Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Подяка Славу від ЗСУ

Re: Подяка Славу від ЗСУ

  (tu)
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Слав, які твої торгові марки ?

Тут багато людей, трохи б тобі підняли оборот, хорошим людям треба допомагати
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

 (tu)  (tu)
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

 (tu)  (tu)  (tu)  :-B
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

а африкосиха свою доляху проебала??))
а Слав да, молодець...
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Прийшла нова партія допомоги від Слава, вчетверо більша за першу. Сказати що я вражений. Це нічного не сказати. Це десятки тисяч доларів. І дуже оперативно. Це дефіцитні високотехнологічні речі, дефіцитні дуже потрібні ліки, автоакумулятори, палатки, сітки, медикаменти, їжа, фонарі, десятки павербанків і.т.п.
В обід склали ще одну (третю)  заявку ввечері воно вже було куплене.

Останнє редагування: 2 квітня 2022 00:36:20 від Пушкин
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

 (tu)
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

 (tu)
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Ну ось, хтось на собі вишиванки рве та патетично пузириться тут пустими словами, а хтось мовчки допомагає.

Дякуємо, Слав!
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

 :good:
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Не сумнівалася, що Слав допомагає.
Пишаюся нашими фупчиками, кожен робить , що може. Разом до перемоги!
Дякую Слав та іншим про кого ще гілки немає!  [ua]
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

та так . ну пушкін сам підтвердить що не просив
Підтверджую, не просив і навіть навпаки. Але я прийняв рішення що добрі діла і справжні люди повинні бути відомі.
PS
Є люди з ФУПа що мене знають особисто і в фейсбуці я робив детальний відгук, фото і відео допомоги. (Це для особливо допитливих)
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

МОЛОДЕЦЬ, СЛАВКО!! [ua] [ua] [ua] [ua]
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

 Ну що сказати. молодець. Спасибі.
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Прийшла нова партія допомоги від Слава, вчетверо більша за першу. Сказати що я вражений. Це нічного не сказати. Це десятки тисяч доларів. І дуже оперативно. Це дефіцитні високотехнологічні речі, дефіцитні дуже потрібні ліки, автоакумулятори, палатки, сітки, медикаменти, їжа, фонарі, десятки павербанків і.т.п.
В обід склали ще одну (третю)  заявку ввечері воно вже було куплене.
ця вся допомога,  про яку йде мова у цій гілці,  за його власні кошти чи за кошти,  до яких також включені пожертвування інших осіб ?  Якщо друге,  то було б справедливо і необхідно згадати імена цих інших  осіб
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

ця вся допомога,  про яку йде мова у цій гілці,  за його власні кошти чи за кошти,  до яких також включені пожертвування інших осіб ?  Якщо друге,  то було б справедливо і необхідно згадати імена цих інших  осіб
За його особисті кошти, кожен патріот може зробити так же.
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

ця вся допомога,  про яку йде мова у цій гілці,  за його власні кошти чи за кошти,  до яких також включені пожертвування інших осіб ?  Якщо друге,  то було б справедливо і необхідно згадати імена цих інших  осіб


перше ну я ніколи не збираю грошей як ти б мав знати якщо тут давно

є деякі речі які я не купував скажімо там палатки , сітки і павербанки (частину ) мождиво ще щось
це взяв у волонтерів тернопільських ну але вони від мене назамін отримали і отримають щось інше
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Прийшла нова партія допомоги від Слава, вчетверо більша за першу. Сказати що я вражений. Це нічного не сказати. Це десятки тисяч доларів. І дуже оперативно. Це дефіцитні високотехнологічні речі, дефіцитні дуже потрібні ліки, автоакумулятори, палатки, сітки, медикаменти, їжа, фонарі, десятки павербанків і.т.п.
В обід склали ще одну (третю)  заявку ввечері воно вже було куплене.

буо б все значно простіше якби не пожежа  минулого жовтня 
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

нуі ти ж бачиш я сам нічого не роблю тільки розкидаю задачі на інших людей а сам пощу на фупі  :gigi:

ну як завжди такий мій стиль і в бізнесі теж
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

За його особисті кошти, кожен патріот може зробити так же.
уявляю,  на скільки успішним бізнесменом є Слав і щедрою Людиною.
патріот також відрахував у "повернись живим"  20% своєї скромної пенсії  :) 
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Подякувати треба. Носитися як з писаною торбою - ні.
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Подякувати треба. Носитися як з писаною торбою - ні.

пройди в кільватері расейського корабля за своєю тейлор
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

уявляю,  на скільки успішним бізнесменом є Слав і щедрою Людиною.
патріот також відрахував у "повернись живим"  20% своєї скромної пенсії  :) 
Так Слав із сином щедрі і щирі люди, патріоти України які ставлять на ноги збройні сили України. Я за це їм особисто вдячний безмежно.
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Он молодец, спасибо.
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Від Слава прийшло нове замовлення для дивізіону. Метеостанція Davis Vantage Pro2 , дуже корисна і цінна річ. [ua]  Слава Славу!
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Перша допомога від Слава для мене прийшла здається в грудні 15 року. З того часу для моїх підрозділів надійшло всього різного на суму яку я навіть не обрахую, але точно за $100т, цілком ймовірно що вже і за 200. Сумно що все це я не отримую від держави, а знову як раніше все витягується волонтерством.
А тепер головне, про особистості. По життю доводилось стикатись з великою кількістю різних людей, але за морально-діловими якостями, за громадянською позицією Слав в лідерах.
Користуючись нагодою, висловлюю йому подяку від свого колективу за вклад у війні за Незалежність!
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Пришел еще один тепловизор (всего их от Слава 4) [ua]  и еще много чего от него в дороге [A]
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Перша допомога від Слава для мене прийшла здається в грудні 15 року. З того часу для моїх підрозділів надійшло всього різного на суму яку я навіть не обрахую, але точно за $100т, цілком ймовірно що вже і за 200. Сумно що все це я не отримую від держави, а знову як раніше все витягується волонтерством.
А тепер головне, про особистості. По життю доводилось стикатись з великою кількістю різних людей, але за морально-діловими якостями, за громадянською позицією Слав в лідерах.
Користуючись нагодою, висловлюю йому подяку від свого колективу за вклад у війні за Незалежність!
[ua]
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Підкажіть де купити артилерійські навушники?
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Підкажіть де купити артилерійські навушники?
В Ібісі конські ціни.
Шукай будь-які пасивні, бажано від 50-60 Дб, краще від 80. Але й 30 теж підуть, це все одне краще ніж пальцями вуха затикати
Протишумові будівельні теж так сяк підійдуть. Дешево і сердито. А проїбуть, то й не дуже шкода

Останнє редагування: 6 квітня 2022 23:02:33 від африканский_йож
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Re: Подяка Славу від ЗСУ

А чому не активні?
З пасивних є отакі https://prom.ua/ua/p1396313582-naushniki-beretta-earmuff.html
З активних https://ibis.net.ua/ua/products/details/naushniki-walkers-xcel-100-aktivnye-cpesochnyy/

1. щоб не паритись з підзарядкою або заміною елементів
2. щоб ефективніше витрачати гроші. Активні у декілька разів дорожчі, і для розрахунку артилеристів не дуже потрібні - вони ж не розвідники і не снайпери, щоб контролювати всі шуми навколо
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Забанили Ольгерда в ніколи. Сподіваюсь не за питання в цій темі про  навушники для артилеристів.


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1123439.0



Приєднуємося до звільнення фупчега!
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Бляха, магазини позакривалися.
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Бляха, магазини позакривалися.

 :-B  (P)
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Чергова машина корисних і цінних речей від Слава. Завдяки таким людям як він Україна переможе з меншими втратами і набагато швидше. І ще він дуже чуйна, щира і уважна людина. І його син, дуже схожий на нього зовні і характером. Мені здається я знаю їх сто років, хоча знайомий декілька днів.
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Чергова машина корисних і цінних речей від Слава. Завдяки таким людям як він Україна переможе з меншими втратами і набагато швидше. І ще він дуже чуйна, щира і уважна людина. І його син, дуже схожий на нього зовні і характером. Мені здається я знаю їх сто років, хоча знайомий декілька днів.

Гуд [ua]
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ

Чергова машина корисних і цінних речей від Слава. Завдяки таким людям як він Україна переможе з меншими втратами і набагато швидше. І ще він дуже чуйна, щира і уважна людина. І його син, дуже схожий на нього зовні і характером. Мені здається я знаю їх сто років, хоча знайомий декілька днів.

що там пару лопат москалів закопувати   :)
   
Re: Подяка Славу від ЗСУ
nik

слав красава   (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія