Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Висоцький, 41 рік його роковин, чи можна його вважати пропогандистом Уського міра? :(

Але коли французи засекретили на 50 років кримінальну справу по смерті Галича

А що там було?
   
А що там було?

Був такий поет і бард Галич. Щось там дисиденствував. Ну, його витурили із совка. Виїхав по «ізраїльському призову», але в Ізраїль не поїхав, осів в Європі. І став дуже активним антисовєччиком на радіо Свобода. Тролив совок від душі, натхненно.

А потім він дуже дивно загинув. Купив новітній музичний центр Грюндіг і його… вбило струмом коли він хотів підключити антену до тієї музичної системи. По легенді він втикнув штекер антени в гніздо в тому Грюндігу яке було… під високою напругою. Ви можете уявити, щоб в висококласному фірменному побутовому музичному центрі було якесь гніздо під напругою, в яке можна було ПОМИЛКОВО щось втикнути і отримати враження струмом?

І ще - як «поет», тобто людина без постійного робочого місця, Галич в совку підробляв ремонтом радіоапаратури. Тобто, як мінімум був просунутий радіоаматор, чітко знав що і де в тій радіоапаратурі.

Так от, за день до смерті Галича відвідали Висоцький і Владі. Вони були знайомі ще в совку. Довго розмовляли про все. Цікавий момент - за такі контакти пересічному світив би срок в совку.

Марина Владі в своїй книзі відвела на цю зустріч багато місця. Що Висоцький був просто в захваті, весь час повторював - я спілкувався із справжнім, геніальним поетом. Тобто, подія була подана як неординарна. А от про смерть Галича наступного дня Марина не написала жодного слова. Дивно, ні?

Виглядає, що Висоцький з Владі прийшли до Галича за день до акції, зафіксували чи підтвердили добрі відносини. А наступного дня коли Галич загинув, скоріше всього Висоцький прийшов ще раз до Галича, той як старому доброму знайомому цому відкрив. І в квартиру увійшов вже не один Висоцький. А далі для підготовлених людей вже справа техніки інсценувати враження електричним стумом.

Зрозуміло що в поліції відразу виникла маса нестиковок і запитань. І раптом… справу засекретили на 50 років.

Такий детальний опис Мариною зустрічі з Галичем в переддень його смерті вигдядає як незграбна спроба створити алібі. Тіпа - та він же був бог для Висоцького. Хоч насправді відношення Висоцького до Галича було… гм… складним. Як до його основного конкурента в жанрі.

Отаке.
   
Між іншим, Марина Владі в своїй книзі «Володимир, або перерваний політ» понаписувала дуже багато цікавого. Я б сказав ЛИШНЬОГО. Не знаю чим вона керувалась пишучи ту книгу, але як іноземка, нехай навіть російського походження, вона совкової дійсності не знала. Вона бачила совок як інтуристка. А туризм і еміграція, як відомо, речі довсім різні. І тому описала масу подій, які громадянину совка здійснити було АБСОЛЮТНО НЕМОЖЛИВО. А Висоцький це робив запросто.

Зрозуміло, що Марина правди не розкаже. Їй залишилось вже не багато, і вона мовчатиме до кінця.

Але коли французи засекретили на 50 років кримінальну справу по смерті Галича, то вони керувались мабуть тим, що основні підозрювані, як мінімум свідки Висоцький і Владі, яким на момент тих подій було під 40 років, через 50 років скоріше всього вже не житимуть. І тому справу можна розсекретити в 2028 році.

А там не один Галич в списку…

Маковій, тільки нормальні люди розуміють,
що бухати на Кавказі, Сахаліні і в Парижі нормальна людина НЕ могла
за тунеядство посадили б
   
Був такий поет і бард Галич. Щось там дисиденствував. Ну, його витурили із совка. Виїхав по «ізраїльському призову», але в Ізраїль не поїхав, осів в Європі. І став дуже активним антисовєччиком на радіо Свобода. Тролив совок від душі, натхненно.

А потім він дуже дивно загинув. Купив новітній музичний центр Грюндіг і його… вбило струмом коли він хотів підключити антену до тієї музичної системи. По легенді він втикнув штекер антени в гніздо в тому Грюндігу яке було… під високою напругою. Ви можете уявити, щоб в висококласному фірменному побутовому музичному центрі було якесь гніздо під напругою, в яке можна було ПОМИЛКОВО щось втикнути і отримати враження струмом?

І ще - як «поет», тобто людина без постійного робочого місця, Галич в совку підробляв ремонтом радіоапаратури. Тобто, як мінімум був просунутий радіоаматор, чітко знав що і де в тій радіоапаратурі.

Так от, за день до смерті Галича відвідали Висоцький і Владі. Вони були знайомі ще в совку. Довго розмовляли про все. Цікавий момент - за такі контакти пересічному світив би срок в совку.

Марина Владі в своїй книзі відвела на цю зустріч багато місця. Що Висоцький був просто в захваті, весь час повторював - я спілкувався із справжнім, геніальним поетом. Тобто, подія була подана як неординарна. А от про смерть Галича наступного дня Марина не написала жодного слова. Дивно, ні?

Виглядає, що Висоцький з Владі прийшли до Галича за день до акції, зафіксували чи підтвердили добрі відносини. А наступного дня коли Галич загинув, скоріше всього Висоцький прийшов ще раз до Галича, той як старому доброму знайомому цому відкрив. І в квартиру увійшов вже не один Висоцький. А далі для підготовлених людей вже справа техніки інсценувати враження електричним стумом.

Зрозуміло що в поліції відразу виникла маса нестиковок і запитань. І раптом… справу засекретили на 50 років.

Такий детальний опис Мариною зустрічі з Галичем в переддень його смерті вигдядає як незграбна спроба створити алібі. Тіпа - та він же був бог для Висоцького. Хоч насправді відношення Висоцького до Галича було… гм… складним. Як до його основного конкурента в жанрі.

Отаке.
о пішли вже версії наливайченка :laugh:
   
Був такий поет і бард Галич. Щось там дисиденствував. Ну, його витурили із совка. Виїхав по «ізраїльському призову», але в Ізраїль не поїхав, осів в Європі. І став дуже активним антисовєччиком на радіо Свобода. Тролив совок від душі, натхненно.

А потім він дуже дивно загинув. Купив новітній музичний центр Грюндіг і його… вбило струмом коли він хотів підключити антену до тієї музичної системи. По легенді він втикнув штекер антени в гніздо в тому Грюндігу яке було… під високою напругою. Ви можете уявити, щоб в висококласному фірменному побутовому музичному центрі було якесь гніздо під напругою, в яке можна було ПОМИЛКОВО щось втикнути і отримати враження струмом?

І ще - як «поет», тобто людина без постійного робочого місця, Галич в совку підробляв ремонтом радіоапаратури. Тобто, як мінімум був просунутий радіоаматор, чітко знав що і де в тій радіоапаратурі.

Так от, за день до смерті Галича відвідали Висоцький і Владі. Вони були знайомі ще в совку. Довго розмовляли про все. Цікавий момент - за такі контакти пересічному світив би срок в совку.

Марина Владі в своїй книзі відвела на цю зустріч багато місця. Що Висоцький був просто в захваті, весь час повторював - я спілкувався із справжнім, геніальним поетом. Тобто, подія була подана як неординарна. А от про смерть Галича наступного дня Марина не написала жодного слова. Дивно, ні?

Виглядає, що Висоцький з Владі прийшли до Галича за день до акції, зафіксували чи підтвердили добрі відносини. А наступного дня коли Галич загинув, скоріше всього Висоцький прийшов ще раз до Галича, той як старому доброму знайомому цому відкрив. І в квартиру увійшов вже не один Висоцький. А далі для підготовлених людей вже справа техніки інсценувати враження електричним стумом.

Зрозуміло що в поліції відразу виникла маса нестиковок і запитань. І раптом… справу засекретили на 50 років.

Такий детальний опис Мариною зустрічі з Галичем в переддень його смерті вигдядає як незграбна спроба створити алібі. Тіпа - та він же був бог для Висоцького. Хоч насправді відношення Висоцького до Галича було… гм… складним. Як до його основного конкурента в жанрі.

Отаке.

Красиво придумал, ахринеть,  Высоцкий - рыцарь плаща и кинжала.  :acute:
Почитай воспоминания жены Галича, Ангелины Николаевны, Шемякина, Максимова, Бетаки, никто ни разу не допускает мысли о каком-либо "следе КГБ".
   
Маковій, тільки нормальні люди розуміють,
що бухати на Кавказі, Сахаліні і в Парижі нормальна людина НЕ могла
за тунеядство посадили б

А що, по пів року по закордонах для штатного актора якогось совкового театру, тобто для пересічного совкового службовця це ж нормальна річ. На роботу ходити не потрібно, спектаклі відміняють, білети глядачам повертають, театр ПРОСТОЮЄ. І хоч би що. Цікаво, нє?

А хто і як пояснить веселий розгул Висоцького в Парижі із стрільбою із справжнього БОЙОВОГО ПІСТОЛЕТА?

Я про СУПЕР бикування Висоцького в середині Союзу навіть згадувати не хочу - робив що хотів.
   
Скоріш за все висоцький просто написав докладний звіт про відвідини галіча і все. Я не думаю що кдб юзало висоцького так примитивно. Все відбувалося набагато делікатніше.
   
От, розповідають, Висоцький був кінчений алкаш, впадав в люті запої в яких по кілька тижнів пропадав.

Я не буду згадувати, що він ваашєто повинен був ходити на роботу. Але це якось всі забувають. І це йому якось сходило з рук. В тому числі і зриви спектаклів.

Але то дрібниці. Ви часто бачили алкашів, які робили сальто вперед з місця, без розбігу? А алкаш Висоцький це робив вільно. А стійку на ОДНІЙ РУЦІ в горизонтальному положенні? Так званий «крокодил», але на одній руці. Також робив. А ідеальні «кубики» на животі в алкашів часто бачили? А у Висоцького вони були.

Всі ті «запої» і зникання на якийсь час без всяких наступних наслідків можна пояснити лише одним - він кудись в той час виїздив по спецзавданнях. Як непоганий актор п‘яний дебош Висоцькому було елементарно це розіграти. А підніше йому влаштували вже легальний дах вільного пересування по закордонах шляхом одруження із француженкою. І він пересувався дуже активно, по всьому світові. Були роки, коли він проводив по різних закордонах, від Африки до Латинської Америки,  більше як по пів року. А в Європу він взагалі ЛІТАВ як на підмосковну дачу. А звідти вільно по америках-канадах.

А потім він таки підсів на голку. І не якийсь шмурдяк, а благородний кокаїн. Нарід, ви уявляєте що таке в розпал совка регулярно нюхати і ширятись СПРАВЖНІМИ наркотиками? І це на виду у всіх.

Вважається, що підсів він на кокаїн в Латинській Америці, налагоджуючи потужні канали постачання наркотиків в США і Європу. Так би мовити виробнича травма.

Ну, а коли став хронічним наркоманом, КГБ відлучило його від оперативної роботи - агент-наркоман нікому не потрібен. Але всі блага йому залишили. Тому то останній час життя Висоцький пішов в повний рознос - йому в совку вже було скучно після вільного пересування по світові. Де він працював в парі з Мариною Владі. І працювали дуже ефективно.
Я видел алкашей делающих сальто и крокодила, видел наркомана с фигурой конкретного спортсмена, думаю нагоняешь жути со спец агентом.
   
Якби Тимко не нагадав про того Виссоцького, я б навіть не згадав про таке )))
   
Красиво придумал, ахринеть,  Высоцкий - рыцарь плаща и кинжала.  :acute:
Почитай воспоминания жены Галича, Ангелины Николаевны, Шемякина, Максимова, Бетаки, никто ни разу не допускает мысли о каком-либо "следе КГБ".

Поцікався про подальшу долю жінки Галича. Там не менш «цікава» історія.

А на момент смерті Галича перед ними поставили вибір - або ви офіційно погоджуєтесь із версією «нащасного випадку» і живете і далі в тому службовому житлі і отримуєте високу допомогу по смерті годувальника, або все оскаржуєте і нічого не отримуєте. І маєте звільнити квартиру в тижневий термін.

Я не можу трактувати дії французької влади нічим іншим, як небажанням лаятись із есесесером, з яким в Франції були завжди доволі дружні відносини. Тому і засекретили справу аж на 50 років. Хоч навіть державні таємниці секретять на набагато менші сроки.

А те що грохнули якогось емігрантішку, то не наша справа, то їхні внутрішні розборки.
   
Я видел алкашей делающих сальто и крокодила, видел наркомана с фигурой конкретного спортсмена, думаю нагоняешь жути со спец агентом.

А я не бачив таких алкашів. Хоч бачив багато.

І нагоняю не я.

Я тобі можу без всякої конспірології не задумуючись навести десятки різних фактів життя Висоцького, які були НЕМОЖЛИВІ в совку. І які не можна пояснити нічим іншим, як тим, про що написано в тій книзі.
   
Скоріш за все висоцький просто написав докладний звіт про відвідини галіча і все. Я не думаю що кдб юзало висоцького так примитивно. Все відбувалося набагато делікатніше.

Який такий звіт був потрібен? Галич по кілька годин щотижня по радіо виливав на совок бочки помиїв. Там все було відомо і зрозуміло.

А візит за день до смерті просто совпадєніє? Не думаю.

 B-)
   
А я не бачив таких алкашів. Хоч бачив багато.

І нагоняю не я.

Я тобі можу без всякої конспірології не задумуючись навести десятки різних фактів життя Висоцького, які були НЕМОЖЛИВІ в совку. І які не можна пояснити нічим іншим, як тим, про що написано в тій книзі.
Я ж не отрицаю что его жизнь проста и прозрачная,  но в спецагента не верю, крутили им гбисты как хотели это сто процентов , но и на многое закрывали глаза.
   
Який такий звіт був потрібен? Галич по кілька годин щотижня по радіо виливав на совок бочки помиїв. Там все було відомо і зрозуміло.

А візит за день до смерті просто совпадєніє? Не думаю.
B-)
В тёмную его легко сыграли
   
А хто пояснить часті візити Висоцького в Мексику? На той же острів Козумель. Нагадаю, це Рів‘єра Майя, недалеко від Канкуна. Козумель точно навпроти міста Плайя Дель Кармен. Двадцять кілометрів на схід в Карібське Море.

Але це зараз там райські курорти. А в ті часи Канкун був маленьке рибаче селище. А Козумель був кінцем світу, без натяків на цивілізацію. І що там було робити Висоцькому?

Пояснюється це елементарно - там був рай для наркобаронів. Там налагоджувались звязки і канали поставки наркотиків в США і Європу. Совок, як і Московія зараз, розглядав наркотики як потужну зброю проти Заходу. І завалював той Захід наркотою.
   
В тёмную его легко сыграли

Та якби тільки Галич.

А там справжній суперкрутий серіал-бойовик на багато сезонів. Якби розсекретили інформацію, то Висоцький порвав би всіх тих зорге-абелів як тузик тапок. Тому що він був АКТИВНИЙ ВИКОНАВЕЦЬ. Який не чекав роками якусь інформацію, а активно, рішуче і ефективно ДІЯВ.

Група в складі НІБИ ТО чоловіка і жінки це не нове в історії спецслужб. Але по ефективності пара Висоцький-Владі точно в топах.


   
А потім він дуже дивно загинув. Купив новітній музичний центр Грюндіг і його… вбило струмом коли він хотів підключити антену до тієї музичної системи. По легенді він втикнув штекер антени в гніздо в тому Грюндігу яке було… під високою напругою. Ви можете уявити, щоб в висококласному фірменному побутовому музичному центрі було якесь гніздо під напругою, в яке можна було ПОМИЛКОВО щось втикнути і отримати враження струмом?

Галич (атисовітник на радіо Свобода) - від струму в антені, Литвиненко (викривач атомних афер Кремля) - від полонію, Скрипаль (шпигун-дисидент) - від Новічка...
Тут ніяких сумнівів бути не може, чий то почерк.
   
Я про СУПЕР бикування Висоцького в середині Союзу навіть згадувати не хочу - робив що хотів.
какая разница каким он был человеком?
Вам что с ним, детей крестить?
Куче народу он помогал жить

Не путайте этику с эстетикой
Если признавать творчество только людей с высокими моральными принципами, то ничего кроме Нагорной проповеди не останется.
Так и то,  ее автор человек наполовину, куда прочим и браться
   
Козумель був кінцем світу, без натяків на цивілізацію. І що там було робити Висоцькому?

От, итить...

Цитувати
В Мексике Высоцкий оказался летом 1977 года. Марина Влади снималась здесь в фильме Рене Кардона «Тайны Бермудского треугольника». В Мексику они летели через Мадрид, где провели два дня. Один из них целиком посвятили галерее Прадо, где Высоцкий увидел шедевры своих любимых художников — Веласкеса, Гойи, Эль Греко и Босха.

Съёмки проходят на райском острове Косумель посреди Карибского моря.
   
Куче народу он помогал жить
Можна якось більш детально про кучу народу?
Бо коли він скопитився,  то лишив по собі  боргів чи не на десятки тисяч рубасів, й "купа народу", що позичала Виссоцькому, лососнула фуйца.
   
Висоцький і Владі були таке подружжя як я Папа Римський.

Їх штучно звели, швиденько розписали і далі у ВІЛЬНИЙ ЧАС вони жили своїм життям. Марина у Франції, а Висоцький постійно із своєю неофіцйною жінкою Оксаною, вона зараз дружина Єрмольніка. Всі все знали, і Марина, і все оточення Висоцького.

І оті довгі розмови мур-мур по міжнародних телефонних лініях то не що інше як ЛЕГАЛІЗАЦІЯ даху під назвою шлюб.
   
Який такий звіт був потрібен? Галич по кілька годин щотижня по радіо виливав на совок бочки помиїв. Там все було відомо і зрозуміло.

А візит за день до смерті просто совпадєніє? Не думаю.
B-)
нє, висоцький галіча новачком нагодував або полонієм. Що вам більше до вподоби? Особливо, потішило що висоцький на слідуючий день прийшов до галіча з катом додому.
   
Куче народу он помогал жить

Погано від допомагав. В тої купи народу "вовча ідеологія" зараз в головах прошита, замість загально-людської, як у решти світу.
Як мінімум 2м поколінням він мозги покалічив своїми "баладами" під розстроєну гітару, романтизуючи алкоголь, тваринні відносини між людьми, тюремну ідеологію і будучи зразком лицемірства в особистому житті.
   
Можна якось більш детально про кучу народу?
Бо коли він скопитився,  то лишив по собі  боргів чи не на десятки тисяч рубасів, й "купа народу", що позичала Виссоцькому, лососнула фуйца.

Запам'ятився вислів сучасника Висоцького з його кола.
Він сказав так, якщо взяти фільм "Місце зустрічі змінити не можна" і вибрати близький до Висоцького в житті персонаж, то це буде Фокс...
   
вибрати близький до Висоцького в житті, то це буде Фокс...

 (tu)

Я щойно про це написав:

 романтизуючи алкоголь, тваринні відносини між людьми, тюремну ідеологію і будучи зразком лицемірства в особистому житті.
   
Як мінімум 2м поколінням він мозги покалічив своїми "баладами"
товарищ Фурцева, вы? ;o  :laugh:
 
Когда уже эти худсоветы кончатся, а?
В тої купи народу "вовча ідеологія"
Вот эта вот "волчья" идеология, ?
   
романтизуючи алкоголь, тваринні відносини між людьми, тюремну ідеологію і будучи зразком лицемірства в особистому житті.
С таким мировоззрением  в детском садике работать, воспитательницей :gigi:
   
Можна якось більш детально про кучу народу?
Бо коли він скопитився,  то лишив по собі  боргів чи не на десятки тисяч рубасів, й "купа народу", що позичала Виссоцькому, лососнула фуйца.

Цитувати
обязательства по расчету с кредиторами барда взял на себя Артур Макаров. Марина Влади выписала на Макарова доверенность, и тот, продав автомобили Владимира Семеновича, отдал деньги всем, кому задолжал покойный. Интересно, что ни один человек от наличности не отказался, а некоторые даже воспользовались ситуацией для того, чтобы выпросить больше положенного. Так, Макаров вспоминал, что однажды к нему прибежал «адъютант» некоего Вадима, которому он уже передал 5 тысяч, и сообщил, что Высоцкий был ему должен еще 700 рублей. Как пишет Виктор Бакин, автор книги «Владимир Высоцкий. Жизнь после смерти», единственным, кто не взял деньги, оказался Зураб Церетели. Артур Макаров рассказывал, что Церетели произнес: «В Грузии, если умирает друг, то деньги несут в его семью, а не выносят».
   
Отлично жил. Его жизнь не была похожа на жизнь советского человека. Жена француженка (наверное часто туда ездили), наркота и нет проблем с законом, популярная личность. Жил, как рок звезда в США

И все это с позволения КГБ

Не удивлюсь, если он был стукачом
нет, стукачом он никогда не был
он был свистком для сброса пара протестнго электората
кремль всегда знал в этом толк
и каждый из ему подобных в свое время уходил на корм червям
как тот же Тальков или Листьев, с одобрения того же кремля
дабы была тотемная жертва и жупел для последующих поколений
   
Можна якось більш детально про кучу народу?
Птица, на его похороны пришло столько людей, что других доказательств не надо
А сколько не смогли!
   
С таким мировоззрением  в детском садике работать, воспитательницей :gigi:

З таким світоглядом живе весь цивілізований світ. Ви - ні. У вас світогляд не вихователя, а романтика від тюряги. Це виражено у ваших цінностях, лексиконі, способі життя. Тому решта світу не хоче з вами об'єднуватися з тієї ж причини, з якої ви б не хотіли об'єднатися з циганським табором.

Ваш номєр - двєсті сорок пять,
На тєлогрєєчкє - пєчать.

Останнє редагування: 25 липня 2021 22:33:39 від GizmoGremlin
   

Я читав ту книгу та інші, в цій цитаті мова йде про те де, були розписки.
Але часто-густо розписок не було ніфуя,  "это же Вова, ну отдаст когда-нибуть".
Звісно шо Макаров выдавав далеко не всім. Формально був правий. Хоча це вже лютий офтоп.

Додам трохи по темі.
Були в мене колись невеличкі збірники пісень Виссоцького, переважно хітових.
І ось вийшло цікаве видання чи не усіх його пісень, з реставрацією, в  аранжуванні оркестру.
Звісно що скачав на торрентах та ще й поділився з  упоротими фанами Виссоцького, які не мали можливості на ті часи те скачати.

Але коли я почав слухати те, що я накачав, бльо, ну це повний звиздець.
Половина, якщо не більшість, то лютий "блатняк", найнижчого гатунку, від якого блювати хочеться.
Більшість навіть й не чула ніколи те, що переважно писав й виконував на концертах Виссоцький, окрім знаних речей що тиражувались на платівказ та касетах.
А те що тиражувалось - то меншість з усього його "доробку".

П.С. Я гадав шо то якийсь фейк, але  фани сказали шо ніт, вони чули цю поєботу на його концертах й дуже  на те совки надрочували.





Останнє редагування: 25 липня 2021 22:36:51 від птах Сорока
   
Птица, на его похороны пришло столько людей, что других доказательств не надо
А сколько не смогли!
https://youtu.be/5CCpkBAghpU

На похоронах сталіна напевне було більше.
І що?
   


Ви - ні. У вас світогляд не вихователя, а романтика від тюряги. Це виражено у ваших цінностях, лексиконі, способі життя. Тому решта світу не хоче з вами об'єднуватися з тієї ж причини, з якої ви б не хотіли об'єднатися з циганським табором.
:laugh:
Я - украинка, деточка, голосовала на последних выборах за партию "Голос"
Что в последователях этой партии такого страшного, что аж весь мир от нашего мировоззрения содрогнулся?
   
На похоронах сталіна напевне було більше.
І що?

И то шо... На похороны Сталина людей сгоняли, а на похороны ВСВ - не пускали.
   
Половина, якщо не більшість, то лютий "блатняк", найнижчого гатунку, від якого блювати хочеться.

Помиляєшся. Бидлу від того не блювалося, а уявлялося, що воно хоч ЧИМОСЬ є в житті. Якщо не англійським лордом - то хоч тюремним "мужиком". Таке уявлення про чесність (і не лише) прививали його пісні, з цим пішло в життя як мінімум 2 покалічених покоління.

Останнє редагування: 25 липня 2021 22:40:21 від GizmoGremlin
   
Я - украинка, деточка, голосовала на последних выборах за партию "Голос"

Дуже приємно.

Что в последователях этой партии такого страшного

Поняття не маю. Мова йде про творчість Висоцького.
   
На похоронах сталіна напевне було більше.
І що?
і сталін і висоцький на момент своєї смерті були майже богами
   
На похоронах сталіна напевне було більше.
І що?
да то, что на ваши похороны столько не придут
на мои тоже
И вопрос - чего это за Высоцкого взялись среди ночи?
"Умер или орден дали?" - как сказал классик
Не ясно, что умер, но ведь давно!
   
Помиляєшся. Бидлу від того не блювалося, а уявлялося, що воно хоч ЧИМОСЬ є в житті. Якщо не англійським лордом - то хоч тюремним "мужиком". Таке уявлення про чесність (і не лише) прививали його пісні, з цим пішло в життя як мініммум 2 покалічених покоління.
Я якраз про те й кажу. Це зараз воно блюється, а тоді це типа було круто, нестандартно, позасистемно, йопт.
Не калічив він ніякі покоління, бо на його концерти йшли люди, які переважно розуміли, шо вони хочуть почути окрім хітових речей, тобто вже "скаліченими" йшли.

И вопрос - чего это за Высоцкого взялись среди ночи?
Тимка спитай, чогось йому закортілось )))

Останнє редагування: 25 липня 2021 22:45:26 від птах Сорока
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія