Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українське масло

Українське масло

Серед 33 проаналізованих зразків вершкового масла українського виробництва 15 є фальсифікатом



Серед 33 проаналізованих зразків вершкового масла українського виробництва 15 є фальсифікатом, а в 5 з них виявлено кишкову паличку. У цей перелік потрапив і продукт ПАТ «Звенигородський сироробний комбінат».

Про це пише “Діловий регіон”.

Про результати досліджень написав директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко на своїй сторінці в Facebook. «Масло за законодавством має складатися тільки з молочних жирів, тобто з молока. А з чого виробляється українське масло? На жаль, наймасштабніше дослідження масла в 2016 році показало, що встановити, що додають виробники часто просто не можливо. А це означає, що це може бути не тільки відносно безпечна пальмова олія, але навіть продукти хімії, тобто неорганічного походження», – відзначив Олексій Дорошенко.

Частка добавок в маслі коливається від 20% до 100%. Це свідчить про те, що в деяких примірниках молоко взагалі відсутнє, пишуть Українські реалії. «Буває і таке, що один і той же виробник один вид продукції випускає якісний, а інший – з порушеннями. Тому висновок для споживача тільки один: вибирайте виробника, якому довіряєте і купуйте постійно саме його продукцію», – порадив експерт.

До списку недобросовісних виробників потрапило масло таких торгових марок:

Масло солодковершкове “Вологодське” 82,5% жиру – виробник ПАТ “Хмельницька маслосирбаза”.

Масло солодковершкове селянське 72,6% жиру “АхМолоко” – виробник ТОВ ОМПК “Славія”.

Масло солодковершкове “Селянське” 73% жиру – виробник ТОВ “Богодухівський молзавод”.

Масло солодковершкове селянське 73,5% жиру “Альма-Віта” – виробник ПП “Альма-Віта”.

Масло солодковершкове селянське 72,6% жиру “Галичина” – виробник ПАТ “Галичина”.

Масло солодковершкове Екстра, 80% жиру ТМ “Апрель” – виробник ТОВ “Апрель”.

Масло солодковершкове селянське 73,0% жиру “Еталон” – виробник ПАТ “Зарічненський молокозавод”.

Масло солодковершкове “Вологодське” 82,5% жиру – виробник ПАТ “Баштанський сирзавод”.

Масло солодковершкове селянське 73,0% жиру ТМ “Ферма” – виробник ТОВ “Тера-Фуд”.

Масло солодковершкове селянське “органічне” ТМ “Етнопродукт” 73,0% жиру – виробник ДП “Радомілк”.

Масло солодковершкове селянське 73,0% жиру ТМ “Звени Гора” – виробник ПАТ “Звенигородський сироробний комбінат”.

Масло солодковершкове “Золотава” 82,5% жиру – виробник ПАТ “Баштанський сирзавод”.

Масло солодковершкове селянське 72,6% жиру ТМ “Білоцерківське” – виробник ПП “Білоцерківська агропромислова група”.

Масло солодковершкове селянське 73,0% жиру ТМ “Яготинське” – виробник ПАТ “Яготинський маслозавод”.

Масло солодковершкове селянське 73,0% жиру ТМ “Житомирське” – виробник ПАТ “Житомирський маслозавод”.
   
Re: Українське масло

тільки це і продається в АТБ  :facepalm:
а яке ж брати?
   
Re: Українське масло

То яке ж масло слід купувати?
   
Re: Українське масло

А список виробників підробок і справжнього масла буде?
   
Re: Українське масло

А какое ж добросовестное, не написали :S
   
Re: Українське масло

все, шо є в лавках...
   
Re: Українське масло

На базари сливки купуйте, хоч дорожче, зате справжни
   
Re: Українське масло

То яке ж масло слід купувати?

споживаю Молокію

   
Re: Українське масло

настоящее масло 100 проц. это президент.
это из того что в упаковках
   
Re: Українське масло

З ковбасою теж саме
   
Re: Українське масло

Я обычно беру 82 яготинское.
73 - это 99% спреды. Кто ж этого не знает.
   
Re: Українське масло

настоящее масло 100 проц. это президент.
это из того что в упаковках

А почему у него ипический срок хранения ?
   
Re: Українське масло

не травите себя. покупайте президент. или взбивайте сами
   
Re: Українське масло

А почему у него ипический срок хранения ?

не больше чем у других.
но есть одно но. оно солодковершкове а не кисловершкове
   
Re: Українське масло

до речі, саме через це масло і не важається кошерним продуктом і нам з Номадом заборонено до їжі
   
Re: Українське масло

Когда 72% ставят в один список с 82%, вот это и есть надувательство, ибо давно известно, то что ниже 80% ваще не масло.
   
Re: Українське масло

Я обычно беру 82 яготинское.
73 - это 99% спреды. Кто ж этого не знает.

+1,
Ще похвалю 82.5% "Ферма". 
   
Re: Українське масло

до речі, саме через це масло і не важається кошерним продуктом і нам з Номадом заборонено до їжі
масло некошерное?
с каких пор?
   
Re: Українське масло

не больше чем у других.
но есть одно но. оно солодковершкове а не кисловершкове

Так почти все 82 сладкосливочные.
   
Re: Українське масло

не травите себя. покупайте президент. или взбивайте сами

Скажи, ты взбивал масло?
   
Re: Українське масло

А що автор має на увазі під словами "добавки"?  :shuffle:

Бо добавки бувають різні.
   
Re: Українське масло

масло некошерное?
с каких пор?
ну десь орієтовно з 5 тіс  до н.є.  :D
   
Re: Українське масло

мне нравится ферма 83%
   
Re: Українське масло

Скажи, ты взбивал масло?
Я взбивал, вручную, в бутыле, а что?
Долго :)
   
Re: Українське масло

не травите себя. покупайте президент. или взбивайте сами
По сравнению новозеландским Westgold, "президент" это галимый порожняк...
Да еще и дешевле...
А так, бельгийское, финское...
Не так много я его хаваю, что бы туфту всякую употреблять...
   
Re: Українське масло

шо там его взбивать?
только вершки надо тоже настоящие . бeз пальмового
   
Re: Українське масло

По сравнению новозеландским Westgold, "президент" это галимый порожняк...
Да еще и дешевле...
А так, бельгийское, финское...
Не так много я его хаваю, что бы туфту всякую употреблять...

рeчь об украинском маслe ж
   
Re: Українське масло

Скажи, ты взбивал масло?

Я збиваю сама вдома 8-)

Під наш будинок жіночка привозить раз на тиждень домашню молочку

Попросила привозити вершки

Тепер сама роблю масло.  Вибиваю блендером, насадкою "вінички", це не довго і не важко, промиваю холодною водою.   Масло хороше, смачне, таке як треба

"Вам знадобиться

- Сільське молоко;
- Ложка з дірочками;
- Міксер.

Інструкція

    Поставте в холодильник банку з сільським молоком і залиште на ніч. Вранці ви побачите, що зверху утворилося загусання — це відстоялися вершки. Чим жирніше було молоко, тим товщі буде шар вершків.
    Зніміть густий шар з поверхні молока широкої ложкою з дірочками. Залиште в банку трохи вершків, щоб ваше молоко не залишилося зовсім знежиреним.
    Перекладіть вершки в чашу для міксера. Залиште хвилин на 15, щоб маса придбала кімнатну температуру і краще збивати.
    Увімкніть міксер спочатку на повільній швидкості. Періодично поглядайте за процесом. Коли вершки взобьются і стануть гладкими, збільште швидкість міксера.
    Ви побачите, що у вершках утворюються масляні пластівці і відокремлюється біла рідина — це пахта. Її можна відразу злити в іншу ємність і використовувати для приготування випічки, а можна залишити до закінчення процесу.
    Збивайте вершкову масу до тих пір, поки не утворюється великий масляний грудку і, окремо, пахта. Відіжміть масло руками і покладіть в маслянку або загорніть у вощений папір.
    Для довгого зберігання масло можна промити. Для цього злийте сколотини, шматок отриманого масла дрібно наріжте і залийте кип’яченою водою. Увімкніть міксер. Вода стане білою. Це виходять залишки сколотин. Операцію з заливанням водою проведіть кілька разів"

Останнє редагування: 28 липня 2016 16:09:39 від komarik2008
   
Re: Українське масло

Брехня
Беру "Яготинське" і "хуторок"
Кращих в категорії як на мене нема
   
Re: Українське масло

А в нас продається масло, виробництва Літин (Вінницька обл.).
Смачнішого немає.)))
Але дочка казала, що не бачила такого в Києві.
   
Re: Українське масло

оно солодковершкове а не кисловершкове
татышо? именно солодковершкове? :facepalm1:
   
Re: Українське масло
v10

рeчь об украинском маслe ж
президент не делает масло в украине
   
Re: Українське масло
v10

татышо? именно солодковершкове? :facepalm1:
угу, полностью наоборот. это наши сладкосливочные, а президент кисло- :laugh:
   
Re: Українське масло

настоящее масло 100 проц. это президент.
это из того что в упаковках
(tu)
   
Re: Українське масло

угу, полностью наоборот. это наши сладкосливочные, а президент кисло- :laugh:
не спугни,тут так много интересного пишут :gigi:
   
Re: Українське масло

а шо я? шо я? я ничиво не песал!  ;o
   
Re: Українське масло

Так что? Пока неизвестно, какое покупать?
   
Re: Українське масло

*шопотом* ферма 83%
   
Re: Українське масло

Я взбивал, вручную, в бутыле, а что?
Долго :)

Я Изю спросил!
Это он предложил сбивать масло.
   
Re: Українське масло

*шопотом* ферма 83%
атставить пан консулд!!!будет безвиз и если деньги не пропьем,поедем до немцев за смартегом и пасцатом,вот тогда и навезем масла,еще и фуповским манюпасам продавать будем,отобьем поездку! :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія