вже скоро  :weep:

Теличка ти колгоспна мордата )) іди свого уклоніста порай, а то втече  :laugh:
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

:lol:  :lol:
А чого ж ваш нарід так не сміється з хабалки  яка матом розмовляє ? :S )
Кого відмазувати і чим ?) Нагадуванням як ще зовсім недавно ви засирали форум "свєжім Арєстовічєм" ? До речі нічого принципово не змінилося ))) це ж ти знову його притягла  :gigi:

Ну то й насолоджуйся свіжим Арестовичем, чого ти  тут аж  підстрибуєш від образи за Люсю?
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Теличка ти колгоспна мордата )) іди свого уклоніста порай, а то втече  :laugh:

Не втече - то ж нє твоя матня абоссана в коморі   :laugh:
Припни його краще на ніч - бо ти ж в курсі про втече  :weep:
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Ну то й насолоджуйся свіжим Арестовичем, чого ти  тут аж  підстрибуєш від образи за Люсю?
Це твої хворобливі фантазії ))) підстрибуєш ти на дивані ) чим тут насолоджуватись ?) Тобі досі башляють за його рекламу ? ))
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Не втече - то ж нє твоя матня абоссана в коморі   :laugh:
Припни його краще на ніч - бо ти ж в курсі про втече  :weep:

О, ми в курсі що ти маєш гарний досвід  :lol:  можеш писати книжки як припнути абоссану матню в коморі ) сьомий рік війни переховувати уклоніста це вам нє штолібо как  :shuffle:
Про твою легендарну комору весь ФУП зачитувався ,  пора виходити на вищий рівень, ютуб наприклад  B-)
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

О, ми в курсі що ти маєш гарний досвід  :lol:  можеш писати книжки як припнути абоссану матню в коморі ) сьомий рік війни переховувати уклоніста це вам нє штолібо как  :shuffle:
Про твою легендарну комору весь ФУП зачитувався ,  пора виходити на вищий рівень, ютуб наприклад  B-)

Шо - таки зірвався і ушооол ?? ну матня гєроіццкая ! Такі да - від такої блядюги як ти та ще й  з жирними ляхами - п'ятами накивав !  Таки херой. Рада за мужика: врятувався   :laugh:
ну а ти....ти ішьо найдьош свойо счастьє: хуч погонич мулів, хуч в олбанії - але щось....ну на крайняк - мул  8-)  Ти ж розумієш - не тобі перебирати  :gigi:

Останнє редагування: 17 березня 2021 00:12:01 від Бяка
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Шо - таки зірвався і ушооол ?? ну матня гєроіццкая ! Такі да - від такої блядюги як ти та ще й  з жирними ляхами - п'ятами накивав !  Таки херой. Рада за мужика: врятувався   :laugh:

Синячка ) проснись ти сереш  :facepalm1:  на свої ляхи у власній коморі на мішках з крупами  :lol:  і пошукай свого хероя гарно, може ти його в погребі закрила як по вино лазила ) де він від тебе дінеться, без паспорта  :weep:
   
Re: Арестович - "пєрєговорщік" :to_keep_o:

Синячка ) проснись ти сереш  :facepalm1:  на свої ляхи у власній коморі на мішках з крупами  :lol:  і пошукай свого хероя гарно, може ти його в погребі закрила як по вино лазила )

Оооо....пашла у тьоті свєті любімая тєма - про сінячить :))) Тут я пас... тут тобі....ну он хоча б до ПітерачПена :))  - то твій брат по разуму :)
Йому розповідай як ти сливу заливала  :D
p.s. рада за мужика: жирна потворна олбанка, що заливає сливу.  :bueee:  Але ж врятувався ! :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія