Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прес-конференція Штабу захисту української землі.

а шо такое ку, сепарок?
Слишком много вопросов задаёшь. В ликбез обратись.
   
Слишком много вопросов задаёшь. В ликбез обратись.
Тебе в ДНР нечем заняться, шо ты тут шаришься?
   
Тебе в ДНР нечем заняться, шо ты тут шаришься?
Я не шарюсь, а общаюсь. На интересные мне темы.
   
Я не шарюсь, а общаюсь. На интересные мне темы.
Иди поработай лучше.
Копанка ждёт тебя.
   
Ну то нехай служки спочатку з цим розберуться, надрукують карту земель з уже сформованими власниками, розкажуть країні, хто там власник, цікаво буде. А вони просто купони собі хочуть зістригти до кишень? Зеленский такий - ну, дуже гроші любить. Поїздка в Оман це показала.
+===========================================================================+
На сайті держкадастру це є. Нема інфи про власників, бо це було заборонено - приватна інфа.
Не подобається - то пропхай кращий закон через Верховну зРаду.

Останнє редагування: 14 січня 2020 13:42:29 від vkhavr2
   
Земля у власності селян, навіть шкільні вчителі мають ділянки. А Лазар Зеленський та Мендель Коломойський хочуть за бесцінь все загарбати.
+===============================================================+
Не продавай власну землю. А іншим - не заважай розпоряджатися їх власністю.
   
То нехай, спочатку її куплять! Держава нахаляву дала їм землю для обробітку, а не продажу!
+==================================================+
Угу! Але спочатку забрала селянську землю собі. Безоплатно!
   
Будуть
+=========================+
З плугами? Чи тіки з плакатами?
   
Ты готов отказаться от своей законной части этой суммы, признав себя никчёмным хозяином, обязанным продать свою собственность?
Якщо держава продасть цю землю по 2000$ за гектар отримає еквівалент орендної плати за 40 років. Особисто я не проти отримати орендну плату за 40 років тут і зараз. Плюс власник землі буде створювати робочі місця, платити податок на землю. Що тут є поганого?
Натомість такі як ви пропонуєте 30 тисяч грн на рік прибутку конярів.

Останнє редагування: 14 січня 2020 13:57:53 від psandr
   
https://youtu.be/pky_x69IAvw
Профессиональные профанарии. Удивляюсь таланту.
   


 :D
   
Якщо держава продасть цю землю по 2000$ за гектар отримає еквівалент орендної плати за 40 років. Особисто я не проти отримати орендну плату за 40 років тут і зараз. Плюс власник землі буде створювати робочі місця, платити податок на землю. Що тут є поганого?
Натомість такі як ви пропонуєте 30 тисяч грн на рік прибутку конярів.
То пагане что противоестественно данное Богом ВСЕМ (земля, воздух, вода) объявлять собственностью индивида. Это корень всех социальных конфликтов! Государство, во всяком случае такое как декларируется в КУ, должно заниматься эффективной эксплуатацией общенародной собственности и справедливым распределением прибыли от этого. А не превращаться в базарного торгаша... 
   
То пагане что противоестественно данное Богом ВСЕМ (земля, воздух, вода) объявлять собственностью индивида. Это корень всех социальных конфликтов! Государство, во всяком случае такое как декларируется в КУ, должно заниматься эффективной эксплуатацией общенародной собственности и справедливым распределением прибыли от этого. А не превращаться в базарного торгаша... 
+====================================+
А котрийй з богів нада все е людям?   :K
   
+====================================+
А котрийй з богів нада все е людям?   :K
Та не, можна конечно и разодрать по хуторам и т.п., но это уже будет принципиально иное государство...
   
Та не, можна конечно и разодрать по хуторам и т.п., но это уже будет принципиально иное государство...
+==================================================================+
Ну, приватна власність на землю - це була осноа України з початку землеробства.
Мій дід ще у 70-ті показував мені де була його земля, яку відібрали комуняки.
І ця земля була власність тих, хто її піднімав з 1691-го року, коли заснували
село. Громаді села вдалося зберігти свободу від кріпатства між 1775-м та
1861-м роками. І землі навколо села весь цей час були приватними.
Тільки комуняки, відібравши зброю та влаштувавши голодомор, змогли
забрати землю собі та змусити працювати за палички - трудодні.
   
То пагане что противоестественно данное Богом ВСЕМ (земля, воздух, вода) объявлять собственностью индивида. Это корень всех социальных конфликтов! Государство, во всяком случае такое как декларируется в КУ, должно заниматься эффективной эксплуатацией общенародной собственности и справедливым распределением прибыли от этого. А не превращаться в базарного торгаша...
Конституція України гарантує кожному право приватної власності на землю. Про Бога, можна цитату де Бог забороняє володіти земельною ділянкою?
   
Якщо держава продасть цю землю по 2000$ за гектар отримає еквівалент орендної плати за 40 років. Особисто я не проти отримати орендну плату за 40 років тут і зараз. Плюс власник землі буде створювати робочі місця, платити податок на землю. Що тут є поганого?
Натомість такі як ви пропонуєте 30 тисяч грн на рік прибутку конярів.
Ця земля належить не тільки вам, але і дітям та онукам. Яке маєте право їх позбавити землі?
Я н-д, хотіла б отримати 2 га землі, яка мені належиться, але мені її не дають. Якщо б дали землю усій моїй родині, то заснували б компанію, найняли агрономів і були б щасливі. Я б землю не продавала.

Останнє редагування: 14 січня 2020 19:54:27 від ЛАРТА
   
Конституція України гарантує кожному право приватної власності на землю. Про Бога, можна цитату де Бог забороняє володіти земельною ділянкою?
Совершенно верно. Потому от справедливого решения как общенародная собственность и в каком количестве может передаваться в частное владение может зависеть само сохранение государства. Пока весь опыт плачевный.
п.с. Бог не запрещает, но и за исполнение других заповедей спросит, в комплексе...
   
кщо б дали землю усій моїй родині,
а купить не пробовала?
   
+==================================================================+
Ну, приватна власність на землю - це була осноа України з початку землеробства.
Мій дід ще у 70-ті показував мені де була його земля, яку відібрали комуняки.
І ця земля була власність тих, хто її піднімав з 1691-го року, коли заснували
село. Громаді села вдалося зберігти свободу від кріпатства між 1775-м та
1861-м роками. І землі навколо села весь цей час були приватними.
Тільки комуняки, відібравши зброю та влаштувавши голодомор, змогли
забрати землю собі та змусити працювати за палички - трудодні.
Естественно, с початку землеробства це й було основою, навіть набагато пізніше люди бігли на вільні землі, но сейчас 21 век! Возродим феодализм?
   
Ця земля належить не тільки вам, але і дітям та онукам. Яке маєте право їх позбавити землі?
Я н-д, хотіла б отримати 2 га землі, яка мені належиться, але мені її не дають. Якщо б дали землю усій моїй родині, то заснували б компанію, найняли агрономів і були б щасливі. Я б землю не продавала.
Не будет нормально, цивилизованно, реально демократически решён этот вопрос - лишат обязательно.
   
Ця земля належить не тільки вам, але і дітям та онукам. Яке маєте право їх позбавити землі?
Я н-д, хотіла б отримати 2 га землі, яка мені належиться, але мені її не дають. Якщо б дали землю усій моїй родині, то заснували б компанію, найняли агрономів і були б щасливі. Я б землю не продавала.
Отже хай і далі конярі хазяйнують. Всьо вокруг народноє, всьо вокруг моє

Останнє редагування: 15 січня 2020 17:10:42 від psandr
   
Отже хай і далі конярі хазяйнують.
К чему такой примитивизм...
   
К чему такой примитивизм...
Це реальність.
   
Це реальність.
Если образованный, цивилизованный гражданин предлагай варианты, а не пугай фатальными крайностями.
   
+==================================================+
Угу! Але спочатку забрала селянську землю собі. Безоплатно!
А можна подробиць? :beach:
   
Если образованный, цивилизованный гражданин предлагай варианты, а не пугай фатальными крайностями.
Це ж ви пропонуєте  конярам землю залишити тож і пропонуйте варіанти. Я свій запропонував.
   
Естественно, с початку землеробства це й було основою, навіть набагато пізніше люди бігли на вільні землі, но сейчас 21 век! Возродим феодализм?
+====================================================================================+
А нащо? Розвиток йде по спіралі, тому приватна власність на землю буде типовою для постіндустріала.
Як і особиста свобода є типовою для первісного ладу так й для індустріалу.
   
А можна подробиць? :beach:
+=======================+
Читай історію колективізації.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія