Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Мінську при штурмі квартири застрелили КГБешника 8-)

типу до цього спільнота була прихильна до фюрера  :laugh:
НЕПРИХИЛьНА, ЯК І УКРАЇНЦІ ДО ОВОЧА були. АЛЕ якісь події служать пусковою кнопкою. не знаю, як там в айті спільноті, чи вони міжнародно стають пліч о пліч, як наприклад журналістська братія.
   
Якщо в мене буде вибір отримати кулю чи бути згвалтованим гебнею і посадженим на десяточку я оберу кулю і буду вважати профітом
ну висуни пику дивитись на перших хто вломиться і пальни зза стіни, сховайся палтни другий раз. А туут став вдверях і чекає
   
ну висуни пику дивитись на перших хто вломиться і пальни зза стіни, сховайся палтни другий раз. А туут став вдверях і чекає

он не Рэмбо , а пацан айтишник
   
ну висуни пику дивитись на перших хто вломиться і пальни зза стіни, сховайся палтни другий раз. А туут став вдверях і чекає
Ну це так, але чекати тактичної грамотності від звичайної людини в стресових умовах не варто
   
он не Рэмбо , а пацан айтишник
і не прорахував шо він найкраща мішень стоячи на увесь зріст напроти дверної арки, що якщо буде атветка то не промажуть?
   
він не знімав відосики, це система спостереження у хаті
Десь ще має буть 1-2 ракурси
воно насправді недорого коштує, таке зліпить, китайські камери для квартити баксів по 20-30 зараз (можна й дешевше знайти, яко гуртом кілька штук узяти), ну ще акаунт треба десь у хмарі, щоб відео туди лилося у випадку детектування руху, це теж не такі великі гроші

Більшість з викладеного ролику це відео самого КДБ
там тільки кілька врізок
   
і не прорахував
Хулє там рахувати. Він добре знав, що нічого не вдіє проти натовпу озброєних гбшників із мисливською пукалкою в руках.
Вирішив хоч когось забрати з собою.
Респект хлопцю, не кожен так зміг би.
І дуже жаль молодого життя.
   
Re: В Мінську при штурмі квартири застрелили КГБешника  8-)

EPAM - відома контора, в Малазі (Іспанія) її головний офіс.
Бере багато програмерів з наших теренів.
   
И никто и не пикнет, про права человека и его свободы сегодня можно забыть, так ведь вакцинаторы?
=================================
Карантин и все меры карантинных ограничений ни коим образом не ограничивают прав и свобод. Они призваны защитить общество от смертельных угроз инфекции. Я не хочу, чтобы дети и взрослые заражались из-за долбойопов. И я тоже хочу жить. Карантин-одна из форм Чрезвычайного Положения.
 Но я на 100% уверен, что большинство  АНТИваксеров никотинофобы и  хотят преследования тех же курильщиков. А вот тут 1000% нарушение всех прав. Кроме дискриминации курильщиков к либерастам-левакам еще еще много претензий.

Так что получите тем же местом по той же морде.

 Что до парня Айтишника и вообще всего,что происходит- скажу так: этот дурдом не может быть вечным. Точно все закончится плохо. В мире, в Европе и, вероятно у нас. Уж не хочется думать про совсем хреновый сценарий, но что-то хреновастенькое  назревает и ваааще мир сходит с ума.
   
Хорошо он кгбиста подрихтовал. Сразу лужа крови
   
він не знімав відосики, це система спостереження у хаті
Десь ще має буть 1-2 ракурси
воно насправді недорого коштує, таке зліпить, китайські камери для квартити баксів по 20-30 зараз (можна й дешевше знайти, яко гуртом кілька штук узяти), ну ще акаунт треба десь у хмарі, щоб відео туди лилося у випадку детектування руху, це теж не такі великі гроші
Это такие камеры взламывают удалённо? А потом видео семейной жизни в сети продают?
   
А хто третій був в квартирі та вів зйомку?

   
Re: В Мінську при штурмі квартири застрелили КГБешника  8-)

он не Рэмбо , а пацан айтишник

у айтішників стрілялки - популярне заняття
   
Но прикольно, менты сохраняли самообладание

Когда телка показалась из-за угла, ее не убили, определили сразу что не опасно
   
А хто третій був в квартирі та вів зйомку?

Показати зображення...
То якийсь пристрій на полиці.
   
Но прикольно, менты сохраняли самообладание

Когда телка показалась из-за угла, ее не убили, определили сразу что не опасно
===============================
Какое счастье! Убили не всех!
   
===============================
Какое счастье! Убили не всех!
Ну в общем да. Телка совсем без башки, лезла под пули

   
А в общем, у нас такое тоже может быть. Все к такому идёт

Соберётся вечером РНБО. Решит, Вася Пупкин представляет угрозу. Пойдут на штурм.

Суд? Какой суд. РНБО!
   
А в общем, у нас такое тоже может быть. Все к такому идёт
Як нєхyй дєлать. Тільки один раз і не в крупному місті.
Бо все ж вірю, що у нас на ранок під тим ГБ стояли б тисячі. І не з коктейлями, не кажучи про квєткі.
   
Як нєхyй дєлать. Тільки один раз і не в крупному місті.
Бо все ж вірю, що у нас на ранок під тим ГБ стояли б тисячі. І не з коктейлями, не кажучи про квєткі.
І адреси сімей тих ГівноБ-ещників вже б гуляли інетом для цькування  :-)o
   
Це шо,гбшники такі розслаблені що на захоплення без броників йшли? Я вже не кажу про групу захвата
   
Це шо,гбшники такі розслаблені що на захоплення без броників йшли? Я вже не кажу про групу захвата
Давав посилання вище. Схоже, що йшли "відпрацьовувати" змагаря через прапор чи пост чи участь у протестах, через відчуття безкарності вирішили погратись у гестапо, змагар виявився з ружжом.
   
Вони ж на відео кажуть "Міліция!"
   
от всі пишуть, що не по правилах зламували двері.

А як треба по правилам?

як саме треба довести, що це силовики а не бандити?
   
Давав посилання вище. Схоже, що йшли "відпрацьовувати" змагаря через прапор чи пост чи участь у протестах, через відчуття безкарності вирішили погратись у гестапо, змагар виявився з ружжом.
ржака буде,у наступний раз будуть у всій куйні,шоломи броникі,щити  :)
   
от всі пишуть, що не по правилах зламували двері.

А як треба по правилам?

як саме треба довести, що це силовики а не бандити?
та все хлоп розумів ,хто за ним прийшов і кого  він відправить до пекла,це вже хом'яки безяєчні за нього видумують

Останнє редагування: 29 вересня 2021 09:55:58 від Richo
   
Це шо,гбшники такі розслаблені що на захоплення без броників йшли? Я вже не кажу про групу захвата

так гебявые были уверены шо он в белых носочках их стоит ждет на стульчике, а тут вон как получилось, отправился гебешник к берии в один котел
   
Олдбой тримався 2,5 сторінки, все ж РНБО та СБУ дисциплінують [ua]
   
так гебявые были уверены шо он в белых носочках их стоит ждет на стульчике, а тут вон как получилось, отправился гебешник к берии в один котел
напевно
Але тут вони і прикуіли  :)
   
ржака буде,у наступний раз будуть у всій куйні,шоломи броникі,щити  :)

а там гранатка и прилетит, и так пару раз , и задумаются гебявые накуй нам это надо , за долбаного луку ?
   
отож всім слід мати магазинне ружжо, помпу і через один патрон: куля, картеч
страшна сила...
   
Олдбой тримався 2,5 сторінки, все ж РНБО та СБУ дисциплінують [ua]


тільки давай без припадків словесної діареї. зможеш?
   
фашистский режим не хочет действовать даже по своим законам.
Им нужен террор, им надо запугать население, они поэтому и видео записывали.

Ведь мог просто придти участковый и передать повестку.
   
Гадаю, що тут навіть САСУ БЛЯД не впишеться, бо Зеля в контрах з Лукою.
   
Парня обвиняли в терроризме -
там после "президентских" всю оппозицию
по этой статье пропускают.
То есть, сидеть бы ему червончик.
Пишут, что айтишник, ипамовец.
Похоже, ипам весь в Украину переберется

З чого ви зробили такий висновок? На кадрах була ухвала суду? Чи лише вереск ' аткройтє міліція ' якихось чуваків  в бейсболках по гражданкє? З чого можна було здогадатись власникам квартири, що то взагалі силовики, а не бандити?
   
это уже не силовики, это банда лукашенки, черные эскадроны, не законные, не легитимные.
   
Прецедент создан. Теперь каждый ИЗ спроецирует на себя. Ответка может прилететь, а не белые носки, и на месте сослуживца может оказаться он.
   
от всі пишуть, що не по правилах зламували двері.

А як треба по правилам?

як саме треба довести, що це силовики а не бандити?

да никак не докажешь, ибо силовики в Беларуси и есть самые первые бандиты.
   
Нажаль така відмазка не діє на білоруські суди.

Це не суди, а судилища
   
А хто третій був в квартирі та вів зйомку?

Показати зображення...

Камера відеонагляду.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія