Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хтось нам дав літаки

Хтось нам дав літаки

Re: Хтось нам дав літаки

Україна вже отримала з інших країн допомогу, що дозволить збільшити кількість військових літаків на озброєнні ЗСУ.

Як повідомляє "Європейська правда" таку заяву речника Пентагону Джона Кірбі цитує CNN.

Він уточнив, що йдеться про допомогу, яку Україна отримала не від Сполучених Штатів.

"Я хочу сказати, не вдаючись у деталі щодо того, що надають інші країни, що вони (українці)  отримали додаткові платформи, а також деталі, щоб дозволить збільшити свій флот, розмір авіапарку. Я думаю, що на цьому варто зупинитися", – заявив Кірбі.

У заяві не уточнюється зміст терміну "платформи", утім, CNN повідомляє з посиланням на Кірбі про передачу Україні винищувача (у однині). Видання не наводить відповідну цитату речника Пентагону.

Нагадаємо, вантажі з останнього пакету допомоги від США вартістю 800 мільйонів доларів вже почали надходити в Україну, включаючи більш важке обладнання, як-от 11 вертольотів Мі-17, 18 155-мм гармат-гаубиць і ще 300 безпілотників Switchblade.

Україна вже отримала з інших країн допомогу, що дозволить збільшити кількість військових літаків на озброєнні ЗСУ.

Як повідомляє "Європейська правда" таку заяву речника Пентагону Джона Кірбі цитує CNN.

Він уточнив, що йдеться про допомогу, яку Україна отримала не від Сполучених Штатів.

"Я хочу сказати, не вдаючись у деталі щодо того, що надають інші країни, що вони (українці)  отримали додаткові платформи, а також деталі, щоб дозволить збільшити свій флот, розмір авіапарку. Я думаю, що на цьому варто зупинитися", – заявив Кірбі.

У заяві не уточнюється зміст терміну "платформи", утім, CNN повідомляє з посиланням на Кірбі про передачу Україні винищувача (у однині). Видання не наводить відповідну цитату речника Пентагону.

Нагадаємо, вантажі з останнього пакету допомоги від США вартістю 800 мільйонів доларів вже почали надходити в Україну, включаючи більш важке обладнання, як-от 11 вертольотів Мі-17, 18 155-мм гармат-гаубиць і ще 300 безпілотників Switchblade.

бля

dmp

бля

Малось на увазі зупинити обговорення, на мій погляд.

nik

Я думаю, що на цьому варто зупинитися", – заявив Кірбі.

рабинович говорит - пора зупинитися

ну так и вы говорите  :gigi:

Малось на увазі зупинити обговорення, на мій погляд.
саме так

В Пентагоні заявили, Україна отримала від інших країн платформи та запчастини до літаків, щоб збільшити кількість власного авіафлоту. Про це заявив речник американського Міноборони Джон Кірбі на брифінгу у вівторок.

“Україна отримала від інших країн підтримку, щоб деякі з її літаків знову стали діючими. Зараз Україна має більше доступних літаків-винищувачів з фіксованим крилом, ніж два тижні тому. І це не випадково”, - сказав Джон Кірбі.

Він додав, що інші країни, які мають досвід роботи з такими типами літаків, змогли допомогти Україні підняти та запустити недіючі літаки. “Українці отримали додаткові судна та деталі, щоб допомогти підняти більше літаків у повітря”, - додав Кірбі.

Речник Пентагону не уточнив, про які саме країни чи типи літаків йдеться. Він додав, що за схожою схемою інші країни допомогли Києву також і з танками.

“Українці отримали танки від інших країн - я маю на увазі ті типи танків, які їм відомі, і які вони знають, як використовувати. Деякі країни надали танки, деякі країни надали запчастини, щоб вони могли знову привести в дію свої непрацездатні танки”, - сказав Джон Кірбі.

Раніше у Пентагоні повідомили журналістам, що хоча зараз сили Росії переважають чисельністю, це не означає, що Україна не може захищати себе. Там додали, що що в Україні все ще є чимало бойової потужності, і що Києву надходять нові поставки зброї.

https://ukrainian.voanews.com/a/6536384.html

nik

чогось згадав фото лiрника на танку... почав шукати де вiн

«Що я можу в час війни? Переказав свої гроші на ЗСУ. Ті що збирав на видання книжок, – написав Сашко Лірник. – А потім зробив (за допомогою добрих людей) студію і щодня записую казочки в ефір. О 12:00. Думав, що нічого не варте. А виявилося, що дуже потрібне. І не тільки для нас тут. Зараз мої казки транслюють на радіо в Польщі, Чехії, Іспанії. І всюди, де зараз є українські діти. І бійці слухають. Кажуть що це важливіше за новини. Бо новини серце рвуть, а мої казочки лікують. Просять ще. Вихователі сиротинців просять дуже. Так що і я на щось згодився».

Сашко Лірник додав, що не вміє воювати зброєю, проте, робить для захисту Батьківщини те, що може найкраще.

«Нема у мене фоток з автоматом. Вибачте. Соромно мені за це. Але роблю що краще можу. Написав сценарій мультика про війну і українських характерників. Скоро буде. Не сердіться на мене і не пишіть прокльонів в приват. Я їх видаляю однаково. Я вас люблю і зберігаю українську ідентичність. Казки теж зброя. Українська зброя. Питають посилання. Ось тут на моїй сторінці дивіться щодня. Шукайте «Лірник Сашко» на ФБ і дивіться».

от би отримати такі, що дуууже мало помітні на радарах!...

https://twitter.com/view/status/1516515184478666759

Якщо ви подивитеся оригінал повідомлення, то мова йде про AIRCRAFT!

Ейркрафт англійською дослівно - будь-який літаючий апарат. Це модєже бути:
- Літак
- Гелікоптер
- Дрон
- Будь-який інший апарат, що пересувається повітрям.

А ви вже до винищувачів натягнули через незнання англійської.

Скоріше за все мова йде про Раптори, або ті нещасні древні Мі-11

- Літак
- Гелікоптер
- Дрон

нещасні древні та рептори дають штати.

але ж написано  англійською - дають партнери із інших країн

- Літак
- Гелікоптер
- Дрон

Не потрібно шукати зради там, де її немає. Англійське aircraft перекладається як "літак", і не потрібно тут тягти сову на той іпучий глобус. Дрон і гелікоптер мають свої терміни, і жоден поважний політик не вжиє цей термін, щоб назвати їх aircraft. Запитайте Радника, зрештою...

нам би jets конечно
але головне все таки щоб товарна кількість

- Літак
- Гелікоптер
- Дрон

Рейтерс говорит об истребителях и утверждает, что у нас их сейчас больше, чёт 2 недели назад.

Ну а то, что ты - дешевый пистуняра, ФУП знает со времён твоего эпичного похода из гидропарка к Гибралтару и сопутствующего твоего обсера…. :)

Наскільки я зрозумів, наладуть літаки, проведуть як запчастини

Британия передает Украине БТР-платформу для ПЗРК Starstreak
https://youtu.be/sL1Lm46hzuU?t=98

Наскільки я зрозумів, наладуть літаки, проведуть як запчастини

Навіщо щось видумувати, надали би літаки і сказали б це кацапам прямо в їхнє свиняче рило.

a49

чогось згадав фото лiрника на танку... почав шукати де вiн

«Що я можу в час війни? Переказав свої гроші на ЗСУ. Ті що збирав на видання книжок, – написав Сашко Лірник. – А потім зробив (за допомогою добрих людей) студію і щодня записую казочки в ефір. О 12:00. Думав, що нічого не варте. А виявилося, що дуже потрібне. І не тільки для нас тут. Зараз мої казки транслюють на радіо в Польщі, Чехії, Іспанії. І всюди, де зараз є українські діти. І бійці слухають. Кажуть що це важливіше за новини. Бо новини серце рвуть, а мої казочки лікують. Просять ще. Вихователі сиротинців просять дуже. Так що і я на щось згодився».

Сашко Лірник додав, що не вміє воювати зброєю, проте, робить для захисту Батьківщини те, що може найкраще.

«Нема у мене фоток з автоматом. Вибачте. Соромно мені за це. Але роблю що краще можу. Написав сценарій мультика про війну і українських характерників. Скоро буде. Не сердіться на мене і не пишіть прокльонів в приват. Я їх видаляю однаково. Я вас люблю і зберігаю українську ідентичність. Казки теж зброя. Українська зброя. Питають посилання. Ось тут на моїй сторінці дивіться щодня. Шукайте «Лірник Сашко» на ФБ і дивіться».
Чи маете якийсь контакт до казок Лірника?

Навіщо щось видумувати, надали би літаки і сказали б це кацапам прямо в їхнє свиняче рило.

И развязать третью мировую войну?
Задача нато не допустить третьей!
Потому лiтаки дал Xтось

Потому лiтаки дал Xтось
А то плядь кацапи не знають, хто і що дав.
Коли треба було - казали прямо, Словаччина дала С300, Польща й Чехія - танки.
Тут, можливо, щось трохи складніше й цікавіше, ніж просто передача радянських літаків, тому деталі зайві.

А то плядь кацапи не знають, хто і що дав.

Все ще не можете звикнути до того факту, що кацапи не такі всемогутні як вважалось раніше ?

Все ще не можете звикнути до того факту, що кацапи не такі всемогутні як вважали раніше ?
Я вважаю кацапів за лайно, як і раніше. За токсичне агресивне лайно.
Але такого масштабу логістичні операції навряд чи можна провести в повній таємниці в сучасному світі.

Надали деталі, компоненти та тех. підтримку, щоб ми могли полагодити та задіяти наші нелітаючі (несправні, некомплектні) судна

“Україна отримала від інших країн підтримку, щоб деякі з її літаків знову стали діючими. Зараз Україна має більше доступних літаків-винищувачів з фіксованим крилом, ніж два тижні тому. І це не випадково”, – сказав Джон Кірбі.

Він додав, що інші країни, які мають досвід роботи з такими типами літаків, змогли допомогти Україні підняти та запустити недіючі літаки. “Українці отримали додаткові судна та деталі, щоб допомогти підняти більше літаків у повітря”, – додав Кірбі.

Просто версія:
Ukraine's Air Force will receive MiG-29 fighter jets from the United States. These are mostly Izdeliye 9-13 and will be used as a source of spare parts for the Ukrainian Air Force's current fleet of MiG-29s. These MiG-29s were acquired by the United States in 1997 and are ex-Moldovan. To prevent Iran from acquiring MiG-29 Izdeliye 9-13 & 9-51 fighter jets, the US government purchased 21 MiG-29 Izdeliye 9-13 & 9-51 fighter jets from Moldova in 1997.
At least two of them were restored and flown as Red Air during exercises in the United States,.
Please note that these MiG-29s will be delivered to Ukrainian officials in a non-flyable state. They will not fly, They are places where you can get spare parts.

Давайте больше и молча

Потому лiтаки дал Xтось

Скільки можна вже труситися перед кацапським блефом.

всьо, розходимося

Командування Повітряних Сил ЗСУ спростувало інформацію про те, що Україна отримала нові літаки від партнерів.

"За сприяння Уряду США Повітряні Сили Збройних Сил України отримали запчастини та комплектуючі,
 для відновлення та ремонту парку літальних апаратів, які є на озброєнні авіації Повітряних Сил, що
дозволить поставити до строю більше техніки", – йдеться у повідомленні служби зв’язків з громадськістю
Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Україна не отримувала нові літаки від західних партнерів, передали лише запчастини та комплектуючі для ремонту тих, що є – Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Ну вот :(
Даже Хтось обосрався..
А  то хуйло нападеть..

Я вважаю кацапів за лайно, як і раніше. За токсичне агресивне лайно.
Але такого масштабу логістичні операції навряд чи можна провести в повній таємниці в сучасному світі.

Якого це масштабу ?
Під'їхали вночі до військового складу фурами, щось перегрузили під навісом і поїхали.

Ну вот :(
Даже Хтось обосрався..
А  то хуйло нападеть..

Що за ниття?
"Україна не отримувала нові літаки від західних партнерів"
звичайно не отримувала, де ви зараз НОВІ літаки виробництва СССР знайдете ?

Інфа по темі тут:
 https://world.fakty.ua/400038-dalnobojnaya-artilleriya-protivokorabelnye-rakety-i-samolety-zapad-peredaet-ukraine-mocshnoe-oruzhie

Щось там не дуже зрозуміло...  8-:

Україна вже отримала додаткову партію військових літаків та запчастин для ремонту. Про це повідомляв представник Міністерства оборони США Джон Кірбі. Щоправда, за його словами, Америка не була серед країн, які надали Києву засоби військової авіації.
Тим часом у командуванні Повітряними силами ЗСУ повідомили, що літаки не отримували, були надані авіаційні запчастини та комплектуючі.

Очікується, що 20 квітня США відправить до семи літаків з допомогою із затвердженого раніше пакету у розмірі 800 мільйонів доларів.

Йдеться про 11 вертольотів Мі-17( це літаки?) ,

300 безпілотників Switchblade, 18 гаубиць та захист від хімічних атак. Також пакет американської допомоги включає 200 бронетранспортерів M113, 10 протиартилерійських радарів, 500 протитанкових ракет Javelin та 30 000 комплектів бронежилетів та касок.

Щось там не дуже зрозуміло...  8-:

Україна вже отримала додаткову партію військових літаків та запчастин для ремонту. Про це повідомляв представник Міністерства оборони США Джон Кірбі. Щоправда, за його словами, Америка не була серед країн, які надали Києву засоби військової авіації.
Тим часом у командуванні Повітряними силами ЗСУ повідомили, що літаки не отримували, були надані авіаційні запчастини та комплектуючі.
Очікується, що 20 квітня США відправить до семи літаків з допомогою із затвердженого раніше пакету у розмірі 800 мільйонів доларів.

Йдеться про 11 вертольотів Мі-17( це літаки?) ,

300 безпілотників Switchblade, 18 гаубиць та захист від хімічних атак. Також пакет американської допомоги включає 200 бронетранспортерів M113, 10 протиартилерійських радарів, 500 протитанкових ракет Javelin та 30 000 комплектів бронежилетів та касок.
это все особенности перевода

Наочний приклад непрофесіоналізму деяких наших журналістів.
Просто відкинули нічого не значуще на їхню думку слово "нові" з оригінального тексту.
І далі виходить зіпсований телефон.

нам потрібно більше запчастин бо частина тих запчастин вже успішно до нас долетіла але нам потрібно більше!

та дали хто крило, хто двигун, хто шасі
а потім  вже отримали літаки Українського виробництва
крупновузлове збирання

та дали хто крило, хто двигун, хто шасі
а потім  вже отримали літаки Українського виробництва
крупновузлове збирання
Отож. Нормальний тролінг кацапні, а не "боязнь трєтьєй міравой".

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія