Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Важливі частини з виступу Зеленьского

Важливі частини з виступу Зеленьского

В морі самовихваляння пролізло кілька важливих моментів які можна вважати вектором майбутніх дій

1) Легалізація подвійного громадянства для полегшення агресивних дій РФії, Угорщини, Румунії
2) Прямі переговори з РФ для прийому окупованої частину Донбасу назад на їх умовах
3) Вибори в інтернеті для полегшення фальсифікацій
4) Якась афера з накопичувальними рахунками для дітей

Що ще важливого прозвучало?
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

В морі самовихваляння пролізло кілька важливих моментів які можна вважати вектором майбутніх дій

1) Легалізація подвійного громадянства для полегшення агресивних дій РФії, Угорщини, Румунії
2) Прямі переговори з РФ для прийому окупованої частину Донбасу назад на їх умовах
3) Вибори в інтернеті для полегшення фальсифікацій
4) Якась афера з накопичувальними рахунками для дітей

Що ще важливого прозвучало?

   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

Що ще важливого прозвучало?
Важливе для них - Ви перечислили. Для нас важливе...то не від нього.
Хоча, для багатьох важливо, що нас намахають з виборами, але для 73% - то новий прикол.
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

3) Вибори в інтернеті для полегшення фальсифікацій
просто бубочка розуміє, що молодь на вибори не прийде, а це все на що він може розраховувати.
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

Цитувати
Легалізація подвійного громадянства для полегшення агресивних дій РФії, Угорщини, Румунії

брехня
уже сказали що на Росію це не розповсюджується
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского
den

брехня
уже сказали що на Росію це не розповсюджується

А якщо в людини вже ' подвійне
Одне рф
А друге наприклад країни ЄС
То як перевірити

Чи наприклад деякі білоруси мають подвійне з РФ

   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского
ATF

В морі самовихваляння пролізло кілька важливих моментів які можна вважати вектором майбутніх дій

1) Легалізація подвійного громадянства для полегшення агресивних дій РФії, Угорщини, Румунії
2) Прямі переговори з РФ для прийому окупованої частину Донбасу назад на їх умовах
3) Вибори в інтернеті для полегшення фальсифікацій
4) Якась афера з накопичувальними рахунками для дітей

Що ще важливого прозвучало?

4 - материнський капітал? Калька з РФ?
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

А якщо в людини вже ' подвійне
Одне рф
А друге наприклад країни ЄС
То як перевірити

Чи наприклад деякі білоруси мають подвійне з РФ

не дуже зрозумів питання
якщо є громадянство РФ - то все працює як зараз, для цих людей все залишається як зараз (те що зараз працює не дуже - це зрозуміло) - тобто це є підставою для позбавлення громадянства України
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского
den

не дуже зрозумів питання
якщо є громадянство РФ - то все працює як зараз, для цих людей все залишається як зараз (те що зараз працює не дуже - це зрозуміло) - тобто це є підставою для позбавлення громадянства України

У людини подвійне громадянство
Білорусі та Росії
Подає документи на громадянство України як білорус

Не вказуючи що має ще РФ

Таким чином легко обходиться заборона на рф

   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

У людини подвійне громадянство
Білорусі та Росії
Подає документи на громадянство України як білорус

Не вказуючи що має ще РФ

Таким чином легко обходиться заборона на рф

ден, так ты против чтобы к примеру человек который уехал на заработки в европу из Украины, и прожил там достаточно лет и получает их гражданство остался в Украинском? правильно я тебя понял? Поясни почему.
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

Ден, ты против если человек который уехал много лет назад в Канаду, живет там и имеет канадское гражданство, и имеет украинские корни, смог получить украинское гражданство вместе с тем что останется в канадском?
   
А крымчане как , тоже гражданами будут  ?
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского
den

ден, так ты против чтобы к примеру человек который уехал на заработки в европу из Украины, и прожил там достаточно лет и получает их гражданство остался в Украинском? правильно я тебя понял? Поясни почему.

Так
Я проти
По конституції в нас єдине громадянство

( Іноді це трактується що держава враховує лише українське навіть якщо людина має кілька , наприклад при призові на службу чи видачі третім країнам )

Причина чому поти- під час агресії і війни дозволити подвійне громадянство - велика розкіш  і діра в безпеці

   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

У людини подвійне громадянство
Білорусі та Росії
Подає документи на громадянство України як білорус

Не вказуючи що має ще РФ

Таким чином легко обходиться заборона на рф

не знаю, треба дивитись в закон
сподіваюсь, що Білорусі в списку не буде (але зрозуміло що принцип поширюється на інші країни - просто кількість таких випадків буде значно більш обмеженою з іншими країнами)
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

В морі самовихваляння пролізло кілька важливих моментів які можна вважати вектором майбутніх дій

1) Легалізація подвійного громадянства для полегшення агресивних дій РФії, Угорщини, Румунії
2) Прямі переговори з РФ для прийому окупованої частину Донбасу назад на їх умовах
3) Вибори в інтернеті для полегшення фальсифікацій
4) Якась афера з накопичувальними рахунками для дітей

Що ще важливого прозвучало?

На узліссі їжачок підходить до мишки та вручає їй букет квітів. Мишка (примружившись): Хм, це мені? Їжачок: Тобі! Мишка: Мдя.... щось я не збагну, в чім тут підйобка. Їжачок (обурено): Блін, та подивись навколо! В повітрі пахне весною, сонечко сяє, сніг тане, струмочки дзюрчать... Душу переповнюі радість, і хочу поділитися своїми почуттями з тобою в такий спосіб! Мишка (беручи букет): Оно конєшно дякую... Але, про всяк випадок... іди ти нахуй!!!
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского
den

А крымчане как , тоже гражданами будут  ?

Україна їх вже визнає як громадян України
В не визнає їх громадянство РФ
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

брехня
уже сказали що на Росію це не розповсюджується

Порохобот=брехня.

   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

А крымчане как , тоже гражданами будут  ?

вони і не переставали ними бути
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

Так
Я проти
По конституції в нас єдине громадянство

( Іноді це трактується що держава враховує лише українське навіть якщо людина має кілька , наприклад при призові на службу чи видачі третім країнам )

Причина чому поти- під час агресії і війни дозволити подвійне громадянство - велика розкіш  і діра в безпеці

безвіз з коцапами - не діра
а подвійне громадянство з Канадою - діра?
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

получить украинское гражданство вопрос не одной минуты или месяца. Нужно иметь для этого основание и право. Главный вопрос: чтобы действительно имеющий на это право человек, смог его получить не выходя из гражданства Германии- сша- канады или другой страны.  вражеские для нас страны исключены будут.

все это логично и правильно. выкидывать из гражданства Украины человека только потому что он поехал в какую нибудь страну на заработок и там получил их гражданство  по моему мнению не правильно. гражданами разбрасываться не стоит. если есть возможность данный вопрос урегулировать, ввести предохранительные меры. нужно это делать. При этом данный вопрос поднимался когда то и при других президентах. мое мнение не меняется.
   
Прямі переговори з РФ для прийому окупованої частину Донбасу назад на їх умовах

В свиноПидрильне придумали?
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

А крымчане как , тоже гражданами будут  ?

крымчане все ( ну или почти все) имеют украинские паспорта, в том числе заграничные.  для вас это новость?
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского
den

безвіз з коцапами - не діра
а подвійне громадянство з Канадою - діра?

Право голосування і купа інших прав
   
Порохобот=брехня.

Причём без исключений. Все 100%
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

Право голосування і купа інших прав

право голосування - це основне, це дійсно важливо
але якщо українці з США-Канади-ЄС будуть голосувати - то з дуже високою ймовірністю за проукраїнські сили
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

Так
Я проти
По конституції в нас єдине громадянство

( Іноді це трактується що держава враховує лише українське навіть якщо людина має кілька , наприклад при призові на службу чи видачі третім країнам )

Причина чому поти- під час агресії і війни дозволити подвійне громадянство - велика розкіш  і діра в безпеці

ок, услышал.  не поддерживаю. войны приходят и уходят. я про принципиальную позицию по данному вопросу  ВООБЩЕ.  свою я написал. она была такой же до войны, во время войны и будет после войны именно такой.
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

про остальные пункты. интерпритация тс конечно интересная.

пункт насчет голосования- я категорически за. опять же, мне все равно приняли бы такое решение при порошенко, тимошенко или там зеленском. я принципиально за такой подход. мы живем в 21 веке, возможности проводить выборы онлайн существуют.  как и существуют те кто их боится. кто то электролампочек первых возможно боялся или там паровоза.
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

вибори в інтернеті - не підтримую - непрозоро, підриває довіру і можливість контролю

прямі переговори - нічого не дасть, до жопи (с)

подвійне громадянство з США, Канадою, ЮК, ЄС - це плюс, але не з Росією або Білоруссю, або членами структур пов'язаних з Росією (ОДКБ, Тайожний Саюс)

економічний паспорт - в принципі чому ні, можна пробувати
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

про денежки детские с ренты. как по мне вопрос дискуссионный. распостранить это на всех деток, деток родившихся недавно, всех граждан страны.
я поддержал бы вариант про деток с 19 года рождения. это было  бы последовательно, практично и справедливо.

 стран использующих такие варианты не мало.  в том числе не мало цивилизованных и демократичных.
не знаю ничего про практическую реализацию этой идеи. как дойдет до этого, тогда и обсудим. Но идея мне нравится
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

получить украинское гражданство вопрос не одной минуты или месяца. Нужно иметь для этого основание и право. Главный вопрос: чтобы действительно имеющий на это право человек, смог его получить не выходя из гражданства Германии- сша- канады или другой страны.  вражеские для нас страны исключены будут.

все это логично и правильно. выкидывать из гражданства Украины человека только потому что он поехал в какую нибудь страну на заработок и там получил их гражданство  по моему мнению не правильно. гражданами разбрасываться не стоит. если есть возможность данный вопрос урегулировать, ввести предохранительные меры. нужно это делать. При этом данный вопрос поднимался когда то и при других президентах. мое мнение не меняется.

Україна прийме в любій позі, в любе місце і в любій кількості.  :facepalm1: Які виборці такий і президент, такі і програми.
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

Україна прийме
в палату повернись, недолуге....  :facepalm1:
п.с. як вже ці корисні ідіоти дістали дописами для підняття власної значимості ... дблбл..
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

Це щоб легше було землю скуповувати, самі знаєте кому.
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

Це щоб легше було землю скуповувати, самі знаєте кому.

Соросу?
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

Це щоб легше було землю скуповувати, самі знаєте кому.
інтерпретаторка 88-левел..  :facepalm1:
п.с. як і петрівці останніх днів.. видно таки похолодання впливає..
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

вибори в інтернеті - не підтримую - непрозоро, підриває довіру і можливість контролю

прямі переговори - нічого не дасть, до жопи (с)

подвійне громадянство з США, Канадою, ЮК, ЄС - це плюс, але не з Росією або Білоруссю, або членами структур пов'язаних з Росією (ОДКБ, Тайожний Саюс)

економічний паспорт - в принципі чому ні, можна пробувати

Когда то это придется делать. Это также обязательно реализуется, как то что завтра будет восход солнца.   Не сегодня, то завтра. Что должно произойти чтобы вы решили что пора?  Чиповать всех граждан?
Не буду долго спорить но считаю что будет день, когда вы или я будем рассказывать внукам про то что когда то ходили на выборы с какими то странными бумагами под названием Избирательный бюллетень  :lol:
для понимания внучка у меня есть. Тоесть я уверен что это произойдет не через 50 лет  :) а в ближайшие несколько.

   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

когда то это придется делать. это также обязательно реализуется, как то что завтра будет восход солнца.   не сегодня, то завтра. что должно произойти чтобы вы решили что пора?  чиповать всех граждан?
не буду долго спорить но считаю что будет день, когда вы или я будем рассказывать внукам про то что когда то ходили на выборы с какими то странными бумагами под названием Избирательный бюллетень  :lol:
для понимания внучка у меня есть. тоесть я уверен что это произойдет не через 50 лет  :) а в ближайшие несколько.

колись - так
але тільки тоді коли люди будуть довіряти цьому в достатній мірі
поки що цього і близько нема нажаль (https://bit.ly/3pgHnto)

плюс є питання по віддаленому голосуванню з окупованих територій - таке не можна допускати
   
про денежки детские с ренты. как по мне вопрос дискуссионный. распостранить это на всех деток, деток родившихся недавно, всех граждан страны.
я поддержал бы вариант про деток с 19 года рождения. это было  бы последовательно, практично и справедливо.

 стран использующих такие варианты не мало.  в том числе не мало цивилизованных и демократичных.
не знаю ничего про практическую реализацию этой идеи. как дойдет до этого, тогда и обсудим. Но идея мне нравится

+++
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

колись - так
але тільки тоді коли люди будуть довіряти цьому в достатній мірі
поки що цього і близько нема нажаль

 плюс є питання по віддаленому голосуванню з окупованих територій - таке не можна допускати
менталитет специфический. если все время на это оглядываться, то ваш ответ  НИКОГДА.

про территории.... думаю это точно учтут.
   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

смешно ))
то переворот
война...
эпидемия
веерные отключения
рост цен
...
короче , шансов никаких )
и тут еще какая-то херня из бреда бубочки ))

   
Re: Важливі частини з виступу Зеленьского

Про цинічних Бандер вбивц нічого не казав
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія