Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Верховна Рада ухвалила закон про олігархів у другому читанні

Я в авто не стрелял .
Закон пустышка, очередная имитация бурной деятельности Зе и Ко .

ну раз пустишка - то значить нема проблем, просто ще один непрацюючий закон яких уже тисячі
одним більше - одним менше
ділов то
   
ну раз пустишка - то значить нема проблем, просто ще один непрацюючий закон яких уже тисячі
одним більше - одним менше
ділов то

Так ніхто і не переймається - тіко Свєтці-Манді аж настільки болить, що аж гілку відкрила  :gigi:
Людям ті писульки зеленого принтера пох.
   
Ще раз монітора на ТБ перемикав і втрапив на інтерв'ю "якоїсь" Пані , мать з Голосу , із зовнішністю "шкільна учілка" , то ж так і каже - "іканоміку України ізділи та їдять декілька сімей" (не цетато ) , що як почув та усвідомив означає у сутності - "і тії , кого уособлюю теж хочуть іздісти іканоміку України - "ну хоч шматочок якийсь дайте надгризти" .

Шовжезробиш - "які самі , такі й санчата" (с) .

"бачили очі , що купували , то плачте , хоч і повилазьте" (с) .
   
думаю що в нього вже давно є довідка нотаріально завірена що він не такий...

партію йому доведеться віддати
   
А що ув тому ухваленні цікавого ..?

Близько двадцяти років , по "всіх" ЗММС , мо і филями , але засівалось уявлення - "олагірх = кровопивця" , то й - і "зійшло" і "заколосилось" і врешті "вродило" .

А от хто та ув чому зацікавлене , та хто - "вершки" , а хто - "корінці" , а хто і - "витрішки" )) матимуть , частково і невідомо , а назагал і - нецікаво , бо ж - "Пани чубляцця  , а в хлопів чуби тріщать" (с) водночас не скасоване . ))

Ну раз ти прибіг відмітитись , значить знайшов цікаве  :laugh:
   
37 год.На святое замахнулись.А ведь деофшоризацию и деолигархизацию начал еще Петро в 14 году
   
37 год.

ага, валинская рєзня
   
прибіг

"Брешете" , бо - не бачите , крізь двоє моніторів та між ними - сєрьвіра , що робив , чі що - зробив . ))
   
Разумеется переживаю...хочу шоб не только он висел , а рядышком и Беня с Рыжим ...ты же Даш мне гарантию шо не только пороха разорвут, а и остальных тоже..

Нехай тобі Бячка дає  :lol:  мо здоровіша буде і не така чорнорота )
Брехло ти кноп  ;) і так, по токсичності першим повісити  кнуридло, за ним гудка, виродки що здали території мають відповідати за свої вчинки
   
37 год.На святое замахнулись.А ведь деофшоризацию и деолигархизацию начал еще Петро в 14 году

А почему олигарх Беня голосовал своими депутанами за закон против олигархов?  :laugh:
   
"Брешете" , бо - не бачите , крізь двоє моніторів та між ними - сєрьвіра , що робив , чі що - зробив . ))

красіть только в сіній цвєт  8-)
   
Я бачу позитив у цьому законі. Позитив у тому що збільшуються шанси на заміну Пороха на іншу менш токсичну кандидатуру в ПЄС.
   
значить знайшов цікаве

Цікавим , лише - задоволення власного марнославстав , тра чі бажано визнавати , під час друку будь-чого , на таких оце веб-сторінках , як ХвУП . ))
   
Я бачу позитив у цьому законі. Позитив у тому що збільшуються шанси на заміну Пороха на іншу менш токсичну кандидатуру в ПЄС.

для чого Порошенку ЄС без Порошенка?
   
Я бачу позитив у цьому законі. Позитив у тому що збільшуються шанси на заміну Пороха на іншу менш токсичну кандидатуру в ПЄС.
---------------------------
Тупориле...
   
А почему олигарх Беня голосовал своими депутанами за закон против олигархов?  :laugh:
Опасаєтся обраткі?
   
для чого Порошенку ЄС без Порошенка?

так фінансувати йому і так заборонять
   
так фінансувати йому і так заборонять

не факт, можна позбутись каналів
або бізнесу
або стати просто бізнесменов
варіантів маса

заборона є тільки якщо є статус, можна ж позбутись статусу - це в руках порошенка
   
Пан алкофілософ, не кидайся на людей.
   
А почему олигарх Беня голосовал своими депутанами за закон против олигархов?  :laugh:

А почему Петро с рыгами голосовали против,рассказывая какой это важный и нужный закон?
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108195.0

Я дегенератів взагалі то і не читаю, тим більше що назва гілки відповідає суті автора , а не події що відбулася :)
   
ОЦЕ ЗАРАЗ НАРІДУ ПОПРЕ! Розкривайте мішки та кишені...іпатькі. :facepalm:
   
Закон прийняли. Фіговий. Поклали болт на думку Євросоюзу. Будують авторитаризм. Але як казав пан Кучма, Україна не Росія. Не збудують. Тільки доляр полетить і фсьо. І через пару років члєни партії СН (якщо така партія залишиться) будуть кричати Давайте відміняти цей дурний закон. Поміняються коротше місцями з опозицією.
   
Закон прийняли. Фіговий. Поклали болт на думку Євросоюзу. Будують авторитаризм. Але як казав пан Кучма, Україна не Росія. Не збудують. Тільки доляр полетить і фсьо. І через пару років члєни партії СН (якщо така партія залишиться) будуть кричати Давайте відміняти цей дурний закон. Поміняються коротше місцями з опозицією.

а де можна ознайомитись з думкою Євросоюзу?
   
Я в авто не стрелял .
Закон пустышка, очередная имитация бурной деятельности Зе и Ко .

Я й не писала що ти )
Ок, нехай буде пустишка, тим більше її нічого боятися  :)
   
а де можна ознайомитись з думкою Євросоюзу?
Потерпіть до 20 чи 22 грудня сєго року, точно не пам'ятаю дату, вчора чи позавчора тут листи публікувались. Мова про Венеціанку.
   
Закон прийняли. Фіговий. Поклали болт на думку Євросоюзу. Будують авторитаризм. Але як казав пан Кучма, Україна не Росія. Не збудують. Тільки доляр полетить і фсьо. І через пару років члєни партії СН (якщо така партія залишиться) будуть кричати Давайте відміняти цей дурний закон. Поміняються коротше місцями з опозицією.

 :lol:  :lol:
Євросоюз хоч в курсі ?)
І стара мантра доляр по 200  :weep:
   
Зелені гандони
   
Потерпіть до 20 чи 22 грудня сєго року, точно не пам'ятаю дату, вчора чи позавчора тут листи публікувались. Мова про Венеціанку.

так це не думка Євросоюзу,
це інший орган,Рада Європи
якщо їх думки ще немає, то як на неї вже поклали болт?
хай оприлюднять свою думку по редакції яку прийняли - тоді буде видно чи поклали чи ні
   
Так ніхто і не переймається - тіко Свєтці-Манді аж настільки болить, що аж гілку відкрила  :gigi:
Людям ті писульки зеленого принтера пох.

Кнуроферма не люди )) хоча й прибігли мерщій купки свої повідкладати )
   
:lol:  :lol:
Євросоюз хоч в курсі ?)
І стара мантра доляр по 200  :weep:
В курсі. У них тут посли, всякі громадські стукачі-соросята. Колись таку функцію Сірьожа бородатий виконував поки до корита не дорвавася.
Про доляр скажу що я не економіст, але є відчуття що чтото ідьот не так, коли курятина, конфети здорожчали сука на 20-25%, газ-світло-бензин пре вверх, а доляр впав.
   
В курсі. У них тут посли, всякі громадські стукачі-соросята. Колись таку функцію Сірьожа бородатий виконував поки до корита не дорвавася.
Про доляр скажу що я не економіст, але є відчуття що чтото ідьот не так, коли курятина, конфети здорожчали сука на 20-25%, газ-світло-бензин пре вверх, а доляр впав.

венеційська комісія - це не орган Євросоюзу
це Рада Європи
   
А почему олигарх Беня голосовал своими депутанами за закон против олигархов?  :laugh:
Мабуть поїде в США.
   
А почему олигарх Беня голосовал своими депутанами за закон против олигархов?  :laugh:

 :-B
   
 :gigi:  :peremoga: ..., йо нє  :-T
   
венеційська комісія - це не орган Євросоюзу
це Рада Європи
Це всьо міняє в корні?
Це означає що Венеційка з Північної Америки?
   
В курсі. У них тут посли, всякі громадські стукачі-соросята. Колись таку функцію Сірьожа бородатий виконував поки до корита не дорвавася.
Про доляр скажу що я не економіст, але є відчуття що чтото ідьот не так, коли курятина, конфети здорожчали сука на 20-25%, газ-світло-бензин пре вверх, а доляр впав.

Можна прочитати цю їх думку ? Пан дасть посилання чи аналітєга із серії "мої відчуття" як про доляр ?
   
А почему олигарх Беня голосовал своими депутанами за закон против олигархов?  :laugh:

Та бач який дурний, він ще й область свою врятував від узькомірної напасті, не те що гудок з полководцем канхвєтою, ото розумні люде 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія