Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

випадок у таксі (Відмовився вести росіянина)

Re: випадок у таксі

а шо там :S
   
Re: випадок у таксі

нацист ненавидит националистов  :facepalm1:
   
Re: випадок у таксі

Реально крутий чувак.
   
Re: випадок у таксі

Реально крутий чувак.

вот как бы отпидарасил этого уеблана, то таки да
   
Re: випадок у таксі

вот как бы отпидарасил этого уеблана, то таки да

Навіщо ?
Здати у СБУ, хай розбираються.
Вони того морданя й його блядюгу роздягнуть до трусів.
   
Re: випадок у таксі

нацист ненавидит националистов  :facepalm1:

Нациста ти в дзеркалі бачиш, г....к.
   
Re: випадок у таксі

Цуко, аж трясе...
   
Re: випадок у таксі

Жаль що совкову бидлоту навряд чи можна визначити по мордам

Там скоріше всього тільки аднакласнікі в шані, до фейсбука не доросли

Специ - в це норм для реєстратора що звук випереджує відео настільки? Не наложено?
   
Re: випадок у таксі

я бы не выдержал и получил бы по пиз.дюлятору и он и его жена. :D
а так конечно молодец парень.
   
Re: випадок у таксі

етнічні свинособаки перетнулись із етнічним українцем, таких історій в сучасній Україні вагон
 
   
Re: випадок у таксі

я бы не выдержал и получил бы по пиз.дюлятору и он и его жена. :D
а так конечно молодец парень.

Не треба. І сам можеш загриміти.
А так - здати карту пам'яті в СБУ. І все.
   
Re: випадок у таксі

   
Re: випадок у таксі



Корєнной кієвлянін у сьомому поколінні розказує "понаєхавшему"  хмельниччанину чи вінниччанину,

там погано трохи чути, шо " я тєбя зара в"єбу, а там разбєрьомся". Дуже нагадує  деяких корінних киян з ФУПу. :pleasantr:

Останнє редагування: 5 грудня 2021 23:20:07 від Джонни Юз
   
Re: випадок у таксі

Все враження псує клопіт таксиста про мінімалку.
Якщо відмовляєш пасажирам, то постраждай вже на ті 55 гривень.
А, то я першим подивився полноє відєо, яке виявилось не повним :)
Хоча, як на мене, то в такому випадку я би не вів мову про якусь частину плати за проїзд

Останнє редагування: 5 грудня 2021 23:53:56 від steol
   
Re: випадок у таксі

   
Re: випадок у таксі

Все враження псує клопіт таксиста про мінімалку.
Якщо відмовляєш пасажирам, то постраждай вже на ті 55 гривень.
А, то я першим подивився полноє відєо, яке виявилось не повним :)
Хоча, як на мене, то в такому випадку я би не вів мову про якусь частину плати за проїзд

наскільки я розумію тут питання про списання грошей з рахунку і повернення грошей на... рахунок, без налу
але повернення не повної суми за умовами перевізника
вкінці кінців його вкурвило і він готовий віддати тому кієяляніну с рускім імєнєм тарас - 90налом з кишені, тільки шоб забралось з машини

чесно, повага витримці
   
Re: випадок у таксі

 (tu)
   
   
Re: окупантоскулячєє бьідло виставили за двері

У нього свій ютуб, можна зайти подякувати

   
У нього свій ютуб, можна зайти подякувати

https://youtu.be/--BkQg2KH6Q

само собою
   
Справжній козак. Поставив на місце кацапську падаль.
   
 :D
Цитата: Букви
Чоловіка звуть Анатолій. Він не звертався до фірми, з якою співпрацює – втім, з компанії йому все ж зателефонували та перепросили за клієнтів.
   
В таких ситуациях напрягает беззащитность таксиста перед всяким быдлом, решившим потешить свои комплексы. Ну и, конечно же, провокатором всего этого является баба, которой срочно нужен был олений бой. Хотя, думаю, что постанова. Ну не бывает настолько тупых в реальной жизни.

Останнє редагування: 7 грудня 2021 12:53:45 від Lecturer
   
В таких ситуациях напрягает беззащитность таксиста перед всяким быдлом, решившим потешить свои комплексы. Ну и, конечно же, провокатором всего этого является баба, которой срочно нужен был олений бой. Хотя, думаю, что постанова. Ну не бывает настолько тупых в реальной жизни.

та тут зі сходу ціла країна веде себе подібним чином

а в нас досі існують люди з пісеньками, ну не буває в реальності  [KA]  :new_russi:
   
Де це вони двоє вже зранку ужралися?
   
який расєянін?...Тарас, блатной, раділся на Бєсарапкє)


"Ми перегнули палицю": пасажирка таксі, яка "ненавидить українську мову", перепросила, коли побачила себе у Мережі
Дата публікації
01:30, 07.12.21

Йти до поліції щодо розпалювання ворожнечі таксист не збирається.

Столичний таксист висадив пасажирів, які спершу сказали, що ненавидять українську мову, а потім і від нього вимагали щоби розмовляв російською. Водій навіть запропонував повернути гроші за поїздку, але у відповідь почув уже погрози фізичної розправи.

Про те, чим усе закінчилось - 6 грудня йшлося в сюжеті ТСН.19:30.

Так, той виклик у водія Анатолія починався як і десятки інших. Хмільні пасажири почали його питати, як Анатолію вдається знайти клієнтів. Але ледь не одразу, після того, як автомобіль рушив - він зупинився. Усе через фразу пасажирки Ірини, яка сиділа позаду, про те, що вона "ненавидить українську мову".

Потім, коли ладен був повернути списані гроші -  чоловік почав лаятись, і повторювати те, що казала його супутниця.

Анатолію все ж вдалося стриматись від емоційної відповіді. Пізніше вже чоловік погодився вийти, а от його супутниця - ні. Пасажир навіть просив водія викликати  поліцію - на неї.

Врешті за 15 хвилин суперечки поїхати таки вдалося. Водій каже: таксує вже 3-й рік і такий випадок трапився вперше, особливо здивувало, що  пасажири й самі час від часу говорили українською.

https://тсн/exclusive/mi-peregnuli-palicyu-pasazhirka-taksi-yaka-nenavidit-ukrayinsku-movu-pereprosila-koli-pobachila-sebe-u-merezhi-1926241.html
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія