Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рада прийняла закон 5600

Рада прийняла закон 5600

З 1 січня 2022 року:

Вводяться мінімальні податкові зобов’язання на державну і комунальну землі - 1,4 тис грн за гектар щорічно
Податок у 18% на доходи від продажу сільськогосподарськ ої продукції на суму, вищу за 12 мінімальних зарплат
Зменшення мінімальної площі землі фермерського господарства
Виключаються з платників єдиного податку 4 групи платники, які займаються розведенням свійської птиці (окрім курей)
Податок на продаж другої нерухомості впродовж одного календарного року - 5%, третьої і наступних об’єктів нерухомості - 18%
Обмеження і відмова у праві на виїзд за кордон керівників юросіб чи постійних представників нерезидентів-боржників у випадку наявності податкових боргів
   
Re: Рада прийняла закон 5600

Рада ухвалила в цілому податковий закон №5600, з тексту якого прибрали правки на користь бізнесу Ріната Ахметова, водночас у ньому з'явилися норми щодо бізнесу Юрія Косюка.

За відповідне рішення проголосувало 255 нардепів.

Закон ухвалили силами фракцій "Слуга Народу", "За майбутнє" та групи "Довіра", а також завдяки 6 позафракційним депутатам.

Партія Європейська Солідарність одноголосно була "проти". Половина "Голосу" була проти, а інша – утрималася. "Батьківщина" доклала два голоси "за".

В ухваленій редакції депутати вирішили зберегти підвищення податкового навантаження на видобуток залізної руди. Правку №97, якою податки намагалися зменшити, у залі відхилили попри попередню підтримку комітетом.

Законопроєкт №5600 вносить низку змін до Податкового кодексу України. Крім зміни ставок ренти на видобуток руди, законопроєкт вносить зміни до системи оподаткування сільгоспвиробників та фермерів, операцій з продажу нерухомості, екологічного податку та акцизного податку.


Текст законопроект №5600 неодноразово змінювався. Востаннє критичні зміни до законопроєкту вносилися після розгляду податковим комітетом до другого читання. Тоді депутати вирішили видозмінити систему оподаткування видобутку руди рентною платою.

Чинна система оподаткування рентою, яка діє до набуття чинності законопроєктом №5600, передбачає ставку 11-12%, яка нараховується з індексу IODEX 58% FE CFR China

Законопроєктом №5600 передбачається стягнення ренти з ринкової вартості руди з вищим вмістом руди, а саме індексу IODEX 62% FE CFR China, який розраховує інформаційне агентство Platts. При цьому, чим вищою буде ця ринкова вартість — тим більшою буде ставка ренти.

До другого читання цю норму планували видозмінити. З ринкової вартості руди пропонували виключити вартість фрахту (близько 10% від ринкової ціни). У разі, якби законопроєкт ухвалили саме у такій редакції, то надходження від ренти були б навіть меншими, аніж є зараз, про що ЕП писала напередодні.

Напередодні голосування законопроєкту у другому читанні народні депутати вирішили відмовитися від такого зменшення на користь бізнесу, що видобуває залізну руду, та ухвалити ці норми у тій редакції, які були передбачені у першому читанні.

Законопроєкт №5600 називали "антиахметівським" саме завдяки підвищенню податкового навантаження на видобуток руди. Підняття рентних ставок боляче вдарить по найзаможнішому українцю, власнику найбільших видобувних компаній країни Рінату Ахметову.
   
Re: Рада прийняла закон 5600
ATF

І хто хитає країну?  Влада ніби натякаяє, або ви мене скинете, або я вас задушу цінами, податками і тарифами.
   
Re: Рада прийняла закон 5600

І хто хитає країну?  Влада ніби натякаяє, або ви мене скинете, або я вас задушу цінами, податками і тарифами.

Так і треба. Манюпаса треба притиснути щоб думав перед наступними виборами
   
Re: Рада прийняла закон 5600

З 1 січня 2022 року:

Вводяться мінімальні податкові зобов’язання на державну і комунальну землі - 1,4 тис грн за гектар щорічно
Податок у 18% на доходи від продажу сільськогосподарськ ої продукції на суму, вищу за 12 мінімальних зарплат
Зменшення мінімальної площі землі фермерського господарства
Виключаються з платників єдиного податку 4 групи платники, які займаються розведенням свійської птиці (окрім курей)
Податок на продаж другої нерухомості впродовж одного календарного року - 5%, третьої і наступних об’єктів нерухомості - 18%
Обмеження і відмова у праві на виїзд за кордон керівників юросіб чи постійних представників нерезидентів-боржників у випадку наявності податкових боргів
нормально. Но можно было еще 30 лет подождать
   
Re: Рада прийняла закон 5600
a49

Порядочные люди уменьшают налоги, а ЗЕ-кретины на взятках - их повышают! (td)
Причем с тех кто наименее защищен!
Повышение цен на ВСЁ - на 10-15% вот "результат" говняного закона
   
Re: Рада прийняла закон 5600

Мочи їх,  ЗЕ  (tu)
   
Re: Рада прийняла закон 5600

водяться мінімальні податкові зобов’язання на державну і комунальну землі - 1,4 тис грн за гектар щорічно
_________________


Здорово придумал как бабушек на землю развести.

Это что бы скупить за гроши землю у людей, ай да Зеленский.
   
Re: Рада прийняла закон 5600

водяться мінімальні податкові зобов’язання на державну і комунальну землі - 1,4 тис грн за гектар щорічно
_________________


Здорово придумал как бабушек на землю развести.

Это что бы скупить за гроши землю у людей, ай да Зеленский.

цікаво тут про будь яку землю йдеться незалежно від призначення? Якщо у мене 0,25 сотих то я плачу 400 грн на рік?
   
Re: Рада прийняла закон 5600

цікаво тут про будь яку землю йдеться незалежно від призначення? Якщо у мене 0,25 сотих то я плачу 400 грн на рік?

Землі сг призначения. І не 1400 на рік. А 0,05 від НГО за мінусом ПДФО та військ збору з витрат за фот та оренду. Але для бабушек, які не передали свій пай в оренду офіційно, це попадалово.
   
Re: Рада прийняла закон 5600

цікаво тут про будь яку землю йдеться незалежно від призначення? Якщо у мене 0,25 сотих то я плачу 400 грн на рік?
тобі шо повилазило, мова йдеться про державну і комунальну землю.
для хитровжарених прихльобателів прикрили лавочку користування на шару державною і комунальною землею.
   
Re: Рада прийняла закон 5600

водяться мінімальні податкові зобов’язання на державну і комунальну землі - 1,4 тис грн за гектар щорічно
_________________


Здорово придумал как бабушек на землю развести.

Это что бы скупить за гроши землю у людей, ай да Зеленский.


А откуда у бабушек государственная или коммунальная земля?
   
Re: Рада прийняла закон 5600

цікаво тут про будь яку землю йдеться незалежно від призначення? Якщо у мене 0,25 сотих то я плачу 400 грн на рік?

Тут ще може мешканцям квартир в багатоповерхывках прилетыти. Будинки ж на комунальный землы стоять...
   
Re: Рада прийняла закон 5600

Так і треба. Манюпаса треба притиснути щоб думав перед наступними виборами

Як малі діти...
Для тебе на вибори підготують жабу і гадюку.
З них і вибереш...
   
Re: Рада прийняла закон 5600

Взагалі цікаво що обліковується менше землі ніж обробляється, що робить ще більший перекос
   
Re: Рада прийняла закон 5600

тобі шо повилазило, мова йдеться про державну і комунальну землю.
для хитровжарених прихльобателів прикрили лавочку користування на шару державною і комунальною землею.

ой дякую, мілок, старий став недобачаю :D
   
Re: Рада прийняла закон 5600

тобі шо повилазило, мова йдеться про державну і комунальну землю.
для хитровжарених прихльобателів прикрили лавочку користування на шару державною і комунальною землею.
Нет.
   
Re: Рада прийняла закон 5600

Це помста ахмєтці  :facepalm1:
   
Re: Рада прийняла закон 5600

Я від землі делекий. Розжуйте хто в темі. То зараз бабулька яка має пай якийсь теж буде податок платити? А дачні і присадибні ділянки? Вони всі менше гектару явно,всеодно підпадають?
   
Re: Рада прийняла закон 5600

Я від землі делекий. Розжуйте хто в темі. То зараз бабулька яка має пай якийсь теж буде податок платити? А дачні і присадибні ділянки? Вони всі менше гектару явно,всеодно підпадають?
За бабульку будет платить арендатор посмотрим как это отразится на арендной плате. Основная проблема будет там где сдавали мелким фермерам неофициально или с частичной оплатой натур-продуктом.  Да и сами мелкие фермеры которые обрабатывали свои паи тоже будут в минусе или будут вынуждены сами себя на работу брать ,чобы какой-то ЕСВ заплатить. Короче -олигархи заплакали.
Дачные и приусадебные если в межах населенного пункта то не будут.
   
Re: Рада прийняла закон 5600

Влада ніби натякаяє, або ви мене скинете, або я вас задушу цінами, податками і тарифами.
Не тільки. Влада виб'є землю українцям з-під ніг.
   
Re: Рада прийняла закон 5600

Я от тільки одне не зрозумів, це на додачу до податку на землю чи замість земельного податку.
   
Re: Рада прийняла закон 5600

Я от тільки одне не зрозумів, це на додачу до податку на землю чи замість земельного податку.
на додачу
і він зменьшую суму того МПН за рік
   
Re: Рада прийняла закон 5600

  прихильники певної політсили тєжко борютси з олігархами:

Агія Загребельська
1 год  ·
Давно Дмитру Фірташу не було «презентів», - подумали в Ліга антитрасту. І одразу новина:
Велика палата Верховного суду визнала правомірною практику облгазів з нарахування температурних коефіцієнтів.
Це означає, що:
- до листопада 2020 року облгазами температурні коефіцієнти нараховувалися законно;
- всім, хто їх сплатив, гроші не повернуть;
- з тих, хто не сплатив - мають право стягувати;
- а штраф, який АМКУ наклав на облгази в грудні 2019 року в розмірі 278 млн.грн. - спіткає «лиха доля» судового скасування.
   
Re: Рада прийняла закон 5600

ну вчера же ветка была
   
Re: Рада прийняла закон 5600
a49

Зе-болваны возбудились от того что под этот закон и под повышение рабочего стажа до 35 лет и под распродажу леса кругляка МВФ кредит дал. И это гнилая шобла хочет шо то оторвать себе! (td)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія