Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хочу знищити хуйло, – найкращий снайпер ЗСУ дав відверте інтерв'ю

https://24tv .ua/hochu-znishhiti-putina-naykrashhiy-snayper-zsu-novini-rosiyi_n1665856

Хочу знищити хуйло, – найкращий снайпер ЗСУ дав відверте інтерв'ю

"Курта" називають найкращим стрільцем Збройних сил України. Майже щодня він працює у сірій зоні на Донбасі, вишукуючи та ліквідовуючи ворожих снайперів.

Джерело: "Думская"

2161 метр – саме такою є рекордна відстань, на яку "Курту" вдалося влучно відправити кулю і вразити окупанта. Це – рекорд України й третій результат у світі.

"Мій ворог номер один – хуйло"
Що можна розповісти про "Курта" – кращого снайпера ЗСУ
Військовослужбовець Збройних сил України на псевдо "Курт" має 32 роки, народився в одному з центральних регіонів України. Біографія у чоловіка цілком звичайна:

Здобув середню спеціальну освіту й мирну професію. Пішов до армії на строкову службу в середині 2000-х, відслужив в одному зі спецпідрозділів внутрішніх військ (зараз це Національна гвардія).
Після армії жив як усі, працював, займався спортом (важкою атлетикою), тренерством. Але почалася війна –  і "Курт" пішов на фронт (спершу у добровольчий батальон, потім – підписав контракт зі ЗСУ).
Починав рядовим розвідником, ходив у нейтральну смугу і тил. Тепер же він – найкращий снайпер, а його зброя – гвинтівка Barrett М107A1 з кулями калібру 12,7 міліметра.
Її вважають однією з топових у цьому класі, прицільна дальність гвинтівки – 1800 метрів. Однак досвідчений стрілок може працювати й на куди більшу відстань. Це довів і "Курт", вразивши окупанта за 2161 метр.

Зверніть увагу: цей показник – найкращий серед українських снайперів, і третій у світі. Показник підтверджений – адже зі снайпером на передовій завжди працює напарник, однією з функцій якого є відеофіксація.
"Без камери ніяк. Ураження цілі необхідно фіксувати", – пояснив "Курт". Його головними цілями, до слова, є ворожі снайпери – найсерйозніша загроза на лінії розмежування.

"Це не вбивство – вбивають злочинці"
Журналіст запитав у "Курта" про те, скільки той убив людей. Військовослужбовець виправив співрозмовника:

Ми не називаємо це вбивством, та воно й не є таким. Вбивають злочинці. Ми б'ємо в ціль. Так, ціль – людина. Але ця людина там тому, що хоче вбити нас, убити інших людей. Ми не нападали – ми захисники, які ліквідовують загрозу.

Щодо, власне, суті запитання, "Курт" відповів так: "За десяток знищених цілей снайпер має право нашити на парадну форму білу смужку. Зовсім скоро я отримаю право на п'яту".

"Ми навчили їх боятися нас"
Персональні дані "Курта" приховувати, можливо, й необов'язково – росіяни й так їх знають. За голову снайпера окупанти обіцяють пристойну нагороду – от тільки дістатися до нього не можуть.

"У нас багато чого є хорошого і технологічного, не варто розглядати українців як якихось недотеп бідних. Для них ми – дуже небезпечний ворог. Ми навчили їх боятися нас", – запевняє "Курт"
Утім, це він вважає "можливо, головним досягненням останніх років".

Напишіть, якщо можна, що я б хотів знищити того, хто все це почав. Людину, через яку в Україні йде війна і гинуть мирні й військові. Мій ворог номер один – хуйло,
– підсумував відверту розмову "Курт".
   
 (tu)
Нехай здійсниться його заповітне бажання.
І чим скорше, тим краще!
   
"У нас багато чого є хорошого і технологічного, не варто розглядати українців як якихось недотеп бідних. Для них ми – дуже небезпечний ворог. Ми навчили їх боятися нас", – запевняє "Курт"


   
Ну от, лише один снайпер замочив 50 свинособак.
Слава Порошенку і ганьба блазню.
   
(tu)
Нехай здійсниться його заповітне бажання.
І чим скорше, тим краще!
Приєднуюся до побажання )))
   
Слава Порошенку і ганьба блазню.

   
https://24tv .ua/hochu-znishhiti-putina-naykrashhiy-snayper-zsu-novini-rosiyi_n1665856

Хочу знищити хуйло, – найкращий снайпер ЗСУ дав відверте інтерв'ю

"Курта" називають найкращим стрільцем Збройних сил України. Майже щодня він працює у сірій зоні на Донбасі, вишукуючи та ліквідовуючи ворожих снайперів.

Джерело: "Думская"

2161 метр – саме такою є рекордна відстань, на яку "Курту" вдалося влучно відправити кулю і вразити окупанта. Це – рекорд України й третій результат у світі.

"Мій ворог номер один – хуйло"
Що можна розповісти про "Курта" – кращого снайпера ЗСУ
Військовослужбовець Збройних сил України на псевдо "Курт" має 32 роки, народився в одному з центральних регіонів України. Біографія у чоловіка цілком звичайна:

Здобув середню спеціальну освіту й мирну професію. Пішов до армії на строкову службу в середині 2000-х, відслужив в одному зі спецпідрозділів внутрішніх військ (зараз це Національна гвардія).
Після армії жив як усі, працював, займався спортом (важкою атлетикою), тренерством. Але почалася війна –  і "Курт" пішов на фронт (спершу у добровольчий батальон, потім – підписав контракт зі ЗСУ).
Починав рядовим розвідником, ходив у нейтральну смугу і тил. Тепер же він – найкращий снайпер, а його зброя – гвинтівка Barrett М107A1 з кулями калібру 12,7 міліметра.
Її вважають однією з топових у цьому класі, прицільна дальність гвинтівки – 1800 метрів. Однак досвідчений стрілок може працювати й на куди більшу відстань. Це довів і "Курт", вразивши окупанта за 2161 метр.

Зверніть увагу: цей показник – найкращий серед українських снайперів, і третій у світі. Показник підтверджений – адже зі снайпером на передовій завжди працює напарник, однією з функцій якого є відеофіксація.
"Без камери ніяк. Ураження цілі необхідно фіксувати", – пояснив "Курт". Його головними цілями, до слова, є ворожі снайпери – найсерйозніша загроза на лінії розмежування.

"Це не вбивство – вбивають злочинці"
Журналіст запитав у "Курта" про те, скільки той убив людей. Військовослужбовець виправив співрозмовника:

Ми не називаємо це вбивством, та воно й не є таким. Вбивають злочинці. Ми б'ємо в ціль. Так, ціль – людина. Але ця людина там тому, що хоче вбити нас, убити інших людей. Ми не нападали – ми захисники, які ліквідовують загрозу.

Щодо, власне, суті запитання, "Курт" відповів так: "За десяток знищених цілей снайпер має право нашити на парадну форму білу смужку. Зовсім скоро я отримаю право на п'яту".

"Ми навчили їх боятися нас"
Персональні дані "Курта" приховувати, можливо, й необов'язково – росіяни й так їх знають. За голову снайпера окупанти обіцяють пристойну нагороду – от тільки дістатися до нього не можуть.

"У нас багато чого є хорошого і технологічного, не варто розглядати українців як якихось недотеп бідних. Для них ми – дуже небезпечний ворог. Ми навчили їх боятися нас", – запевняє "Курт"
Утім, це він вважає "можливо, головним досягненням останніх років".

Напишіть, якщо можна, що я б хотів знищити того, хто все це почав. Людину, через яку в Україні йде війна і гинуть мирні й військові. Мій ворог номер один – хуйло,
– підсумував відверту розмову "Курт".
  [ua]  (tu) Слава Україні!Героям Слава!
   
Приєднуюся до побажання )))


Нє? :)
   
Слава Порошенку
А при чем тут Свин?
   
Хочу знищити хуйло, – найкращий снайпер ЗСУ дав відверте інтерв'ю
Ну так чего он не поехал в Женеву тогда?...
   
А при чем тут Свин?
копієчку ольгерду за пост заплатить
   
Показати зображення...
Нє? :)
шо - "нє?" ?
Здається, це саме ви знайшли виправдання виведенню грошей українського походження з України для інвестування їх в економіку паРаші?
Нє?
   
Ну от, лише один снайпер замочив 50 свинособак.
Слава Порошенку і ганьба блазню.
+==============================================+
Педрило особистим пердіжом завалило 50 свинособак?
А хімічна зброя - заборонена...
   
Надеюсь у него не только 5 нашивок будет , а все 50 , только бы это не длилось ещё лет 50.
   
Ну так чего он не поехал в Женеву тогда?...
+=============+
А ти чого нє???
   
Так а что это он вместо делом занятся интервью раздаёт? По старой доброй украинской привычке сначала пропиарится а потом ничего не сделать? Где собственно труп хуйло.
   
тут і без хуйла мішеней більш ніж досить
   
Где собственно труп хуйло.
З кожним дохлим кацапом він наближається до цієї мети.
   
шо - "нє?" ?
Здається, це саме ви знайшли виправдання виведенню грошей українського походження з України для інвестування їх в економіку паРаші?
Нє?
Просто я вчергове протягую вам свою руку дружби:
Ви, Кадра, Топа etc. не є ворогами, а тільки політичними опонентами.
Головним ворогом є москаль!
Приймаєцця?
   
Просто я вчергове протягую вам свою руку дружби:
Ви, Кадра, Топа etc. не є ворогами, а тільки політичними опонентами.
Головним ворогом є москаль!
Приймаєцця?
Петро Порошенко агент КДБ/ФСБ.
   
Так а что это он вместо делом занятся интервью раздаёт? По старой доброй украинской привычке сначала пропиарится а потом ничего не сделать? Где собственно труп хуйло.
Але ж солдат цей не біля Кремля розташувався, нє?
Такі посили насправді є дуже корисними з врахуванням досі ще величезного прошарку прорашистської вати всередині України.
Вони чітко вказують самим українцям - у нас не гражданская війна, у нас - війна Хуйловської паРаші проти України.
   
Всё равно. В его хвастовстве нет никакого смысла. Типичная новость из будущего, зато добавил кацапам мотивации за собой поохотится.
   
Просто я вчергове протягую вам свою руку дружби:
Ви, Кадра, Топа etc. не є ворогами, а тільки політичними опонентами.
Головним ворогом є москаль!
Приймаєцця?
Звісно, приймаєцця )))
ПС  :D  Тільки без Кадри - вона ватяна рашистка.
   
Нейтралізує хуйло і що дальше ? Всі росіяни стануть українофілами ?
   
Нейтралізує хуйло і що дальше ? Всі росіяни стануть українофілами ?
їм оберуть Патрушева
   
Звісно, приймаєцця )))
ПС  :D  Тільки без Кадри - вона ватяна рашистка.
е ні, як всі  - то всі :)
ЗІ. ватяними рашистами тут наразі є онлі олдбой і велесов
   
А інтерв'ю таки класне!
   
А інтерв'ю таки класне!

Да, в Украине родился очередной политик. Не хватало.
   
Да, в Украине родился очередной политик. Не хватало.
нє нада завідивать! :)
   
Цей снайпер засмучує найвеличнішого президента, який так хоче "сайтісь па срєдінкє"...
   
нє нада завідивать! :)

Я не завидую. Я говорю что очередной деятель решил что политика оно доходней. Интервью же - голая политика и самопиар.

А он между прочим на службе. Теоретически интервью должно было быть согласованым с командованием и пройти военную цензуру.  По стилю не похоже.
   
Я не завидую. Я говорю что очередной деятель решил что политика оно доходней. Интервью же - голая политика и самопиар.

А он между прочим на службе. Теоретически интервью должно было быть согласованым с командованием и пройти военную цензуру.  По стилю не похоже.
гм, а Ви впевнені...в своїх припущеннях?
   
гм, а Ви впевнені...в своїх припущеннях?

В том что интервью - самодеятельность? Практически полностью. Замечания "согласовано с военной цензурой" в тексте нет.
   
В том что интервью - самодеятельность? Практически полностью. Замечания "согласовано с военной цензурой" в тексте нет.
а має бути?
 Вам не спадало на думку, що це така схема військової цензури?

Останнє редагування: 24 червня 2021 14:03:20 від Ламер
   
а має бути?
 Вам не спадало на думку, що це така схема військової цензури?

Если нет то это то что я сказала - самопиар и самодеятельность. В принципе возможно даже срок если проболтался о чём то лишнем.
   
Цей снайпер засмучує найвеличнішого президента, який так хоче "сайтісь па срєдінкє"...
свиня хрюкнула
   
Вы предлагаете верить хто это такой хитрый ход армейской цензуры? Что бы кацапы не догадались. Проще говорить правду, кацапы всё равно проверят.
   
А при чем тут Свин?
А сиплий шкет при чьом?
   
Я не завидую. Я говорю что очередной деятель решил что политика оно доходней. Интервью же - голая политика и самопиар.

А он между прочим на службе. Теоретически интервью должно было быть согласованым с командованием и пройти военную цензуру.  По стилю не похоже.

Прокол.

Це в мрасьсії узгодити свою думку треба, у нас вільні люди.
Військова цензура на мрасьсії.

Прокол Вася, прокол.
   
Вы предлагаете верить хто это такой хитрый ход армейской цензуры? Что бы кацапы не догадались. Проще говорить правду, кацапы всё равно проверят.
Ви висловлюєте своє припущення, я - своє.
Перевірити достовірність оних неможливо в принципі!
Але по(пiздiти)говорити - можна :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія