Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Washington Post вважає...

Washington Post вважає...

що хуйло веде чергову "розумову гру із Заходом".

"Він обирає конфронтацію по всіх напрямках, посилаючи війська на фронт, а потім звинувачує Америку в тому, що вона його спровокувала. Його агенти у Києві поширюють чутки про підготовку перевороту. Він вимагає від президента України Володимира Зеленського робити поступки, а потім, коли Зеленський залучає лідерів Ізраїлю та Франції до пояснення його позиції, відмовляється від спілкування із ним як зі слабким лідером", - пояснює Washington Post.

https://www.bbc.com/ukrainian/press-review-59494094
   
Re: Washington Post вважає...

Його агенти у Києві поширюють чутки про підготовку перевороту.


ужос какой ...
и кто бы это мог быть ?)
   
Re: Washington Post вважає...

взять за кокушки дохтура и лысого и узнать на кого они там работают
   
Re: Washington Post вважає...

Не информативное название...
Тему в смитнык, афтара в банъ!
   
Re: Washington Post вважає...

Поки бубочка не озвучив, ніхто про "переворот" і не здогадувавася. То хто у нас агент?
   
Re: Washington Post вважає...

ужос какой ...
и кто бы это мог быть ?)

Який уйопок звів кума хуйла до небачених висот після того, як той, підібгавши хвіст, слиняв до хуйла? Хто водив ФСБшні церковні хороводи за право відвідати хуйлостан, а потім співав про "взаємовигідні" харківські, "безальтернативні" мінські та про "НАТО не начасі"?  :shuffle:
   
Re: Washington Post вважає...

на кого они там работают

на вашингтон пост
   
Re: Washington Post вважає...

Який уйопок звів кума хуйла до небачених висот після того, як той, підібгавши хвіст, слиняв до хуйла? Хто водив ФСБшні церковні хороводи за право відвідати хуйлостан, а потім співав про "взаємовигідні" харківські, "безальтернативні" мінські та про "НАТО не начасі"?  :shuffle:

Сергій Лєщєнко?
   
Re: Washington Post вважає...

Який уйопок звів кума хуйла до небачених висот після того, як той, підібгавши хвіст, слиняв до хуйла? Хто водив ФСБшні церковні хороводи за право відвідати хуйлостан, а потім співав про "взаємовигідні" харківські, "безальтернативні" мінські та про "НАТО не начасі"?  :shuffle:

что за маланские манеры ?
я понимаю, что упускать тебе такой случай навалить тут кучу своего стандартного дерьма
с многозначительным видом "укурседела",
то просто грех это упускать )
скажи имя просто как нормальный и без это юродства
и я бы удивился даже )))
   
Re: Washington Post вважає...

что за маланские манеры ?
я понимаю, что упускать тебе такой случай навалить тут кучу своего стандартного дерьма
с многозначительным видом "укурседела",
то просто грех это упускать )
скажи имя просто как нормальный и без это юродства
и я бы удивился даже )))

 :facepalm1:  :weep:

Моя твоя не розума? Морда цеглою і бозя-вилупок у істинних "патріотів"-армовіровців стає зовсім не вилупком кума хуйла, а святим уйопком бозєю як на іконі в його особистій церкві  :gigi:
   
Re: Washington Post вважає...

:facepalm1:  :weep:

Моя твоя не розума? Морда цеглою і бозя-вилупок у істинних "патріотів"-армовіровців стає зовсім не вилупком кума хуйла, а святим уйопком бозєю як на іконі в його особистій церкві  :gigi:

из принципа - нет
точно так же как ты строчишь свою хероту  тут -
и вместо одного слова - ответа на вопрос
я должен читать тут твои мудацкие испражнения ...

   
Re: Washington Post вважає...

Та у нас тут всі путчісти! У нас тут заколотників на кожній кухні по три штуки!
   
Re: Washington Post вважає...

Сергій Лєщєнко?
:gigi:  (tu)
   
Re: Washington Post вважає...

Сергій Лєщєнко?

хз, у зайвохромосомних сектантів вилупка кума хуйла напевно так воно і є  ;)
   
Re: Washington Post вважає...

ловко Washington Post вивела бородату кончіту на чисту воду - хуйловський агент в Києві   B-)
   
Re: Washington Post вважає...

из принципа - нет
точно так же как ты строчишь свою хероту  тут -
и вместо одного слова - ответа на вопрос
я должен читать тут твои мудацкие испражнения ...

Бий лоба за своє ФСБшне кумахуйловське уйопище і не відволікайся нa дрібницi  ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія