Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єрмак: Лукашенко думав про видачу "вагнерівців", але Україна не підготувала документи

Цитувати
Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявляє, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко розглядав можливість видати "вагнерівців" Україні, але з’ясувалося, що "жодного документа, необхідного для екстрадиції злочинців, а відповідно і для їх арешту в Україні, взагалі не існує".

Джерело: інтерв’ю Єрмака "РБК-Україна"
https://www.pravda.com.ua/news/2021/12/1/7315842/

Цитувати
29.07.2020 року ОСОБА_1 повідомлено про те, що він підозрюється в участі у терористичній організації, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України.

Обґрунтовуючи підозру, повідомлену ОСОБА_1 , орган досудового розслідування посилається на докази, які містяться в повідомленні оперативного підрозділу від 13.07.2020 року та 21.07.2020 року, відповідно до якого, починаючи з 2020 року на території Російської Федерації створено незаконне збройне формування,протокол зняття інформації з електронних інформаційних систем від 24.07.2020 року, протокол огляду від 25.07.2020 року, відповідно до якого підтверджено участь підозрюваного у бойових діях на тимчасово окупованих територіях України на боці представників терористичних організацій, протокол огляду сторінок підозрюваного у соціальних мережах та інші докази.

Постановою старшого слідчого ГСУ СБ України Баховського А.С. від 30.07.2020 року підозрюваного ОСОБА_1 оголошено у міжнародний обшук.

30.07.2020 року старший слідчий в ОВС 4 відділу 1 управління досудового розслідування Головного слідчого управління СБ України Баховський А.С., за погодженням із прокурором групи прокурорів Офісу Генерального прокурора, прокурором відділу прокуратури міста Києва Клещенком О.М. звернувся до Шевченківського районного суду міста Києва із клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо ОСОБА_1 .

Ухвалою слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 30.07.2020 року задоволено клопотання старшого слідчого в ОВС 4 відділу 1 управління досудового розслідування Головного слідчого управління СБ України Баховського А.С., погоджене прокурором групи прокурорів Офісу Генерального прокурора, прокурором відділу прокуратури міста Києва Клещенком О.М. про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та обрано щодо ОСОБА_1 запобіжний захід у вигляді тримання під вартою
https://www.uacourt.openregister.info/kryminalni-spravy-z-01-01-2019-40438/zlochyny-proty-osnov-natsionalnoyi-bezpeky-ukrayiny-40486?document=91457357

Читаємо пряму мову очільника держава, а потім одну з декількох справ  від 30.07.20р. де, як не дивно, фігуруть ті ж  призвіща що і  в списку "вагнерівців" з Білорусі. Цікаво хто ж тут знову бреше - очільник чи судовий реестр?
Чи це питання вже риторичне? :)
   
це питання
так було тоді, готували доки ддля луки на тимчасовий арешт і тримання під вартою. Венедіктова ще розказувала про це.

Цитувати
"Офіс Генерального прокурора на підставі Конвенції про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах 1993 року звернувся до Генеральної прокуратури Республіки Білорусь із запитами про тимчасовий арешт осіб, які 29 липня були затримані правоохоронними органами цієї держави", - розповіли в Офісі генпрокурора.
Оголошено про підозру за фактом участі у терористичній організації 28 особам, серед яких дев'ять громадян України.
Україна вимагає видачі цих осіб для притягнення до кримінальної відповідальності за злочини, пов’язані з незаконною участю у збройному конфлікті на Донбасі.
   
Сцк..
Справку нэ прінєслі ат хуйла..
   
клята Україна не підготувала Єрмаку документів
   
Що саме було? "Жодного документу не існувало"? Чи "30.07.20 ухвалою  слідчого судді Особі_1 обрано запобіжний захід.."? :)
   
Що саме було? "Жодного документу не існувало"? Чи "30.07.20 ухвалою  слідчого судді Особі_1 обрано запобіжний захід.."? :)

Для подобных вещей документ называется ордер на арест интерпола а ухвала слідчого судді то для граждан Украины
   
ухвала слідчого судді то для граждан Украины
Ну тут Ви вже брешете - ухвала слідчого судді не робить виключень - громадянин чи ні.
Але Ви, на щастя, поки що не очільник держави.. :)
   
Для подобных вещей документ называется ордер на арест интерпола а ухвала слідчого судді то для граждан Украины
какой блть интерпол, они были задержаны в Беларуси, Венедиктова готовила "клопотання про экстрадицию" куда должна была вместе с помощниками положить материалы на основании которых украинский суд разрешил взять под арест тех осиб, и решение этого же суда.  А там уже дело белорусской прокуратуры что с этим клопотанням сделать. Но раз Ермак говорит что "жодного документа, необхідного для екстрадиції злочинців, а відповідно і для їх арешту в Україні, взагалі не існує" то он либо не владеет ситуацие или просто набрасывает, что более вероятно, т.к. есть "версия" от ОПы, что "кто-то" не подготовил всех документов вовремя и вот что то там ...

 
   
Для подобных вещей документ называется ордер на арест интерпола а ухвала слідчого судді то для граждан Украины

це ти де про таке взнав?
кіно бачив?
   
Що саме було? "Жодного документу не існувало"? Чи "30.07.20 ухвалою  слідчого судді Особі_1 обрано запобіжний захід.."? :)
І шо, 29 затримали в Білорусі а 30 зачесалися й постанову на арешт видали
   
Почему Порошенко не подготовил документы?
А?
   
І шо, 29 затримали в Білорусі а 30 зачесалися й постанову на арешт видали
Так, бо 29-го повідомляли про підозри - це процесуальний крок, без якого інші не можливі.. А відразу 30го пішли рішення суду.

Останнє редагування: 1 грудня 2021 14:30:05 від Sagin
   
Так, бо 29-го повідомляли про підозри - це процесуальний крок, без якого інші не можливі.. А відразу 30го пішли рішення суду.
І яким чином слідчий повідомив про підозру, невже зганяв в КДБ Білорусі ? Я звичайно не спец в таємних операціях, але хіба на випадок якщо літак не сяде в Україні не треба було підготувати документи для екстрадиції?
   
Клопотання про видачу особи в Україну готує слідчий, прокурор, який здійснює нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування, або суд, який розглядає справу чи яким ухвалено вирок, з дотриманням вимог, передбачених КПК України та відповідним міжнародним договором України.

Клопотання складається у письмовій формі і повинно містити дані про особу, видача якої вимагається, обставини і кваліфікацію вчиненого нею злочину. До клопотання додаються такі документи:
засвідчена копія ухвали слідчого судді або суду про тримання особи під вартою, якщо видача запитується для притягнення до кримінальної відповідальності;
копія вироку з підтвердженням набуття ним законної сили, якщо видача запитується для приведення вироку до виконання;
довідка про відомості, які вказують на вчинення кримінального правопорушення особою, або довідка про докази, якими підтверджується винуватість розшукуваної особи у його вчиненні;
положення статті закону України про кримінальну відповідальність, за яким кваліфікується кримінальне правопорушення;
висновок компетентних органів України про громадянство особи, видача якої запитується, складений згідно з вимогами закону про громадянство України;
довідка про частину невідбутого покарання, якщо йдеться про видачу особи, яка вже відбула частину призначеного судом покарання;
інформація про перебіг строків давності;
інші відомості, передбачені міжнародним договором України, який також чинний для іноземної держави, на території якої встановлено розшукувану особу.
   
видача не громадян України ну навіть не знаю
   
брешуть на всі заставки)
пізно.
   
І яким чином слідчий повідомив про підозру,
Цитувати
Істотних порушень норм КПК України, які могли б стати підставою для скасування ухвали слідчого судді зі змісту апеляційної скарги, колегією суддів не виявлено.

За таких обставин, ухвала слідчого судді є законною і обґрунтованою, у зв`язку з чим колегія суддів не вбачає підстав для її скасування, а відтак апеляційна скарга захисника Сініченка І.С., який діє в інтересах підозрюваного ОСОБА_1 не підлягає задоволенню.
:)
   
видача не громадян України ну навіть не знаю
Що саме Вас турбує? Держава Україна не може звернутися до іншої держави з вимогою видати злочинця, лише тому що злочинець не громадянин України? :)
   
Для подобных вещей документ называется ордер на арест интерпола а ухвала слідчого судді то для граждан Украины
до чого тут Інтерпол? Так, Білорусь не приєдналась до Європейської конвенції про екстрадицію 1957 року, але натомість Україна і Білорусь є учасниками "Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах" 1993 року, укладеної між країнами СНД, згідно якої
Цитувати
Договірні Сторони зобов'язуються відповідно  до умов, передбаченими цією Конвенцією, за вимогою видавати один одному осіб, що знаходяться на їх території, для притягнення  до кримінальної відповідальності або для приведення вироку у виконання

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/997_009

Ця конвенція ратифікована і Україною, і Білоруссю, та є чинною.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/997_747

Так само як є Угода про співробітництво між Генеральною прокуратурою України та Генеральною прокуратурою Республіки Білорусь від 2010 року, якою в тому числі передбачено співробітництво щодо організації та забезпечення виконання міжнародних договорів про видачу правопорушників.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/112_158
   
Що саме Вас турбує? Держава Україна не може звернутися до іншої держави з вимогою видати злочинця, лише тому що злочинець не громадянин України? :)
на ать два мабудь не робиться
з 29.07 по 5.08
   
:)
Ну наш самий справедливий суд може й не таке, але чи проканало б це для екстрадиції.
   
Я не знаю чи проканало б чи ні - мені це на даний час не цікаво.. Я лише хочу зрозуміти - коли очільник держави каже "жодного документа, необхідного для екстрадиції злочинців, а відповідно і для їх арешту в Україні, взагалі не існує" - він каже правду чи ні? :)
   
Я не знаю чи проканало б чи ні - мені це на даний час не цікаво.. Я лише хочу зрозуміти - коли очільник держави каже "жодного документа, необхідного для екстрадиції злочинців, а відповідно і для їх арешту в Україні, взагалі не існує" - він каже правду чи ні? :)
29.07.2020 документів для екстрадиції чи арешту дійсно не існувало
   
29.07.2020 документів для екстрадиції чи арешту дійсно не існувало
А 30-го? :)
   
А 30-го? :)
А 23 чи коли там літак мав летіти?
   
А 23 чи коли там літак мав летіти?
Тобто визнаєте що 30-го такі документи вже були, і очільник  явно бреше? Дякую..  (tu)
А що до 23-го, чи іншої дати - перший крок по КПК, без якого не можливі подальші - повідомлення про підозру. А повідомити про підозру можливо лише тоді коли люди або вже затримані (як це планувалося) або операція провалена(як це відбулося).
Проголосити спочатку підозру та  чекати потім що хтось сяде в літак - якось не дуже логічно, Ви не вважаєте? :)
   
Та нічого, рухаємося. Вже Єрмак визнав, що то була операція, а не захід, і що взагалі була, і що він брехав українському народу.
   
Тобто визнаєте що 30-го такі документи вже були, і очільник  явно бреше? Дякую..  (tu)
А що до 23-го, чи іншої дати - перший крок по КПК, без якого не можливі подальші - повідомлення про підозру. А повідомити про підозру можливо лише тоді коли люди або вже затримані (як це планувалося) або операція провалена(як це відбулося).
Проголосити спочатку підозру та  чекати потім що хтось сяде в літак - якось не дуже логічно, Ви не вважаєте? :)
Чому не логічно, є процедура висунення підрзри заочно. Хіба вагнерівців не могли затримати в Білорусі в день вильоту? Домовились з пілотом що посадить літак в Києві, а він в день рейсу захворів чи там на інший рейс перевели, новий  пілот не в курсах і попер літак в Стамбул. Який план був на цей випадок, хіба не логічно підготувати документи для екстрадиції?
   
Те чим Ви зараз займаєтеся зветься "стрілки переводити".. :) Я Вам написав як це відбувається по КПК - підозра, оголошення в розшук, суд. Все це було відразу задіяно 29числа  після інформації з Беларусі і зроблено за 1 день(якщо вірити судовим рішенням із реестру). До підозри ніякі офіційні документи робити не можливо.
Ви бажаєте ще раз операцію чи її план проговорити - будь ласка в топік, там де йдуть баталії на цю тему. В цьому топіку є питання сформульоване в старт-топіку- хто саме бреше? Очільник держави, реестр судових справ чи може я.. :)
   
офіційні процесуальні документи робити не можливо.
:shuffle:
   
Те чим Ви зараз займаєтеся зветься "стрілки переводити".. :) Я Вам написав як це відбувається по КПК - підозра, оголошення в розшук, суд. Все це було відразу задіяно 29числа  після інформації з Беларусі і зроблено за 1 день(якщо вірити судовим рішенням із реестру). До підозри ніякі офіційні документи робити не можливо.
Ви бажаєте ще раз операцію чи її план проговорити - будь ласка в топік, там де йдуть баталії на цю тему. В цьому топіку є питання сформульоване в старт-топіку- хто саме бреше? Очільник держави, реестр судових справ чи може я.. :)
29 числа хтось дав команду слідчому висунути підозру і отримати постанову про арешт. Хто цей хтось міг  бути? Це міг бути Бурба, але ж ми знаємо що Бурба ходить і питається дозволу в Єрмака. B-) 
   
Хто цей хтось міг  бути?
Мамедов, куратор від ГПУ...

Це міг бути Бурба, але ж ми знаємо що Бурба ходить і питається дозволу в Єрмака. B-)
з власної ініціативи...
   
29 числа хтось дав команду слідчому висунути підозру і отримати постанову про арешт. Хто цей хтось міг  бути? Це міг бути Бурба, але ж ми знаємо що Бурба ходить і питається дозволу в Єрмака. B-)
Ви зараз несете маячню яка немає відношення до теми, але я Вам відповім. Це не міг бути Бурба, бо ГУР МО не є  правоохоронним органом, і тому ніяких слідчіх в ньому немає. Більше того існує поняття "процесуальної незалежності слідчого" - але все це не має ніякого відношення до теми топіка.. :)
Питання яке цікавить та озвучене в СТ - Хто бреше?  Очільник держави, реестр судових справ чи може я? Можете дати свою відповідь?  :)
   
Та нічого, рухаємося. Вже Єрмак визнав, що то була операція, а не захід, і що взагалі була, і що він брехав українському народу.
Ні куди ми не рухаємося - Єрмак це те що рано чи піздно пройде, а от люди які вибирають те що вибирають нікуди не дінуться. От в цьому топіку, думаєте, в когось з них хватить духу дати чітку відповідь на дуже просте питання із старттопіка? :)
   
Ну забули папірчики приготувати, з ким не буває...
   
Ви зараз несете маячню яка немає відношення до теми, але я Вам відповім. Це не міг бути Бурба, бо ГУР МО не є  правоохоронним органом, і тому ніяких слідчіх в ньому немає. Більше того існує поняття "процесуальної незалежності слідчого" - але все це не має ніякого відношення до теми топіка.. :)
Питання яке цікавить та озвучене в СТ - Хто бреше?  Очільник держави, реестр судових справ чи може я? Можете дати свою відповідь?  :)
На момент коли актуальною стала екстрадиція документів не було, чи Єрмак називав якусь конкретну дату? Та й та постанова на арешт зліплена з гівна й палок, документ то ніби й є, але з такими документами на екстрадицію посилають нах.
   
На момент коли актуальною стала екстрадиція документів не було, чи Єрмак називав якусь конкретну дату? Та й та постанова на арешт зліплена з гівна й палок, документ то ніби й є, але з такими документами на екстрадицію посилають нах.
Що це за момент? Яка у нього дата на Вашу думку?
Про екстрадицію мова зараз взагалі не йде.  Просте питання, поставлене в старт-топіку і  відповідь на яке Ви чомусь не можете дати - слова очільника держави
Цитувати
жодного документа, необхідного для екстрадиції злочинців, а відповідно і для їх арешту в Україні, взагалі не існує".
правда чи ні?
Можете дати просту відповідь на дуже просте запитання? :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія