Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свежие рейтинги

Re: Свежие рейтинги

Luxoft
Це кацапська компанія
   
Re: Свежие рейтинги

Мабуть Паша и винду поставить может. :shuffle:
И только лицензионную ибо он у нас честный и платит все налоги.
   
Re: Свежие рейтинги

Я, так складалось, часто був на тих вечірніх посиділках, з мамою забирали батька постійно звідти, до загуби пам'яті напивались багато з тих, хто вранці суворо ставив студентам двійки, ввечері не могли ходити від випитого. Майже кожен день таке було...
Оце одразу видно - найкраща освіта!
   
Re: Свежие рейтинги

Оце одразу видно - найкраща освіта!
И так - семь поколений. И мы удивляемся, что паша проездные скупил до 23-го столетия. :facepalm1:
   
Re: Свежие рейтинги

И так - семь поколений. И мы удивляемся, что паша проездные скупил до 23-го столетия. :facepalm1:
Так економія 60 баксів за 5 років! Це ж не на +500  в місяць найти
   
Re: Свежие рейтинги

Так економія 60 баксів за 5 років! Це ж не на +500  в місяць найти
Пля, он же - недееспособный, кто ему квартиры продает? 8-:
   
Re: Свежие рейтинги

Думаю, ні, хоча міг бути асистентом, йому зараз десь під 50 років.
І там, скажу по секрету, кожен другий викладач тоді був запойний, часи такі... далеко не тільки Протасов падав у порожній басейн перед входом. Я, так складалось, часто був на тих вечірніх посиділках, з мамою забирали батька постійно звідти, до загуби пам'яті напивались багато з тих, хто вранці суворо ставив студентам двійки, ввечері не могли ходити від випитого. Майже кожен день таке було...

не знав того всього. сумно.
але я не дуже цікавився справами викладачів. та й зараз звязків не підтримую. а от мій брат (він на рік молодший, закінчував ОМ), той до сих пір спілкується з Рубльовим.
Богдан красавчик, 4-те місце України на міжнародній олімпіаді з математики - реально в значній мірі його здобуток.
   
Re: Свежие рейтинги

не знав того всього. сумно.
але я не дуже цікавився справами викладачів. та й зараз звязків не підтримую. а от мій брат (він на рік молодший, закінчував ОМ), той до сих пір спілкується з Рубльовим.
Богдан красавчик, 4-те місце України на міжнародній олімпіаді з математики - реально в значній мірі його здобуток.

Я як раз навпаки, з дитинства знав усіх викладачів, завжди брали мене на усі виїзні вечірки викладачів, батьки там працювали, і були першими випускниками цього факультету. Знаю все про всіх :) але тримаю при собі.
Мені Богдан Владиславович майже нічого не викладав, знаю більше за футболом, коли вчився раз в тиждень ми ходили грати в зал, він завжди приходив, хоча він і був організатором цього дійства (футболу вранці) ну і за збірну кафедри 3 сезони виступав. Навіть, одного разу бронзу взяли. З ПМ там важко було конкурувати....
   
Re: Свежие рейтинги

Я як раз навпаки, з дитинства знав усіх викладачів, завжди брали мене на усі виїзні вечірки викладачів, батьки там працювали, і були першими випускниками цього факультету. Знаю все про всіх :) але тримаю при собі.
Мені Богдан Владиславович майже нічого не викладав, знаю більше за футболом, коли вчився раз в тиждень ми ходили грати в зал, він завжди приходив, хоча він і був організатором цього дійства (футболу вранці) ну і за збірну кафедри 3 сезони виступав. Навіть, одного разу бронзу взяли. З ПМ там важко було конкурувати....

В мене не Рубльов викладав, а Молодцов і Александрович. Рубльова я теж більше по футболу знаю. Ну а потім мій брат з ним заприятелював, а потім виявилося що Рубльов сам з Вишгорода родом, а ми з братом з Вишгородського району. Тому про справи Рубльова трішки знаю.

П.С. приємно таки згадати студенські часи :). але блін, скільки вже позабував.

   
Re: Свежие рейтинги

В мене не Рубльов викладав, а Молодцов і Александрович. Рубльова я теж більше по футболу знаю. Ну а потім мій брат з ним заприятелював, а потім виявилося що Рубльов сам з Вишгорода родом, а ми з братом з Вишгородського району. Тому про справи Рубльова трішки знаю.

П.С. приємно таки згадати студенські часи :). але блін, скільки вже позабував.

Я не може не тримати зв'язок з відомих причин.
У мене батько досі працює на повну ставку, але після 2-х інфарктів, 13-годинної операції на серці та тяжкого інсульту, майже не може читати та писати через хворобу та повільне відновлення. Тому мені потрібно лекції спочатку надиктовувати, я заповнюю усі журнали, складаю навчальні програми, протоколи засідань, журнали успішності. Мені не виходить відійти від факультетського життя, хоча останні роки викладання саме на факультеті був 200-2007 роки. Але знаю все і про всіх.  Тому якось і не помітний був перехід від студентства в інші іпостасі.
   
Re: Свежие рейтинги
van

У Макрона рейтинг около 13 % это самый низкий рейтинг в Европе это трагедия для европейского президента а тут 6-8  и никого это не волнует..
   
Re: Свежие рейтинги

Я не може не тримати зв'язок з відомих причин.
У мене батько досі працює на повну ставку, але після 2-х інфарктів, 13-годинної операції на серці та тяжкого інсульту, майже не може читати та писати через хворобу та повільне відновлення. Тому мені потрібно лекції спочатку надиктовувати, я заповнюю усі журнали, складаю навчальні програми, протоколи засідань, журнали успішності. Мені не виходить відійти від факультетського життя, хоча останні роки викладання саме на факультеті був 200-2007 роки. Але знаю все і про всіх.  Тому якось і не помітний був перехід від студентства в інші іпостасі.

я з Ваньою Бубликом в одній групі вчився. Його батько (Володимир Васильович) до сих пір працює на кафедрі ІС і викладає?
   
Re: Свежие рейтинги

У Макрона рейтинг около 13 % это самый низкий рейтинг в Европе это трагедия для европейского президента а тут 6-8  и никого это не волнует..
С 54%?  Люди просто наблюдают за "дэржавным Диячэм" - шо воно шэ встругнэ.  :D  Хоть дальше и падать некуда, но он старается.
   
Re: Свежие рейтинги

я з Ваньою Бубликом в одній групі вчився. Його батько (Володимир Васильович) до сих пір працює на кафедрі ІС і викладає?

Ні, він вже давно в Могилянці працює. Я знав декількох з групи Івана, бо там вчилися молодші брати-сестри моїх одногрупників (без прізвищ, бо особисті дані).
   
Re: Свежие рейтинги

У мене батько досі працює на повну ставку, але після 2-х інфарктів, 13-годинної операції на серці та тяжкого інсульту, майже не може читати та писати через хворобу та повільне відновлення.
Це жесть, Паша, хай би вже відпочивав. Яка може бути якість викладання?
   
Re: Свежие рейтинги

У Макрона рейтинг около 13 % это самый низкий рейтинг в Европе это трагедия для европейского президента а тут 6-8  и никого это не волнует..
Так біля Макрона ж Юльки нема. Була б, то і рейтинг був менший, і народ теж не реагував би.
   
Re: Свежие рейтинги

Це жесть, Паша, хай би вже відпочивав. Яка може бути якість викладання?

У нього навантаження 9.5 пар в тиждень. В п'ятницю 3-4 пари!!!! Нехай працює, бо без роботи не може, майже усі предмети йому добре знайомі, а десь 4-5 предметів взагалі по підручникам його авторства. Треба тільки, щоб хтось я або асистенти прочитали матеріал, бо у нього на 1 сторінку виходить хвилин 10, по складах тільки може, лікуємся та відновлюємся, я возив в 2 санаторії, постійно відновлювальну фізкультуру робимо, але дуже сильний був інсульт, 20 хвилин мозок без притоку крові був, 2 місяці був майже без пам'яті. Прогрес очевидний, завдяки роботі.
Без роботи та через те, що майже нічого робити по дому не може, ліва частина ще досі майже нечуттєва, просто зачахне. Звик по 14 годн працювати, до хвороби ще додатково викладав у 4-з ВУЗах в різних (!!!!) містах навіть (Ужгород, Черкаси, Полтава, Житомир)
   
Re: Свежие рейтинги

Паша, а ти хотів би щоб тебе лікував лікар у такому стані? Або віз водій? Чому студенти мають отримувати не якісну освіту?
   
Re: Свежие рейтинги

Паша, а ти хотів би щоб тебе лікував лікар у такому стані? Або віз водій? Чому студенти мають отримувати не якісну освіту?

Щоб викладати, потрібно мати розум та знання предметної області. Все це ніяк не зачепила хвороба. А фізичні недоліки тут ні до чого. Навіть в інвалідних кріслах викладають, а батько ходить, звичайно, погано, але без жодної сторонньої допомоги, палкою ортопедичною користувався лише 3 місяці, і пройшло ще не так багато, 25.5 місяців. Відновлення триває.
   
Re: Свежие рейтинги

Я би за Поляову голоснув.  X(

Ну, у вас и вкусы...
Не пропорциональная фигура, вульгарная самовлюбленная телка...:facepalm:
   
Re: Свежие рейтинги

У нього навантаження 9.5 пар в тиждень. В п'ятницю 3-4 пари!!!! Нехай працює, бо без роботи не може, майже усі предмети йому добре знайомі, а десь 4-5 предметів взагалі по підручникам його авторства. Треба тільки, щоб хтось я або асистенти прочитали матеріал, бо у нього на 1 сторінку виходить хвилин 10, по складах тільки може, лікуємся та відновлюємся, я возив в 2 санаторії, постійно відновлювальну фізкультуру робимо, але дуже сильний був інсульт, 20 хвилин мозок без притоку крові був, 2 місяці був майже без пам'яті. Прогрес очевидний, завдяки роботі.
Без роботи та через те, що майже нічого робити по дому не може, ліва частина ще досі майже нечуттєва, просто зачахне. Звик по 14 годн працювати, до хвороби ще додатково викладав у 4-з ВУЗах в різних (!!!!) містах навіть (Ужгород, Черкаси, Полтава, Житомир)

здоров'я твоєму батьку. поки є сили і бажання - хай викладає. викладацька роботи - не дослідницька. якщо в нього притомні студенти, то це всім на користь.
   
Re: Свежие рейтинги

Ну, у вас и вкусы...
Не пропорциональная фигура, вульгарная самовлюбленная телка...:facepalm:


той випадок, коли макіяж має велику роль
в макіяжі і сценічному костюмі досить симпатична
а як макіяж змиє і починає щось говорити, то досить вульгарна провінційна жидівочка
   
Re: Свежие рейтинги

Професор Попов спився до рівня пошуку пляшок у мусорних баках і вже давно помер у повних злиднях
Що ти несеш, підар й-й?  :facepalm:

правда через рік після мого закінчення він здається захворів і завкафедрою (чи виконуючим обовязки) став ВПШ. що там зараз геть не в курсі :(.
У Попова був інсульт. Він на кафедру повернувся через півроку, але так і не оправився. Через пару років помер.
А синячого виблядка Пашу, менше слухай. Там клініка.
   
Re: Свежие рейтинги

Що ти несеш, підар й-й?  :facepalm:

У Попова був інсульт. Він на кафедру повернувся через півроку, але так і не оправився. Через пару років помер.
А синячого виблядка Пашу, менше слухай. Там клініка.

ти теж кібернетику закінчував?
   
Re: Свежие рейтинги

здоров'я твоєму батьку. поки є сили і бажання - хай викладає. викладацька роботи - не дослідницька. якщо в нього притомні студенти, то це всім на користь.

Дякую!!!! Усі курси - старші, 4-6. Такі вже притомні більш-менш.
   
Re: Свежие рейтинги

Щоб викладати, потрібно мати розум та знання предметної області.
:facepalm:  Як можна викладати, якщо не можеш нормально читати і говорити? Це ж якийсь Борис Патон 2.0  :facepalm: В мене на кафедрі теж був один дід, викладав після інсульту, йому допомагала дочка.  Я по тому предмету нічого не знаю взагалі.
   
Re: Свежие рейтинги

:facepalm:  Як можна викладати, якщо не можеш нормально читати і говорити? Це ж якийсь Борис Патон 2.0  :facepalm: В мене на кафедрі теж був один дід, викладав після інсульту, йому допомагала дочка.  Я по тому предмету нічого не знаю взагалі.

А хто сказав про говорити? З цим з першого дня отямлення жодних погіршень не було. Мова та дикція ніяк не змінились, ніяк. І було на момент операції лише 65 років, не 100, ще є резерви відновлення.
   
Re: Свежие рейтинги

ти теж кібернетику закінчував?
Угу. Тут купа народу кібер закінчувало. Хорнет, Татьяна. Просто багато звідси вже давно пішли.
   
Re: Свежие рейтинги

Треба тільки, щоб хтось я або асистенти прочитали матеріал, бо у нього на 1 сторінку виходить хвилин 10, по складах тільки може
А хто сказав про говорити? З цим з першого дня отямлення жодних погіршень не було. Мова та дикція ніяк не змінились, ніяк. І було на момент операції лише 65 років, не 100, ще є резерви відновлення.
Тобто те що викладач не може читати матеріал це все ок? Нормас, якість викладання пробиває дно.
   
Re: Свежие рейтинги

Тобто те що викладач не може читати матеріал це все ок? Нормас, якість викладання пробиває дно.
Та чего там. Преподавать верховую езду может и безногий, сидя на заборе. И получится джигит в седьмом поколении. :facepalm:
   
Re: Свежие рейтинги
van

С 54%?  Люди просто наблюдают за "дэржавным Диячэм" - шо воно шэ встругнэ.  :D  Хоть дальше и падать некуда, но он старается.
"Со мной присутствует президент Ющенко "только что сказал Петя    а остальные где ?? Или свою значимость сравнил с никчемой ,который продал власть Януковичу..
   
Re: Свежие рейтинги

"Со мной присутствует президент Ющенко "только что сказал Петя    а остальные где ?? Или свою значимость сравнил с никчемой ,который продал власть Януковичу..
Остальные предпочли несколько дистанцироваться от пуделя. Чуют, шо кончит он не слишком хорошо. B-)
   
Re: Свежие рейтинги

"Со мной присутствует президент Ющенко "только что сказал Петя    а остальные где ?? Или свою значимость сравнил с никчемой ,который продал власть Януковичу..

 :weep:
з цього допису може скластись таке хибне враження, що решта нікому нічого не продавали
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія