Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

новый формат переговоров

новый формат переговоров

Эрдонан -хуйло-Зеленски-Лугандоны


Прессекретар президента РФ Дмітрій Пєсков заявив, що Туреччина, яка запропонувала свою допомогу в організації зустрічі президентів України Володимира Зеленського та РФ Владіміра хуйло, готова запросити на ці переговори представників "Л/ДНР".
Під час останньої пресконференції Пєсков зазначив, що зараз Москва чекає на реакцію офіційного Києва, інофрмує Цензор.НЕТ із посиланням на "Дзеркало тижня".

"Головним чином ми чуємо заяви, що робляться з Анкари. Я ще раз повторюю - можна вітати будь-які зусилля щодо врегулювання ситуації в Україні. Ми також слухали заяви, що наші турецькі колеги готові запросити представників Донбасу, це дуже важливий елемент, і ми звернули на це увагу. Цікаво було б дізнатися у цьому контексті, чи на це звернули увагу наші українські опоненти. І як вони до цього ставляться", – сказав представник Кремля.
   
Re: новый ыормат переговоров

Прессекретар президента РФ Дмітрій Пєсков заявив
:weep:
   
Re: новый формат переговоров

Думаю лугандоны там лишние
   
Re: новый формат переговоров

? Кто там?
? Полиция!
? Что надо?
? Поговорить!
? А сколько вас?
? Двое.
? Ну, и поговорите между собой!
   
Re: новый формат переговоров

Думаю лугандоны там лишние
Важно не то что ты думаешь а то что по этому поводу думает ЗЕ
   
Re: новый формат переговоров

Дестабілізували ситуацію в Україні і чекають на її врегулювання.
Ну подонки.
   
Re: новый формат переговоров

Эрдонан -хуйло-Зеленски-Лугандоны


Прессекретар президента РФ Дмітрій Пєсков заявив, що Туреччина, яка запропонувала свою допомогу в організації зустрічі президентів України Володимира Зеленського та РФ Владіміра хуйло, готова запросити на ці переговори представників "Л/ДНР".
Під час останньої пресконференції Пєсков зазначив, що зараз Москва чекає на реакцію офіційного Києва, інофрмує Цензор.НЕТ із посиланням на "Дзеркало тижня".

"Головним чином ми чуємо заяви, що робляться з Анкари. Я ще раз повторюю - можна вітати будь-які зусилля щодо врегулювання ситуації в Україні. Ми також слухали заяви, що наші турецькі колеги готові запросити представників Донбасу, це дуже важливий елемент, і ми звернули на це увагу. Цікаво було б дізнатися у цьому контексті, чи на це звернули увагу наші українські опоненти. І як вони до цього ставляться", – сказав представник Кремля.

хотят красиво слиться и не показать при этом, что сцат турков
   
Re: новый формат переговоров

Если Зе даст согласие то этого пи-ора
нужно будет сразу же выносить с Банковой
   
Re: новый формат переговоров

Важно не то что ты думаешь а то что по этому поводу думает ЗЕ

Думаю то же самое.Это принципиальная позиция Украины с 14 года и одна из главных хотелок Москвы
   
Re: новый формат переговоров

Эрдонан -хуйло-Зеленски-Лугандоны
Не взлетит.
   
Re: новый формат переговоров

Эрдонан -хуйло-Зеленски-Лугандоны


очередная блудня. Нужно включать штаты, и переходить к Будапештскому формату с участниками подписантами меморандума.
   
Re: новый формат переговоров

Цитувати
«Ми сподіваємося якнайшвидше влаштувати зустріч віч-на-віч пана хуйло і Зеленського. Ми надаємо великого значення як візиту пана хуйло до Туреччини, так і моєму візиту в Україну. На початку наступного місяця здійсню візит в Україну»
де тут кацапські хотілки про лугандон?
   
Re: новый формат переговоров

очередная блудня. Нужно включать штаты, и переходить к Будапештскому формату с участниками подписантами меморандума.

нема сенсу в тих переговорах
якщо позиція не змінилась - то від того хто сидить за столом результат не залежить ніяким чином
   
Re: новый формат переговоров

нема сенсу в тих переговорах
якщо позиція не змінилась - то від того хто сидить за столом результат не залежить ніяким чином

согласно процедуре необходимо на официальном уровне признать РФ стороной конфликта. Затем через Совбез ООН(РФ утратит права ветто как сторона конфликта) можно обязать не только к
пересмотру формата, но и к обязательному выполнению принятой резолюции по деэскалации кризиса. Если откажутся выполнять для начала надо удалить агрессора из состава ООН,
а затем задействовать опробованные механизмы урегулирования конфликтов с привлечением миротворческого контингента.
   
Re: новый формат переговоров

согласно процедуре необходимо на официальном уровне признать РФ стороной конфликта. Затем через Совбез ООН(РФ утратит права ветто как сторона конфликта) можно обязать не только к
пересмотру формата, но и к обязательному выполнению принятой резолюции по деэскалации кризиса. Если откажутся выполнять для начала надо удалить агрессора из состава ООН,
а затем задействовать опробованные механизмы урегулирования конфликтов с привлечением миротворческого контингента.

по перше, не факт що китайці не заветують це
по друге, для того щоб зайшли миротворці, в будь-якому випадку потрібна згода обох учасників
миротворці не заходять туди де нема обопільної згоди, наскільки я знаю
   
Re: новый формат переговоров

по перше, не факт що китайці не заветують це
по друге, для того щоб зайшли миротворці, в будь-якому випадку потрібна згода обох учасників
миротворці не заходять туди де нема обопільної згоди, наскільки я знаю

в данном случае, полагаю что  это верное направление стратегии украинской дипломатии.
Китай официально поддерживает суверенитет и территориальную целостность Украины. У Китая есть собственные проблемы  с территориальными претензиями, и не в его интересах  закладывать такие прецеденты, которые впоследствии могут сработать против него.
Также, интересно будет услышать аргументацию агрессора почему он против присутствия миротворческих сил ООН?
По сути, это противоречит декларируемой позиции кремля в желании урегулировать напряжение в Украине, таким образом сыпется карточный домик о защите русскоязычного населения.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія