Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Майдан вирує!

Re: Майдан вирує!

Не тільки пох, активні вже втомилися, кілька майданів і результату нема
Так, втомилися, по собі відчуваю.
   
Re: Майдан вирує!

Я так розумію ті фупчеги, що в гілці пишуть не з дивану, а з Майдану?

От молодці!
   
Re: Майдан вирує!

Я так розумію ті фупчеги, що в гілці пишуть не з дивану, а з Майдану?

От молодці!

Я був.
   
Re: Майдан вирує!



Для рабочего  дня нормально. Ну и комментарии - власть сильна как никогда смешат. И сильное дежавю с 2013.
Влада слабка, як ніколи, але більшості серед активного населення пох.
Не тільки пох, активні вже втомилися, кілька майданів і результату нема
За Киев не скажу, по Харькову по своему окружению, ніт , не втомилися. Надо будет приехать в Киев  приедут.
Только я бы на месте зелени  не будил лихо , пока оно тихо. 
   
Re: Майдан вирує!

Я так розумію ті фупчеги, що в гілці пишуть не з дивану, а з Майдану?

От молодці!

я був на двох майданах, тепер вже ні
   
Re: Майдан вирує!

справа ну у втомі
справа в тому що немає революційної ситуації
   
Re: Майдан вирує!

Пальтрета нового ще не намалювали  :gigi:
...ні... ЮЛЯ боїться, що діаманти на комірі засруть голуби...:)))
   
Re: Майдан вирує!



За Киев не скажу, по Харькову по своему окружению, ніт , не втомилися. Надо будет приехать в Киев  приедут.
Только я бы на месте зелени  не будил лихо , пока оно тихо. 

Та Зе просто не буде уваги звертати і все
   
Re: Майдан вирує!

я був на двох майданах, тепер вже ні

ще й як будеш..якщо у роашку потгне влада ао лугандон взад впихнуть
   
Re: Майдан вирує!

я був на двох майданах, тепер вже ні


я буду і на третьому але для цього має бути необхідність третього майдану.
   
Re: Майдан вирує!

Та Зе просто не буде уваги звертати і все

більше не буде обсиратися так на пресухах?
   
Re: Майдан вирує!

ще й як будеш..якщо у роашку потгне влада ао лугандон взад впихнуть

ну наприклад
   
Re: Майдан вирує!

Я був.

Розумієте, пане,  Майдан не може бути в минулому часі.
Якщо він на часі. Розумієте про що я?

   
Re: Майдан вирує!

Грамотное поведение Зеленского в этой ситуации "-законодательно сделать что-то весьма полезное для малого бизнеса, в том числе в кардинальном ослаблении налогового и штрафного давления,  пойти на встречу требований "Не допустим капитуляцию!" и  " В связи с грозящей Украине военной опасности"_ провести дополнительную мобилизацию и постановку под ружьё  50 тыс резервистов с  10 декабря. Объявить о подготовке введения сначала ЧП,а при необходимости и ВП в Украине и начать реальную подготовки их.
   
Re: Майдан вирує!

я був на двох майданах, тепер вже ні

Аналогічна історія.
   
Re: Майдан вирує!

...ні... ЮЛЯ боїться, що діаманти на комірі засруть голуби...:)))
Показати зображення...

Майдан вирує!
а Юлю не запросили  (((


   
Re: Майдан вирує!

я був. було явно більше ніж 1к людей. я б сказав 3-4к може і всі 5. друге діло що ментів було багато і ск було в штатському хз.

+ вкінці йшла добряча колона молодиків-пацанви хз хто вони.

на штабні/не штабні не ділю. більшість не вийшла бо клоун ще не встиг всім добряче залізти в кишеню. ну так що це було явно зрозуміло тому до кого залізли. тому покищо зберігається статус-кво.

но клубок брехні продовжує намотуватися.. запасаємось салом і дровами тай чекаємо..
   
Re: Майдан вирує!

   
Re: Майдан вирує!

... ти брешеш, там не тільки ті, що за Петра...якщо ти вважаєш, що люди там бидло, то ти тоді хто? ...:)))
я кажу за тих, що стояли із сраними плакатиками, адже ж ви переважно саме НИМИ тут хизуєтеся. Ото я і кажу, що то проплачене бидло. А якщо вийшли на якесь там державне свято, то такі да, то народ. А з бумажкамт - то продажне хуйловсько-петровське бидло.
   
Re: Майдан вирує!

-
   
Re: Майдан вирує!

Вопрос в том где "народ" получал одинаковые флаги?
БІНГО!!!! В одному й тому ж воєнторзі.
   
Re: Майдан вирує!

я був. було явно більше ніж 1к людей. я б сказав 3-4к може і всі 5. друге діло що ментів було багато і ск було в штатському хз.

+ вкінці йшла добряча колона молодиків-пацанви хз хто вони.

на штабні/не штабні не ділю. більшість не вийшла бо клоун ще не встиг всім добряче залізти в кишеню. ну так що це було явно зрозуміло тому до кого залізли. тому покищо зберігається статус-кво.

но клубок брехні продовжує намотуватися.. запасаємось салом і дровами тай чекаємо..

3-4 - то ні про що. Саакашвілі збирав по 25 тис.
   
Re: Майдан вирує!

Свині, нічого у вас не вийде, бо вийшло... дуже замало свиней!!!  :laugh:
   
Re: Майдан вирує!

Ну понятно что это никакой не майдан, выдыхай бубон!
:lol:
   
Re: Майдан вирує!

Грамотное поведение Зеленского в этой ситуации "-законодательно сделать что-то весьма полезное для малого бизнеса, в том числе в кардинальном ослаблении налогового и штрафного давления,  пойти на встречу требований "Не допустим капитуляцию!" и  " В связи с грозящей Украине военной опасности"_ провести дополнительную мобилизацию и постановку под ружьё  50 тыс резервистов с  10 декабря. Объявить о подготовке введения сначала ЧП,а при необходимости и ВП в Украине и начать реальную подготовки их.
Може досить вже робити щось для малого бізнесу, бо його не залишиться такими темпами :lol:
   
Re: Майдан вирує!

а если выйдет народ в поддержку Зеленского....., где будут хордонобутусы с порохозависимими :D
   
Re: Майдан вирує!

Ото я і кажу, що то проплачене бидло.
... звичайно, для ЮЛЬОК люди -- бидло... і тільки тому, що там нема Багіні...там різні люди і різні інтереси ...
   
Re: Майдан вирує!

если

якби в роті росли гриби то би в ліс ходити не треба було
   
Re: Майдан вирує!

явно більше ніж 1к

   
Re: Майдан вирує!

... звичайно, для ЮЛЬОК люди -- бидло... і тільки тому, що там нема Багіні...там різні люди і різні інтереси ...
от коли вони вийдуть із одним спільним інтересом, отоді може у них щось і вийде. А зараз там на майдані однажди Лєбєдь щупал Щуку... Тупе проплачене бидло, якому пох доля України під час війни.
   
Re: Майдан вирує!

у 2004 причиною Майдану були фальсифікації на виборах

у 2014 причиною Майдану було побиття студентів. Майдан по інерції називали євромайданом, але безпосередньо на  євромайдан вийшло півтори каліки, більшість із яких була підставна. Якби не побиття студентів, то євроасоціація явно людей не підняла би.
   
Re: Майдан вирує!

а если выйдет народ в поддержку Зеленского....., где будут хордонобутусы с порохозависимими :D

Хто хто вийде? :lol: ти ж дзьобом стукаєш тут. Ріно стукає. Спєрмен вже навіть і не стукає. Хто з вас вийде, вас навіть тут півтора каліки й ті частково з під впн та тора :lol:
   
Re: Майдан вирує!

от коли вони вийдуть із одним спільним інтересом, отоді може у них щось і вийде. А зараз там на майдані однажди Лєбєдь щупал Щуку... Тупе проплачене бидло, якому пох доля України під час війни.
"от коли вони вийдуть із одним спільним інтересом" який має ЮЛЯ,"отоді може у них щось і вийде"
...я тебе зрозумів :)))
   
Re: Майдан вирує!

а если выйдет народ в поддержку Зеленского....., где будут хордонобутусы с порохозависимими :D

Не выйдут. На бесплатный концерт от Зе, с Поляковой, Лорак, Лободой и Лепсом соберется переполненный Олимпийский, а так просто поддержать, как порохоботы на Майдан ходили на чай с кофе, не. Не тот случай. Я кстати электорат Зе не осуждаю, простые люди, которые хотя простых и быстрых решений, глубоко в душе верят в сказки про Иванушку дурачка. С недостатком критического мышления. Я сам такой по молодости был. Они нам выбрали и Кучму и Януковича, частично Ющенко и Порошенко и выберут много кого еще, кто нам точно не понравится.
   
Re: Майдан вирує!

"от коли вони вийдуть із одним спільним інтересом" який має ЮЛЯ,"отоді може у них щось і вийде"
...я тебе зрозумів :)))
та тобі і прикидатися далбайобом не треба. Вище Олдбой вже все розжував. Тобі залишилося лише челюстью хряпнуть, щоб ковтнути.
   
Re: Майдан вирує!

Поменяют Зелень на синего Разумкова, и минус Харьков, Одесса???? Афигенно.
   
Re: Майдан вирує!

Свині, нічого у вас не вийде, бо вийшло... дуже замало свиней!!!  :laugh:

Зате на ФУПі їх валом.
   
Re: Майдан вирує!

Петро там на тракторі їзде ? Вдохновляє ?  :lol:  :lol:
   
Re: Майдан вирує!

Попробуй тепер заперечить, що Петро в змові з хуйлом.
А виглядає так, наче зелена шлюха не справилась із завданням від хуйла - спровокувати Майдан.
   
Re: Майдан вирує!

Зате на ФУПі їх валом.

та тут ще нічого, а от на супі їх гніздо. :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія