Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сім"я заробітчанина просить пожертвувати кошти на переправку тіла в Україну.

https://rivnepost.rv.ua/news/smert-na-zarobitkakh-likar-z-rivnenshchini-pratsyuvav-na-budivnitstvi
  З’явилися деталі смерті у Польщі медика з Рівненщини Олега Самкова.
  Як передає «OBOZREVATEL», той працював дитячим оториноларингологом (ЛОР). Однак полишив роботу через низьку зарплату й поїхав за кордон. Влаштуватися лікарем у Польщі він одразу не міг.
  Треба було «легалізувати» диплом, проходити навчання та складати іспити. На це пішов би цілий рік та чималі кошти. Самков не міг собі цього дозволити, адже йому треба було відразу заробляти гроші. Тому той працював на будівництвах у Швеції та Естонії.
  Останнім часом чоловік був у Польщі. Він помер уночі з 26 на 27 листопада. Просто ліг спати, а вранці не прокинувся. За словами знайомої родини, попередня версія смерті – відрив тромбу.
  - У нього двоє дітей. Молодша донька пішла до першого класу, старший син чи то в 7-му, чи то у 8-му класі. На жаль, старший син у нього хворий, тому потрібні гроші на лікування. Вижити на нашу зарплату в 5-7 тисяч неможливо, – каже головний лікар міської лікарні Рівного Микола Надейко.
  Зараз рідні збирають гроші, щоб перевезти тіло лікаря в рідне село і поховати.
  Допомогти сім'ї лікаря можна, переказавши гроші на картку:
  Райффайзен Банк Аваль: 5375 9800 6013 2429
  «Приват Банк»: 5168 7573 5803 3654
  Самкова Катерина, дружина Олега Самкова.
  Нами обраний обіцяв, що "При моєму керівництві заробітчани повернуться". Повертаються.  :(

   
А страховки не передбачають транспортування тіл?
   
А страховки не передбачають транспортування тіл?
А вона була?
   
А страховки не передбачають транспортування тіл?
ета другоє. а допомога на карточку навіть ахметову приємна
   
А вона була?

слабоумие и отвага.jpg
   
А що заважає сім'ї загиблого зробити кремацію в Польші  і самостійно вивезти урну до себе на батьківщину?
   
цей дописувач хоч раз відкрив не депресивну гілку?
   
цей дописувач хоч раз відкрив не депресивну гілку?

уявні виступи на майданах і відкриті листи до світових лідерів зараховуються до "не"?
   
зробити кремацію в Польші
скільки коштує?
   
А що заважає сім'ї загиблого зробити кремацію в Польші  і самостійно вивезти урну до себе на батьківщину?

+
   
+
Витрати будуть  не набагато нижчі.
Сама кремації теж недешева
Ті ж самі 1,5к -2к
Урна як об'єкт поховання переводиться практично як тіло теж спеціалізованою фірмою.
Чи митники мають пересівати залишки на кордоні??

Поховання тут має мати завершену дію.
В католиків АТ то точно просто так урну не видають.
Склеп або ховати в землю.
Хочеш розвіювання над морем то на захід до протестантів
Швейцарці он в діамант тіло пресують 15 к франків
Норм 
   
У нас, с месяц назад, умер в Германии, драйвер...
3200 евро, доставка тела в Полтаву...
Немцы, не заморачиваются, как у нас, типа только через вскрытие...
Дали бумагу, что просто умер...
ХЗ, от чего...
Просто зафиксировали факт смерти...
Страховая же требует, что бы в бумаге, было четко указана причина смерти...
Тогда оплачивает...
Нужна доверенность, немцам, апостилированая, от родственников, что поручают забрать тело, тому кто будет осуществлять перевозку...
Для наших, еще нужно разрешение, на захоронение, от местных органов власти, где собираются хоронить...
Где то, недели две, эти качели были...
Но все таки, организовали и доставили...
Так что, геморрой, еще тот...
   
У нас, с месяц назад, умер в Германии, драйвер...
3200 евро, доставка тела в Полтаву...
Немцы, не заморачиваются, как у нас, типа только через вскрытие...
Дали бумагу, что просто умер...
ХЗ, от чего...
Просто зафиксировали факт смерти...
Страховая же требует, что бы в бумаге, было четко указана причина смерти...
Тогда оплачивает...
Нужна доверенность, немцам, апостилированая, от родственников, что поручают забрать тело, тому кто будет осуществлять перевозку...
Для наших, еще нужно разрешение, на захоронение, от местных органов власти, где собираются хоронить...
Где то, недели две, эти качели были...
Но все таки, организовали и доставили...
Так что, геморрой, еще тот...
Юридична процедура геморойна
Сам то не прийдеш.
В поляків украінці працюють по ритуальним послугам тому цінник нижчий
   
А що заважає сім'ї загиблого зробити кремацію в Польші  і самостійно вивезти урну до себе на батьківщину?
Взагалі-то церква не схвалює кремації.
   
Взагалі-то церква не схвалює кремації.

Ларточка, врать не хорошо. Особенно такой взрослой бабушке как вы. Церковь к этому делу совершенно равнодушна. Главный доход - отпевание, а похоронить можно и урну с пеплом.
   
Взагалі-то церква не схвалює кремації.

Зараз Ви щось собі фантазуєте.

Якщо б не схвалювала б, то не робила б відспівування аж бігом. У приміщенні Київського крематорію попи КП та МП борються за кожного небіжчика.
   
Взагалі-то церква не схвалює кремації.
:facepalm: ну тоді хай там залишається, якщо рідним думка середньовічних попів важливіша за поховання
   
Витрати будуть  не набагато нижчі.
Сама кремації теж недешева
Ті ж самі 1,5к -2к
Урна як об'єкт поховання переводиться практично як тіло теж спеціалізованою фірмою.
Чи митники мають пересівати залишки на кордоні??

Поховання тут має мати завершену дію.
В католиків АТ то точно просто так урну не видають.
Склеп або ховати в землю.
Хочеш розвіювання над морем то на захід до протестантів
Швейцарці он в діамант тіло пресують 15 к франків
Норм

В Києві кремація набагато дешевша за поховання, тому що при похованні треба ще й місце на кладовищі купляти, бо всі хочуть поближче, а поближче вже дорого коштує. Не кажучи про закриті кладовища, де місце коштує як автівка або взагалі гостінка десь на околиці.

Кремація, як я і казала, дешевша в рази, урну зберігають протягом року, якщо рідні бажають забрати її та підхоронити до родичів тощо, або просто десь розвіяти по бажанню ромерлого.

Ті урни спокійно возять по всій Україні без ніякого дозволу. Коли урну видають, то її вже одразу виносять у сумці-переносці.

Або люди одразу купляють  клаптик землі при колумбарії Київського крематорію,  та захоронюють урну там.
   
цей дописувач хоч раз відкрив не депресивну гілку?
А його не для цього на службі тримають.  ;)
   
В Києві кремація набагато дешевша за поховання, тому що при похованні треба ще й місце на кладовищі купляти, бо всі хочуть поближче, а поближче вже дорого коштує. Не кажучи про закриті кладовища, де місце коштує як автівка або взагалі гостінка десь на околиці.

Кремація, як я і казала, дешевша в рази, урну зберігають протягом року, якщо рідні бажають забрати її та підхоронити до родичів тощо, або просто десь розвіяти по бажанню ромерлого.

Ті урни спокійно возять по всій Україні без ніякого дозволу. Коли урну видають, то її вже одразу виносять у сумці-переносці.

Або люди одразу купляють  клаптик землі при колумбарії Київського крематорію,  та захоронюють урну там.
Підхоронити на Байковому кладовищі коштує всього 300 грн (!)
Але треба звісно довести, що перше поховання було якогось  родича
   
Юридична процедура геморойна
Сам то не прийдеш.
В поляків украінці працюють по ритуальним послугам тому цінник нижчий
Так это цена, нашего заробитчанина в Польше, который специализируется именно, на доставке в Украину...
Процедура, да, не простая...
Но мы то это сделали...
Спасибо, еще, нашему Консулу в Варшаве, помог и советами и вообще, отнесся по человечески, не на "отипись"...
А вообще, страховые, по таким случаям, массово, занимаются кидаловом, по любому поводу...
Нам повезло, что наша, где мы драйверов страхуем, входит в то число, из двух, которые реально платят...
   
Зараз Ви щось собі фантазуєте.

Якщо б не схвалювала б, то не робила б відспівування аж бігом. У приміщенні Київського крематорію попи КП та МП борються за кожного небіжчика.
Ну, я не про конкретного священика. Відспівують звісно. Особливо в час пандемії. Але то вважається гріхом і родина може бути проти.
   
Ларточка, врать не хорошо. Особенно такой взрослой бабушке как вы.
Єврейських бабушек то не стосується.  Їх можна і кремувати.  :shuffle:
   
Підхоронити на Байковому кладовищі коштує всього 300 грн (!)
Але треба звісно довести, що перше поховання було якогось  родича

підхоронити - так, але спробуйте ЗАхоронити на байковому...
   
Ну, я не про конкретного священика. Відспівують звісно. Особливо в час пандемії. Але то вважається гріхом і родина може бути проти.

Ларта, мабуть, Ви щаслива людина і нікого не хоронили останній час. Дай Боже здоров'я Вам та близьким та довгих років життя, але завжди, і до пандемії, відспівували в крематоріях. Гріхом кремацію церква не вважає.

 І ніхто не буде відспівувати померлого, якщо родина проти. Бо попи беруть за те гроші і безоплатно ніхто відспівувати не буде. Навпаки, родина запрошує священиків для відспівування і домовляються про ціну або, якщо рідня замовляє "повний пакет" послуг  у ритуальній конторі, то вони, по бажанню рідних, замовляють священиків потрібних конфесій.

До речі, минулою зимою, коли родич чоловіка помер від ковіду в лікарні, то, дійсно, заборонили хоронити його на кладовищі і дозволили тільки кремацію.

Останнє редагування: 30 листопада 2021 18:06:18 від шуша
   
цей дописувач хоч раз відкрив не депресивну гілку?


+1  :laugh:

Сцуко, йому треба на плюси з їхньою некрофільською ТСН. Там одні вбивства, злочини і т.п. Перефразуючи Бєню, одні шукають де нажитися, а інші-де їх найопують ))


Останнє редагування: 30 листопада 2021 18:16:45 від Fisher
   
В Києві кремація набагато дешевша за поховання, тому що при похованні треба ще й місце на кладовищі купляти, бо всі хочуть поближче, а поближче вже дорого коштує. Не кажучи про закриті кладовища, де місце коштує як автівка або взагалі гостінка десь на околиці.

Кремація, як я і казала, дешевша в рази, урну зберігають протягом року, якщо рідні бажають забрати її та підхоронити до родичів тощо, або просто десь розвіяти по бажанню ромерлого.
Ті урни спокійно возять по всій Україні без ніякого дозволу. Коли урну видають, то її вже одразу виносять у сумці-переносці.

Або люди одразу купляють  клаптик землі при колумбарії Київського крематорію,  та захоронюють урну там.
Возять по Украіні але ж не через кордон.

Ци
Згідно положень законодавства Польщі, організувати процес надання міжнародних ритуальних послуг самостійно - неможливо.
Для виконання дій з перевезення тіла померлого з Польщі в Україну Вам потрібно обрати ліцензовану в Польщі фірму ритуальних послуг, яка здійснить перевезення труни з тілом в Україну, або надасть послуги поховання чи кремації на території Польщі.
- З чого починається і як виглядає процедура перевезення тіл померлих з Польщі в Україну?
- Починається все з пошуків тіла. Згідно з польським законодавством, коли помирає громадянин іншої держави, той, хто фіксує смерть, мусить повідомити про це консульську установу. Однак дуже часто цього не робиться. Тому є маса випадків, коли ні родина, ні консульство не знають, де людина перебувала перед смертю. Тоді родичі дзвонять до нас і просять знайти.
Після того, як ми знаходимо тіло, розраховуємо вартість послуг транспортування в Україну й шукаємо, хто заплатить за них: чи це страхова компанія, чи родичі, чи хтось інший.
- Чи легко добитися виплати коштів від страхових компаній?
- Не легко. Але, якщо ми маємо справу зі страховими компаніями, то процедуру “вибиття коштів” з них ми повністю беремо на себе. Родичі померлих цим не займаються. При наявності страховки послуги перевезення тіла є безкоштовними для родини, всі витрати покриває страхова компанія.
- Як дорого обходиться перевезення померлих в Україну?
- Ми пропонуємо родичам різні варіанти: або перевезення тіла, або урни з прахом. Перевезення труни з тілом з Польщі в Україну коштує в межах 1 000-2 000 тисяч євро. Ціна залежить в основному від відстані. Одна справа, наприклад, дорога з Любліна до Львова, інша - зі Щецина до Мелітополя.
Ще один чинник, який впливає на вартість наших послуг - відстань до консульської установи. Наприклад, людина помирає в Зеленій Гурі, а місто відноситься до території обслуговування консульства у Варшаві. Це додаткова дорога, адже ми маємо поїхати і туди, й туди.
Якщо в родичів немає грошей, ми пропонуємо кремацію. Ця практика дуже поширена в Польщі, але рідко застосовується в Україні. Однак кремація та перевезення через кордон урни з прахом - це найдешевший варіант. Коштує все в межах 600-900 євро.
....
Як я і писав різниця в 1,5 рази
Різниця на мінімумах вивезти тіло і спалити  1000є-600є=400є
Вартує того щоб родина близькі не попрщалися а привезли урну в укрколумбарій?
Нмд ніт
Де ті колумбаріі в укрпровінціі і укрселах особливо
Люди слова того в Украіні не розуміють.

Тут кожне село має.
Тому що могила проти колумбарію за 10років 1,5-2к євро в догляді набігає
За 100років  15-20к
А якщо у вас прабаба прадід з різних боків могил 10 в голові
Моделюйте витрати самі

   
Ларта, мабуть, Ви щаслива людина і нікого не хоронили останній час.
Та ховала, ховала...
Я вже писала, що ковід вніс корективи та й у світі давно кремують. Але в християнстві давно існують свої "правила" і традиції. Кремація не узгоджується з  християнським поняттям, що "тіло людське — це храм душі, який буде в свій час відновлений при воскресінні".

Ще в юності я десь бовкнула, що як помру, то щоб мій прах розвіяли над морем. Мені розтлумачили...
І потім протягом життя я переконувалася, що є сенс в тому. (Я не релігійна людина - мене церковні догми не чіпають).

Але народ свято дотримується церковних обрядів і зважає на заборони. Адже легше спалити тіло небіжчика, не робити великих витратних пам'ятників, не купляти землю на поховання.
А все-одно йдуть на витрати, дотримуються традиції, Парастас при відкритій труні, усі пращаються тощо...
   
А його не для цього на службі тримають.  ;)

Антіку від Азірова:
   
Та ховала, ховала...
Я вже писала, що ковід вніс корективи та й у світі давно кремують. Але в християнстві давно існують свої "правила" і традиції. Кремація не узгоджується з  християнським поняттям, що "тіло людське — це храм душі, який буде в свій час відновлений при воскресінні".

Ще в юності я десь бовкнула, що як помру, то щоб мій прах розвіяли над морем. Мені розтлумачили...
І потім протягом життя я переконувалася, що є сенс в тому. (Я не релігійна людина - мене церковні догми не чіпають).

Але народ свято дотримується церковних обрядів і зважає на заборони. Адже легше спалити тіло небіжчика, не робити великих витратних пам'ятників, не купляти землю на поховання.
А все-одно йдуть на витрати, дотримуються традиції, Парастас при відкритій труні, усі пращаються тощо...
Що означає купити землю під могилу?
А земельний податок з "власника"
А догляд землі?

Без сарказму і пози зауважу
Ми в Украіні зовсім не розуміємо що означає "купити землю"

І поки ще є муніципальна можемо вважати то витратами.
Але витрати зовсім в іншому

Дві могили то паркомісце.
Навіть на околиці то 10грн доба з авто щоб заплатити земельний 1грн

Християнські традиціі з уссрно колхозною землею нормально комунікують.
Можна собі дозволити
Але так вічно не буде.
   
Що означає купити землю під могилу?
А земельний податок з "власника"
А догляд землі?
Ну, це наші особливості, а не австрійські.
В Україні теж не можна порівнювати Київ, Одесу Личаків і сільські кладовища.
   
Витрати будуть  не набагато нижчі.
Сама кремації теж недешева
Ті ж самі 1,5к -2к
Урна як об'єкт поховання переводиться практично як тіло теж спеціалізованою фірмою.
Чи митники мають пересівати залишки на кордоні??

Поховання тут має мати завершену дію.
В католиків АТ то точно просто так урну не видають.
Склеп або ховати в землю.
Хочеш розвіювання над морем то на захід до протестантів
Швейцарці он в діамант тіло пресують 15 к франків
Норм 

мені прах тітки прислали з Чікаго до Варшави простою поштою.
   
мені прах тітки прислали з Чікаго до Варшави простою поштою.
і...?
Папери тощо...Усі витрати були там?
   
Ну, це наші особливості, а не австрійські.
В Україні теж не можна порівнювати Київ, Одесу Личаків і сільські кладовища.
До чого тут саме Австрія?
До освободітєлєй за прапрадіда  на личакові дід платив.
...
І саме за сільські цвинтарі битва буде не менша.
Повірте мені на  слово.
Вступитесь своєю власністю на користь громади?
І будете плати земельний за мерців сусідів тільки з християнських традиціі?
То добре
...
Наступним кроком (років 10-15) коли з церкви пільги знімуть і газ струм 100%  ви ще здивується змінам.

В європах зп 2кіло не тільки на море їздити чи живіт набивати.
Є багато речей що в Уа не підозрюють навіть.
Постійна плата за померлих одна з них...
 
   
мені прах тітки прислали з Чікаго до Варшави простою поштою.
І як такий вантаж був задекларований на ввіз в митну зону єу ?
митники проігнорували

З відня в варшаву як посилку ви не відправите.
Після кремаціі урну видають гробарям виключно під поховання.
В землю в стіну без різниці
Але тримати на каміні бабу як в штатах в АТ не можна.
Для розвіяти над морем  запхати в коріння дерева існують фірми що тис займаються.
   
І як такий вантаж був задекларований на ввіз в митну зону єу ?
митники проігнорували

З відня в варшаву як посилку ви не відправите.
Після кремаціі урну видають гробарям виключно під поховання.
В землю в стіну без різниці
Але тримати на каміні бабу як в штатах в АТ не можна.
Для розвіяти над морем  запхати в коріння дерева існують фірми що тис займаються.
Нічого не розтаможував, прийшло повідомлення у поштову скриньку про пачку полецьону. Пішов на пошту і забрав. Правда це була лиш частина праху у малій посудині. У посилці ще була картина тітки (вона була художницею). Можливо відправники задекларували лише картину. А прах я перевіз через кордон машиною і розпорошив у Дністер з моста у Заліщиках згідно з заповітом 
   
І як такий вантаж був задекларований на ввіз в митну зону єу ?
а в чому проблема написати «вугілля»
   
До чого тут саме Австрія?
До освободітєлєй за прапрадіда  на личакові дід платив.
...
І саме за сільські цвинтарі битва буде не менша.
Повірте мені на  слово.
Вступитесь своєю власністю на користь громади?
І будете плати земельний за мерців сусідів тільки з християнських традиціі?
То добре
...
Наступним кроком (років 10-15) коли з церкви пільги знімуть і газ струм 100%  ви ще здивується змінам.

В європах зп 2кіло не тільки на море їздити чи живіт набивати.
Є багато речей що в Уа не підозрюють навіть.
Постійна плата за померлих одна з них...
 
----
Це все тому,що дехто не розуміє простих речей- наприклад
Немає ніякої приватної власності на землю.
Вся земля в країні належить державі та чиновникам.
Всупереч Конституціям,законам,логіці
Але є деякі,що вже пояснюють чому саме так- правильно!
Я не здивуюсь,коли ви навіть за податок на повітря будете топити. :(
   
Та ховала, ховала...
Я вже писала, що ковід вніс корективи та й у світі давно кремують. Але в християнстві давно існують свої "правила" і традиції. Кремація не узгоджується з  християнським поняттям, що "тіло людське — це храм душі, який буде в свій час відновлений при воскресінні".

Ще в юності я десь бовкнула, що як помру, то щоб мій прах розвіяли над морем. Мені розтлумачили...
І потім протягом життя я переконувалася, що є сенс в тому. (Я не релігійна людина - мене церковні догми не чіпають).

Але народ свято дотримується церковних обрядів і зважає на заборони. Адже легше спалити тіло небіжчика, не робити великих витратних пам'ятників, не купляти землю на поховання.
А все-одно йдуть на витрати, дотримуються традиції, Парастас при відкритій труні, усі пращаються тощо...
Після смерті від ковіду особливо не попрощаєшся... Навіть мерців у тих чорних мішках не показують рідним, вони зовсім не підготовлені, як померли, так і лежать. Тому крематорій
   
Если работал то деньги где?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія