Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про здоров'я зубів

Про здоров'я зубів

http://www.nrcu.gov.ua/uk/schedule/play-live.html?channelID=1

Зараз на радіо. Закінчується передача. Пізніше буду доступний архів.
   
Re: Про здоров'я зубів

Щось нове розказують ?
   
Re: Про здоров'я зубів

Щось нове розказують ?
Могу сказать не слушая, что они рассказывают. Ходите к стоматологу каждые полгода, даже если хорошие зубы. Вот только радио миллионеры вряд ли сейчас слушают.
   
Re: Про здоров'я зубів

Могу сказать не слушая, что они рассказывают. Ходите к стоматологу каждые полгода, даже если хорошие зубы. Вот только радио миллионеры вряд ли сейчас слушают.

А що тут паганого? Своєчасне звернення нікому ще не заважало..

Ходив на початку цього року... Розорився на 150 чи 250грн, якщо не помиляюсь -так там ще й знімок був жуба

Мене більше цікавить догляд. Ремонт, то справа така ))
   
Re: Про здоров'я зубів

Сильно зекономити на стоматологах допомагає нанесення зубної пасти на кілька хвилин. "Намилив" зуби, і в душ :) Хінт в тому, що фтор в пасті не встигає подіяти на карієс за тих 30 сенкунд, поки ми чистимо зуби як звичайно. Ну а якщо побачили дірку чи є біль - бігом в стоматологію, поки не порозгнивалося.
   
Re: Про здоров'я зубів

Зуби - то спадкове.  Я маму вперше повів до стоматолога, коли їй було 67 років.  :rotate:
   
Re: Про здоров'я зубів

Зуби - то спадкове.  Я маму вперше повів до стоматолога, коли їй було 67 років.  :rotate:

Спадкове було, коли їжа була натуральна.
   
Re: Про здоров'я зубів

А що тут паганого? Своєчасне звернення нікому ще не заважало..
самі стоматологи без зубів
Спадкове
А реклама то пусте скидання бабла
   
Re: Про здоров'я зубів

Спадкове було, коли їжа була натуральна.


Таки спадкове.
Мне шестой десяток добегает - (тьфу-тьфу) - ни одного больного зуба. То же было у отца покойного... При том, что прослужил семь лет на Северном флоте, включая войну. 
   
Re: Про здоров'я зубів

Доступність аудіо-архіву передачі можна перевірити тут
http://www.nrcu.gov.ua/schedule/period-items.html?channelID=1&date=2018-05-08

Натомість там з'явився опис передачі та ім'я лікаря, який її вів.

Про здоров'я зубів - практикуючий лікар-стоматолог, професор, президент Асоціації імплантологів України, ініціатор проекту "Якість життя наших батьків" Ярослав Заблоцький.

http://tvoemisto.tv/exclusive/chysti_zuby_stomatolog_yaroslav_zablotskyy_pro_svoi_tsiny_y_tsinnosti_90048.html

Тут ще відео. Але більше про лікаря, ніж про зуби.
   
Re: Про здоров'я зубів

Яке у зубів може бути здоров'я - це ж кістка...  ;o Ви ще скажіть, що волосся здорове. :lol:
   
Re: Про здоров'я зубів

за тих 30 сенкунд, поки ми чистимо зуби

 не меньше 5 -ти минут чистить нада вроде.
   
Re: Про здоров'я зубів

Сильно зекономити на стоматологах допомагає нанесення зубної пасти на кілька хвилин. "Намилив" зуби, і в душ :) Хінт в тому, що фтор в пасті не встигає подіяти на карієс за тих 30 сенкунд, поки ми чистимо зуби як звичайно. Ну а якщо побачили дірку чи є біль - бігом в стоматологію, поки не порозгнивалося.

фтор — это яд вообще-то. И если пасту с фтором долго держать во рту, то он всосется не в зубы, а в слизистую рта и разойдется по всему организму  :-)o
   
Re: Про здоров'я зубів

наследственность зубы.. :(
чисти, наноси, ходи к стомотологу (а он всегда найдет себе работу)..
если в роду кариес - суши весла..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія