Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

1 декабря банковая

Re:  1 декабря  банковая

Завтра буде спроба на правильних патріотичних гаслах привести до влади відверте чмо - порошенко та зберегти усі преференції по розкраданню держави рудої тварині!
 

Відверте чмо це твій бубочка.. А порох має розум.
   
Re:  1 декабря  банковая

Отримав Війскову форму даже з Фуражкою :) , і документи маю на ношєні форми бо пєнс...

Фуражка набєкрєнь це тєма :super:

А мені сказали шо я у Формі схожий на фашиста, це патамушо я красівий :spruce_up:
   
Re:  1 декабря  банковая

Вот я и сам сегодня задумывался над этим вопросом.С одной стороны у Зели полно зашкваров как высосанных из пальца,так и реальных,но когда смотришь на свергателей,то как-то помогать им тоже не хочется.Петро,Разумков+остальные клоуны Ахметова,Кива с Рабиновичем и Медведчуком,Аваков со своими дружинами...ну такое...никаких симпатий не вызывает ни одно рыло и понимаешь за кем чьи уши торчат

 (tu)
   
Re:  1 декабря  банковая

Відверте чмо це твій бубочка.. А порох має розум.

Не ображайте обраного...!!!
У потраха розуму дійсно  забагато, але тільки для власного збагачення у будь який спосіб!
   
Re:  1 декабря  банковая

пук в лужу как всегда. расходимся, опять всех наебали.
   
Re:  1 декабря  банковая

Рабочий день, все будут на работе.
Мероприятие для профессиональных митингарей.

Шо,пидрило пару сотен проплатить уже не может?
   
Re:  1 декабря  банковая

пук в лужу как всегда. расходимся, опять всех наебали.

А что,кто то вменяемый на это фуфло повёлся?
   
Re:  1 декабря  банковая

всё шо он делал, это красиво пе3дел.

Каплаухие слушали его трандеж с упоением, тот подрывал склады, и  :facepalm1:  доказал дуракам, шо это нормально, ибо война, ибо хуйло, и дебилы схавали.

Потом дебилам привёз две минских(читай московских) капитуляции, чтобы придать им весомости устроив акурат на их фоне два котла, и лохи схавали, ставали на колени перед погибшими, и хавали эту свиную рошеновскую патоку.

Отэто я понимаю дичь

+++
   
Re:  1 декабря  банковая

пук в лужу как всегда. расходимся, опять всех наебали.

хто кого наєбав?
це зебівли народили переворот
нічог о і не мало бути
   
Re:  1 декабря  банковая

Что там на майдане за акция массового само-оргазма то происходит?
   
Re:  1 декабря  банковая

27 тушок  з ФУПу мало піти на перворот, якшо вірити опитуванню, то хоч 7 юзерів було або є?
   
Re:  1 декабря  банковая

   ІЗ КНИГИ СПОГАДІВ В ТЕМУ:
                                          "Помаранчевый шабаш!.."
   Одного дня потрібно було перед роботою заїхати у справах в центр міста. Помітив автобуси із символікою Партії Регіонів та чималий натовп городян. Зацікавився. Виявилося: до нас прибули активісти Партії Регіонів й збирають людей йти на мітинг до Міськради. Дають кожному в руки прапор із символікою ПР й обіцяють за участь у тому дійстві 130 гривень. Бажаючих легко заробити знайшлось напрочуд багато.
  Активісти пошикували мітингарів в колону й повели. Дивитися на це огидне дійство було цікаво та мене чекала робота. Працював я й чув донесені вітром уривки виступів активістів ПР: "Предатель интересов трудового народа никчема Ющенко!.. Помаранчевый шабаш!..
Наш Виктор Фёдорович Янукович!.. Интересы трудового народа!.. Процветание!.. Прогресс!.. Работа!.. Зарплаты!.. Рефомы!.. 
   Подумалось тоді: - Справді нікчема, якщо маючи стільки влади дозволяє подібні антидержавні шабаші…  :facepalm1:
   В кінці дня зустрів одного із тих мітингарів. Саша так пояснив свої дії: "А мені не в падлу пройти декілька сотень метрів й годину постояти із тою ганчіркою. Не пішов би я, так інший той прапор взяв би й гроші отримав. А так і пляшку горілки купив, і літр пива, і цигарки, і ковбаси, і масла, і хліба. Ще й на похмілля залишилось..."
  І я подумав в той момент: - А що, нормальна логіка пересічного українця-раба...   :(
   
Re:  1 декабря  банковая

Отримав Війскову форму даже з Фуражкою :) , і документи маю на ношєні форми бо пєнс...

Фуражка набєкрєнь це тєма :super:

А мені сказали шо я у Формі схожий на фашиста, це патамушо я красівий :spruce_up:
Воєнпенсам надається право, після звільнення, носіння військової форми одягу (при певних умовах), а не видається тому що відноситься до зазначеної категорії
   
Re:  1 декабря  банковая

   130 гривень. Бажаючих легко заробити знайшлось напрочуд багато.
  пляшку горілки купив, і літр пива, і цигарки, і ковбаси, і масла, і хліба. Ще й на похмілля залишилось..."
  І я подумав в той момент: - А що, нормальна логіка пересічного українця-раба...   :(
Однако как хорошо платили регионы и как много можно было купить за эти деньги при Ющенко.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія