Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна запросила аварійну допомогу у Білорусі..

 Спокуха. Все гаразд, є можливість за дешево купити е/е то чому б і ні, тим паче в період більшого навантаження на систему. А що ж нам, коштовні газ та брудне вугілля купувати? Краще дешеву і чисту е/е!!! Все гаразд.  (tu)
   
сволочи.. уничтожили страну
   
Тю ;o

Так то бьіла торговля на крови, а сейчас шо?
(tu) а щас слава богу не марадьори какіє-то, а чесні люди :laugh:
   
Re: Україна запросила аварійну допомогу у Білорусі..

Нам би 1.5 місяці протриматися! З допомогою бацьки. а там 5 барж з вугіллям прибуде.
   
Re: Україна запросила аварійну допомогу у Білорусі..

Спокуха. Все гаразд, є можливість за дешево купити е/е то чому б і ні, тим паче в період більшого навантаження на систему. А що ж нам, коштовні газ та брудне вугілля купувати? Краще дешеву і чисту е/е!!! Все гаразд.  (tu)

Я не пердун. Це не я... (С)  :D
   
Re: Україна запросила аварійну допомогу у Білорусі..

Нам би 1.5 місяці протриматися! З допомогою бацьки. а там 5 барж з вугіллям прибуде.
Дирижаблів
   
а у 2010 Україна експортувала ЕЕ

 І зараз експортує, пане Володимире.  :D
   
Я не пердун. Це не я... (С)  :D

 А мені байдуже: ви-не-ви. Важливо, що Україна розвивається у правильному напрямку!  (tu)
   
https://ua.energy/peredacha-i-dyspetcheryzatsiya/dyspetcherska-informatsiya/peretoky/#1535440583164-0cb8df7a-79eb

ну и ? трепло ...
   
Не плутайте офіційний сайт КМУ з сайтами новин....

Дойче Велле - брехуни. Ок.
   
Нам би 1.5 місяці протриматися! З допомогою бацьки. а там 5 барж з вугіллям прибуде.

 Яких місяців? Баржі вже підпливають. Та й тут мова не про протриматись. Ще достатньо вугілля у запасах. Просто е/е геть дешева, то запитання: навіщо фітькати кошти на екологічно брудне, дороге вугілля, коли є можливість купувати геть дешеву е/е???
   
(tu) а щас слава богу не марадьори какіє-то, а чесні люди :laugh:

 :weep:
   
А мені байдуже: ви-не-ви. Важливо, що Україна розвивається у правильному напрямку!  (tu)
а шо тут правильного?? Позакривати АЕС, щоб чекати погане смердюче вугілля зза кордону??
   
сволочи.. уничтожили страну

  :acute: Но-но, вовчик, єто слишком!!!  :)
   
https://ua.energy/peredacha-i-dyspetcheryzatsiya/dyspetcherska-informatsiya/peretoky/#1535440583164-0cb8df7a-79eb
не полінувався глянути.

"За Петра" імпорт з Росії був до 2016 року.

з 2016 року і до 2019 року імпорт з Росії був припинений, за винятком технологічних перетоків (дані позначені зірочкою - "обсяги перетоків електроенергії обумовлені паралельною роботою енергосистем Росії і України").

2016 - 75,652 млн. кВт*год з Росії, 1,207 млн. кВт*год з Білорусі (технологічні перетоки)
2017 - 46,959 млн. кВт*год з Росії, 1,083 з Білорусі (технологічні перетоки)
2018 - 29,49 млн. кВт*год з Росії, 1,188 з Білорусі (технологічні перетоки)

З 2019 року знову почався прямий імпорт:

2019 - 132,587 млн. кВт*год з Росії, 157,776 млн. кВт*год з Білорусі (+ 41,593 і 1,030 технологічні перетоки)
2020 - 152,308 млн. кВт*год з Росії, 53,399 млн. кВт*год з Білорусі (+ 58,934 і 0,933 технологічні перетоки)
в цьому році, який ще не закінчився - 101,88 млн. кВт*год з Росії, 522,612 млн. кВт*год з Білорусі
   
Re: Україна запросила аварійну допомогу у Білорусі..

Яких місяців? Баржі вже підпливають. Та й тут мова не про протриматись. Ще достатньо вугілля у запасах. Просто е/е геть дешева, то запитання: навіщо фітькати кошти на екологічно брудне, дороге вугілля, коли є можливість купувати геть дешеву е/е???

Дайте бізнесу геть дешеву е/е....
   
а шо тут правильного?? Позакривати АЕС, щоб чекати погане смердюче вугілля зза кордону??

 Вовчику, ви що із дитячого садочка пишете??? Ніхто АЕС не закривав, вони працюють ефективно як ніколи і в наступні місяці запрацюють ще ефективніше. Вугілля потрібне щоб регулювати навантаження, вранці і увечері воно значно переважає нічне, а блоками АЕС таке регулювання здійснювати дуже важко і небезпечно.  :)
   
Яких місяців? Баржі вже підпливають. Та й тут мова не про протриматись. Ще достатньо вугілля у запасах. Просто е/е геть дешева, то запитання: навіщо фітькати кошти на екологічно брудне, дороге вугілля, коли є можливість купувати геть дешеву е/е???

может и по той же схеме
и свои границы охранять не надо ?
дешевле будет,  а кому надо  - пусть сами охраняют
нормальное русло для развития тоже
   
Re: Україна запросила аварійну допомогу у Білорусі..

Яких місяців? Баржі вже підпливають. Та й тут мова не про протриматись. Ще достатньо вугілля у запасах. Просто е/е геть дешева, то запитання: навіщо фітькати кошти на екологічно брудне, дороге вугілля, коли є можливість купувати геть дешеву е/е???
краще зразу у Чепушіліна закупати і е/е і газ і вугілля в нього все є і очень дьошіво...
ЗЫ. А какая разница?
   
Дайте бізнесу геть дешеву е/е....

 Неможна. Бізнес потрібно постійно тримати у тонусі, тоді вони стануть демонструвати відмінний результат. Все і всього повинно бути в міру!!!  :)
   
Re: Україна запросила аварійну допомогу у Білорусі..

Неможна. Бізнес потрібно постійно тримати у тонусі, тоді вони стануть демонструвати відмінний результат. Все і всього повинно бути в міру!!!  :)

Ну тоді х.у.й вам у сраку , а не податки, щоб тримати владу в тонусі.
Тоді вам виборець продемонструє відмінний результат  :K
   
краще зразу у Чепушіліна закупати і е/е і газ і вугілля в нього все є і очень дьошіво...
ЗЫ. А какая разница?

 Не знаю хто такий отой, як його...закуповують дешеву у нейтральних сусідів. Більше того, Білорусь до нас доволі прихильна. Вони відмінно розуміють, що у разі нашої гибелі - лік їхнього життя піде на дні.
   
Неможна. Бізнес потрібно постійно тримати у тонусі, тоді вони стануть демонструвати відмінний результат. Все і всього повинно бути в міру!!!  :)

я так понял,
что у немцев сейчас прет экономика от путлеровских финтов ?)
   
Re: Україна запросила аварійну допомогу у Білорусі..

Ще достатньо вугілля у запасах.
А не підкажете - де саме воно є і достатньо для чого ? :)
   
Re: Україна запросила аварійну допомогу у Білорусі..

https://ua.energy/

Пишут, то импорт ноль.

Если Путен не разрешит Батьке, то закупайте завтра свечи!
   
Ну тоді х.у.й вам у сраку

 Та ти збоченець, я бачу, та ще й не який небудь, із досвідом.  :bueee:

Тоді вам виборець продемонструє відмінний результат 

 Мені? Я із 18-ти років залежу лише від себе самого.
   
Re: Україна запросила аварійну допомогу у Білорусі..

Купить у Беларуси (на самом деле у россии) дешевую электроэнергию и продать ее втридорога прихильники певної політсили населению -- это по-ермаковски.

И как вовремя с Медведчука арест один сняли...
   
Вовчику, ви що із дитячого садочка пишете??? Ніхто АЕС не закривав, вони працюють ефективно як ніколи і в наступні місяці запрацюють ще ефективніше. Вугілля потрібне щоб регулювати навантаження, вранці і увечері воно значно переважає нічне, а блоками АЕС таке регулювання здійснювати дуже важко і небезпечно.  :)
:) ну ок... зроблю вигляд що заспокоїли
   
Не знаю хто такий отой, як його...закуповують дешеву у нейтральних сусідів. Більше того, Білорусь до нас доволі прихильна. Вони відмінно розуміють, що у разі нашої гибелі - лік їхнього життя піде на дні.

бгггг
если бы еще так же были местные власти к свои проблемам прыхыльны

а то оказывается почему-то у сябров
 у которых ни своего газа , нефти , урана и ни угля нет
всегда для укрдолбней есть аварийный запас ээ
удивительно ...
   
А не підкажете - де саме воно є і достатньо для чого ? :)

 На вугільних складах. За  минулих 9 місяців із спожитого вугілля в Україні доля вугілля добутого в нашій державі склала біля 85%, не вистачало лише 15%.
   
Імпорт та експорт  з РФ та Білорусі ( особливості роботи систем в паралельному релимі )
Млн кВт годин
2014  177 / 2400
2015 ( срака енергетики )  2255/4 ( чотири , тобто нічого )
2016  76 /0
2017 47 /0
2018  24 /0
2019  1170 / 0 ( почалось з літа 19 року)
2020 260/60
2021 660 /0

Фактично з 15 року спад до нуля
Потім в 19 багато купили влітку
Потім знову мало

Щас знову починаємо

   
:) ну ок... зроблю вигляд що заспокоїли

  :drinks: Я от відчував, що ти вельми хороший хлопчисько!!!  :)
   
Ща все патриоты быренько должны выключить обигривачи, утюги и прочие электропечки

Не?

дабы выровнять баланс энергосистемы
а ты не патриот?
   
Купить у Беларуси (на самом деле у россии) дешевую электроэнергию и продать ее втридорога прихильники певної політсили населению -- это по-ермаковски.

И как вовремя с Медведчука арест один сняли...
це все задля посадки брилліантових (tu)
   
На вугільних складах. За  минулих 9 місяців із спожитого вугілля в Україні доля вугілля добутого в нашій державі склала біля 85%, не вистачало лише 15%.

а сколько белорусы добывают угля
что им никогда помогать с электричеством не надо ?
   
 У минулі роки із газом були менші проблеми. В разі чого можна було ним підсвітити, зараз - це надто велика розкіш. Ми могли б і власними ресурсами протриматись, але поки що це ще дещо ризиковано.
   
  :drinks: Я от відчував, що ти вельми хороший хлопчисько!!!  :)
так а шо толку?? мені потрібні важелі впливу на владу та на різного роду недолугих   :rotate:
   
 Все просто. Наша енергосистема вже в жопі. Якщо таке почалося- чекайте аварійних відключень. Резервів нема,нічого нема.
   
Re: Україна запросила аварійну допомогу у Білорусі..

.

Останнє редагування: 2 листопада 2021 19:26:38 від alexUP
   
Re: Україна запросила аварійну допомогу у Білорусі..

а ты не патриот?
а ему не надо. В Ордло энергоресурсы почти на шару
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія