Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сім"я заробітчанина просить пожертвувати кошти на переправку тіла в Україну.

  30 років Незалежності і...
  "- У нього двоє дітей. Молодша донька пішла до першого класу, старший син чи то в 7-му, чи то у 8-му класі. На жаль, старший син у нього хворий, тому потрібні гроші на лікування. Вижити на нашу зарплату в 5-7 тисяч неможливо, – каже головний лікар міської лікарні Рівного Микола Надейко".
   :facepalm1:
   
  30 років Незалежності і...
  "- У нього двоє дітей. Молодша донька пішла до першого класу, старший син чи то в 7-му, чи то у 8-му класі. На жаль, старший син у нього хворий, тому потрібні гроші на лікування. Вижити на нашу зарплату в 5-7 тисяч неможливо, – каже головний лікар міської лікарні Рівного Микола Надейко".
   :facepalm1:

и давно у нас рвачи работают  на одну заплату  :lol:
   
В Києві кремація набагато дешевша за поховання, тому що при похованні треба ще й місце на кладовищі купляти, бо всі хочуть поближче, а поближче вже дорого коштує. Не кажучи про закриті кладовища, де місце коштує як автівка або взагалі гостінка десь на околиці.

Кремація, як я і казала, дешевша в рази, урну зберігають протягом року, якщо рідні бажають забрати її та підхоронити до родичів тощо, або просто десь розвіяти по бажанню ромерлого.

Ті урни спокійно возять по всій Україні без ніякого дозволу. Коли урну видають, то її вже одразу виносять у сумці-переносці.

Або люди одразу купляють  клаптик землі при колумбарії Київського крематорію,  та захоронюють урну там.
в августе знакомая умерла. Южноукраинск. На кремацию везли в одессу. Значительно дороже чем просто похоронить. Как похоронить и памятник поставить.
   
І як такий вантаж був задекларований на ввіз в митну зону єу ?
митники проігнорували

З відня в варшаву як посилку ви не відправите.
Після кремаціі урну видають гробарям виключно під поховання.
В землю в стіну без різниці
Але тримати на каміні бабу як в штатах в АТ не можна.
Для розвіяти над морем  запхати в коріння дерева існують фірми що тис займаються.
в украине всем похрену что ты делаешь с прахом. Документы есть и до свидания
   
Антік, от скажи мені, тільки чесно - Ти перераховував гроші у 14-15-16 роках нашим пораненим в госпіталі, чи перераховував на протезування, чи надавав ти гроші нашім військовим на передовій, зараз Справа Громад збирає гроші на прилади нічного бачення і іншу електроніку, перераховуєш???

Останнє редагування: 1 грудня 2021 08:48:15 від ЮАР
   
Блин я видела полный прайс на услуги ритуальной службы но в голове только две цифры отложилось
Перевозка в одессу 9.5 тыс. Грв
Поп 1.5 грв
   
Долучайся, Антік:

   
Цитувати
попередня версія смерті – відрив тромбу.

Не существует такой причины смерти. Пусть сначала определятся, а потом деньги просят.

Это первое. Второе, почему у него не было страховки?
   
  30 років Незалежності і...
  "- У нього двоє дітей. Молодша донька пішла до першого класу, старший син чи то в 7-му, чи то у 8-му класі. На жаль, старший син у нього хворий, тому потрібні гроші на лікування. Вижити на нашу зарплату в 5-7 тисяч неможливо, – каже головний лікар міської лікарні Рівного Микола Надейко".
   :facepalm1:

Торішні зарплати медиків Рівненської обласної лікарні проаналізувало видання «Четверта влада». І виявилося, що у четвертому кварталі торік тут середня зарплата лікаря становила 12 тисяч 78 грн

Джерело: https://radiotrek.rv.ua/news/medreforma-ne-dopomogla-u-rivnenskiy-obllikarni-zarplata-likarya--uchetvero-mensha-nizh-kerivnika_270501.html
   
Вижити на нашу зарплату в 5-7 тисяч неможливо, – каже головний лікар міської лікарні Рівного Микола Надейко.
Цікаво, яка зарплата в головного лікаря Надейка? Точно не 5-7 штук.
Та й взагалі не бачив такого лікаря, який заробляє аж 7 штук.

На кремацию везли в одессу. Значительно дороже чем просто похоронить.
А в Одесі аншлаг, писали, шо  крематорій не встигає обробляти замовлення. Може тому й ціна така.

Останнє редагування: 1 грудня 2021 09:42:39 від птах Сорока
   
в украине всем похрену что ты делаешь с прахом. Документы есть и до свидания
Норм.
Можна спустити бабусю в унітаз до щурів
Хоча б випадково.
Всім буде пох
Ортодоксально християнська краіна йопт(
   
+1  :laugh:

Сцуко, йому треба на плюси з їхньою некрофільською ТСН. Там одні вбивства, злочини і т.п. Перефразуючи Бєню, одні шукають де нажитися, а інші-де їх найопують ))

Зато на педрільному кривому все добре...   :pooh_lol:



У Запоріжжі впав балкон з 4 поверху неексплуатованої будівлі. На ньому перебував чоловік, який загинув від отриманих травм.

Про це повідомили в пресцентрі ДСНС.

Інцидент стався сьогодні, 30 листопада. Потерпілого затиснуло уламками бетонної конструкції. Щоб дістатися його, від ГУ ДСНС залучили 3 одиниці техніки й 15 рятувальників.

“Рятувальники деблокували постраждалого та передали лікарям. На жаль, від отриманих травм 36-річний чоловік помер у кареті швидкої допомоги”, — зазначили в пресцентрі.

Натепер тривають слідчі дії.

Нагадаємо, на заводі “ЕМКО” в Києві загинули двоє працівників. Під час монтажних робіт на них упав кількатонний верстат.

Також слідкуйте за “Прямим”  у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
   
На Херсонщині під потяг потрапив 22-річний патрульний: він загинув на місці
Події
17:17, вчора

На Херсонщині під потяг потрапив 22-річний патрульний: він загинув на місці

Фото: Facebook Патрульної поліції України

У Херсонській області патрульний потрапив під потяг і загинув від отриманих травм. Йому було 22 роки.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Патрульної поліції України.

“Сьогодні нашу поліцейську родину вразило раптове горе — загинув патрульний управління патрульної поліції в Херсонській області лейтенант поліції Владислав Завістовський”, — ідеться в дописі.

Інцидент стався сьогодні вранці, коли юнак ішов на службу. Він переходив залізничні колії й потрапив під поїзд.

Як зазначають, Владислав вступив до лав патрульної поліції 2019 року. Керівництво й особовий склад висловило співчуття рідним і близьким загиблого.

https://prm.ua/na-khersonshchyni-pid-potiah-potrapyv-22-richnyy-patrulnyy-vin-zahynuv-na-mistsi/
   
На трасі Київ — Чоп вантажівка розчавила легковик, його водій в лікарні
Події
14:44, вчора

На трасі Київ — Чоп вантажівка розчавила легковик, його водій в лікарні

Фото: Pixabay

На автодорозі Київ — Чоп сталася дорожньо-транспортна пригода за участі вантажівки Schmitz і легковика Ford. Унаслідок аварії постраждав водій автівки.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Патрульної поліції Київської області.
На Одещині сталася потрійна ДТП, є постраждалі

Інцидент стався близько 12 години дня на 28 кілометрі траси. Водія Ford госпіталізували з травмами.

“Можливе ускладнення руху в напрямку міста Житомир”, — зазначено в дописі.

Натепер на місці події працюють правоохоронці, які встановлюють обставини ДТП.

Нагадаємо, у столиці сталася масштабна ДТП. Одразу п’ять автівок зіткнулися на Столичному шосе, що ускладнило рух і призвело до заторів.

Раніше в Харкові сталася ще одна дорожньо-транспортна пригода. Фура з щебенем розчавила автомобіль таксі й пошкодила ще два транспортні засоби.

Крім того, у селі Княжичі Київської області 16-річний підліток за кермом Chevrolet Nubira потрапив у ДТП. Він і його друг-пасажир не постраждали.

Також слідкуйте за “Прямим”

https://prm.ua/na-trasi-kyiv-chop-vantazhivka-rozchavyla-lehkovyk-yoho-vodiy-v-likarni/
   
Дідусю. Термінова телеграма.
Дякую за рекламу Першого.
Привіт Бабусі.


підпис: Порох

 [ua]
   
----
Це все тому,що дехто не розуміє простих речей- наприклад
Немає ніякої приватної власності на землю.
Вся земля в країні належить державі та чиновникам.
Всупереч Конституціям,законам,логіці
Але є деякі,що вже пояснюють чому саме так- правильно!
Я не здивуюсь,коли ви навіть за податок на повітря будете топити. :(
Жодного дня не був у владі але маю в Украіні активи також землю з різним типом призначень.
"Земля - чиновник" немає прямого зв'язку.

І не фантазуйте щодо мене як апологета податкового тягаря.
Навпаки.
Податки зло

Інколи просто пояснюю причинно-наслідковий зв'язок.
Кому потрібно той зрозуміє.
Ставте в ігор але не припиписуйте своі фантазіі.

Про поховання
Оскільки земельні ділянки кладовищ звільнені від плати за землю подібних заяв буде тільки збільшуватися:

Ци
Приватний підприємець має намір організувати приватний цвинтар на приналежній йому на праві власності земельній ділянці (для ведення особистого селянського господарства). Які для цього необхідно отримати документи ?
(Є. Кучеревський, м. Полтава)

Тепер моделюйте скільки там буде "могил" і як довго така дирка буде влаштовувати уряд в особі податківців?
Могил 0
Років 10-15
Але якщо землю урівняти по податку читайте знову той пост на який так нервово прореагували

   
Приватний підприємець має намір організувати приватний цвинтар на приналежній йому на праві власності земельній ділянці (для ведення особистого селянського господарства). Які для цього необхідно отримати документи ?
(Є. Кучеревський, м. Полтава)



поховання людей - спосіб ведення особистого селянського господарства?
оригінально.


пс
ніхто це не дозволить
   
Норм.
Можна спустити бабусю в унітаз до щурів
Хоча б випадково.
Всім буде пох
Ортодоксально християнська краіна йопт(
абсолютно разумно логично здраво что всем похрену что делать с пеплом
Не хватало еще чтоб какой нибудь мудак решал на камине его хранить или развеять
   
поховання людей - спосіб ведення особистого селянського господарства?
оригінально.
Органічне добриво (tu)
   
Приватний підприємець має намір організувати приватний цвинтар на приналежній йому на праві власності земельній ділянці (для ведення особистого селянського господарства). Які для цього необхідно отримати документи ?
(Є. Кучеревський, м. Полтава)

поховання людей - спосіб ведення особистого селянського господарства?
оригінально.


пс
ніхто це не дозволить
Була б потреба а реалізатори придуманого схематозу завжди знайдуться.

Або що робити з таким як нижче?
Захопити або свою через суд змінити призначення на десятки га (на виріст)
Сумніваюся що в Уа знайдеться суддя щоб примусив мерців викопувати...


62-річний львів'янин Ярослав Мартинів захопив землю поблизу недіючого цвинтаря у Рясному і облаштував там своє нелегальне кладовище. Померлих ховають за гроші у призначеній під садівництво землі. Ці ділянки належать місцевим мешканцям, які не в захваті від того, що відбувається на їхніх городах, але зупинити нелегальні поховання не можуть.

https://zaxid.net/statti_tag50974/

 
   
 Колись Адольф Алаізович проводив масові кремації - шкіра на сумочки та дамські рукавички, попіл на міндобриво. Золоті зуби та коронки на переплавку в золотовалютний фонд Рейху.  :( 
   
Колись Адольф Алаізович проводив масові кремації - шкіра на сумочки та дамські рукавички, попіл на міндобриво. Золоті зуби та коронки на переплавку в золотовалютний фонд Рейху.
Про шкіру, зуби, рукавички то на 90% міфи й легенди.
   
Пане антіку, ви задовбали плодити дурні теми.

Відносно цього "лікаря" - то я вже не розумію наступного 

 Як передає «OBOZREVATEL», той працював дитячим оториноларингологом (ЛОР). Однак полишив роботу через низьку зарплату й поїхав за кордон. Влаштуватися лікарем у Польщі він одразу не міг.

ЗВИЧАЙНО ЩО НЕ МІГ ! Натуралізація диплому лікаря будь-де за кордоном - ТО ДУЖЕ ДОРОГИЙ І ДОВГИЙ ПРОЦЕС. АЛЕ Є ОДНЕ АЛЕ, як і завжди - так от, у поляків є програма для лікарів, ось деталі

https://www.vz.kiev.ua/sproshheni-umovy-dlya-ukrayinskyh-likariv-polski-kolegy-proty/

Й я не вірю про те, що той хлопець не знав про це. Отже - або він був тупо лінивим,дурним або ніяким спецом. 
Ну й далі сльози-соплі "хворий син, маленька донька" ЛЮДИ,БЛЬО , ну чи ви зовсім дурні ? У вас нема грошей, у вас нема підтримки, а ви пускаєте на світ дітей, а потім плачетеся  "спасіть-поможіть" - не розумію того, не розумію, хоч вбий.. :weep:
   
Була б потреба а реалізатори придуманого схематозу завжди знайдуться.

Або що робити з таким як нижче?
Захопити або свою через суд змінити призначення на десятки га (на виріст)
Сумніваюся що в Уа знайдеться суддя щоб примусив мерців викопувати...


62-річний львів'янин Ярослав Мартинів захопив землю поблизу недіючого цвинтаря у Рясному і облаштував там своє нелегальне кладовище. Померлих ховають за гроші у призначеній під садівництво землі. Ці ділянки належать місцевим мешканцям, які не в захваті від того, що відбувається на їхніх городах, але зупинити нелегальні поховання не можуть.

https://zaxid.net/statti_tag50974/

В Полтаві була така цікава історія, що чувак теж спробував зробити приватне кладовище на своєму паї.
Наче суддям заносив, то його спочатку не чіпали, але потім він щось десь не те зробив , то посадили, а небіжчиків зобов'язали ексгумувати й переносити за кошт родичів.
Й я прекрасно знаю, що за землю на кладовище й за послуги комунальників за кордоном платять. Але там родичі не ходять "могилочки порати на паску", там все роблять і реально роблять спеціальні люди на кладовищі. Там немає такого срачу як в нас і люди туди ходять не фарбувати оградки , а просто побути на місці поховання близької людини. Й там є умови поховання. Я б хотів аби таке й в нас було.
   
Пане антіку, ви задовбали плодити дурні теми.

Відносно цього "лікаря" - то я вже не розумію наступного 

 Як передає «OBOZREVATEL», той працював дитячим оториноларингологом (ЛОР). Однак полишив роботу через низьку зарплату й поїхав за кордон. Влаштуватися лікарем у Польщі він одразу не міг.
ЗВИЧАЙНО ЩО НЕ МІГ ! Натуралізація диплому лікаря будь-де за кордоном - ТО ДУЖЕ ДОРОГИЙ І ДОВГИЙ ПРОЦЕС. АЛЕ Є ОДНЕ АЛЕ, як і завжди - так от, у поляків є програма для лікарів, ось деталі

https://www.vz.kiev.ua/sproshheni-umovy-dlya-ukrayinskyh-likariv-polski-kolegy-proty/

Й я не вірю про те, що той хлопець не знав про це. Отже - або він був тупо лінивим,дурним або ніяким спецом. 
Ну й далі сльози-соплі "хворий син, маленька донька" ЛЮДИ,БЛЬО , ну чи ви зовсім дурні ? У вас нема грошей, у вас нема підтримки, а ви пускаєте на світ дітей, а потім плачетеся  "спасіть-поможіть" - не розумію того, не розумію, хоч вбий.. :weep:
  Весною я сам працював на будові у Литві. (Тут мене називають нитіком, скиглієм але лінивим назвати ніхто не насмілиться)  B-)
  Так ось: умови такі, що місцеві такої праці уникають. На таких важких роботах працюють лише люди із найбідніших, знедолених країн - українці та білоруси! Пропрацював я півтора місяця й зрозумів що... що склякну на такій праці.  :(  Зібрав манатки і...
  Товариш, з котрим жили в одній кімнаті зателефонував й серед іншого повідомив, що там двоє наших там на будовах померли!!!  :facepalm1:
  А я ж то міг там бути третім!  :facepalm1:
   
А я ж то міг там бути третім!  :facepalm1:
:facepalm1:
   
:facepalm1:
Були спогади на ДД: https://forum.durdom.club/viewtopic.php?f=4&t=3226
   
  Весною я сам працював на будові у Литві. (Тут мене називають нитіком, скиглієм але лінивим назвати ніхто не насмілиться)  B-)
  Так ось: умови такі, що місцеві такої праці уникають. На таких важких роботах працюють лише люди із найбідніших, знедолених країн - українці та білоруси! Пропрацював я півтора місяця й зрозумів що... що склякну на такій праці.  :(  Зібрав манатки і...
  Товариш, з котрим жили в одній кімнаті зателефонував й серед іншого повідомив, що там двоє наших там на будовах померли!!!  :facepalm1:
  А я ж то міг там бути третім!  :facepalm1:

Ну то нахєр той лікар там працював ?
От в мене питання - нахєр ? Він як лікар не розумів ,що його буде дискваліфіковано за таке ?
Ви працюєте, бо у вас немає фаху . В нього він наче був.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія