Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи вийдуть прихильники Порошенко на підтримку Зе, якщо Зе почне справжню війну з Ахметовим?

а до того йшло

та невже? яка прикра несподіванка  :laugh:

ну так я тебя огорчу.
зараз може гепнутися уся країна.
   
Я вийду.
Але мабуть за Ахметова, якшо там будуть гроші.  :K
(tu)
Зато чесно.
А якщо після цього ми почнемо повертатися в рідну говень?
   
Сумніваюсь, що то власне бажання Петра було, хоча рішення справді державницьке. Якби Приват впав, була б велика біда, а до того йшло.

Він too big to fail, Петро з Лєрой все чітко зробили в тій ситуації, Бєня знов намагався наїбати, коли обіцяв збільшити капітал і тоді остаточно прийняли рішення.
   
...майдан теж мав різні вектори розвитку, але загальним було скинути Януковича, тому і зараз якщо щось відбудеться, то люди самі будуть вирішувати, куди йти. Якщо так станеться, то вже далі будуть якісь перемовини і не факт, що на користь народу, як це відбулося і в 14 році, бо тоді до влади знову прийшли олігархи. Зараз може відбудеться те саме.  одні олігархи отримають доступ до державної скарбниці, а інших відсунуть. Чого ж народ повівся на кіношного Голобородька? Бо бажав, щоб той швиденько скинув олігархів, але вийшло, як завжди: одних олігархів відсунули, інші отримали преференції...
... надіюсь, що колись це здійсниться і вплив олігархів знизиться до мінімуму...:)))
   
и забанит Амида. на год  :laugh:
а потом и pravda заодно.
гулять - так гулять!  :gigi:

На рік - забагато.
   
Уявіть, що Зе рішенням РНБО накладає на Ахметова повний пакет санкцій, і націоналізує всі його активи разом з телеканалами? Ахметов починає контратаку, думаю ресурсу у нього вистачить, міністри, поліція, нацгвардія переходять на бік Ахметова. Разумков, Стефанчук, etc., оголошує, що Зе за станом здоров'я не може виконувати обов'язки і бере керівництво на себе. Доля країни може бути вирішена тільки вулицею. Електорат Зе не збирається підтримувати його і йде за попкорном. Що робитиме патріотично-опозиційний електорат?

Електорат чекатиме, поки обидві сторони виснажать одна одну.

Але до реального зіткнення справа все одно не дійде, тільки лякатимуть одне одного.
   
На рік - забагато.

у нас сегодня в ветке собрание любителей фантастики  :gigi:
   
Ну прихильника Петра мають власний розум. Не думаю що Петро і Рінат лєпші кореша, просто свого часу знайшли компроміс, вигідний Петру і Рінату.

а государство было в пролете с гражданами
сидели под веерными отключениями
мерзли и без света

ну теперь
бубенчик покажет как надо было ...
каждый день что-то новое
   
у нас сегодня в ветке собрание любителей фантастики
...таки-так...:)))
   
Електорат чекатиме, поки обидві сторони виснажать одна одну.

Але до реального зіткнення справа все одно не дійде, тільки лякатимуть одне одного.

Рінат за цю зиму через Савіка та бригаду Гордонів зведе рейтинг Зє до кефіру, яке там протистояння. прихильники певної політсили пасивні в переважній більшості. Не порохоботам же за Зє вписуватися.
   
Яка крристаьно-чиста, незамутньонна - хуєта. :lol:
   
а цей може й залупнутися без туза у рукаві
Просто тому, що довбограй?
Можливо. Але для цього він мав би бути дійовою особою, суб'єктом, чого не спостерігається.
   
А тарифы на то и нужны, чтобы сбить аппетиты олигарха.
И что характерно - пытаемся сбить аппетиты олигарха, но загоняем в убытки при этом  свой ЭнергоАтом заставляя его  продавать электроэнергию по 1копейке..  :laugh:
   
(tu)
Зато чесно.
А якщо після цього ми почнемо повертатися в рідну говень?
Тоді з'їпуся від Ахметова й зроблю вигляд шо  я там ні до чого.
   
Він too big to fail, Петро з Лєрой все чітко зробили в тій ситуації, Бєня знов намагався наїбати, коли обіцяв збільшити капітал і тоді остаточно прийняли рішення.

извините за ЭТО.
но шоб не было вопросов, кто тут жополизы Бени..



а то смотрю, многие стали забывать ТВОРЧЕСТВО Найвеличнішого..
   
Уявіть, що Зе рішенням РНБО накладає на Ахметова повний пакет санкцій, і націоналізує всі його активи разом з телеканалами? Ахметов починає контратаку, думаю ресурсу у нього вистачить, міністри, поліція, нацгвардія переходять на бік Ахметова. Разумков, Стефанчук, etc., оголошує, що Зе за станом здоров'я не може виконувати обов'язки і бере керівництво на себе. Доля країни може бути вирішена тільки вулицею. Електорат Зе не збирається підтримувати його і йде за попкорном. Що робитиме патріотично-опозиційний електорат?

Я давно говорил и говорю, что этого рудого уебка надо было еще позавчера растерзать на куски, но делать это надо было не так, как сейчас, а иезутским методом Fantamaz'a

А то, что сейчас делается, это лишь реклама этому рудому пидаразу
   
В чому ви вірите, що Ахмєтов не сдасть нас кацапам? З приводу Зе у мене когнітивний дисонанс, з одного боку Зе взяв ту ж публічну риторику, що й його попередник, цілком патріотично і обличчям до Європи, з іншого боку всякі Єрмаки і колишні риги у владі. Хоча ригами і Порошенко не гребував, і в нього теж ватяний голова АП був, Райнін який
   
Я давно говорил и говорю, что этого рудого уебка надо было еще позавчера растерзать на куски, но делать это надо было не так, как сейчас, а иезутским методом Fantamaz'a
А скільки уйопків   було растєрзано "иезутским методом Fantamaz'a"?
   
Пидра будет помогать Ахметке. И не только из классовых мотивов - оба воры, а и потому шо понимает - после Ахметки, возьмутся за него. А уж прихильники певної політсили всегда будут гавкать как барин скажет. Они ж уже раз подгавкивали Янеку при Дрыще, чем нынешняя ситуация отличается? Тот же хозяин Донбасса,  и так же Пидре хочется к корыту.
История вернулась в исходную точку. :laugh:
   
Рінат за цю зиму через Савіка та бригаду Гордонів зведе рейтинг Зє до кефіру, яке там протистояння. прихильники певної політсили пасивні в переважній більшості. Не порохоботам же за Зє вписуватися.

+1
   
В чому ви вірите, що Ахмєтов не сдасть нас кацапам? З приводу Зе у мене когнітивний дисонанс, з одного боку Зе взяв ту ж публічну риторику, що й його попередник, цілком патріотично і обличчям до Європи, з іншого боку всякі Єрмаки і колишні риги у владі. Хоча ригами і Порошенко не гребував, і в нього теж ватяний голова АП був, Райнін який

ты мне ответь - почему ты веришь, шо твой ЗЕ!, который звездит и звездит НА КАЖДОМ ШАГУ, исполняет арию "я иду пока вру" НЕ СДАЛ НАС КАЦАПАМ?
с чего ты решил, шо ТУТ паталогический брехун НЕ СБРЕХАЛ?
   
И что характерно - пытаемся сбить аппетиты олигарха, но загоняем в убытки при этом  свой ЭнергоАтом заставляя его  продавать электроэнергию по 1копейке..  :laugh:

ну, как же ...
это почетно по 1 копейке атомные блоки гонять
и пишут, что и Ахметов хочет также
а если пишут, то так оно и есть ...))
   
Я давно говорил и говорю, что этого рудого уебка надо было еще позавчера растерзать на куски, но делать это надо было не так, как сейчас, а иезутским методом Fantamaz'a

А то, что сейчас делается, это лишь реклама этому рудому пидаразу
Оно-то так, да исполнители "растерзания" недолугие. Нет по настоящему буйных, шоб заехали к Ахметке на БТР. :laugh:
   
Рінат за цю зиму через Савіка та бригаду Гордонів зведе рейтинг Зє до кефіру, яке там протистояння. прихильники певної політсили пасивні в переважній більшості. Не порохоботам же за Зє вписуватися.
Вочевидь, що Зе дуже болісно реагує на падіння власного рейтингу і намагається терміново реагувати, суто популістичними методами, але воно працю, зрозуміло, що це не на користь розвитку країни, але свою тактичну ціль він закриває, з Ахмєтовим може піти і вабанк, як почне відчувати, що накриває по повній. Він ти і відрізняється від попередників, що несистемний і може накоїти справ, що ми будемо згадувати попередників тільки в позитивному сенсі.

Останнє редагування: 1 грудня 2021 23:52:49 від Amid
   
Тоді з'їпуся від Ахметова й зроблю вигляд шо  я там ні до чого.
:lol:
   
Я давно говорил и говорю, что этого рудого уебка надо было еще позавчера растерзать на куски, но делать это надо было не так, как сейчас, а иезутским методом Fantamaz'a

А то, что сейчас делается, это лишь реклама этому рудому пидаразу

Та Рината уже никто не любит, только за деньги, свою народную любовь он просрал вместе с Донецком.
   
В чому ви вірите, що Ахмєтов не сдасть нас кацапам? З приводу Зе у мене когнітивний дисонанс, з одного боку Зе взяв ту ж публічну риторику, що й його попередник, цілком патріотично і обличчям до Європи, з іншого боку всякі Єрмаки і колишні риги у владі. Хоча ригами і Порошенко не гребував, і в нього теж ватяний голова АП був, Райнін який

Перефразовуючи - до Зє зараз не йдуть вже навіть кращі з гірших, дуже зашкварно стає для майбутнього та й плюси сумнівні. Зараз залишиться тільки непотріб типу Лєщєнка та Петрова з Люсєю. А серед гірших серед гірших статистично дуже багато ригів. І тому їх буде все більшати в його оточенні.
   
Тоді з'їпуся від Ахметова й зроблю вигляд шо  я там ні до чого.
А!! Это как сдриснул от Педро, когда понял, шо дело табак? ;)
   
очевидно ж що Порошенко підтримає Ахметова, а значить і порохоботи те ж саме зроблять
   
Вочевидь, що Зе дуже болісно реагує на падіння власного рейтингу і намагається терміново реагувати, суто популістичними методами, але воно працю, зрозуміло, що це не на користь розвитку країні, але свою тактичну ціль він закриває, з Ахмєтовим може піти і вабанк, як почне відчувати, що накриває по повній. Він ти і відрізняється від попередників, що несистемний і може накоїти справ, що ми будемо згадувати попередників тільки в позитивному сенсі.

и по этой причине
сторонники петра должны встать на защиту броуновкого движения бубочки
пока его избиратели жрут попкорн
ну нормально ...
   
ты мне ответь - почему ты веришь, шо твой ЗЕ!, который звездит и звездит НА КАЖДОМ ШАГУ, исполняет арию "я иду пока вру" НЕ СДАЛ НАС КАЦАПАМ?
с чего ты решил, шо ТУТ паталогический брехун НЕ СБРЕХАЛ?
Так уже сдал? Шо ж они не заходят? Должен был сдать еще в 2019.

Останнє редагування: 1 грудня 2021 23:57:28 від Amid
   
Вочевидь, що Зе дуже болісно реагує на падіння власного рейтингу і намагається терміново реагувати, суто популістичними методами, але воно працю, зрозуміло, що це не на користь розвитку країні, але свою тактичну ціль він закриває, з Ахмєтовим може піти і вабанк, як почне відчувати, що накриває по повній. Він ти і відрізняється від попередників, що несистемний і може накоїти справ, що ми будемо згадувати попередників тільки в позитивному сенсі.

Йому ніхто не дасть це зробити. Там камікадзе немає поруч.
   
очевидно ж що Порошенко підтримає Ахметова, а значить і порохоботи те ж саме зроблять

Для мене ні.
   
А!! Это как сдриснул от Педро, когда понял, шо дело табак? ;)
Нє, не сдриснув.
Просто вибори скінчились, а далі в Петра не стало грошей зайвих.
   
Йому ніхто не дасть це зробити. Там камікадзе немає поруч.
...вони вже налаштовуються на другий термін...бо сподобалося...:)))
   
Насправді в Зє є один останній козир, але він цього ніколи не зробить. Це добити Бєню, вичавити його з країни, щоб з ним розбиралися Штати та інші. Бо саме Бєня є найупоротим з олігархів, який назавжди застряг у 90-х.
   
и по этой причине
сторонники петра должны встать на защиту броуновкого движения бубочки
пока его избиратели жрут попкорн
ну нормально ...

 Ахметов нас возвращает в рашку, новые выборы и в раде сидят все те рыги, кто голосовал диктаторские законы + сепарья нынешнего с лднр добавят. Т.е. сторонники Петра готовы на зло кондуктору отморозить уши
   
Насправді в Зє є один останній козир, але він цього ніколи не зробить. Це добити Бєню, вичавити його з країни, щоб з ним розбиралися Штати та інші. Бо саме Бєня є найупоротим з олігархів, який назавжди застряг у 90-х.
... і якщо це він зробить, то отримає величезний карт-бланш від народу...йому прийдеться це зробити, якщо коло нього є хтось розумний...:)))
   
Насправді в Зє є один останній козир, але він цього ніколи не зробить. Це добити Бєню, вичавити його з країни, щоб з ним розбиралися Штати та інші. Бо саме Бєня є найупоротим з олігархів, який назавжди застряг у 90-х.
Прикол в тому, шо скільки б тут не кричали "Бєня-фуєня", основній масі манюпасів, а тим паче виборцям Зелепня пофуй на того Бєню абсолютно.

Ахмєтку ще якось гіпотетично можливо звинуватити, щоб манюпас  схавав, шо він типо гондон, кровопивця, підняв всі тарифи, шантажує світлом, теплом тощо й взагалі хоче всіх в рабство Хуйлу продати.

А Бєня в манюпаса сприймається максимум, як "чувак, в якого Петро забрав Приват"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія