Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Куда записаться на переворот против Ахметова? Доколе?

Янукович=Ахметов это ясно и ежу.
Майдан не окончен.
За*пали бандюганы, которые купили СМИ и начали вещать, что они типа Олигархи.
   
Янукович=Ахметов это ясно и ежу.
Ахметов=Ходорковський...
часи міняються...
   
Ахметов=Ходорковський...
часи міняються...

Ахметов=хуйло
   
Ахметов=Ходорковський...
часи міняються...

ну а хто ж іще?
що інше в своєму житті бачили кісєльови, іларіонови, шустери - Рашку
і аналогії відповідні
   
"Рінат" просив дозволу поїхати в окупований Донецьк у помічника хуйло  https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/15/7232004/

Помічник президента РФ Владислав Сурков мав зустріч із певним "Рінатом" влітку 2014 року. Останній просив у нього дозволу відвідати окупований Донецьк.

Про це стало відомо із запису розмови Суркова з одним із "очільників" так званої ДНР Олександром Бородаєм, який оприлюднила об’єднана слідча група (JIT).

У цій розмові йдеться про те, що "Рінат" мав зустрічі у столиці РФ із своїм "колишнім патроном". Той пропонував "Рінату" "сидіти за столом перемовин на стороні республіки (так званої ДНР)". На що останній відмовився.

У цій же розмові Сурков сказав Бородаю, що не хотів зустрічатись із ймовірно олігархом Рінатом Ахметовим.

Пряма мова Суркова: "Я просто не хотів з ним зустрічатись. Він терпляче чекав мене три години в ресторані. При цьому достатньо довга і беззмістовна розмова.

Я, чесно кажучи, сказав йому, що краще цього не робити (їхати в Донецьк – УП). Сашка, у нього погані наміри. Він буде вас лише розкладати."

Ще більше деталей: У цій же розмові помічник хуйло сказав, що "Рінат" багато говорив про мир та гарно відгукувався про Бородая, Ходаковського і Пургіна ("керівників" так званої ДНР – УП).

Лідер бойовиків Бородій під час розмови розповів, що він має інформацію, що рівень споживання газу упав втричі на всіх підприємствах "республіки", "окрім ахметовських".

Та додав, що начебто підприємства Ахметова у Дружківці охороняють бойовики Ігоря Безлера та Олександра Ходаковського (лідерів бойовиків – УП).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія