Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

я вас умоляю. После финдляндии козацька рада чистая отрава. Проверено на личном опыте

Хіба Абсолют фінська водка? 
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Хіба це не настоянка?
так, але у народі зветься горілка з перцем
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Років 20 горілки не п'ю. Але, дуже деколи, при рідкісній нагоді, в порядній корчмі чи при добрій компанії, та й до якого небудь холодцю, та й до сальця з цибулькою, та й до борщу чи голубців не спожити зо три чарочки підмороженої з перцем - то таки смертний гріх.

Але навіть і такої не пробував вже хз скільки часу. До борщу, журека чи бограчу чудово пасує порція прохолодної бехеровки чи зубровки.
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Согласен, не разведенный лучше :D .
пить спирт в любом виде это дебилизм и токсикомания
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Водовки не люблю, але для себе, якщо раптом заманеться - Фінляндія. На всякі збіговиська і шашлики - дуже некепсько зарекомендувала себе GreenDay. Дешево і сердито, наслідки мінімальні, споживається легенько.
Раніше смакувала Житомирська на бруньках, проте останнім часом куштував - щось там ніхрена від бруньок не лишилось, здається...
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Стерлінг

Хіба це не настоянка?

 (tu) мадам не просто любителька, а прямо проффесіоналка в цій справі.


   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

smirnoff. не дороже и точно не хуже.
еще есть неплохой Русский Стандарт, но он вряд ли у вас продается.
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Чому саме пшенічний спірт? Чому не самий найчістіший сінтетічний? Тому, що там є дещо ліве, що переходить до спірту та женеться разом зним. Саме оци домішки, яких там меньше піввідсотка, й роблять спірт годним до розведення. Ще половина справи, то вода. Я так собі це бачу. Горілки не вживаю.
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Цитувати
Какая водка лучше Абсолюта

Ну, наприклад, недорога ірландська горілка Jameson вже краща.
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Абсолют , Фінляндія на одному рівні.  Інше все гамно
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

smirnoff. не дороже и точно не хуже.
еще есть неплохой Русский Стандарт, но он вряд ли у вас продается.
Гамно
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Но в ту же цену. Хуже абсолюта душа уже не принимает

Oras, французская в гудвайне.
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Хіба Абсолют фінська водка? 
Finlandia - то марка горілки. Природньо, фінська
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Чому саме пшеніичний спіирт? Чому не самий найчіистіший сіинтетіичний? Тому, що там є дещо ліве, що переходить до спіирту та женеться разом зним. Саме оциі домішки, яких там меньше піввідсотка, й роблять спіирт годним до розведення. Ще половина справи, то вода. Я так собі це бачу. Горілки не вживаю.

Беггі, я аплодую твоїм намаганням писати українською мовою, але користуйся будь-яким спеллчекером, бо ти постійно плутаєш "и" та "і" і це страшно ріже в очі.
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Но в ту же цену. Хуже абсолюта душа уже не принимает

Хортиця Платинум?
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

самогонка
двічі перегнана
мій батько настоює гонку на меду, який залишається з попередніх років (має пасіку)
то виходить щось надзвичайне
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Вся водка/горілка лайно.  :bueee:
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

А якщо поставити питання інакше - яка НАЙГІРША горілка яку ви пили?
Особисто в моєму рейтингу це МІЛЯСОВКА. Її гонять з мілясу (меляса, меляс, маляс, міляс, патока кормова) - відходи при виробництві цукру, рідка буро-коричнева рідина, яка залишається після виробництва цукру на цукрозаводах.

Це повний капець. Бурячиха після мілясовки здається елітним коньяком.

 :gigi:
Я колись випадково надибав у аргентинській глухій пампі на двох диваків-близнюків, які висаджували виноград (а пампа волога для вироблення винограду для вина та інш.напоїв не годиться зовсім).
І робили виніщє кріпак (інше б не вийшло) та з відходів гнали самогон (т.з. граппа). Я для колекції взяв пляшку.
Ото бльо пекельна штука. Лиш відкриєш пляшку і вже сморід, ніби зачинили у ліфті на пару годин з декількома алкашами-доходягами. Неважливо, скільки вип'єш (хоч 20 мл), обов'язково буде сушняк на ранок. Між цією граппою та бензином напевно бензин не таким поганим виглядає. Так і стоїть вже декілька років, на третину пуста, я нею гостей лякаю.

Останнє редагування: 1 серпня 2020 14:01:06 від MartinFierro
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Віват Африка

Найміцніша особлива горілка з колекції "Весь світ всередині". Її міцність - 42 градуси. Особливість присмаку визначають складові - ароматні спирти кориці і чорного чаю, що максимально пом`якшують напій.

Склад: спирт зерновий "Люкс", кислота янтарна, глюкоза, ароматні спирти кориці, чорного чаю.

Останнє редагування: 1 серпня 2020 14:00:32 від sergyj
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Беггі, я аплодую твоїм намаганням писати українською мовою, але користуйся будь-яким спеллчекером, бо ти постійно плутаєш "и" та "і" і це страшно ріже в очі.
неодноразово писав, що це моя найголовніша проблема.  Ще е/є. Та то таке. Я вчуся, пане. Виправляйте, як буде ваша ласка. Буду вдячен. Розмовляю вільно, та ніколи раніше не писав.
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

неодноразово писав, що це моя найголовніша проблема.  Ще е/є. Та то таке. Я вчуся, пане. Виправляйте, як буде ваша ласка. Буду вдячен. Розмовляю вільно, та ніколи раніше не писав.

Просто включи спелчекер, вони зараз є всюди, у всіх браузерах, і українська мова є всюди, і воно тобі відразу покаже, що неправильно.
Так ти набагато швидше запам'ятаєш, бо у тебе буде моментальний зворотній зв'язок.
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Я колись випадково надибав у аргентинській глухій пампі на двох диваків-близнюків, які висаджували виноград (а пампа волога для вироблення винограду для вина та інш.напоїв не годиться зовсім).
І робили виніщє кріпак (інше б не вийшло) та з відходів гнали самогон (т.з. граппа). Я для колекції взяв пляшку.
Ото бльо пекельна штука. Лиш відкриєш пляшку і вже сморід, ніби зачинили у ліфті на пару годин з декількома алкашами-доходягами. Неважливо, скільки вип'єш (хоч 20 мл), обов'язково буде сушняк на ранок. Між цією граппою та бензином напевно бензин не таким поганим виглядає. Так і стоїть вже декілька років, на третину пуста, я нею гостей лякаю.
як на п'ятах є мозолі/ натоптиши, прікладайте з тою "грапою" бінтік на ніч. За чотире рази позбавитеся.
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Там альдегіди вищи, вони грубу щкіру поплюжать.
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

неодноразово писав, що це моя найголовніша проблема.  Ще е/є. Та то таке. Я вчуся, пане. Виправляйте, як буде ваша ласка. Буду вдячен. Розмовляю вільно, та ніколи раніше не писав.

 (tu)  (tu)  (tu)
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Reyka, но она дороже
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Finlandia - то марка горілки. Природньо, фінська
А хоча б погуглити не пробували?
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Мені Абсолют чомусь не подобається.

Українську не п‘ю ніяку. Навіть коли приїздять родичі говорю щоб не привозили. Траванутись елементарно.
бред полнейший.
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Показати зображення...
:S это гавно только на коктейли годно :)  когда все мешается :)
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

smirnoff. не дороже и точно не хуже.
еще есть неплохой Русский Стандарт, но он вряд ли у вас продается.
Шоб кацап не влез с этой хуетой под названием водка :) это был бы не кацап.
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

бред полнейший.
свята правда. тіко окремі заводи, з плодових спиртів ще мона пити
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Шоб кацап не влез с этой хуетой под названием водка :) это был бы не кацап.
Це ж ця водка, шо має навіть свій банк в Україні, до 2014 він так точно і називався.

Я колись випадково потрапив на презентацію цієї водки, та навіть не презентацію, а цілий фестиваль... у Венеції! Пів-міста туристів ходили п'яні в зюзю :D Цікаво скільки з них стали прихильниками бренду.
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Помню, был у меня клиент, анестезиолог из Бориса

А он свою очередь имел клиента из армянского посольства
И так у него оказалась водка абрикосовка, армянская


Странно, но она была вкусной) Как бы я себя ощущал на количестве - не знаю. Но 50 грамм зашло очень хорошо

   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

Помню, был у меня клиент, анестезиолог из Бориса

А он свою очередь имел клиента из армянского посольства
И так у него оказалась водка абрикосовка, армянская


Странно, но она была вкусной) Как бы я себя ощущал на количестве - не знаю. Но 50 грамм зашло очень хорошо


Останнє редагування: 1 серпня 2020 16:25:19 від gianni
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

https://www.youtube.com/watch?v=MOFX5f-dLo0&list=PLKgPDCU8dMWUkVO_igTexG3WUYBREAp7I&has_verified=1
Очень душевно) и вкусно!
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

гарні дві теми поруч на фупі

один порохобот кодується, інший спивається.

і що б на це сказав Петро?
   
Re: ФЗВ: Какая водка лучше Абсолюта

— Ты чего грустный?
— Да вот врач запретил выпивать...
— Так дай ему денег, и разрешит.
— Дал, разрешил...
— ? ?
— Теперь пить не на что.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія