Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єрмак: Лукашенко думав про видачу "вагнерівців", але Україна не підготувала документи

"Дайте мне поручение, а особым я его сам сделаю" - Ермак и вагнеровцы. Уже давно можно было бы дать вменяемый ответ и закрыть вопрос, но нет. Ему походу нравиться.  :laugh:
   
В цьому топіку є питання сформульоване в старт-топіку- хто саме бреше? Очільник держави, реестр судових справ чи може я..
Можете дати свою відповідь?
дати чітку відповідь на дуже просте питання із старттопіка?
Можете дати просту відповідь на дуже просте запитання?
І знову немає чомусь відповіді..  :shuffle:
   
Що це за момент? Яка у нього дата на Вашу думку?
Про екстрадицію мова зараз взагалі не йде.  Просте питання, поставлене в старт-топіку і  відповідь на яке Ви чомусь не можете дати - слова очільника держави
правда чи ні?
Можете дати просту відповідь на дуже просте запитання? :)
Давайте без маніпуляцій

Пряма мова Єрмака: "Вже після того, як ці люди були затримані на території Білорусі, дійсно була розмова президента з Лукашенком…

І я знаю, що Лукашенко дійсно розглядав можливість видачі нам привезених туди з Росії людей…
І, наскільки мені відомо, після розмови президента Зеленського з президентом Лукашенком відповідні органи почали готувати документи. Планувалося, що генпрокурор полетить туди з цими документами. І тут виявилося, що жодного документа, необхідного для екстрадиції злочинців, а відповідно і для їх арешту в Україні, взагалі не існує".

Ми ж з'ясували що з моменту затримання вагнерівців до 30.07 не було постанов суду на арешт? То де брехня?
   
Давайте без маніпуляцій

Пряма мова Єрмака: "Вже після того, як ці люди були затримані на території Білорусі, дійсно була розмова президента з Лукашенком
І тут виявилося, що жодного документа, необхідного для екстрадиції злочинців, а відповідно і для їх арешту в Україні, взагалі не існує".
Ми ж з'ясували що з моменту затримання вагнерівців до 30.07 не було постанов суду на арешт? То де брехня?
Без маніпуляцій це - добре! Я їх ненавиджу.
Тобто згідно Вашої логіки  розмова президента с Лукашенком була до 30.07? :)
   
Читаємо пряму мову очільника держава, а потім одну з декількох справ  від 30.07.20р. де, як не дивно, фігуруть ті ж  призвіща що і  в списку "вагнерівців" з Білорусі. Цікаво хто ж тут знову бреше - очільник чи судовий реестр?
Чи це питання вже риторичне? :)

Риторично зкиздів...
   
Без маніпуляцій це - добре! Я їх ненавиджу.
Тобто згідно Вашої логіки  розмова президента с Лукашенком була до 30.07? :)
Як ненавидите навіщо маніпулюєте. У вас є інформація про дату розмови? У мене ні. Розмова могла бути з 29 числа, навіть раніше, бо 29 в білоруських новинах вийшов сюжет про затримання, а  затримали їх скоріше за все раніше.
   
А де маніпуляція?  Я лише питаю Вашу думку. Чи це Ви так посилання на логіку характеризуєте? :)

 Тоді я переформулюю -
Згідно Вашої думки - розмова могла бути 29, і "навіть раніше"  і тому очільник держави а ні трохи не бреше, коли каже 
Цитувати
І тут виявилося, що жодного документа, необхідного для екстрадиції злочинців, а відповідно і для їх арешту в Україні, взагалі не існує
Так не манюпулюю ? :)
   
А де маніпуляція?  Я лише питаю Вашу думку. Чи це Ви так посилання на логіку характеризуєте? :)

 Тоді я переформулюю -
Згідно Вашої думки - розмова могла бути 29, і "навіть раніше"  і тому очільник держави а ні трохи не бреше, коли каже  Так не манюпулюю ? :)
жодного документа, необхідного для екстрадиції злочинців, а відповідно і для їх арешту в Україні, взагалі не існує".
Ось це маніпуляція.
Ні, не бреше, 'тут виявилося' не прив'язано до якоїсь дати.
   
Нічого не зрозуміло :( виправте, будь ласка, поки є можливість цитатні  значки в своєму повідомленні..
Дуже бажаю розібратися - в чім моя маніпуляція.. 8-)
   
І знов та клята невизначеність - звинуватити в маніпуляції, але зробити це в повідомленні з помилками в цитуванні, не пояснити де саме  бачать ту маніпуляцію і пійти собі спокійно..
Ну так не робиться...  :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія