Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

тренди ютуб 2021

тренди ютуб 2021

YouTube у середу, 1 грудня, опублікував рейтинг найпопулярніших відео 2021 року, які зібрали найбільшу кількість переглядів в Україні.

https://лб/society/2021/12/01/499919_youtube_nazvav_naypopulyarnishi_video.html?fbclid=IwAR1MMi0cjI1xt0w-xmcJo-IS7Q7gG7kHPpLaJXkLyOVoMQS6YLSAK5fsHNY

   
Re: тренди ютуб 2021

Ну йопта
   
Re: тренди ютуб 2021

Кричали сука коли щемили кацапський контент
   
Re: тренди ютуб 2021

А що там цікавого в першій серії 2го сезону Папіка, варто дивитись?  :S
   
Re: тренди ютуб 2021

а какие тренды кацапского контента в телевизоре?
   
Re: тренди ютуб 2021

штаб квартира українського ютуба в Москві тому нічого дивного...
   
Re: тренди ютуб 2021

Згідно з оновленим списком Apple Music, у сотню найпопулярніших пісень, які слухали українці у 2021 році, можна почути лише 5-х українців. Проте чотири пісні із п'яти – російською мовою. Лише одна – українською.

Серед них:
DOROFEEVA – gorit
Артем Пивоваров – "Дежавю"
WELLBOY – "Гуси"
Тіна Кароль – "Скандал"
​LOBODA – moLoko

https://showbiz.24тв/lishe-1-ukrayinska-pisnia-apple-music-nazvav-100-ukrayina-novini_n1808514
   
Re: тренди ютуб 2021

Згідно з оновленим списком Apple Music, у сотню найпопулярніших пісень, які слухали українці у 2021 році, можна почути лише 5-х українців. Проте чотири пісні із п'яти – російською мовою. Лише одна – українською.

Серед них:
DOROFEEVA – gorit
Артем Пивоваров – "Дежавю"
WELLBOY – "Гуси"
Тіна Кароль – "Скандал"
​LOBODA – moLoko

https://showbiz.24тв/lishe-1-ukrayinska-pisnia-apple-music-nazvav-100-ukrayina-novini_n1808514


дежавю півоварова теж українською є версія і навіть популярніша за російську
   
Re: тренди ютуб 2021

в основном какое-то уг

хотя если учесть шо выбрали зелепня...
   
Re: тренди ютуб 2021

в основном какое-то уг

хотя если учесть шо выбрали зелепня...


я теж здивований, що Пояркова немає в лідерах переглядів

не доросли українці до інтелектуального контенту імені 25%
   
Re: тренди ютуб 2021

Це каже про те, що українців в Україні меншість. Сумно але правда. Денаціоналізація спрацювала.
   
Re: тренди ютуб 2021

Це каже про те, що українців в Україні меншість. Сумно але правда. Денаціоналізація спрацювала.

Облиште, усi запроси на мовi
   
Re: тренди ютуб 2021

я теж здивований, що Пояркова немає в лідерах переглядів

не доросли українці до інтелектуального контенту імені 25%

поярков то науковий контент для вашого профілю, докторе

а оце гівно з переліку це типу розваги

для олігофренів
   
Re: тренди ютуб 2021

Це каже про те, що українців в Україні меншість. Сумно але правда. Денаціоналізація спрацювала.
73 % денаціоналізованого скота своїми запитами формують хуйлокацапське інформаційне поле.
   
Re: тренди ютуб 2021

Облиште, усi запроси на мовi

Усі запроси де і яке джерело інформації? Чи це такий сарказм
   
Re: тренди ютуб 2021

не тільки не бачив жодного з опублікованих відео
ютуб навіть не пропонував жодного з них

навіть не знаю, як тепер жити без цього
 
   
Re: тренди ютуб 2021

Ежедневные тренды Украины и России практически полностью пересекаются. У топовых блогеров РФ вторая страна по популярности зрителей почти всегда Украина.
   
Re: тренди ютуб 2021

Когда Птушкин или Дудь выпускают новые ролики, они будут в трендах ближе к вершине  обеих стран. Тоже самое касается Моргенштерна.
   
Re: тренди ютуб 2021

Ежедневные тренды Украины и России практически полностью пересекаются. У топовых блогеров РФ вторая страна по популярности зрителей почти всегда Украина.

а яка має бути?
Німеччина?
так там російської не знають
   
Re: тренди ютуб 2021

ну не смотрят украинцы Лещенку, Соколову и Стернентку. Прямо не Украина, а сплошные кацапы с малороссами, если верить патриотом.
   
Re: тренди ютуб 2021

 Якшо я жодного не дивився крім Гуси (чув) - це всьо?  :shuffle:

І ще , які довбойоби то дивляться? Можє є якісь люди якім то включають по кругу, як малим дітям машу і мідвєть?
   
Re: тренди ютуб 2021

Один из топовых каналов СНГ - Сливки Шоу. Пацанчики из западной Украины, но ведут канал на русском  :laugh: 
   
Re: тренди ютуб 2021

Один из топовых каналов СНГ - Сливки Шоу. Пацанчики из западной Украины, но ведут канал на русском  :laugh: 

Знали бы английский вели бы на английском, а лучше на китайском
   
Re: тренди ютуб 2021

ну не смотрят украинцы Лещенку, Соколову и Стернентку. Прямо не Украина, а сплошные кацапы с малороссами, если верить патриотом.

Смотрят. Но те кто интересуется политикой.

Бабы, быдло, дети, смотрят всякую херню.. это норма.
   
Re: тренди ютуб 2021

Ежедневные тренды Украины и России практически полностью пересекаются. У топовых блогеров РФ вторая страна по популярности зрителей почти всегда Украина.

Мне одна кацапка заявила (в онлайн игре) что у нее такое ощущение что  украинцев больше чем русских.. куда не зайди - большая половина украинцев.
Но сделала вывод что это не от хорошей жизни убегают в онлайн.
   
Re: тренди ютуб 2021

Смотрят. Но те кто интересуется политикой.

Бабы, быдло, дети, смотрят всякую херню.. это норма.

я к тому, что вовлеченность в политику и войну очень низкая в Украине. А между народами Украины и России нет ненависти о которой так мечтают радикальные патриоты с обоих сторон.
   
Re: тренди ютуб 2021

я к тому, что вовлеченность в политику и войну очень низкая в Украине. А между народами Украины и России нет ненависти о которой так мечтают радикальные патриоты с обоих сторон.

Пока не касается политики..   пример Варламова с каментами смотри.
   
Re: тренди ютуб 2021

Жодного з цих відео не дивився, і таких намірів не маю
   
Re: тренди ютуб 2021

я к тому, что вовлеченность в политику и войну очень низкая в Украине. А между народами Украины и России нет ненависти о которой так мечтают радикальные патриоты с обоих сторон.

 :weep:  :weep:  :weep:
   
Re: тренди ютуб 2021

Жодного з цих відео не дивився, і таких намірів не маю

+
   
Re: тренди ютуб 2021

Пока не касается политики..   пример Варламова с каментами смотри.

Варламова не любят и в самой России, особенно в глубинке. Особенно, когда он делает репортажи про их Мухострански, локальным патриотом очень не нравится, когда московских кучерявый мажор рассказывает, что живут они в говне и квакают как жабы защищая болото. Хотя в целом он довольно объективен.
   
Re: тренди ютуб 2021

Ежедневные тренды Украины и России практически полностью пересекаются. У топовых блогеров РФ вторая страна по популярности зрителей почти всегда Украина.

А ось це брехня яку легко перевірити, хоча в нас багато москальского контенту у нас не той контент що в них в топі
   
Re: тренди ютуб 2021

Смотрят. Но те кто интересуется политикой.

Бабы, быдло, дети, смотрят всякую херню.. это норма.

Быдло это всегда не ты.
   
Re: тренди ютуб 2021

Що ви дивилися на YouTube в 2013 році
середа, 11 грудня 2013 р.

Найпопулярніші музичні відео 2013 року в Україні:
PSY - GENTLEMAN M/V
Натали - О Боже, какой мужчина ! (ПРЕМЬЕРА КЛИПА 2013)
на-на.Дышу я тобой.I breathe you.Песни.Видео.Кли пы.Songs.Musicvideo .Nana.Nanax.
Ани Лорак - Оранжевые сны
Оля Полякова - #Шлёпки (ПРЕМЬЕРА 2013)
Григорий Лепс и Ани Лорак - Зеркала (Official Video)
Потап и Настя - РуРуРу
Время и Стекло (Time & Glass) - #кАроче
DZIDZIO - Сусіди
Океан Ельзи - Обійми (official video)


Що ж до найпопулярніших немузичних відео на YouTube, то українські користувачі цього року віддавали перевагу мультфільмам:
Найпопулярніші відео в Україні в 2013 році:

Маша и Медведь - Сладкая жизнь (Серия 33)
Лунтик Серии 6-10 подряд
Хомяк троллит ДПСника
Ну, погоди! все выпуски) в HD качестве, новые серии
Фиксики - Команда
СМЕРТЕЛЬНЫЙ ВИРУС ЭКОНОМИКИ СТРАНЫ
Барбоскины Выпуск 2 - Лучший подарок.
Расследование резонансного ДТП с участием жены футболиста Реброва. Гром TV.
Tiny Love-Развивающий мультик для малышей (ПОЛНАЯ ВЕРСИЯ)
Развивающий мультик "Паровозик Чух-Чух и дни недели"
   
Re: тренди ютуб 2021

Я в якійсь іншій країні в якомусь іншому ютубі живу. Нічого з цього всього не бачив і не дуже планую дивитись.
   
Re: тренди ютуб 2021

Я в якійсь іншій країні в якомусь іншому ютубі живу. Нічого з цього всього не бачив і не дуже планую дивитись.
ФУП взагалі ніфуя не є репрезентативним прошарком.
Купка  переважно старих пенсів, зхиблених на політиці, це вкрай малий прошарок українського "ютубінгу", рівня фуй в комара.
   
Re: тренди ютуб 2021

Облиште, усi запроси на мовi
это статья на мове  :facepalm1:  а не запросы

вот официальный блог googl Украина
   
Re: тренди ютуб 2021

ФУП взагалі ніфуя не є репрезентативним прошарком.
Купка  переважно старих пенсів, зхиблених на політиці, це вкрай малий прошарок українського "ютубінгу", рівня фуй в комара.

Реакція "пересічного" на ФУП буде десь: "Та вони тут усі єпануті". І в принципі це недалеко від істини.
   
Re: тренди ютуб 2021

Реакція "пересічного" на ФУП буде десь: "Та вони тут усі єпануті". І в принципі це недалеко від істини.
До речі, в мене в ютубопідписках нема жодного політичного каналу, ніяких блохерів, ікспєрдів тощо.
Чисто розважальний й трохи технічний контент.
   
Re: тренди ютуб 2021

До речі, в мене в ютубопідписках нема жодного політичного каналу, ніяких блохерів, ікспєрдів тощо.
Чисто розважальний й трохи технічний контент.
А Майкл Щур є? У мене з політично-розважальних він і ще канал УП. Але каюсь, почав дивитися інколи інтерв'ю Іванова.  :facepalm:  А взагалі технічний 45%, розважальний 45%, але українського якісного мало. :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія