Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Віялові відключення

Re: Віялові відключення

тому що держава виправляє зараз те, чого не робив 15 років твій мудак босс
Звідки вам те відомо? У укренерго свої проблеми, у розподільчих компаній - свої. Але всі працюють у взаємодії, прагнучи дати нам електрику всіма доступними способами. Вам не подобається гудок? Мені також. Але ворог зараз точно не він, а тим більше не його енергетичні компанії. Гидко читати ваші висери.

нема скиглення, а є обурення від поведінки цього йопаного рудого мародера і ти не примазуйся до укренерго і до держави

тому що держава виправляє зараз те, чого не робив 15 років твій мудак босс

треба забирати у вас це все і продавати американцям, з вами діла не буде

Зараз ДТЕК та Укренерго працюють разом як одна команда. І я не бачу від держави претензій на адресу ДТЕК, що вони щось не роблять.

І це твоя думка що ДТЕК нічого не робив 15 років. Факти говорять про протилежне

Зараз ДТЕК та Укренерго працюють разом як одна команда. І я не бачу від держави претензій на адресу ДТЕК, що вони щось не роблять.

:)

Державна інспекція енергетичного нагляду під час першого етапу позапланових перевірок операторів системи розподілу (обленерго) зафіксувала 193 порушення при застосуванні графіків відключень електроенергії.

Йдеться про:

- порушення тривалості перерв між графіками відключення;
- застосування стабілізаційних графіків, непередбачених чинним законодавством;
- відсутність у графіках планових відключень об’єктів, що не входять до переліку критичної інфраструктури;
- недотримання тривалості відключення.

Найбільше порушень виявили у ПрАТ «Волиньобленерго», ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі», АТ «Полтаваобленерго», ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі», ВАТ «Тернопільобленерго» та ВАТ «Чернігівобленерго». Найменше порушень зафіксовано в АТ «Прикарпаттяобленерго», АТ «Харківобленерго» та ПрАТ «Кіровоградобленерго».

Держенергонагляд зобов'язав обленерго усунути порушення до 31 грудня.

:)

Державна інспекція енергетичного нагляду під час першого етапу позапланових перевірок операторів системи розподілу (обленерго) зафіксувала 193 порушення при застосуванні графіків відключень електроенергії.

Найбільше порушень виявили у ПрАТ «Волиньобленерго», ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі», АТ «Полтаваобленерго», ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі», ВАТ «Тернопільобленерго» та ВАТ «Чернігівобленерго». Найменше порушень зафіксовано в АТ «Прикарпаттяобленерго», АТ «Харківобленерго» та ПрАТ «Кіровоградобленерго».

Держенергонагляд зобов'язав обленерго усунути порушення до 31 грудня.

Да ти шо ;o

193 порушення графіків відключеня під час ракетних обстрілів. Справжня  :zrada:

Звідки вам те відомо? У укренерго свої проблеми, у розподільчих компаній - свої. Але всі працюють у взаємодії, прагнучи дати нам електрику всіма доступними способами. Вам не подобається гудок? Мені також. Але ворог зараз точно не він, а тим більше не його енергетичні компанії. Гидко читати ваші висери.

+1

Трохи випередив мене

додавай мене в ігнор і не сечуй себе

в чому винний гудок я тут розписав, ніяким чином вини з хуйла ніхто не знімає

якщо голов лікар замість дефибреляторів і бінтів купить собі джип, через що в лікарні помре купа поранених, то буде винуватий голов лікар

з рудим те саме, він купив критичну інфраструктуру і ніхуя не робив для модернізації

І це твоя думка що ДТЕК нічого не робив 15 років. Факти говорять про протилежне

факти говорять про те, що рудий мудак замість модернізації купив собі сарай в Канах, а укренерго виправляє те чим ви не займались 15 років

не примазуйся до укренерго і держави

Можливо завтра усі будемо без світла, на тиждень або більше.

з рудим те саме, він купив критичну інфраструктуру і ніхуя не робив для модернізації

Для рудого інвестиції в нерухомість Європи важливіше. Вони тут з Алєжкою здіваються 20 років над всіма оточуючими, над всією Україною. Пора з цим закінчувати.

"Для SCM Holdings Limited недвижимость является ключевым бизнесом для инвестиций в Европе и Северной Америке, а также в горнодобывающей промышленности и металлургии, энергетике, СМИ и транспорте", - сказано в сообщении холдинга.

Це про віллу, якщо хто не зрозумів. З посилання Алєжки.

Новий обстріл? :(

Новий обстріл? :(
чекаємо, а там хто зна.

HSM

ага , не робили , ага
Ви всередині щитової були ?
аби не модернізація , то зараз би коло кожної , мала б стояти бригада і вмик-вимк  робити вручну по тєлєхвону , і це тількі видиме
все керування цифрове , плюс вся навіска нова

мені пох на рудого , він гад
але робота проведена

Тишина это то, что у нас сейчас.
Результат народ начинает искать "врагов"внутри страны. Для успокаивания  таких искателей нужно публично что то объяснять.
Если у меня местная власть пишет в Телеграм канале, что делается всё возможное, то я знаю, что делается всё возможное. Пишут ли так же в других городах не знаю, поэтому и пишу, что это нужно .
хорошо. пишу
свет почему то не выключили в 15;00
орки расхуячили очень много чего. все у нас обьединено в одну сеть. хуйнули тэц - вся частота скакнула даже в закарпатье. все реакторы врубили аварийную защиту.
и так раз в 10 дней. это не очень полезно. это просто вредно.
никакие дтэк  нничего не решают. в стране военное положение. все кто умеет восстанавливать мережу - пашут как проклятые.
сумасшедшие пишут про теток в униформе

отключение отдельных микрорайонов тоже неполезно.
врубают свет -все врубают бойлеры духовки чайники
горят маленькие и немаленькие трансформаторы сами уже без обстрелов

все печально. и я вобще начинаю бояться людей. их IQ пугает меня все больше

19 жовтня
"У нас не може бути якогось армагеддону, що все розіб'ють і все згасне". Голова ДТЕК про удари по енергосистемі

https://dtek.com/media-center/news/u-nas-ne-mozhet-byt-kakogo-to-armageddona-chto-vse-razobyut-i-vse-potukhnet-glava-dtek-ob-udarakh-po-energosiste/

"Замість обладнання – нуль": ситуація з подачею електроенергії у Києві найважча, — ДТЕК
21 грудня 2022 в 23:27
У компанії заявили, що 60% всіх трансформаторів пошкоджено або знищено, але якщо обстріли продовжаться, то все стане ще гірше.

https://focus.ua/uk/economics/541934-vmesto-oborudoniya-nol-situaciya-s-podachey-elektroenergiji-v-kieve-samaya-tyazhelaya-dtek

Так всі жили десь до 1850 року без ніякої електрики взагалі. І нормально :) 
Ну как нормально
Без лекарств, операций, медицины. Лет до 40

ну так а врагі не дуже то і переховуються, один дебіл з детек-у робить заяви краще іншого - ми не будемо відбудовувати енергитичну інфраструктуру бо вона вся застаріла  :facepalm1:
потому что это правда.
у нас нет ресурсов хоть что то отстроить.
все с нуля и все современное
а что хуйнули - экскаватором зарыть

19 жовтня
"У нас не може бути якогось армагеддону, що все розіб'ють і все згасне". Голова ДТЕК про удари по енергосистемі

https://dtek.com/media-center/news/u-nas-ne-mozhet-byt-kakogo-to-armageddona-chto-vse-razobyut-i-vse-potukhnet-glava-dtek-ob-udarakh-po-energosiste/

"Замість обладнання – нуль": ситуація з подачею електроенергії у Києві найважча, — ДТЕК
21 грудня 2022 в 23:27
У компанії заявили, що 60% всіх трансформаторів пошкоджено або знищено, але якщо обстріли продовжаться, то все стане ще гірше.

https://focus.ua/uk/economics/541934-vmesto-oborudoniya-nol-situaciya-s-podachey-elektroenergiji-v-kieve-samaya-tyazhelaya-dtek

Між цими заявами 2 місяца ракетних обстрілів та атак шахідами. Але ти продовжуй і далі скиглити як усе куйово.

А я зараз з дітьми краще піду на другий Аватар. І таку можливість у Києві мені дають у тому числі і енергетики України

так, неодмінно після війни державі треба буде забирати контрольний пакет енергетики у цього мародера

а краще навіть зараз, під воєнний стан,

формулювання - приватний власник виявився довбойобом
какой же ты идиот. когда уже модератор проснется?

Між цими заявами 2 місяца ракетних обстрілів та атак шахідами. Але ти продовжуй і далі скиглити як усе куйово.

А я зараз з дітьми краще піду на другий Аватар. І таку можливість у Києві мені дають у тому числі і енергетики України

а в жовтні цей кретин не розумів що обстріли не припиняться і що треба вже починати шукати обладнання ?

чи він навмисно чекав два місяці і нічого не робив щоб за нього все держава вирішила ?

це називається - інвестор і власник ?

нахуй з пляжа таких власників

можливість сходити на аватар тобі забезпечила держава, а не твій злодій ахметов, який здатен лише на те щоб сараї в Канах купляти

Ахметов це упир, якого треба винести з економіки України,

все, досить, нажралося падло руде

что-то починили.
Свет есть уже часов 16. Было выключение на 1 час

Останнє редагування: 24 грудня 2022 16:23:05 від hermita

на левом берегу(Киев) что-то починили.

не варто писати, що де відремонтували

слушно

Цю тему переглядають:
.... і 37 гостей

HSM

на левом берегу(Киев) что-то починили.

Обережно
Може зламатися клава

Хочу на Аватар з дітьми( кукуха починає їхати від цих житомирських боліт і безконечно сірих днів сурка.

Упс. Согласен
потрите цитату

ага. влом їм напевно, погода нельотна.. :beach:

Нашо гнати? Працюють, на великих перехрестях

а в жовтні цей кретин не розумів що обстріли не припиняться і що треба вже починати шукати обладнання ?

чи він навмисно чекав два місяці і нічого не робив щоб за нього все держава вирішила ?

це називається - інвестор і власник ?

нахуй з пляжа таких власників

можливість сходити на аватар тобі забезпечила держава, а не твій злодій ахметов, який здатен лише на те щоб сараї в Канах купляти

Ахметов це упир, якого треба винести з економіки України,

все, досить, нажралося падло руде
Не є сімпатіком ахметова, але:

Бізнес це насамперед про гроші, я б теж не вкладався, якби не був певен шо держава гарантує безпеку моїм інвестиціям,.

Держава регулює ціни на енергію, отже і має вкладати власних коштів щоб компенсувати втрати від неринкової ціни, а як нє, то кожен може насолоджуватися енергією з власного генератора по 30 грн квт*г з амортизацією обладнання.

тридцять рокім їм було нормально з регуляцією і без модернізацій, аби дешевше, а зараз вкурвило, треба чи то хрестик зняти чи то труси вдягнути.

Проблема пошкодження трансформаторів відома ще з 2000них років в Америці. Давно існують фірми розробники систем захисту.  Але Ахметову похуй або зрадник.
Їм контррозвідка повинна зайнятись як богуслаєвим.
Того тіпка прийняли, і опа диво до Енгельса долетіти виявилося можливо.
Так буде і з ахмєтом.

я б теж не вкладався, якби не був певен шо держава гарантує безпеку моїм інвестиціям,

чим породжені ці сумніви ?

власне, якщо були сумніви щодо гарантій, то може і не варто було приватизовувати ?

позатим як приватизував критичну інфраструктуру, то береш на себе певні зобовязання і ризики, при цьому, по суті, будучи монополістом

монополіст, який гребе великі кошти, та не хоче нести відповідальність, це хуйовий монополіст і його варто відіслати в пах

Проблема пошкодження трансформаторів відома ще з 2000них років в Америці. Давно існують фірми розробники систем захисту.  Але Ахметову похуй або зрадник.
Так буде і з ахмєтом.
о, розкажіть чи дайте посилання, на промислові системи захисту від крилатих, балістичних та гіперзвукових ракет, дуже цікаво, а то хлопці і не знають шо воне таке серійне обладнання є.

чим породжені ці сумніви ?

власне, якщо були сумніви щодо гарантій, то може і не варто було приватизовувати ?

позатим як приватизував критичну інфраструктуру, то береш на себе певні зобовязання і ризики, при цьому, по суті, будучи монополістом

монополіст, який гребе великі кошти, та не хоче нести відповідальність, це хуйовий монополіст і його варто відіслати в пах
війною, чи це не суттєва причина щоб мати сумніви?

какой же ты идиот. когда уже модератор проснется?

Це спроба або тролити або зробити вигляд що ніякої війни немає. І що будь який бізнес має бути готовим до ракетних обстрилів

Це спроба або тролити або зробити вигляд що ніякої війни немає. І що будь який бізнес має бути готовим до ракетних обстрилів
та звісно шо тролить, але от з закопуванням трансформаторів було краще.

Да ти шо ;o

193 порушення графіків відключеня під час ракетних обстрілів. Справжня  :zrada:
а ти і справді такий тупий, чи тільки прикидаєшся дурачком? Де там йдеться про аварійні відключення? Там мова йде про порушення графіків ПЛАНОВИХ відключень. За які такі твої заслуги тебе там гудок тримає, якщо ти навіть в такому елементарному не розбираєшся?

війною, чи це не суттєва причина щоб мати сумніви?

я ж думав що мова про щось довоєнне

ну як війною то теж треба вибір робити, як не хочеш вкладатися, то треба повертати державі як воно зараз є і буде реприватизація

а то виходить що ліанідичь вибрав для нас і стул с піками точьонимі і той шо другий, а сам втік в Кани

Знаєш, я ото вважаю, що рудий теж має стати сусідом Богуслаєва. Ще за длекі 90-ті, а потім за події 14-го, до розвитку яких той  пітор добряче приклався.
Тим не менш, скажи будь-ласака, ти вважажєш що обладнання Шнайдер ракетостійке?  Яким чином модернізація може допомогти витримати вибух бч ракети х-101 в трьох метрах від трансформатора?

Більш того, за тридцять років в енергосистемі України від совка лишилось не так і багато. Комутаційне обладнання масово поміняне. І на дтеку і на укренерго

не списуй на війну те, чим рудий мародер свідомо не займався 15 років

тепер ти і до держави себе приписуєш і війною прикриваєшся, і все це лише для того щоб зняти вину з рудого подонка, який 15 років обкрадав Україну і нічого не робив для країни

Так буде і з ахмєтом.

Америку обстівлювали ракетами із бч 500кг? Я щось пропустив?

йопта... Аж сльози на очі навернулися.

Яким чином модернізація може допомогти витримати вибух бч ракети х-101 в трьох метрах від трансформатора?

швидкістю відновлення, бо ти ж памятаєш як фізкультура шукав кацапський трансформатор певного типу

ця швидкість не про те що хтось в темряві промазав повз унітаз і отримав дискомфорт від витирання мук з полу,

а про те що економіка стоіть в блекаут лише через рудого мудака, який 15 років ніх не модернізував

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія