Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто еще не может зайти на форум через оперу?

можливо той банер і ненадовго. треба почекати поки його знімуть
   
Re: Планшетна Опера не заходить на форум

У мене також з Опера старої (12) не заходить, а з Хрому все норм.
В опері
Код: [Select]
function compute(r) {
var js = JSON.parse(r);
var s = 0;
var base = js.b;
var i = 0;
var j = 0;
console.log(js);
t0 = performance.now();
Помилка Unhandled Error: Undefined variable: performance
Обнови на новую, шо мешает?
   
На Сафари уже 3-й день как пустая страница
   
Re: ФУП не рацює на IPad

На міні опері не працює. Пишу з хрому
   
Re: ФУП не рацює на IPad

На стаціонарному та IOS сафарі то дише, то не дише, але переважно не дише...
Я вже перехрестився, думаю: ну, слава Богу, забанили!  :D
   
Re: Кто еще не может зайти на форум через оперу?

Бачу не в одного мене проблеми з Оперою, і так чистка куків і тимчасових файлів не помогає. Тільки переключення режиму Опери з екстримального до високого
   
Re: ФУП не рацює на IPad

Перевірте з іпадів, є проблеми?
Ніби працює
   
Re: ФУП не рацює на IPad

с телефона в оперу-мини захожу на форум  - пустая страница

с компа - загружается форум в опере нормально
   
Re: Кто еще не может зайти на форум через оперу?

В опері 12.18 не працює як і раніше.
Тим розумникам, які пропонують оновити Оперу  - у мене є і стара і нова Опера, Хром, Мозіла і ще купа браузерів. (ФУП я завджди чатаю на старій Опері . Мені так зручніше)
І коли я розробляю сайт, то перевіряю його роботу у всіх браузерах. Така реальність.
Тутешнім адмінам таке невідомо, мабуть.....
   
Re: Кто еще не может зайти на форум через оперу?

Доколє?  :diablo:
   
ФУП і Opera Mini. Help! :S

Котрий день не працює перегляд фупу через браузер опера міні. Жоден інший не в стані видати читабельну сторінку на 4-дюймовому смарті. Доступ до компа наразі проблематичний.
Хелп, техадміни! Вспоможитє, люді добриє, ломка назріває - третій день без хвупу! :suicide2:
   
Re: ФУП і Opera Mini. Help! :S

див адмінфорум
   
Re: ФУП і Opera Mini. Help! :S

Люди, експереминтуйте з налаштуванняя браузерів. Відключайте режими турбо, або міняйти режим в Опері з екстримального до високого
   
Re: ФУП і Opera Mini. Help! :S

дякую.
думаю, що заважає стискання трафіку, але ж воно не відключається у міньці. і раніше ж проблеми не було, то може є шанс шось перешаманити взад на стороні форуму?
   
Re: ФУП і Opera Mini. Help! :S

У меня при включенном ADBlock ФУП не работал
   
Re: ФУП і Opera Mini. Help! :S

У меня при включенном ADBlock ФУП не работал
та наче нівроку, на ноуті працює кожен браузер, АВР не заважає. на смарті - біда...
   
Re: ФУП і Opera Mini. Help! :S

дякую.
думаю, що заважає стискання трафіку, але ж воно не відключається у міньці. і раніше ж проблеми не було, то може є шанс шось перешаманити взад на стороні форуму?
На ФУПі якісь шаловливі ручки відключили старі браузери. Firefox до 19 версії також показує біле вікно.
   
Re: ФУП і Opera Mini. Help! :S

до речі UCbrowser теж видає порожню сторінку при вмиканні економії трафіку. це так, к свєдєнію техадмінам.
   
Re: ФУП і Opera Mini. Help! :S

На ФУПі якісь шаловливі ручки відключили старі браузери. Firefox до 19 версії також показує біле вікно.
сподіваємось, пан Растаман вже працює над цим непорозумінням.
   
Re: ФУП і Opera Mini. Help! :S

сподіваємось, пан Растаман вже працює над цим непорозумінням.

в адмінфорумі пишуть що працюють, але поки що без змін
   
Re: ФУП і Opera Mini. Help! :S

На ФУПі якісь шаловливі ручки відключили старі браузери. Firefox до 19 версії також показує біле вікно.

+1
   
Re: ФУП і Opera Mini. Help! :S

та наче нівроку, на ноуті працює кожен браузер, АВР не заважає. на смарті - біда...

На ПК все работает при включенном Adblock, а на смарте при включенном эдблоке на опере мини не работает. По крайней мере у меня такая ситуация была на двух разных смартах
   
Re: ФУП і Opera Mini. Help! :S

сподіваємось, пан Растаман вже працює над цим непорозумінням.
тут не пан растаман, а техотдєл УП тестує на нас якусь ібаністічєску систему захисту. Наскільки я зрозумів, при якихось підозрах сервер заставляє вираховувати браузер клієнта якісь послідовності з використанням шифрування AES і цей процес впадає в цикл (ви бачили шо там не просто біла сторінка, а вона постійно рефрешиться).
Також за спостереженнями в цьому всьому якось приймає участь IP адреса клієнта, наприклад у мене на айпаді не працює коли з"єднуюсь з фупом по IPv6
Відповідно мене ніхто не попередив і я вчора пів вечора шукав де той ібучий js підключається, спочатку думав на глючний банер, потім подумав що нас поламали і годину перевіряв файли звіряючи з бекапом.
Потім написав одмінам приклавши скріншоти підозрілої активності з консолі маку і іпаду і тут мене просвітили. Задали ще пару запитань і з тих пір тиша.
   
Re: ФУП і Opera Mini. Help! :S

тут не пан растаман, а техотдєл УП тестує на нас якусь ібаністічєску систему захисту. Наскільки я зрозумів, при якихось підозрах сервер заставляє вираховувати браузер клієнта якісь послідовності з використанням шифрування AES і цей процес впадає в цикл (ви бачили шо там не просто біла сторінка, а вона постійно рефрешиться).
Також за спостереженнями в цьому всьому якось приймає участь IP адреса клієнта, наприклад у мене на айпаді не працює коли з"єднуюсь з фупом по IPv6
Відповідно мене ніхто не попередив і я вчора пів вечора шукав де той ібучий js підключається, спочатку думав на глючний банер, потім подумав що нас поламали і годину перевіряв файли звіряючи з бекапом.
Потім написав одмінам приклавши скріншоти підозрілої активності з консолі маку і іпаду і тут мене просвітили. Задали ще пару запитань і з тих пір тиша.
Скажіть тєхотделу, що в старі браузери не вміють performance.now і його потрібно заремарити. Воно і так використовується лише для відладки.
   
Re: ФУП і Opera Mini. Help! :S

тут не пан растаман, а техотдєл УП тестує на нас якусь ібаністічєску систему захисту. Наскільки я зрозумів, при якихось підозрах сервер заставляє вираховувати браузер клієнта якісь послідовності з використанням шифрування AES і цей процес впадає в цикл (ви бачили шо там не просто біла сторінка, а вона постійно рефрешиться).
Також за спостереженнями в цьому всьому якось приймає участь IP адреса клієнта, наприклад у мене на айпаді не працює коли з"єднуюсь з фупом по IPv6
Відповідно мене ніхто не попередив і я вчора пів вечора шукав де той ібучий js підключається, спочатку думав на глючний банер, потім подумав що нас поламали і годину перевіряв файли звіряючи з бекапом.
Потім написав одмінам приклавши скріншоти підозрілої активності з консолі маку і іпаду і тут мене просвітили. Задали ще пару запитань і з тих пір тиша.
А я думаю, куда слизало 30 грн с мобильного модема на выходных...
А оно тупо на открытой странице трафик ипашило...
А я уже подумал что вирусняк какой то хватанул...
   
В опері 12.18 не працює як і раніше.
Тим розумникам, які пропонують оновити Оперу  - у мене є і стара і нова Опера, Хром, Мозіла і ще купа браузерів. (ФУП я завджди чатаю на старій Опері . Мені так зручніше)
І коли я розробляю сайт, то перевіряю його роботу у всіх браузерах. Така реальність.
Тутешнім адмінам таке невідомо, мабуть.....

Поставив 36-ту. Працює.
Опера 36 - лайно. 
   
По прежнему, при заходе на Форум с АйПада (и через Сафари и через Оперу) выдается пустая страница.
 :no2:
Это надолго?
   
По прежнему, при заходе на Форум с АйПада (и через Сафари и через Оперу) выдается пустая страница.
 :no2:
Это надолго?

І у мене така ж фігня - 94 години без ФУП(у)!!!  SOS!  SOS! SOS!

ЯК ДАЛЬШЕ ЖИТИ?   (напевно і наркозалежним так важко буває?!)

Але з iBook форум відкрився (позичила на пів години і він, виявляється, на Хромі), а з iPad (Safari) - одні білі сторінкии!!!

За що така кара???




Останнє редагування: 13 квітня 2016 03:55:39 від atwater
   
Re: ФУП не рацює на IPad

Перевірте з іпадів, є проблеми?
Ніби працює
ні. не працює.

помилка JS
Undefined variable: performance

iPad 1st gen, iOS 5, safari
він такий старезний що апгрейдити там вже неможливо. Але як браузер можна використовувати.
   
Re: Кто еще не может зайти на форум через оперу?

сколько можно ждать? не работает в миниопере и ucweb
   
хе-хе, через 2 дня будет неделя :)
   
Мене в опері 12.16(18) пустило. Дякую.
   
Re: ФУП не рацює на IPad

ні. не працює.

помилка JS
Undefined variable: performance

iPad 1st gen, iOS 5, safari
він такий старезний що апгрейдити там вже неможливо. Але як браузер можна використовувати.
запрацювало  X(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія