Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Президент Зеленський, в тебе дуже мало часу.

Ще раз. По слогах. мо, дійде до Миклована. Адже він - не дебіл по замовчуванню? Хоча сумнівно...

Який такий шанс отримала зараз Україна, коли серед перших облич, що мають вплив на Зеленського, є  Портнов,який ще у квітні грозився повбивати "майданну наволоч"?

Миклован, тільки давай без папєрєдніков. Їх вже немає. Є Зеленський, Богдан, Разумков, Шефір та Портнов.

Як же без папєрєдніков, коли мова про Портнова?
Портнов повинен зачистити ту "майданну наволоч", якою є Пєтя зі своєю бандою.
А банда Вови себе ще не проявила так негативно як попередня. Тому й потрібен Портнов.
Доступно?
   
Маркером того что реформы начались будет пробка в Жуляны.Все другие аспекты -понты для приезжих и постная х*йня
   
Re: Президент Зеленський,  в тебе дуже мало часу.

Реальних позитивних змін раніше 2-3 років отримати не реально.
Можливо лише змінити тенденцію.

Тенденція була на інтеграцію до ринків ЄС і поступове відокремлення від ринків Росії, тенденція була на децентралізацію, тенденція була у русі до НАТО і розбудова власної армії, розвиток власної економіки. Все будемо змінювати?
   
Маркером того что реформы начались будет пробка в Жуляны.Все другие аспекты -понты для приезжих и постная х*йня

це теж
і взагалі масова евакуація
   
А ти хотів би щоб виграв наступний за ним кандидат  ЗаЖиття  ?

Тобі вже Овоч гарний ?

чьотко перекрутив
і вони ще на порохоботів жаліються
   
а можна я спробую?
КБ є, або повинен бути, хто він, ну Бєня
але
маючи абсолютну владу в країні Вові не страшні жодні КБ
більше того
він повинен такого зачистити одним з перших
якшо має крашанки, звісно
В этом то и цимес.Если этого не сделать именно сейчас то конец будет очень печальным
   
Як же без папєрєдніков, коли мова про Портнова?
Портнов повинен зачистити ту "майданну наволоч", якою є Пєтя зі своєю бандою.
А банда Вови себе ще не проявила так негативно як попередня. Тому й потрібен Портнов.
Доступно?

Нет, у вас ощутимые траблы с логикой.

Что мешает  Зеленскому самому  зачистить " ту "майданну наволоч", якою є Пєтя зі своєю бандою. "?

Зачем Зеленскому нужен для этого Портнов? :facepalm:
   
В этом то и цимес.Если этого не сделать именно сейчас то конец будет очень печальным

погоджуюсь
думати інакше - перебувати в казкових ілюзіях
що закінчиться швидко і погано
коли Бєня здрисне знову в Ізраїль - діло піде
   
Порохобот - за замовчуванням дебіл. Нездатен осягнути елементарного. А від наздатності приписує іншим власні фобії.
Я не прихильник Вови.
Я противник попереднього злочинного режиму.
Це ти здатен осягнути?
Так отож.
А голосували за Вову тому, що всі хотіли мати хоча б шанс на позивні зміни.
Але до тебе це не дійде. До Шуші теж. Хто тут ще? А, Гіпа ще...)
То ти хочеш сказати, що купив задешево кота в мішку та сподіваєшся що там джин  в пляшці?  І ти вважаєш при цьому себе розумним, гг
   
Нет, у вас траблі с логикой.

Что мешает самому Зеленскому зачистить " ту "майданну наволоч", якою є Пєтя зі своєю бандою. "?

Зачем Зеленскому нужен для этого Портнов? :facepalm:

Портнов - інструмент, як я і казав. Кваліфікований. Це ж він дістає зараз Порошенка. Так шо з логікою все гаразд.
А у Вови зараз більше немає інструментів.
   
Порохобот - за замовчуванням дебіл. Нездатен осягнути елементарного. А від наздатності приписує іншим власні фобії.
Я не прихильник Вови.
Я противник попереднього злочинного режиму.
Це ти здатен осягнути?
Так отож.
А голосували за Вову тому, що всі хотіли мати хоча б шанс на позивні зміни.
Але до тебе це не дійде. До Шуші теж. Хто тут ще? А, Гіпа ще...)
Кидаєш ярлики як і порохоботи.
Насправді манюпас запитали останній раз у відносно демократичний спосіб.
Все інше не важливо на майбутні 10-15 років.
За рік два популярною буде позиція що 28років то витачений час на пустий срач і "срач" потрібно припинити.
Тренди політикуму а потім медія суттєво зміняться за рік два..
   
То ти хочеш сказати, що купив задешево кота в мішку та сподіваєшся що там джин  в пляшці?  І ти вважаєш при цьому себе розумним, гг

Ти ніколи не грав в лотереї? А я грав. І навіть вигравав...
   
То ти хочеш сказати, що купив задешево кота в мішку та сподіваєшся що там джин  в пляшці?  І ти вважаєш при цьому себе розумним, гг

Ну он же написал - шанс у него.

Дурень думкой багатіє.

 Так селянин купляє у цигана надутого  соломинкою через дупу коня і тішиться, яку моцну  та гладку конячку він купив, поки той кінь не сдується по дорозі та стане знов худою та змореню клячею.
   
Кидаєш ярлики як і порохоботи.
Насправді манюпас запитали останній раз у відносно демократичний спосіб.
Все інше не важливо на майбутні 10-15 років.
За рік два популярною буде позиція що 28років то витачений час на пустий срач і "срач" потрібно припинити.
Тренди політикуму а потім медія суттєво зміняться за рік два..

Просто сьогодні зранку мені захотілось побути трохи оптимістом і повірити у світле майбутнє... :shuffle:
   
А 5 років до того в Україні був Тайвань? :lol: Але прийшов Зе і з Тайваню ми повернулись у лайно :laugh:
Порошки, чого ви такі тупі?

Теж постійно в шоці. І це ті  хто претендують називати себе "елітою". Ото така "еліта" нами і керувала.
Якісь тупі ідіоти , прости мене Господи..
   
Ну он же написал - шанс у него.

Дурень думкой багатіє.

 Так селянин купляє надутого соломинкою через дупу коня і тішиться, якого моцну  та гладку конячку він купив, поки той кінь не сдується по дорозі та стане знов худою та змореню клячею.

Саме так. При Петі-2 такого шансу не було б 100-відсотково.
   
Саме так. При Петі-2 такого шансу не було б 100-відсотково.

А, ну так. Портнов - це шанс для України.  (tu) Тут навіть не сперечаюся!
   
Ни хера нового не будет.
Максимум через 5 лет этот "слуга народа" с рейтингом 0% отправится вслед за НУ, БПП, НФ и пр. самопомичами на помойку.
А "сливки" пересядут в следующую лодку, как ПЕС.

Эта схема уже сколько десятилетий работает, а вы всё её не просекли.  :pooh_lol:

Сделайте закладочку на этот твит. :-B

Працювала. В зовсім інших умовах. В Україні не було війни і настільки зруйнованої економіки.
Немає у країни ніяких 5 років якщо плисти за тією ж течією лайна. Хіба це незрозуміло ?
   
Re: Президент Зеленський,  в тебе дуже мало часу.

Теж постійно в шоці. І це ті  хто претендують називати себе "елітою". Ото така "еліта" нами і керувала.
Якісь тупі ідіоти , прости мене Господи..
але зараз Вами керуватиме нова еліта - молода, розумна, кваліфікована...
...голодна. Ой! :)
   
Порохобот - за замовчуванням дебіл. Нездатен осягнути елементарного. А від наздатності приписує іншим власні фобії.
Я не прихильник Вови.
Я противник попереднього злочинного режиму.
Це ти здатен осягнути?
Так отож.
А голосували за Вову тому, що всі хотіли мати хоча б шанс на позивні зміни.

Але до тебе це не дійде. До Шуші теж. Хто тут ще? А, Гіпа ще...)

 (tu)
   
Портнов - інструмент, як я і казав. Кваліфікований. Це ж він дістає зараз Порошенка. Так шо з логікою все гаразд.
А у Вови зараз більше немає інструментів.
То есть на 46 млн один квалификований инструмент ,який довив до цугундера Юльку и Овоща?И после этого надеяться на чудо?Это называется супероптимизм.
   
А, ну так. Портнов - це шанс для України.  (tu) Тут навіть не сперечаюся!

Типове перекручення.
   
але зараз Вами керуватиме нова еліта - молода, розумна, кваліфікована...
...голодна. Ой! :)

А вами ? Ви вже поїхали з країни ? Порохоботи, ви нагадуєте придурків , які пливуть разом з нормальними людьми  в гумовому човні,
але при цьому тикають в нього гвіздком. Чому ви радієте ? Ви теж  тут живете. Якщо Зелень обісреться  як і Кнур то разом потонемо.
Це хоч вам зрозуміло ?
   
А, ну так. Портнов - це шанс для України.  (tu) Тут навіть не сперечаюся!

Яка посада Портнова зараз у владі ?  А була Медведчука при Поросі ?
   
А навіщо тепер Медведчуку Мінськ?  Кремлівський кум уже не в Мінську, а в українській владі. Зеленський значно підвищив його статус))

Яким чином ? Тим що вигнав з Мінську ?

Це він за нього зараз голосував ? Чи такі як ви риги ?
   
Ну он же написал - шанс у него.

Дурень думкой багатіє.

 Так селянин купляє у цигана надутого  соломинкою через дупу коня і тішиться, яку моцну  та гладку конячку він купив, поки той кінь не сдується по дорозі та стане знов худою та змореню клячею.

Пан точно описав політичну кар*єру пана Порошенка за останні 5 років.
   
Любителі Зеленого змія вдруг с перепугу пробують на ходу перевзутись в сумнівающіхся, де їм було завжди зручно в цій ніші. :facepalm1:

"Фантомас попереджав".  :facepalm1:
   
Яка посада Портнова зараз у владі ?  А була Медведчука при Поросі ?
Через Друга Богдана, давить на суди щоб ті відкривали просто куча дурних справ, типовий прийом рейдерства... Що тут городиш? Не виходить перевзутись не помітно в сумнівающігося? І не вийде. :bueee:  :facepalm1:
   
Реальних позитивних змін раніше 2-3 років отримати не реально.
Можливо лише змінити тенденцію.
не ври. Можно и за недели. Было б желание. А его нет
   
Через Друга Богдана, давить на суди щоб ті відкривали просто куча дурних справ, типовий прийом рейдерства... Що тут городиш? Не виходить перевзутись не помітно в сумнівающігося? І не вийде. :bueee:  :facepalm1:

Не істери. Приклади тиску на суди в студію.
   
не ври. Можно и за недели. Было б желание. А его нет

 :-B

Навіть за дні.
   
От бидося! делиться придётся?

Ну, зато у него есть большинство в Раде. Это самое главное, ведь у нас, если Зеленский не забыл , парламентско-президентская республика, а не наоборот.
Га? А зачем вы заходите на политфорум?
   
Просто сьогодні зранку мені захотілось побути трохи оптимістом і повірити у світле майбутнє... :shuffle:
Все буде норм за виключенням неприємного відчуття що іудєй товче хохлів.
Мені як украінцю то інколи дискомфортно.
Але зрештою вони самі його вибрали.

А загалом
Після другого Майдану є відчуття що класичний політикум берлін париж брюсель дістала та постійна буза украінців.
Тут оцінюють стабільність і передбачуванність не так за самопочуттям манюпасу а як за вмінням еліти тримати манюпас під контролем.
Як тільки австрійці вибрали років 20тому свою Свободу Берлін блоканув і автокатастрофа лідера припинила бузу.
Тепер австрійську Свободу попалили іІбіцою.
Хоча на кону було лише кілька відсотків в ЄП але берліну нафіг було щоб австрійці злигалися з правими італійсями в ЄП.
Дістали плівку 2017 і Штрахе в ауті.
Так робиться політика.
Інколи викручуванням рук у манюпаса.

Тому якщо Вовка збереже зовнішній антураж але закріпить владу тут лише поаплодують.
Петро тупив тримаючи баланси.
Хохлогетьман по факту
   
Re: Президент Зеленський,  в тебе дуже мало часу.

Я вже відкривав подібну гілку. Але до парламентських виборів. Тепер остаточно зрозуміло , шо валити все один на одного як це було 28 років  не вийде.
В тебе буде і свій уряд і своя рада. Вперше в історії України . Це унікальний шанс. З такими повноваженнями ти або швидко повністю перезавантажуєш владу
і країну або країна перезавантажить тебе. І мова йде не про роки. Все треба робити швидко . За місяці. Інакше у  тебе буде сумна доля. У країни теж. Що важливіше. І не вздумай йти шляхом Кнура. Це шлях у прірву. Для всіх. А місце кнурам має вирішити правосуддя. Бо без правосуддя не буває
справедливої країни.

все в курсе. только нагнетать не надо. назначат основную вертикаль, тогда все за месяцы. а пока можно поехать на море и не делать себе и людям нервы. до Сентября діла не буде - оргвопросы... вон Петро едет, лучше последовать его примеру.

Останнє редагування: 25 липня 2019 12:31:20 від Dimka
   
Все буде норм за виключенням неприємного відчуття що іудєй товче хохлів.
Мені як украінцю то інколи дискомфортно.
Але зрештою вони самі його вибрали.

А загалом
Після другого Майдану є відчуття що класичний політикум берлін париж брюсель дістала та постійна буза украінців.
Тут оцінюють стабільність і передбачуванність не так за самопочуттям манюпасу а як за вмінням еліти тримати манюпас під контролем.
Як тільки австрійці вибрали років 20тому свою Свободу Берлін блоканув і автокатастрофа лідера припинила бузу.
Тепер австрійську Свободу попалили іІбіцою.
Хоча на кону було лише кілька відсотків в ЄП але берліну нафіг було щоб австрійці злигалися з правими італійсями в ЄП.
Дістали плівку 2017 і Штрахе в ауті.
Так робиться політика.
Інколи викручуванням рук у манюпаса.

Тому якщо Вовка збереже зовнішній антураж але закріпить владу тут лише поаплодують.
Петро тупив тримаючи баланси.
Хохлогетьман по факту

Мені нічого додати...
   
Любителі Зеленого змія вдруг с перепугу пробують на ходу перевзутись в сумнівающіхся, де їм було завжди зручно в цій ніші. :facepalm1:

"Фантомас попереджав".  :facepalm1:
То закономірно.
 :D
   
Не зможе, бо без інших членів коаліції він не сформує більшість, тому будуть компроміси і розподіл посад, невже так тяжко це зрозуміти?
давай ще так спробуем 253/450=56,2%
   
Порохобот - за замовчуванням дебіл. Нездатен осягнути елементарного. А від наздатності приписує іншим власні фобії.
Я не прихильник Вови.
Я противник попереднього злочинного режиму.
Це ти здатен осягнути?
Так отож.
А голосували за Вову тому, що всі хотіли мати хоча б шанс на позивні зміни.
Але до тебе це не дійде. До Шуші теж. Хто тут ще? А, Гіпа ще...)

Ты за змины голосовал против Янека за Пороха. Потом за Зелю против Пороха, потом против Зели за...
Меня заепало что ты гавно во рту перебираешь столько лет.
Я возьму кнут и вы с Людасом будете строить дорогу Жмеринка  - Шпола.
Вот это будут настоящие змины, ибо я буду ездить по хорошей дороге.
Самое главное - вы обрете счастье на этом строительстве.
   
Багато і часто повторюють про час для Зеленського..
про те, шо повторить долю попередників і т.д.

в цьому всьому аналізі - ви забуваєте ключове
він перемагає, бо політичне тло, фон дозволяють, інші не викликають вже не те шо довіри чи симпатії - їх просто не хочуть бачити більше

а тепер самі дайте відповідь... чи скоро прийдуть ше новіші з достойним довіри лідером
бо нам не потрібні партії, може це пов'язано з війною і пошуком лідера, а може ми дійсно мало чим відрізняємось від кацапів(не хотілося би цього думати), і так Славік не лідер, він певно хороший і т.д., але не лідер
   
Не зможе, бо без інших членів коаліції він не сформує більшість, тому будуть компроміси і розподіл посад, невже так тяжко це зрозуміти?

В нього вже є більшість
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія